GRANPAK Sp.j.

Bulowice

Opinie o GRANPAK Sp.j.

Zgadzam sie z robolem, premii nigdy nie dostalem , najgorsze to ze taka fima wilka a wogole socjalu nie ma nawet eksta za nadgodziny nie daja, na swieta nic nie ma wogole, skreny I tyle, praca tez bed szalu, szczerze nie polecam

Wyrocznia
@pracownik 28.11.2017 12:26

Ja się wcale nie dziwię, że jesteś "robol". Jak chcesz inaczej, to proponuję się nauczyć pisać po polsku. To będzie dobre na początek...

romtok7

Pracować trzeba. Niech cieszą się Ci co mają pracę w Andrychowie. Nic w Życiu nie ma za darmo.Jak komuś się nie podoba to niech spróbuje w pracy w ELEKTROPOLI lub ZF TRW. Tam można się przekonać jak wygląda praca w obecnych czasach!

robol

Syf, chujowe zarobki, zero premi, większość wazniakow, lepiej nie iść tam na kaszer bo robi tam okropna baba, a kierownik magazynu to kozaczek jest a jest po prostu debilem, szef ryszed poczepany stoi kolo maszyny i pogania masakra nie polecam syf i tyle.

dddddddddddd2222222222

powyżej średniej krajowej zarabiają te osoby które pracują na maszynach i wchodzą właścicielowi do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a ci co pracują na produkcji to zarabiają trochę więcej od minimalnej krajowej,a sobota w zależności jak właściciel lubi pracownika ,ale ogółem właściciel płaci tą samą stawkę co za tydz także szału nie ma

wera

co znaczy powyżej sredniej krajowej?

Geranium

Jest świetnie. Z klasą. Pełna kultura. I płace na zadowalającym poziomie (powyżej średniej, a nie najniższe krajowe).

Zostaw opinię o GRANPAK Sp.j. - Bulowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GRANPAK Sp.j.