Opinie o Bies Sylwia P.P.H Bizar P.P.H.U. Dekor-Pap Import-Export w Nowa Wieś

counter
1 1 6 5 1
animusz Nowy wpis

Po lekturze opinii mam wrażenie, że firma wymaga pracy niby dlaczego? Zawsze można zmienić firmę po to oczernianie?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 575 dni.

Wiecie czy w Bies Sylwia P.P.H Bizar P.P.H.U. Dekor-Pap Import-Export szukają chętnych na staż?

Mateusz J. Nowy wpis

Miałem o tym nie pisać ale w sumie dlaczego nie gal anonimie i mati bo to jedna osoba choć wiem ze mati nie masz na imię co nie ?! Bo się podszywasz pod moja osobę, bo myślę że nie masz jaj żeby się podpisać. Prawda zwolniłem się ale nie z przyczyn że było mi tam strasznie źle, wszyscy wiedzą dlaczego!! Ale skoro tobie jest tam tak strasznie źle możesz przecież się zwolnić to proste idziesz do szefowej czy szefa wręczasz wypowiedzenie i dziękuje po sprawie po co robić komuś (usunięte przez administratora) i się pod kogoś podszywać. Zwłaszcza gdy wiesz że ta osoba się na pewno dowie. Pozdrawiam wszystkich prawdziwych ludzi w tej firmie a z fałszywcami trzeba krótko. A jeśli chce ktoś znać moją opinię to jest taka nie mowie że było cudownie i kolorowo ale też nie było najgorzej. Praca jak praca masz ja wykonać sumienie za to ci płacą.

Anonim Nowy wpis

Praca na magazynie to jakaś porażka. Wózek ledwo działający bez papierów udt, bhp po znajomosci, kamera na kamerze(podobno na zlodzieji). Nie mamy wielu uprawnień ale robić musimy, bo tak. Stawka mniejsza niż dla ukrainca.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Mati

Kręcą przy umowach, płacą grosze, wymagają cudów, obsługa 4 maszyn CNc naraz + ogarnięcie magazynu i wszystko za 11.50 netto. Chcesz sekundę przystanąć i złapać oddech? Nie, oni już cię widza na kamerze i dzwonią. Masakra, zwolniłem się i cieszę się życiem.

Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Bies Sylwia P.P.H Bizar P.P.H.U. Dekor-Pap Import-Export w mieście Nowa Wieś? Czy jest osoba zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem?

Zostaw merytoryczną opinię o Bies Sylwia P.P.H Bizar P.P.H.U. Dekor-Pap Import-Export - Nowa Wieś

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad