Opinie o Bies Sylwia P.P.H Bizar P.P.H.U. Dekor-Pap Import-Export w Nowa Wieś

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bies Sylwia P.P.H Bizar P.P.H.U. Dekor-Pap Import-Export. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Bies Sylwia P.P.H Bizar P.P.H.U. Dekor-Pap Import-Export o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bies Sylwia P.P.H Bizar P.P.H.U. Dekor-Pap Import-Export w Nowa Wieś

Niedoszły wspólpracownik

Firma wystawia ogłoszenie, w którym informacje w nim zawarte nie mają absolutnie odniesienia do stanu faktycznego. Skoro zaczynamy od kłamstwa to na czym skończymy? Zaufanie buduje się od początku, to przynajmniej powinni wiedzieć ludzie prowadzący biznes tyle lat. Nie polecam tej firmy...

Justyna Nowy wpis

A czy na obecną chwilę szukacie? Czy nawet bez aktywnego ogłoszenia można przesyłać do Państwa cv w ciemno? Jest szansa, że odezwiecie się jak pojawi się tylko wolny wakat? Kontaktujecie się z ludźmi mailowo czy telefonicznie? Chciałabym wiedzieć ewentualnie czy obserwować pocztę.

Biuro Nowy wpis
@Justyna

Tak oczywiście, można wysłać CV, każde chętnie rozpatrzymy

Celina Nowy wpis
@Biuro

Witam, czy jest do tego przeznaczony specjalny e-mail rekrutacyjny? Chyba, że lepiej byłoby przesłać dokumenty na adres firmowy? Ten z danych rejestrowych? Także ciekawi mnie po jakim czasie można spodziewać się ewentualnego odzewu?

Amanda

Czy warunki w pracy poprawiły się na przestrzeni kilku lat? Czy pracują na magazynie można liczyć na wyższe zarobki niż najniższa krajowa? Czy BHP jest już normalnie przestrzegane? I jak narzędzia pracy, tj. wózki widłowe? Są dobrej kondycji, mają uprawnienia? Dopytuję, bo mąż chciałby przyjąć się na wspomniane stanowisko i liczy na to, że sytuacja w firmie się diametralnie zmieniła :) Oczywiście na lepsze!

Biuro
@Amanda

Aktualnie nie szukamy żadnych pracowników

Honorata
@Biuro

Aktualnie? A to jest opcja ze np za pare miesięcy będą otwierane stanowiska ? Akurat mam blisko i bym sobie chciała dorobić bo jestem po szkole, tyle ze mam orzeczenie o niepełnosprawności i pomyślałam ze może by się coś dla mnie znalazło?

Biuro Nowy wpis
@Honorata

Aktualnie szukamy pracowników do pracy na magazynie - rozładowywanie ciężarówek i układanie towaru na magazynie wysokiego składowania.

Jak firma radzi sobie z konkurencją?

Mateusz J.

Miałem o tym nie pisać ale w sumie dlaczego nie gal anonimie i mati bo to jedna osoba choć wiem ze mati nie masz na imię co nie ?! Bo się podszywasz pod moja osobę, bo myślę że nie masz jaj żeby się podpisać. Prawda zwolniłem się ale nie z przyczyn że było mi tam strasznie źle, wszyscy wiedzą dlaczego!! Ale skoro tobie jest tam tak strasznie źle możesz przecież się zwolnić to proste idziesz do szefowej czy szefa wręczasz wypowiedzenie i dziękuje po sprawie po co robić komuś (usunięte przez administratora) i się pod kogoś podszywać. Zwłaszcza gdy wiesz że ta osoba się na pewno dowie. Pozdrawiam wszystkich prawdziwych ludzi w tej firmie a z fałszywcami trzeba krótko. A jeśli chce ktoś znać moją opinię to jest taka nie mowie że było cudownie i kolorowo ale też nie było najgorzej. Praca jak praca masz ja wykonać sumienie za to ci płacą.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Bies Sylwia P.P.H Bizar P.P.H.U. Dekor-Pap Import-Export? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

Praca na magazynie to jakaś porażka. Wózek ledwo działający bez papierów udt, bhp po znajomosci, kamera na kamerze(podobno na zlodzieji). Nie mamy wielu uprawnień ale robić musimy, bo tak. Stawka mniejsza niż dla ukrainca.

Mati

Kręcą przy umowach, płacą grosze, wymagają cudów, obsługa 4 maszyn CNc naraz + ogarnięcie magazynu i wszystko za 11.50 netto. Chcesz sekundę przystanąć i złapać oddech? Nie, oni już cię widza na kamerze i dzwonią. Masakra, zwolniłem się i cieszę się życiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Bies Sylwia P.P.H Bizar P.P.H.U. Dekor-Pap Import-Export - Nowa Wieś

• Jak się pracuje w Bies Sylwia P.P.H Bizar P.P.H.U. Dekor-Pap Import-Export?

Zobacz opinie na temat firmy Bies Sylwia P.P.H Bizar P.P.H.U. Dekor-Pap Import-Export tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Bies Sylwia P.P.H Bizar P.P.H.U. Dekor-Pap Import-Export
  • Jana Kantego 66