Styl Firma Handlowo-Usługowa Sławomir Środa

Wadowice

Opinie o Styl Firma Handlowo-Usługowa Sławomir Środa

Sławomir J.

Panie Krystianie, nie dotarłem jeszcze do etapu samej realizacji zamówienia (wpłacona zaliczka, czekam na montaż) ale kwestia obsługi klienta jest fatalna - zgaduje że to problem pani "handlowiec" , a właściciel firmy nie do końca może sobie zdawać z tego sprawę dlaczego klienci narzekają. Niezależnie od tego jak dobry będzie produkt, wrażenie z zakupów będzie złe jeśli klient jest "pouczany" i czuje się jak petent a nie klient. Po szczegóły zapraszam na priv.

Ola

Bardzo rzetelna firma polecam skorzystanie z usług, jeśli ktoś oczekuje solidnie, dobry kontakt zgodnie z zamówieniem.

Tobiasz Zaboronek

Usługa wykonana zgodnie z oczekiwaniami. Polecam współpracę!

Krystian

Pracuję w firmie od dziesięciu lat. Ilość zgłoszonych reklamacji w ciągu roku to 5-6 rocznie z czego 2-3 to mechaniczne uszkodzenia produktów dokonane przez Klientów na skutek złego użytkowania. Z prostych wyliczeń jasno wynika, iż niemożliwym jest to o czym Pani pisze. Firma nigdy nikogo nie oszukała a co za tym idzie śmiem sądzić, iż jest to zabieg nieuczciwej konkurencji. Jeśli jednak z jakichś powodów czuje się Pani "oszukana" proszę o kontakt to nic prostszego by zgłosić reklamację jeżeli np. zepsuł się produkt zakupiony w Naszej firmie. Pragnę jedynie zwrócić uwagę, że wystawienie anonimowego komentarza w internecie nie jest najlepszym sposobem załatwienia sprawy gdy chce się ją naprawdę załatwić. Tym samym podejrzewam, iż jest to działanie firmy konkurencyjnej.

Zostaw opinię o Styl Firma Handlowo-Usługowa Sławomir Środa - Wadowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Styl Firma Handlowo-Usługowa Sławomir Środa