Opinie o Amber Gold Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Amber Gold Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Amber Gold Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amber Gold Sp. z o.o. w Koszalin

Edyta Nowy wpis

To ten bank nadal działa ?

donald tusk Nowy wpis

Co wy gadacie? Toż to najlepszy polski bank w historii. Uczciwy i polski.

sylwia Nowy wpis

Poszukiwany jest także asystent sprzedaży w Gdańsku. Wymagania podobne jak niżej: znajomość j. niemieckiego na poziomie B1/B2, miła aparycja oraz pozytywne podejście do pracy, otwartość, status studenta zaocznego. A więc praca dla studentki z niemieckim :)

nowe Nowy wpis

no to teraz po amber gold nam siekolejna afera pojawiłą SKOK. ja już nie wiem jak to komentować takei instytucje fiannsowe na prawde nie wiem czy powinny istnieć w naszym kraju jeśli potem przynoszą tylko starty dla całęgo państwa i musimy dokładać na to pieniadze. przykra sprawa - mam nadzieje, że sięuda.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Amber Gold Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
logo firmy Spawalnik - Inżynier jakości
JWW INVEST S.A.
nowe

tomek

ja już nawet nie chce się wypowiadac na temat tej firmy, zanosiło sie tak wspaniale, tyle ludzi im zaufało i teraz widzicie jakie są tego efekty, strasznie szkoda, że to wszystko tak się skonczyło, no ale afera to niezła była naparwde, to nie ma co komentować w ogóle, współczuje tylko ludziom, którzy im zaufali.

xxxxxxxx

Hahaha ja miałam i mnie oszukali na pieniądze :)

pff

Jedziecie dalej ? No tak. Dalej bierzecie sobie kase należąca do pracowników do własnej kieszeni...

malwersacje

no to zmiana nazwy na Perfektel i jedziemy dalej...

Miłosz

Nawet nie wiecie jaki mam ubaw czytając to wszystko nie będąc pracownikiem AG od maja zeszłego roku. Co do byłego dyrektora to tylko mogę mu podziękować za to, że mnie zwolnił (chyba za podważenie jego \"autorytetu\" udowadniając mu kilka razy, że nie ma racji, którą z resztą mi przyznał przy moim zespole. Mój dział przecież nie miał żadnych zaległości i wszystko było robione jak trzeba mimo nie spełnienia zobowiązań i obiecanek dyrektora), bo dzięki temu znalazłem pracę związaną z moją pasją, którą wykonuję z przyjemnością od ponad roku czasu. której nigdy już nie chce zmieniać :) Szkoda tylko kontaktów z ludźmi, z którymi tam pracowałem, których bardzo miło wspominam. Pozdrawiam byłych i obecnych (o ile jeszcze tacy są) pracowników Amber Gold, z którymi potrafiłem nawiązać miły kontakt i odnaleźć wspólny język :) Wszystkiego Najlepszego! ;)

Gargamel

Smerfetka - 2012-07-30 11:43:18 Ale mi nowość. Ich nie ma już pół roku a wy dalej przeżywacie.Samo życie. Ja tam byłam zadowolona z pracy. Robiłam swoje i nikt się mnie nie czepiał. Premie też dostałam, więc w ten sposób mogę sie wypowiedziec bo widzę że ładnie tu sobie poczynają. (usunięte przez administratora) to w czym rzecz jak oni tam juz nie pracują jak wielu innych a to są raczej opinie o pracodawcy, nie pracownikach których nie ma. Wypisz wymaluj Polski Naród. Powodzenia.Nie narzekaj na polski naród, bo skoro Ci on nie pasuje. Zawsze możesz wyemigrować. Ja tam pracowałem od początku i pamiętam jak piasek napuszczał tych dobrych, na tych co idzie im gorzej. On wtedy był dyrektorem i nie powinien się tak zachowywać. A to że nie pracuje, to dobrze dla tej firmy. Może sam do niej wrócę. ps. na koniec anegdota jeden gość napisał (usunięte przez administratora)

Smerfetka

Ale mi nowość. Ich nie ma już pół roku a wy dalej przeżywacie.Samo życie. Ja tam byłam zadowolona z pracy. Robiłam swoje i nikt się mnie nie czepiał. Premie też dostałam, więc w ten sposób mogę sie wypowiedziec bo widzę że ładnie tu sobie poczynają. (usunięte przez administratora) w czym rzecz jak oni tam juz nie pracują jak wielu innych a to są raczej opinie o pracodawcy, nie pracownikach których nie ma. Wypisz wymaluj Polski Naród. Powodzenia.

kinga

witam.nigdy nie dawalam tu zadnego wpisu i prosze o nieszarganie mojego imienia na tej stronie .wszystkie spory razwiaze tam gdzie trzeba.nie mylic mnie z nikim kto tu dodaje jakiekolwiek komentarze.ja sie w to nie bawie.

brawo_detyktywie

w takich sprawach bywało, że nawet lekarz miał problemy. No i faktem jest, że ludzie nie doceniają potęgi facebooka. Być na l4 z jedynką i umieścić zdjęcia na FB z datą, nad morzem to trzeba mieć jaja oraz watę zamiast...

detektyw inwektyw

Podaj proszę imię i nazwisko i opisz całą sytuację. Bardzo nie ładnie postępujesz pisząc w ten sposób. Napisz jak to przez pół roku podsyłałaś do firmy zwolnienia L4 wklejając zdjęcia na facebooku jak to dobrze się bawisz za pieniądze pracodawcy... PS. Powodzenia w sądzie :)

była pracowniczka

odradzam pracę w tej firmie.Pracodawca często zwalnia podczas gdy pracownik zachoruje.Przykładem np. jestem ja - znalazł sobie przyczynę,że niby nie dostarczyłam zwolnienia co nie było prawdą.Ale każdy pretekst dobry by pozbyć się człowieka. Dosyć ciekawa sprawa, ciekawe co na to powie sąd.No ale taka jest polityka firmy i bardzo bym chciała by wszyscy przychodzący tam do pracy o tym wiedzieli.

fredka

Te kolo straszący sądami, uważaj bo cię trampki wyprzedzą. Nie znam tej konkretnej firmy, ale znam od kilkunastu lat metody coachingowe i to od czasu gdy jeszcze nie wiedziales. W branży jest wszędzie podobnie, Takie [usunięte przez moderatora] jak ty są spalone w branży, przyjdź na rozmowę do mnie to usłyszysz, co znaczy dla poważnej firmy praca w twoim charakterze w tej firmie.

TO JUŻ JEST KONIEC :)

W dzisiejszych czasach to norma. Najniższa krajowa. Ale nikt nie broni zarobić więcej.Bo jest taka możliwość.Ale dla leni jasne 1800 musi wystarczyć, siedzieć i wegetować za najnizszą krajową.Aż wstyd że sie wychyla jakiś ambitny. Nieoświecony człowiek.Gdzie nie pójdziesz do pracy to masz najnizszą krajowa plus premie i ewentualnie według uznania firmy. Widać że nie kalałeś sie pracą zbyt często. Telemarketing taki rodzaj pracy jakby ktoś nie wiedzial. Podstawa plus to co sobie sam zarobisz i tu od ciebie tylko i wyłacznie zalezy czy zarobisz czy nie.

Jaja sobie robią

Nowoczesna firma i 1800 brutto...buahaha