Amber Gold Sp. z o.o.

Kraków

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 8 ocen.

Opinie o Amber Gold Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amber Gold Sp. z o.o.

ola
użytkownik zarejestrowany

troche sie zastanawiam czy to fakktycznie chodzi o ta firme z ktora bylo duzo zamieszania i wielka afera polityczna oraz bankowa zta firma, az strach chyba plikować do nich i troche to dziwne bo jakis czas temu widzialam ze szukali Asystentow sprzedaży

Gall Anonim

anonim - 2011-07-15 18:18:46 przeczytajcie sobie dokładnie czym zajmuje się amber gold. KNF wydaje zezwolenia na działalność bankową, natomiast AG nie prowadzi działalności bankowej. Najlepiej wstukać Amber Gold w wyszukiwarkę i poczytać pierwsze lepsze bzdety.. W prokuraturze gdańskiej jest wzmianka o Amber - owszem.. ale tylko dlatego, że sprawdza umowy z klientami - a czytał ktoś opinie jaką wydała prokuratura- ŻADNYCH ZASTRZEŻEŃ!!! A tak poza Amber.. Czytałam wiele opini o różnych pracodawcach. Jeszcze nigdy nikt nie napisał o żadnym pozytywnej opini!! Po co wogóle ten serwis?? Wiadomo z góry, nie pracujesz u tego czy tamtego to znaczy że jest do d... i trzeba na nim wieszać psy! Opamiętajcie się ludzie!!Ha ha i co sprawa się rypła?

anonim

przeczytajcie sobie dokładnie czym zajmuje się amber gold. KNF wydaje zezwolenia na działalność bankową, natomiast AG nie prowadzi działalności bankowej. Najlepiej wstukać Amber Gold w wyszukiwarkę i poczytać pierwsze lepsze bzdety.. W prokuraturze gdańskiej jest wzmianka o Amber - owszem.. ale tylko dlatego, że sprawdza umowy z klientami - a czytał ktoś opinie jaką wydała prokuratura- ŻADNYCH ZASTRZEŻEŃ!!! A tak poza Amber.. Czytałam wiele opini o różnych pracodawcach. Jeszcze nigdy nikt nie napisał o żadnym pozytywnej opini!! Po co wogóle ten serwis?? Wiadomo z góry, nie pracujesz u tego czy tamtego to znaczy że jest do [usunięte przez moderatora] i trzeba na nim wieszać psy! Opamiętajcie się ludzie!!

anonim

Na czarnej liście KNF i w prokuraturze \"Działalność Amber Gold przyciągnęła uwagę Komisji Nadzoru Finansowego, która niedawno umieściła firmę na liście ostrzeżeń publicznych (tzw. liście alertów) .

jack

Pracował ktoś w tej firmie? Jak wygląda, jakie zarobki?

Zostaw opinię o Amber Gold Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amber Gold Sp. z o.o.