Opinie o Amber Gold Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Amber Gold Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Amber Gold Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amber Gold Sp. z o.o. w Koszalin

ANETA

WITAM WSZYSTKICH A TERAZ COŚ CAŁKIEM INNEGO NIŻ PRZECZYTAŁAM-MOI KOCHANI,JA TAM PRACUJĘ I COŚ WAM NAPISZĘ -JESTEM BARDZO ZADOWOLONA. LUDZIE-SUPER....ZAROBKI -DLA TYCH CO CHCĄ ZAROBIĆ,A NIE TYLKO MIAŁCZEĆ-SUPER. POZA TYM TRZEBA PRZEKONAĆ SIĘ SAMEMU....BĘDĘ TU ZAGLĄDAŁA

MONIKA

Jak o każdej pracy, są opinie negatywne, jak i pozytywne. Każdy pracodawca ceni pracowników ambitnych i sądzę, że nikt z nich nie powiedziałby złego słowa na temat firmy. Nawiązując do osób umieszczających tutaj komentarze, domyślam się, że chodzi o przeszłe czasy. Firmia Amber Gold przeszła ogromne rewolucje, co wyszło wszystkim pracownikom na lepsze. Nie jest to praca dla każdego, bo nie każdy jest dobrym handlowcem. Zapewniam jedynie potencjalnych pracowników, że znajdziecie tu grono przyjaznych, integrujących się ludzi i fajną atmosfę pracy. Jeżeli chcesz się sprawdzić w sprzedaży i nabyć przydatnych w każdej dziedzinie życia technik sprzedaży i negocjacji, zapraszam do nas. Pozdrawiam naszego kierownika ;) Konsultant - Monika ;)

Kubus Puchatek

Bardzo proszę. Polecam się na przyszłość :-))) Tak to ja... Pozdrawiam Monikę, która właśnie czyta pytania :))) oby na zielono

Najlepsze co mogli dla mnie zrobić to mnie zwolnili, i bardzo ale to bardzo im za to dziękuje. Człowiek sam się nie zwalnia z lenistwa, ma prace po co szukać innej, a jak oni zrobią to za Ciebie to im dziękujesz. Więc DZIĘKUJE !!!!!!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Amber Gold Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Koszalin
DTH Selection
logo firmy Mechanik
Koszalin
GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.
- ???-

To są opinie ,nie dyskusje.Po to jest ta strona.Minie zima i mnie ni ma :) bo widzę ze wciąż nie wiecie w czym jest problem. I prosze sie nie tłumaczyć.Powodzenia.

jeden_z_wielu

To skoro jest tak strasznie to czemu nie pójdziesz gdzie indziej za więcej? Wszyscy narzekają, ale jakoś nikt nie odchodzi do tych lepszych pracodawców. Straszny ten szef bo wymaga minimum sprzedażowego!! I nie chce płacić premii za nieosiągnięte cele, a skoro są tacy co te cele osiągają to znaczy, że się da. Nie chodzi o to, że nie chciałbym zarabiać więcej, ale umówiliśmy się na pewne warunki, zaakceptowałem je. Jak się skupisz na pracy to ci facebook do zabicia nudy nie będzie potrzebny. Podtrzymuje powyższe słabi będą pisać bzdury na gowork, a lepsi będą siedzieć cicho. Kończę tę dyskusję bo donikąd nie prowadzi

jeden_z_wielu

Zastraszony to taki, który boi się powiedzieć cokolwiek do słuchawki. Chyba, że pamiętasz stare czasy wtedy zastraszenie miało inną definicję ;) i gdyby sytuacja się nie zmieniła to bym już dawno odszedł. Dzisiaj rozliczenia są bardzo przejrzyste. Nie ma przyznał nie przyznał. Każdy wie ile sprzedał, każdy wie ile i jakie play rozliczył każdy sam może sobie policzyć premię. Gestapo już nie ma i parę rzeczy się w firmie zmieniło.

konsultant

A co to znaczy zastraszony????? A jednak :) pensja na czas bo łaski nie robia, ale jezeli chodzi o premie to różnie bywa.Na własnej skórze również sie przekonałem.Została wyrobiona lecz nie została mi przyznana.A żeby nam bylo troche pod górkę to znowu została zmieniona umowa. 2 dni choroby premia amba, mimo że człowiek przez caly miesiąc gada jak najety,i napedza sprzedaż. Jest to niesprawiedliwe.No i zwiekszono nam limit umów za które dostajemy premie.Widać ze zależy właścicielowi na pozostaniu przy najniższej krajowej,a ty zapier......praca niewdzieczna i a krótko.

jeden_z_wielu

5 postów wyżej widać jaka to uczciwa firma z Gdańska ;) Uśmiać się można. Dodatkowo jeszcze można poszukać historii w sieci. Po prostu pracodawca roku ;) A czy Amber Gold z Koszalina nie płaci to poddałbym weryfikacji. Mi zapłacili, znajomym, którzy pracują też, a ci co piszą, że nie płacą to [usunięte przez moderatora]sprzedażowe które nie potrafią sprzedawać i uważają, że im się premia za darmo należy. To trzecie callcenter, w którym pracuje i powiem wam, że wszędzie jest tak samo. Nie jest to praca dla wszystkich, ale mocni, cwani i wygadani się odnajdą, a słabi, zastraszeni będą wypisywać bzdury na gowork. Mimo to pozdrawiam ;)

o;a

Amber Gold z Gdańska a Amber Gold z Koszalina to dwie zupełnie różne firmy. Ludzie nie dajcie się zwariować !!! Amber Gold z Gdańska to normalny uczciwy Pracodawca

olA

UWAGA!!!!! AMBER GOLD SP.Z.O.O Z GDAŃSKA A FIRMA AMBER GOLD Z KOSZALINA TO DWIE ZUPEŁNIE INNE FIRMY!!!!!!! AMBER GOLD GDAŃSK LOKATY I POŻYCZKI A AMBER GOLD KOSZALIN TELEFONIA KOMÓRKOWA. FIRMA Z KOSZALINA TO TA KTÓRA NIE PŁACI I NACIĄGA. AMBER GOLD Z GDAŃSKA NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z KOSZALIŃSKĄ FIRMĄ AMBER GOLD O TEJ SAMEJ NAZWIE!!!!

mm

Rotacja jest niesamowita. konsultanci w miarę ok, natomiast atmosfera pomiędzy górą a dołem była napięta (słyszałem, że ostatnio się poprawiło ze zmianami kadrowymi), co sami widzicie po wpisach i straszeniu sądami. Sama praca - da radę wytrzymać, można nauczyć się kłamać, bo bez kłamstwa nie ma wyników. Jeśli chodzi o kasę ja dostałem tyle ile mi się należało choć musiałem upomnieć się o zwrot za badania. Jeden kumpel miał natomiast przeboje, bo mu naliczyli za mało i z premią za vipa też miał jakiś problem jak ktoś wcześniej zaznaczył, Od innej osoby dostałem informację, że zdarzały się też przypadki zwalniania za upomnienie się o zaległe premie. Koniec końców mnie wielkiej krzywdy nie zrobili w trakcie pracy, choć został mi po tym miejscu pewien niesmak, a propos traktowania pracowników.

nnn

ktoś tu myli firmy, tutaj toczy się rozmowa o amber, który zajmuje się telefonią komórkowa a nie jakimiś usługami bankowymi

Była

Różowo nie jest, ale czarno też nie. Późno, ale się rozliczyli. W dodatku wytłumaczono mi czemu tak późno. Była nerwica, ale jestem w stanie to zrozumieć. Praca na stałe to raczej nie jest, ale ułatwiło mi to zdobycie kolejnej i nie dlatego, że doświadczenie w papierach tylko naprawdę nauczyłam się rozmawiać z obcymi :) Polecam na krótko

nowa

[usunięte przez moderatora].Chciałabym złożyć cv do Ambra i ciekawa jestem coś wiecej przeczytać na temat firmy a nie kto pracuje a kto nie.kogo to obchodzi.Dziś ta praca jutro inna zycie. to co ? naprawdę nie placą ? chciałam tam na konsultanta telefonicznego spróbować,ale naprawde to co czytam zastanawiam sie czy jest prawdą.

A co nie złożył wypowiedzenia?

nowy

czy firma z gdańska i koszalina to jedna firma?

inny_ktoś

Pan P[usunięte przez moderatora] się rozstał z firmą. Brzmi jakby złożył wypowiedzenie :D

to w końcu minimum krajowe czy okrojone premie? Amber Gold z Gdańska ma niezadowolonych klientów, a Amber Gold z Koszalina ma niezadowolonych pracowników ;) Opinie po internecie w gruncie rzeczy są podobne jedna i druga taka sobie firma :(

Święta racja.Premie okrojone to chociaż jakimś bonem do Tesco za 50 zł by sie rzucili...a tu nic,i napewno ktoś bedzie miał spokojne i radosne święta,czego z całego serca życzę Konsultantom .

Zostaw merytoryczną opinię o Amber Gold Sp. z o.o. - Koszalin

Amber Gold Sp. z o.o.