Opinie o Salus International w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Salus International. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Salus International o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salus International w Katowice

glizdka

Praca sama w sobie nie jest trudna ani tym bardziej ciężka. Ale jeśli chodzi o atmosferę to jest bardzo słaba. Jeśli chodzi o dźwiganie ciężkich rzeczy to tak naprawdę robią to tylko Panie bo Panowie się umieją wycwanić i biorą te lżejsze rzeczy. Najlepiej zrobić tam swoje i nie przywiązywać zbyt wielkiej wagi do znajomości.

Grażyna
@glizdka

Po ile godzin się pracuje na zmianach nocnych? Czy jest możliwość nadgodzin?

Dorota
@glizdka

Chciałabym dopytać o to dźwiganie, czy osoba bez doświadczenia sobie poradzi? Jak ciężkie są to rzeczy i jak często trzeba je nosić? Czy wspominając o atmosferze masz na myśli zespół współpracowników? Jak wyglądają relacje z przełożonymi i szefostwem w Salusie?

Angel
@Grażyna

Na zmianie nocnej większość dni to praca z nad godzinami

Angel
@Dorota

To zależy na jaki trafisz magazyn. Na aptecznym nie jest ciężko. Na innych już kręgosłup wysiada. Jeśli chodzi o atmosferę współpracownicy są przeważnie okej, kierownictwo dramat.

Krysia

A czy można tu dorobić do emerytury?

Wdowa

Pracujesz pracujesz i toniesz w długu .

Dawid

Wymagają znajomosci języków obcych?

@Dawid

Zalezy na jakim dziale robisz, np na Komore Wydań / Komore Przyjec przyjezdzaja kierowcy nawet i zza granicy wiec fajnie byloby znać choć podstawy by się jakoś z takim dogadać.

Oczywiscie mowa tu o j. Angielskim - nie dodałem wyżej :D

@Dawid

Wystarczy poslugiwac sie biegle łaciną

Law

J. Angielski, żeby nadać lub odebrać paczkę to już każdy po szkole średniej potrafi. Bardziej niemiecki.

logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Dramat

Nie podejmujcie pracy w tej firmie. Chyba ze lubicie chaos, dramat i brak szacunku. Na dziale szpitalnym z tym wszystkim się właśnie spotkacie. Omijać!

Zoska
@Dramat

I dlatego wszyscy co mogą stąd uciekają Pracują tam co niektórzy co nie powinni bo się nie nadają, ale nikt tym się nie przejmuje bo ważne że plan wykonany. Dział oparty na kilku osobach które wszystko załatwią a reszta ma to gdzieś. Kasa żadna, roboty wiele, zatrudniając się tam oprócz jednej roboty dostaniesz inne i wszystko na już. Brak planu działania i organizacji

lol
@Zoska

"Cenimy ludzi ambitnych, uparcie dążących do celu, którzy z pasją podchodzą do życia i pracy." Nie cenią, mają gdzieś czy ludzie ciężko pracują czy mają lekkie podejście do pracy. Kierownictwo to żart. Zero umiejętność planowania własnego czasu a co dopiero zespołu. Napędzający się (usunięte przez administratora) na kółkach, nie ma co się dziwić klientom że nie polecają, nie są w większości zadowoleni. Bo jak kierownik nie potrafi w swoją robotę, to zespół nawet najlepszy na świecie nie ogarnie tego syfu bo nie może. Gratuluje krótkowzroczności, braku myślenia i mobbingowania pracowników we wszelaki sposób oraz ignorowania zgłaszanych problemów. Brak motywowania, pochwał, podwyżek wartych pracy włożonej przez pracownika.Oraz zatrudnianiu osób niekompetentnych oraz z uroczymi zachowaniami antyzespołowymi. Dobry pracownik dostanie uszczypliwe uwagi i dodatkowe zadania. Zespół działu szpitalnego jest świetny (z wyjątkami które wywaliłabym za swoje podejście do pracy)ale z tak słabym ogniwem jak "kierownik" tfu nie zdziałają za wiele ani nie przeskoczą góry. Życzę szczęścia i pożegnania się z tą firmą jak najszybciej.

Miła
@Dramat

Na magazynie jest dokładnie taka sama sytuacja.....

Pracowałam tam
@lol

Mam dokładnie takie samo zdanie. Pracowałam w dziale zaopatrzenia, po 3 mies powiedziałam że nie przedluzam umowy, było wielkie zaskoczenie co mi się nie podoba ???? kierowniczka która urządza sobie swój własny folwark, co by się nie zrobiło jest źle. Najpierw coś masz zrobić, zabierasz się do tego, a za chwilę już masz nie robić bo przecież pewnie nie umiesz ???? obrażanie za swoje prywatne poglądy, nie mające związku z pracą to już (usunięte przez administratora) NIE POLECAM ! Z tego co zauważyłam dość duża rotacja nowych osób, nikt komu przeszkadza pomiatanie nim tam raczej nie zostanie.

Były

Praca sama w sobie lekka, miła i przyjemna, a płaca wystarczająca. Można spotkać naprawdę miłych i serdecznych ludzi. Ale zdażały się pewne sytuacje absurdalne. Żeby dostać się do firmy, trzeba dostarczyć zaświadczenie o niekaralności co niestety kosztuje. Oczywiście trzeba też wyrabiać normę, jest to jak najbardziej zrozumiałe ponieważ firma nie chce trzymać ludzi którzy nic nie robią i ścierają tylko kurz z pułek. Jednak jeżeli jest się młodą kobietą, która ma wyrok w zawieszeniu, nie wyrabia normy i grozi jej zwolnienie to zamiast otrzymać wypowiedzenie, otrzymamy stanowisko koordynatora. Tak drodzy Państwo zgadza się. Mając wyrok, nie wyrabiając normy (za co przypominam teraz ludzie tracą pracę), bez wykształcenia, matury, bez szkoleń czy kursów,ledwo czytając i nie używając poprawnej polszczyzny, można w tej firmie śmiało zarządzać ludźmi. Więc jeżeli pragną Państwo pracować w atmosferze mobbingu że strony osób usytuowanych wyżej oraz chcą Państwo pracować pod kimś kto w żadnym wypadku nie powinien Państwem zarządzać to jak najbardziej zapraszam, jest to firma stworzona dla Państwa.

olaboga
@Były

Sama prawda, wystarczy się zakręcić z odpowiednio napiętym dekoltem, wokół odpowiedniej osoby i można się wspinać po szczebelkach. Kpina, nie firma.

Zly
@Były

Ta firma schodzi na psy jak juz takich ludzi wybieraja na osoby funkcyjne, ktore mialy wyleciec za brak wydajnosci a nagle zostaja brygadzistami oby tak dalej!!!!

@Były

Postanowienie sądu w sprawie o dług, to nie wyrok sądu o przestępstwo.

Dristka

Praca w tej firmie to katorga. Tzn ogolnie praca sama w sobie nie jest ciezka. Najgorsza jest atmosfera. Ja obecnie pracuje na dziale aptecznym. Kolezanki sa super ale juz dzial kierowniczy to tragedia. Na innych dzialach jest po 1 kierowniku tak na aptecznym po 3-4. Nic nie robia tylko gadaja. A jak dasz im jakis lek do szukania bo ty znalezc nie mozesz to drą sie na ciebie i traktuja cie jak scierwo. Zadnych zasad bhp. Palety i wozki na srodku alejki postawione nie myslac o osobach krore musza szukac lekow. Mega scisk i nie wiadomo o ktorej sie skonczy nocka. Przyjmujac sie do pracy myslalam ze bede pracowac od 19 do 3. Ola konczylam tez o 5.... A pani kierownik S.. To zachowuje sie jak jakis staznik wiezienny. I nic milego nigdy nie powie. Mam nadzieje ze ona dlugo nie bedzie pracowac

@Dristka

Pan sekcyjny z lz tak samo chyba wszystkie rozumy pozjadal! Juz nikt pracowac z nim nie chce!! Odwalila palma po awansie nic nie robi tylko do biura lata co pol godziny!! Porazka ze tacy ludzie sa tu na takich stanowiskach

Modliszka
@Wasyl

DOKŁADNIE!! RACJA 100%

Olga123
@Dristka

Zgadzam się w 100% z tą opinią!! Jeszcze nie spotkałam się z takim chamstwem że strony kierownictwa

Kicia
@Dristka

ja pracuje od kilku at i jestem zadowolona,praca pon-piatek , na rano,zarobki dobre-chociaż zawsze mogłoby być lepiej,atmosfera jak wszędzie,raz spoko ,innym razem mniej ciekawa,ale to my ludzie stwarzamy sobie odpowiednią atmosferę wokół siebie,trzeba poprostu się dostosowac , lub nabrać dystansu do innych,polecam gorąco dział szpitalny

Mały miś

Mam pytanie odnośnie tej pracy. Z tych komentarzy to widzę że tragedia co do kierowników. Od jutra zaczynam pracę w tej firmie. Jak narazie nocki. Jak to wygląda finansowo. Są kiepskie wypłaty czy ok. Płacą punktualnie. Z góry dzięki za wiadomość

Miła
@Mały miś

Jeśli pracujesz pod firmą zewnętrza, to masz stawkę godzinową, znasz swoją stawkę i ile zarobisz wystarczy policzyć przez ilość dni roboczych, ewentualnie jakieś nadgodziny..... Jeśli dostaniesz umowę o pracę możesz liczyć na podstawowe 2800 brutto i premie uznaniowa od kierownika oczywiście też brutto(której wcale nie musisz dostać) więc na umowę zlecenie więcej zarobisz ..... Kierownicy są różni jak wszędzie kwestia tego czy kogoś lubią czy nie.

Magazynier

Firma Salus jako hurtownia farmaceutyczna ma problem, a mianowicie magazyn który kompletnie się nie nadaje, jest za mały do tego 2 piętrowy plus piwnica ???? .Zarobki słabe jak na realia i warunki na magazynie, od pracowników wymaga się "wszystko trzeba robić i umieć....." Kadra zarządzająca to już kwestia ludzi i charakteru niektórych mylą pracę z (usunięte przez administratora) niestety.co do zalet W nowym roku będą aneksy dla pracowników bo zwiększa się minimalna krajowa i to tyle aha są bony na święta i grusza na wczasy.

Biurowo
@Magazynier

Jest równie słabo. Jak jesteś zwykłym pracownikiem to jadą po tobie i dokładają bo ludzi mało ale roboty dwa razy tyle. Kierownictwo ma wszystko gdzieś byle obroty się zgadzały.

Piotrek

Poszukuje pracy jak się mogę z kontaktować z Firma Salus w Katowicach Paderewskiego?

@Piotrek

Warto się tu pchać jak takie przerażające opinie o tej firmie piszą????

@Koleżanka

Mam pytanie do ciebie a kto jest dyrektorem tej firmy masz wiedze?

Piotrek

Czy to prawda masz wiedze na temat na przykład czy na badaniach lekarskich medycyna pracy lekarz wszystkiego się czepia mam krzywy nos ,fajkę albo palce krzywe okularki nosze ciśnienie?

@Piotrek

Co to za opowieści? Lekarz sprawdza stan Twojego zdrowia. Jeśli, niestety, ma jakieś obiekcje to firma na to nie ma wpływu. Lekarz wydając orzeczenie lekarskie bierze na siebie odpowiedzialność za tego pracownika. Jednak wątpię bardzo, żeby zwykłe badanie nazwać "czepianiem" - jakaś totalna bzdura.

Ech
@Piotrek

Tu zaczynam się zastanawiać czy Ty się do tej roboty nadajesz. Co ma się lekarz czepiać? Albo jesteś zdrowy albo nie.

@Ech

To zastanawiaj się dalej czy się nadaje do tej roboty czy nie. Daj odpowiedz ciołku.

Kierownik
@Piotr

Odpowiedz jest taka - Nie nadajesz się do tej pracy analfabeto pozbawiony kultury

@Kierownik

Dziękuje za odpowiedz na wzajem ja tobie tez życzę tego samego kierowniczko.

abc
@Koleżanka

Nie pchaj się!! Praca bardzo miła przyjemna! ale ludzie w niej pracujący spowodują że odejdziesz prędzej czy później..no chyba że lubisz być pozniżana...oczywiście skłamała bym że wszyscy ale niestety większość..zawsze możesz spróbować ale szybko się przekonasz..że nie warto tracić czas w tej firmie..

@abc

Zrezygnowałam już przed rozmową kwalifikacyjną.

Isia
@Koleżanka

Jak można zrezygnować przed rozmową? Skąd pewność że dostałabyś ta prace

@Isia

Znam swoją wartość i wiem jakie mam kwalifikacje.

Isia
@Koleżanka

Dziwi mnie Twoja pewność ale to inna sprawa. Nie bardzo rozumiem dlaczego wypowiadasz takie opinie skoro nawet nie rozpoczęłaś procesu rekrutacji. Wybacz ale twierdzenie że zrezygnowałaś przed rozmową jest śmieszne. Idąc tym tropem to ja dziś odrzuciłam 5 ofert pracy - zrezygnowałam po wysłaniu cv

Smutna

Praca całkiem spoko. Tylko atmosfera bardzo ciężka i wyczerpująca, która jest napedzana. Ludzie nie są wobec siebie życzliwi. A to przykre bo spędzamy w pracy znaczna część czasu

Wasyl

Jako pracownik magazynowy zatrudniony w firmie Salus wypowiem się o sytuacji jak będzie miała miejsce 11 listopada 2020r. Zgodnie z ustawą z dnia 18 stycznia 1951 r. o dniach wolnych od pracy Dzień Niepodległości jest dniem ustawowo wolnym od pracy, co za tym idzie prace możemy wykonywać w przypadkach uwzględnionych w art.151 Kodeksu Pracy, jest to miedzy innymi: -konieczność prowadzenia akcji ratowniczej w celu ochrony życia lub zdrowia ludzkiego, ochrony mienia lub środowiska albo usunięcia awarii, -w ruchu ciągłym, przy pracy zmianowej, przy niezbędnych remontach, -w transporcie i komunikacji, -w zakładowych strażach pożarnych i w zakładowych służbach ratowniczych, przy pilnowaniu mienia lub ochronie osób, -w rolnictwie i hodowli, -przy wykonywaniu prac koniecznych ze względu na ich użyteczność społeczną i codzienne potrzeby ludności (np. w gastronomii lub zakładach świadczących usługi dla ludności), -w stosunku do pracowników zatrudnionych w systemie czasu pracy, w którym praca jest świadczona wyłącznie w piątki, soboty, niedziele i święta. SPRZĄTANIE PRZED INWENTURĄ nie mieści się w tymże zakresie, chyba, że przyjmiemy iż szukanie zagubionych leków i ograniczanie przez to strat, uznamy jako AKCJĘ RATUNKOWĄ w ochronie premii wielce czcigodnych kierowników. Nawet gdyby uznać te żartobliwe ratowanie "mienia" (premia) jako przesłankę wystarczającą do podjęcia i wymuszenia na nas pracy w dniu ustawowo wolnym, to Kodeks Pracy w dokładny sposób reguluje na jakich zasadach, ta praca może się odbyć i jakich REKOMPENSAT z tego tytułu możemy oczekiwać. Zgodnie z art.151 punkt 11 za pracę w święto należy nam się dzień wolny od pracy w ciągu okresu rozliczeniowego. Dalszy ciąg artykułu wyjaśnia również kwestię ewentualnej rekompensaty finansowej cytując: "§3.Jeżeli nie jest możliwe wykorzystanie w terminie wskazanym w§1 pkt2 dnia wolnego od pracy w zamian za pracę w święto, pracownikowi przysługuje dodatek do wynagrodzenia w wysokości określonej wart.1511§1 pkt1, za każdą godzinę pracy w święto." To znaczy oprócz standardowego wynagrodzenia przysługuję nam dodatek w wysokości 100% WYNAGRODZENIA. WYNAGRODZENIE W WYSOKOŚCI 120 ZŁOTYCH ( DNIÓWKA ZA STANDARDOWY DZIEŃ ROBOCZY) NIE JEST ODPOWIEDNIĄ REKOMPENSATĄ W ROZUMIENIU USTAWY Z DNIA 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy. A co za tym idzie mamy do czynienia (a raczej będziemy mieli) ze złamaniem przepisów prawa pracy. Ja ze swojej strony mogę tylko doradzić, że wszelkie naruszenia naszych praw możemy zgłaszać do organu zwanego Państwową Inspekcją Pracy, a dokładniej do Okręgowego Inspektoratu Pracy w Katowicach. zachęcam szczególnie pracowników GLP zniesmaczonych całą sytuacją, do przesłania skargi do wyżej wymienionego organu, w sytuacji gdy sprawa nie zostanie załatwiona w sposób prawnie dozwolony, Ja osobiście skorzystałem z formularzu "E-SKARGA" gdzie przez internet można w łatwy sposób przesłać skargę do PiP, dodam od siebie, że podczas przeprowadzania kontroli przez PiP nasze dane zawarte w E-SKARDZE nie będą jawne, chyba, że udzielimy zgodę pisemnie.

Były

W 100% się zgadzam! Ja zwolniłem się po 2 tygodniach z powodu atmosfery bo praca faktycznie nie ciężka ale warunki i traktowanie porażka...

Kama
@Były

To prawda!! Praca jest naprawdę przyjemna,ja sama lubię taki charakter pracy.Jak by nie atmosfera,i parę naprawdę nie przyjemnych sytuacji przez które łzy mi poleciały do dziś bym tam pracowała..ludzie potrafią zohydzić ci wszystko!Straciłam motywację i chęć do pracy i odeszłam..

Radosław

Brak jakiegokolwiek szkolenia BHP, po prostu podpisujesz kartę szkolenia i koniec. Przy kompletacji zupełny bałagan, niczego nie można znaleźć, brak leków na wyznaczonych regałach. Tłoczno w przejściach między regałami, osoby stykają się ze sobą, przepychają, brak zachowania dystansu. Szatnia: szafka na ubrania - szerokość ok 20 cm i musisz ją dzielić z drugą osobą!! Ubrania i rzeczy stykają się ze sobą. Gdy kończyłem pracę i otwarłem szafkę buty chłopaka z którym dzielę szafkę leżały na moich rzeczach! (usunięte przez administratora)

@Radosław

Dlaczego część mojej opinii została usunięta przez administratora? Nie było tam nic niestosownego! Nie było przekleństw, nazwisk, danych osobowych itp. Cenzura? Napisałem tam tylko, że gdy zwróciłem uwagę na to , że w szafce moje rzeczy stykają się z rzeczami innej osoby(butami), Pani z kadr podniesionym głosem powiedziała:" przecież to są szafki 2. osobowe!" Pytałem też gdzie tu jest higiena w czasie gdy panuje epidemia korona wirusa. Miałem też zastrzeżenia co do prywatności i bezpieczeństwa moich rzeczy skoro inna osoba ma dostęp do szafki i moich rzeczy prywatnych. Napisałem, że nie polecam tej pracy i podtrzymuję to zdanie. Proszę nie cenzurować legalnych wypowiedzi i opinii. Pozdrawiam!

Iza
@Radosław

a może ta opinia była fałszywa, nieprawdziwa? wtedy firma sprawdza IP przez policję.

Zbulwersowany
@Iza

Nikt nikomu nie grozil w tych opiniach i nie pisz glupot ze przez policje sprawdzaja IP!

@Iza

Ta opinia była i jest uczciwa i zgodna z prawdą! Chcesz mnie nastraszyć, że policja sprawdza IP? Proszę bardzo niech sprawdza, przy okazji może też ktoś sprawdzi warunki pracy i BHP w Salusie. Pozdrawiam ;)

Cezar
@Radosław

Jak ci praca nie pasuje to zmień i to najlepiej na umowę o prace.

Iza
@Zbulwersowany

a jak? myślisz, że gowork się tym bawi? Pracodawca lub ktokolwiek zniesławiony sprawdza takie informacje, a to bardzo proste, jeśli pomawiasz, zniesławiasz kogokolwiek w internecie, to zwracasz się po IP do wydawcy portalu lub admina i to tyle w temacie - jak masz IP to resztą zajmuje się policja. A co Ty myślisz, że możesz bluzgać i być anonimowy? To nie amerykański film, tu nie działa piąta poprawka ....

@Cezar

Dzięki za dobre rady, ale nie Ty będziesz mi robotę wybierał i mówił gdzie i kiedy mam pracować! Pozdrawiam i zdrowia życzę :)

@Iza

Już Ci mówiłem, nie strasz ludzi policją! Piszą prawdę więc czego mają się bać? Nie było żadnego zniesławiania czy "bluzgania". Chcesz odstraszyć ludzi od pisania prawdy i zabronić im opinii i komentarzy. Twoja metoda to straszenie policją, na szczęście ludzie nie są głupi i bojaźliwi! Ty nawet nie wiesz co to dokładnie jest piąta poprawka, ale można wszystko znaleźć w necie i poczytać. Pozdrawiam serdecznie i zdrowia życzę! :)

@Radosław

Policja sprawdza IP tylko w sprawie popełnienia przestępstwa.

@Law

z tego co pamiętam, to były tu wpisy o znamionach przestępstwa. A tak do wiadomości przeczytaj regulamin gowork.pl, sprawdź dział reklamacje i jest nawet wniosek gdzie można wnioskować o udostępnienie adresu IP - oczywiste, że wniosek składa się wraz z powiadomieniem policji o przestępstwie, Pomówienie, zniesławienie - to też przestępstwa.

@Radosław

Od kiedy szafki są dwuosobowe? Oszczędność Salusa ?

bingo

Jak oceniacie prace w dziale szpitalnym? Czy warto się tam zatrudnić?

Ziomek

Nie wszyscy tylko jedna pani(usunięte przez administratora)Poza chamstwem i arogancja nic ten czlowiek ze soba nie reprezentuje!!!!!

Martyna

@KW a nie można tego zgłosić komuś wyżej, że on tak źle Was traktuje?

KW

Brygadzista nocnej zmiany w komorze wydań notorycznie obraża i zastrasza pracowników. "ja bym do was strzelał". "same (usunięte przez administratora) tutaj pracują", "co za (usunięte przez administratora) to zrobił" Praca pod presją czasu i w dużym stresie. MOBING w pracy!!! Pomimo licznych skarg z różnych działów sytuacja dalej się nie zmieniła.

Ww
@KW

Zgadzam sie w 100%. Odszedlem przez Pana T z pracy-z tym człowiekiem nie sposob pracowac.

Rutina
@Ww

Probowalem sie przniesc na ranna zmiane z powodu pana T ale kierownik nie wyrazil zgody, dlatego tez zrezygnowalem z pracy w firmie Salus

Pracownik Hali 2018-05-25 16:38 przez Zakochany Kapitan Przebieg rekrutacji Prawdziwa rozmowa kwalifikacyjna bez schematycznych pytań i (usunięte przez administratora) gierek, które teraz są tak modne. Pełen opis pracy z wszelkimi jej zaletami i wadami, szeroka możliwość wypowiedzi własnej, miła atmosfera. Pytania O doświadczenie i umiejętności, o ewentualne zastrzeżenia i ograniczenia, o przyczyny zakończenia poprzednich stosunków pracy, o swobodę dojazdu do firmy, o to dlaczego akurat tutaj aplikuję Poziom rozmowy:Rezultat: Dostałem pracę Magazynier 2017-08-30 20:15 przez olo Przebieg rekrutacji Rakrutacja była ok chociaż chyba brakuje im ludzi bo kierownik nie dotarł i przyszła osoba w zastępstwie z 30 min. Opóźnieniem Pytania Pytano mnie czy praca mi się podoba odpowiedziałem że tak Poziom rozmowy:Rezultat: Dostałem pracę Analityk 2016-04-21 08:51 przez Ureus Przebieg rekrutacji Pierwsza część rekrutacji przebiegła z miłą i profesjonalną panią z HR która przeprowadziła wywiad dotyczący motywacji, opisała firmę, określiła moje oczekiwania. Czekaliśmy na osobę która miała sprawdzić moje kompetencje na stanowisko. W trakcie rozmowy pojawiła się wymieniona osoba w postaci pani project manager. Ta część rekrutacji pozostawiła u mnie duży niesmak. Pytania ze strony tej pani nijak miały się do wymagań z ogłoszenia o pracy, wg mnie nie dotyczyły stanowiska analityka tylko dokumentalisty(o ile można tak nazwać takie stanowisko). Do tego podczas całej rozmowy PM cały czas robiła coś na laptopie wcale się nie przejmując tym że jej zadaniem jest uczestnictwo w procesie rekrutacyjnym. Nonszalancja i brak szacunku do osoby którą się rekrutuje. Po rozmowie otrzymałem informację że bez względu na wynik tego etapu otrzymam informację pozytywną lub negatywną do 2 tygodni. Właśnie mija 3 tydzień i nie mam żadnej informacji. Znalazłem inną pracę ale mimo to nie chciałbym pracować z osobą która ma takie podejście do potencjalnego współpracownika czy też podwładnego już na etapie rozmowy rekrutuacyjnej. Pytania oczekiwane zarobki dlaczego chcialby Pan u nas pracowac czego Pan nie lubi u wspołpracowników pytania dotyczące stanowiska - niestety odbiegające od wymagań z ogłoszenia Poziom rozmowy:Rezultat: Nie dostałem pracy Specjalista Ds. Rekrutacji 2015-07-01 16:05 przez Kandydatka Przebieg rekrutacji Jestem porażona ogromnym brakiem profesjonalizmu. Na wstępie brak potwierdzenia spotkania przez rekruterkę. Po kilku telefonach, okazało się, że osoba prowadząca rekrutację nie pamiętała nawet godziny spotkania. Sama rozmowa to również obraz nędzy i rozpaczy - obecna na rozmowie Z-ca Dyrektora Personalnego znudzona do reszty bawiła się telefonem, czasami tylko odrywając od niego wzrok. Ponadto osoba Pani Dyrektor poza brakiem dobrego wychowania, okazała się również osobą niesympatyczną a rozmowę rekrutacyjną (która powinna mieć charakter biznesowy) zamieniła w stresujący egzamin. Zaskakujące jest to, że dziś pojawiło się ogłoszenie na wakat Z-cy Dyrektora Personalnego... Mam nadzieję nigdy więcej nie mieć wątpliwej przyjemności spotkać powyżej opisanej osobąya już na pewno z nią pracować. Dodam również, że Firma ogólnie ma bardzo złą renomę wśród byłych i obecnych pracowników. Pytania Standardowe pytania dot. kwalifikacji i doświadczenia plus pytania dot. wynagrodzenia z zupełnie niepotrzebnym komentarzem ze strony osoby rekrutującej Poziom rozmowy:Rezultat: Nie dostałem pracy Telemarketer 2015-02-01 16:57 przez aska Przebieg rekrutacji rozmowa jak rozmowa nic nowego Pytania wynagrodzenie, obsługa komputera, itp Poziom rozmowy:Rezultat: Nie dostałem pracy «Previous1(current)2»Next Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej Nick- (To pole jest wymagane) Stanowisko- (To pole jest wymagane) Przebieg rekrutacji- (To pole jest wymagane) Pytania- (To pole jest wymagane) Rezultat- (To pole jest wymagane) - Poziom rozmowy- (To pole jest wymagane) - Akceptuję regulamin Ustaw powiadomienia o nowych opiniach i ofertach Farmacol S.A. Adres e-mail Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź Jesteś tutaj: Opinie o pracodawcachFarmacol S.A.Rozmowy kwalifikacyjne w Farmacol S.A.

M
@Kandydat

Jaki jest cel przeklejania przebiegu procesu rekrutacyjnego w Farmacolu?

Pracuś

Człowiek chciałby pracować a tu takie rzeczy....

Nadia
@Pracuś

Każdy ma nadzieję że nie jest tak źle a jednak....

Zostaw merytoryczną opinię o Salus International - Katowice

• Jak się pracuje w Salus International?

Zobacz opinie na temat firmy Salus International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salus International?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 3 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Salus International?

Kandydaci do pracy w Salus International napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Salus International