InMedio Sp. z o. o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o InMedio Sp. z o. o.

Były ajent

Niestety ale o sieci Inmedio (jak i innych salonach prasowych) nie można powiedzieć nic dobrego. Ajent jest eksploatowany do granic możliwości, stać cię na jednego pracownika i to na umowę zlecenie a salony ds czynne 15-15h dziennie 6-7 dni w tygodniu. Umowa to zapis kilkudziesięciu kar umownych, ani jednej nagrody. Twoja praca w ciągu dnia polega na obsłudze klienta, przyjęciu i zwrotach prasy, zwrotach do magazynu centralnego, zamówieniu towaru, ułożenia towaru wg planogrsmu, codziennej zmianie harmonogramu promocji, wprowadzeniu dostaw do systemu, przeczytaniu całej skrzynki wiadomości i wykonaniu zadań w nich zawartych, obsługa DHL, lotto i setek innych rzeczy A to wszystko za 2.5 tys zł.dls ciebie netto po odliczeniu kosztów Na jakikolwiek pomoc z centrali nie licz, gdy pojawia się jakikolwiek problem musisz rozwiązać go sam Oczywiście gdy zrezygnujesz czeka cię inwensryzacja zdawczo odbiorczA, która jest ostatnią szansą na wydojenie ajenta z pieniędzy i opcją zarobku dla firmy. Naprawdę zastanów się 5razy zanim w to wdepniesz.

Krzysztof

Jak oceniacie pracę w InMedio? Jestem ciekaw jakie warunki trzeba spełnić aby zostać ajentem salonu, ktoś obeznany w temacie powie mi coś więcej? Czekam na wszelkie informacje.

Nicole

Dziś (09.12.2020) miałam okazje drugi raz być w sklepie In medio w krakowskiej galerii Factory. Mówię drugi, ponieważ ostatnim razem pomimo czekania pół godziny, sprzedawca nie pojawił się w sklepie. Dziś postanowiłam ponowić próbę i po raz kolejny między godzina 16 a 17 poszłam pod sklep. Niestety, znowu wisiała kartka „zaraz wracam”, wraz z innym klientem czekaliśmy prawie 40 minut aż Pani wróci z przerwy. Inny klient zrezygnował, ja natomiast postanowiłam poczekać. Kiedy po długim czasie w końcu Pani przyszła, weszłam aby kupić wkłady do elektronicznego papierosa. Po wejściu nie usłyszałam żadnego „dzień dobry” jedynie po mojej prośbie o paczki padł tekst składający się z jednego wyrazu „dowód”, nieco zdziwiona ponieważ 18 rok życia mam już dawno za sobą odpowiedziałam, ze nawet nie wzięłam portfela z auta, ze mam przy sobie tylko kartę i kluczyki które nawet pokazałam przy okazji mówienia do tej Pani (nawet torebki w tym momencie nie miałam, musiałam wejść do galerii odebrać dosłownie dwie rzeczy). I właściwie sytuacja mogłaby się skończyć na tym, ze Pani sprzedająca odpowiedziałaby mi, ze po prostu bez dowodu tożsamości nie sprzeda mi produktu, wiec muszę się wrócić do samochodu. Wtedy na pewno sytuacja mogłaby wyglądać inaczej, a tej opinii by nie było. Ale zamiast odpowiedzieć w ten sposób, Pani postanowiła zaśmiać się i odpowiedzieć „Kiedy ja miałam 15 lat tez nosiłam ze sobą kluczyki żeby pokazać jaka to jestem dorosła”. Dosłownie w tym momencie mnie zamurowało. Czekałam na to żeby wejść do tego sklepu prawie 40 minut, a po tym wszystkim dostaje taką odpowiedź w swoim kierunku? Rozumiem, ze podczas trwania epidemii, kiedy wszyscy nosimy maseczki, można nie zauważyć, ze ktoś już jest dawno pełnoletni, ale jak można w taki sposób zwrócić się do drugiego człowieka? Pomijam fakt, ze byłam klientką, tu chodzi po prostu o szanowanie drugiego człowieka. Cała sytuacja mogła się skończyć zwykłym zdaniem „proszę wrócić do samochodu, jak przyniesie Pani dokument sprzedam Pani produkt”. W tej sytuacji już nawet nie chodzi o bycie miłym, jak o jakikolwiek profesionalizm w pracy lub poszanowanie drugiej osoby.

@Nicole

Ta strona nie służy do wylewania flustracji tylko oceniania pracodawcy.

Ajent

Jeśli prowadziłaś Salonik to musisz wiedzieć ze w umowie jest napisane ze wypłata zostanie Ci wypłacona po rozliczeniu inwentaryzacji, a po za tym chyba musiał być powód dla którego cię zwolnili :)

Ajent

Trzeba po prostu znać zasady pracy w takich firmach, jak się myśli ze przyjdzie się na 2h na Salonik to niestety potem są takie sytuację a nie inne... PROSTE:) Ja wszystkiego pilnuje i nikt mnie nie okradł... a znając niektórych ajentów i jakie rzeczy robią i jak ONI OKRADAJĄ firmę to się dziwi kto kolwiek że niedostają wypłaty trzeba być ferr i dbać o to co się ma!!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie InMedio Sp. z o. o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w InMedio Sp. z o. o.?

Rekrutacji na co ?

Ajent były z długiem
@LTR Killer

Nie mogę znaleźć twojego wpisu na temat Tego programu axapta że zmieniają tam stany. Ja ze swoją sprawa jestem u prawnika a wszystkie informacje są przydatne

Pomocny

A gdzie miałaś to Inmedio

Roża

Na jakich warunkach mogę pracować w kiosku InMedio.

Pracuję w Inmedio od 7 lat, z czego 5 ostatnich jako ajent. I nie moglam sie powstrzymać, żeby nie skomentować tych bzdur. Jedno z czym się zgadzam, to że wysokość prowizji nie powala (ale to juz zależy od punktu który sie prowadzi) i że można zapomnieć o urlopie. Ale nikt tu nikogo nie (usunięte przez administratora) Na przestrzeni lat KR, RKS i centrala pomagali mi w każdej sytuacji kiedy o to prosiłam, nigdy nie zostałam z większym problemem sama. W obecnej sytuacji, kiedy przez wirusa utarg jest minimalny to centrala dużo nam dokłada do prowizji, choć wcale nie musi tego robić. Na inwentaryzacji zawsze mam braki, ale nie zwalam na Lagardere winy za to, że ludzie kradną, a splate zawsze mam rozłożoną na raty, które mi pasują. A jak ktoś przez pół roku potrafi zrobić 78 tyś dlugu to sam sobie jest winien, dostaw, dokumentów, towaru i pracowników trzeba pilnować, braki same się nie robią. Mam wrażenie, że wszystkie te negatywne opinie pochodzą od ludzi, którzy po prostu nie poradzili sobie z prowadzeniem kiosku a teraz szukają na kogo by tu zrzucić winę i wyładować frustrację.

Pies i smalec
@Ania

Ty przeczytałaś co napisałaś ? Jaki kiosk? TO SALONIK PRASOWY. Firma Ci powinna za to po prowizji polecieć

Obeznany
@Ania

To niewiem jak Pani funkcjonuje z tym co firma robi, prowizje są małe i śmieszne inne sieci za to ze się pracuję podczas koronawirusa dają dopłaty a ta zabiera nam pieniądze więc coś tu chyba niegra. Ja też prowadzę salonik i owszem ja nic nigdy nie dopłacałem do inwentaryzacji,ale jeśli chodzi o rozliczenie to (usunięte przez administratora) na gazetach i książkach i to akurat każdy wie nawet RKS. Więc albo Pani zgrywa męczennika w tej firmie albo firma robi to za Panią. Pozdrawiam serdecznie:)

Na jakie benefity można liczyć w InMedio Sp. z o. o.?

Obeznany

Żadnych

Roża

DZIEKUJĘ.. JA CHCĘ TYLKO DOROBIĆ/POMÓC JAKO SPRZEDAWCA NA CZĘŚC ETATU.OBECNEMU AJĘTOWI.

Roźa

Witam.Jestem emerytka i chciałam dorobic do swiadczenia.Posiadam doswiadczenie.Mieszkam w Bydgoszczy

Ajent01

Witam szukam osób pokrzywdzonych przez firmę Inmedio proszę o kontakt na maila: misia2432@gmail.com

@Ajent01

No będzie nas trochę

Ajentka

Drodzy Ajenci. Czy macie jakiś sprawdzony sposób na prasę? Bardzo jej pilnuje, sprawdzam potwierdzenia i dostawy, zwracam wg systemu, a mimo to cały czas na inwentaryzacjach wychodzi na niej spory minus. Pomóżcie.

inmedio
@Ajentka

Wychodzi minus bo firma z którą współpracujesz (usunięte przez administratora) i to bardzo na gazetach Pracowałem w tej firmie i mam doświadczenie Także radzę się trzymać z daleka od tej firmy

ola
@Ajentka

prase trzeba reklamowac przez portal ltr dlastego masz minusy na inweturze, prase oddawac(spisywac z marketu) na dokuemncie wz trzeba za pomocą historii paragonów

Zainteresowana

Witam. Zastanawiam się nad podjęciem pracy w Inmedio jako ajent. Polecacie? Warto spróbować? Warunki zaproponowali fajne ( w porownaniu do np. Ruchu). Może ktoś się wypowiedzieć jak jest?

inmedio
@Zainteresowana

Radzę ci trzymaj się z daleka od tej firmy

Zbigniew

Jest ktoś na forum kto pracował bądź pracuje w InMedio? Dajcie znać o atmosferze w firmie. Jaką formę zatrudnienia i jakie wynagrodzenie proponuje pracodawca?

Zniesmaczony
@Zbigniew

Omijać szerokim łukiem !!! Teraz można znaleźć pracę między 2 tyś zł a niecałe 3 tyś. W tym będę normalne godziny pracy, urlop i święty spokój. Jak ktoś uwielbia niezdrową adrenalinę to proszę bardzo. Zarobki jw. z charówę bez urlopów, w ciągłym stresie z odpowiedzialnością materialną za cały towar w sklepie. Jeśli masz sklep z towarem o wartości np. 150 tyś. to odpowiadasz do tej wysokości. Osrasz się a nie wyjedziesz na urlop ze strachu, że tyle możesz nie znaleźć po powrocie z urlopu. Normalnie na etacie za ulop Ci płacą, a tutaj jeszcze płacisz pracownikom, bo sklep nigdy nie może być zamknięty !!! Szkolenie to fikcja. Albo dasz sobie radę albo polegniesz z długami...

Zbigniew
@Zniesmaczony

Nie rozumiem, raz piszesz i urlopie potem o jego braku.Wyjaśnisz o co chodzi?

Zniesmaczony
@Zbigniew

Skoro jesteś agentem na działalności gospodarczej to jaki urlop? Owszem możesz sobie pozwolić na urlop, ale w tym czasie sklep jest cały czas czynny. Zdany na łaskę zaufanego pracownika, który będzie musiał robić dokładnie to co Ty pod Twoją nieobecność. Włącznie z dostępem do utargów, które będzie musiał wpłacać za Ciebie przez tydzień lub dwa. Zawsze to jakieś kilkadziesiąt tysięcy złotych ????

Nila

Praca kiedyś ponoc ok, dobre zarobki, teraz byłam ajentem przez dwa lata, porażka nie wierzyłam chciałam sprawdzić sama i mogę się wypowiedzieć, obiecują pięknie gruszki na wierzbie że tyle placa, a później kary za tajemniczego za bluzkę za brak fajek, i wymyślają, mialam wrażenie że zarabiają na mnie nie tylko na sprzedaży towaru!!!!! Pan Z. Miły, pozornie to wielkie kłamstwo, odradzam lepiej iść do innej normalnej roboty nic być karnym za byle co i im bulic

olka
@Nila

Jeśli nie umiesz zamówić odpowiedniej ilości papierosów jaka jest wymagana to sie dziwisz ze masz kare? chyba wiadomo ze ejst minimum które trzeba mieć na saloniku. żadnych blokad nie ma w zamawianiu, bez powodu nie dostałas kary. A tajemniczy klient to chyba naprawde nie jest az taki wysiłek zeby zdobyć chociaż 80% .... nic nie wymyslaja tylko po prostu nie ogarnialas tego, nie kazdy sie nadaje

ajri
@olka

Zgadzam się z "OLKA". Zastanawiam się nad rozpoczęciem pracy jako ajent w Inmedio, wiem że nigdy nie jest pięknie kiedy jest się podwykonawcą, ale bez przesady! Chciałabym poznać rzetelne informacje na temat tej pracy. Może ktoś wypowiedzieć się na temat stawek? Obecnie pracuje jako ajent, 180 h miesięcznie i wychodzę jakieś 4500 zł.

RT2
@Nila

Jaki punkt prowadziłaś ?

Zaciekawiony
@ajri

180 h miesięcznie? Salonik otwarty ma być 6-19 pn-pt plus sobota. czyli 6 x 11h = 66h tygodniowo średnio licząc - 4 tyg w miesiącu x 66 = 264 h :D :D :D Szukanie naiwnych?

mati
@Zaciekawiony

tyle, że ty nie musisz sam tam siedzieć. możesz zatrudnić na weekend czy na rano albo popołudnia. jak chcesz mieć całą kasę dla siebie to wtedy faktycznie tyle godzin wyjdzie.

Kiosk to zuo
@olka

Limity fajek które się zamawia owszem istnieją, ale przewidzieć kiedy ktoś wpatruje i zechce 3 sztangi na przemyt? I co mądra laluniu? Nie sprzedażz klientowi? No sprzedasz. Tak samo z TK. Chyba pusta głowy nie pracowała nawet za lada po 14h na dobę. Albo w handlu. Wykrecone tk na chociażby 40 proc to pogadamy zwłaszcza ze tk to przedziwny tk a nie podkładany.

Czy firma zatrudnia również pracowników na etacie czy tylko ajentów?

@Karolina

Jakim etacie? :D proszę przeczytać 2-3 posty niżej moją wypowiedź :) lepiej spozytkowac czas na szukanie innej pracy niż ten kolchoz. Pozdrawiam

Ajent

Witam Prowadzę swój salonik prasowy "inmedio". Jest to jedna wielka porażka. Może inni sobie chwala prace w tej firmie, ale to chyba niska społeczność ajentów którzy nie maja ruchu i płacą taką samą pensje tym osobą które się starają i wyprowadzili "swoje" saloniki do dobrych poziomów lecz nie tylko pod względem utargów ale także w innych wzgledach. ZERO podwyżek, pochwał itp. Tylko dawają na twoją głowę jeszcze więcej obowiązków które sa czasami nie do pojęcia. A ty musisz nie dość ze przejmować się salonikiem to dodatkowo pracownikami, towarem za który musisz płacić ty, podatkami, zusem księgowością i klientami którzy wchodzą ci na głowę. Okradają ajenta na gazetach to chyba jest najgorsze. A o inwenturach nie wspomne. Jeśli myślisz żeby wdepnać w to g***o odradzam ponieważ trudno jest się wygrzebać z tego (kary finansowe za zerwanie umowy krócej nic 1 rok pracy dla tej firmy za szkolenia których nie ma, plus premie za ubytki towarowe też po roku czasu). Zastanów się kilka razy zanim na coś się zdecydujesz i czytaj wszystko co dają ci do podpisu. Pozdrawiam

Umowa na 1/8 etatu za 10 zl przy wyrabianiu 180-200h miesięcznie. Dzień wolny między 8dniowymi maratonami? Spodziewaj się telefonu, ze masz przyjść do pracy. Święta, niedziele niehandlowe? Tu nie obowiązują. Myślę, że logiczne że przy takiej ,,umowie" platne l4 czy urlop także Cię nie obowiązuje...Sama praca-jestes sam na zmianie i do ogarnięcia obsługę klientów(czyt.wieczną kolejkę), obsługę western union, obsługe DHL-a, rejestracje starterow, obsługę lotto, do tego przyjąć prasę, zrobić zwrot prasy (nie zdążysz czegoś znaleźć, bo klienci robią bajzel i wrzuca gdzieś gdzie tego nie znajdziesz - płacisz! Do tego 2-3 dostawy 1 dnia why not? Zaznaczam wszystko to przy 1 osobie na zmianie... Śniadanie albo siku przy tym wszystkim hm...sami sobie odpowiedzcie. Nie polecam, chyba że ktoś jest sado-maso. Dziwię się, że odpowiednie instytucje jeszcze nie dobraly się do tyłka tej pseudosieci. Taka to ,,rozwojowa i dochodowa" praca

Niezadowolona

Panie sprzedające nie wydaja reszty. Wiem, że 1 grosz to nie jest wielka wartość. Jednak jest nie do pomyślenia, żeby wydając resztę powiedzieć, że wydaje bez grosza, bo nie ma. Spotyka mnie to już kolejny raz w kiosku pod Ronem Jagiellonów w Bydgoszczy. Nawet się pani nie zapytała, czy ja mam drobne albo czy może być mi winna. Raz już zwróciłam uwagę, ale jest to częsta praktyka w tym kiosku. Mam nadzieję, że to się zmieni.

lalalala
@Niezadowolona

Jako klient masz obowiazek posiadania zgodnych pieniedzy. Jeśli nie masz sprzedawca moze ci odmowic sprzedazy bo nie ma on obowiazku posiadania grosików poczytaj sobie troche kodeks zarozumiala dupo

europejka
@lalalala

lalalala - jesteś chamem/ką. To sprzedawca ma obowiązek bezwarunkowy obsłużyć klienta i wydać zgodną kwotę pieniędzy a nie klient ma szukać drobnych. Dziadołand.

Juhas
@europejka

Proponuję poczytać kodeks, jest w nim wyraźnie zaznaczone, że to klient musi być przygotowany do zakupu, a nie sprzedawca do wydawania.

andzia
@Juhas

dokładnie. ludzie dalej żyją mentalnie w prl-u gdzie było "klient nasz pan". te czasy się skonczyły, zwłaszcza kiey przychodzi ktos po gumę do zucia i płaci 100. no ludzie szanujmy się

aga
@europejka

bezczelność to wytykanie 1 grosza... chyba logiczne ze czasem ktoś możne nie mieć go... tyczy sie obu stron!!

@europejka

Kolejna mądra typu "nie wiem,ale się wypowiem". To klient ma obowiązek mieć odpowiednią kwotę. To, że sprzedawca biega do innych i rozmienia na drobne, to tylko jego dobra wola!

Zostaw merytoryczną opinię o InMedio Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w InMedio Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy InMedio Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InMedio Sp. z o. o.?

InMedio Sp. z o. o.