Piotrek Nowy wpis

Firma cały czas rozwija się, powstaje coraz więcej sklepów. Praca w firmie jest z pewnością warta polecenia!

Ewelina Nowy wpis
@Piotrek

Szefowa mnie nie lubi ?

Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w in medio? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

for Nowy wpis

No ich oferta to są przecież kioski @boak i jeśli chcesz prowadzić taki kiosk to musisz posiadać działalność gospodarczą.

pliszka

wszystko, co związane jest z HDSem= porażka....jedyne, na co można liczyć, to fajni ludzie, z którymi się pracuje, ale to też zależy na kogo się trafi. Zero możliwośi rozwoju, brak szkoleń, podejście do pracownika- jak nie ten, to inny i szanować nie trzeba. Przykre ale prawdziwe.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

anonim - 2008-10-15 15:33:19 Słowa kojarzące się z in medio (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):ciężko, wykorzystywanie pracownika za niskie pieniądze. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako mierny... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili wspólpracownicy są ok. . Od jakiej stawki można negocjować pensję?nie można Najbardziej podobało mi się w in medio: koledzy i koleżanki z którymi pracowałam. Najbardziej nie podobało mi się w in medio: podejście pracodawcy do pracownika co tu duzo mowic o bandzie [usunięte przez moderatora], jaka jest firma HDS POLSKA oraz ajenci salonikow inmedio !!!!!!!!!!!!! nawet sie tam ludzie nie wybierajcie do pracy, szkoda waszych nerwow.

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):Stresująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .nie odbyłam żadnych szkoleń Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .pełen stres Od jakiej stawki można negocjować pensję? nie można negocjować albo tak albo na bruk Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ... .tam nie ma co sie podobac Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ... .że pracownik jest gnojony

Zostaw merytoryczną opinię o In Medio - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

In Medio