Opinie o INTRUM JUSTITIA w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy INTRUM JUSTITIA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w INTRUM JUSTITIA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTRUM JUSTITIA w Warszawa

mańka

@eryk może dlatego właśnie napisali że szukają "współpracownika". jednak to że oczekują status studenta zaocznego to daje duże możliwości elastycznego czasu pracy

tolak
@mańka

no właśnie mam taką nadzieję. Oby nie było z tym problemu bo w innym przypadku ciężko będzie zarówno im znaleźć pracownika moim zdaniem, jak i mi robotę :P

eryk

@ed, fakt szukają, ale mają dość specyficzne wymagania - status studenta (studia zaoczne: warunek konieczny). Mnie niestety to dyskwalifikuje, ale może kto inny będzie chętny.

ed

teraz to już chyba szukają tylko współpracownika zespołu administracji, posady rozchodzą się jak ciepłe bułeczki więc czym prędzej aplikujecie tym większe szanse macie na powodzenie

ewwrty

@kisner no ja uwazam ze samemu warto spobuac i przekonac sie jak tam jest..teraz jest sznsa bo szukaja przedstawiceila handlowego i wspolpracownika zespolu administracji

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w INTRUM JUSTITIA? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
stano

jeśli chodzi o pracę w Intrum Justitia to w chwili obecnej poszukują oni nowych osób na stanowisko Junior Financial Controller . Myślę , że warto się tym zainteresować w wawie

kisner
@stano

jesli chodzi o pracę w tym miejscu to akurat nie byłbym co do tego taki pewny i przekonany. Moim zdaniem firma Instrum Justita ma jeszcze wiele pracy przed sobą ,aby móc mówić o nich jako o dobrym pracodawcy, zwłaszcza jeśli chodzi o warunki na których się współpracuje i oczywiście atmosfere w pracy

irek

no wlasnie jakie osoby preferuja w tej firmie bo z doswiadczeniem tez mozna duzo ale bez czy zatrudniaja to jest ciekawe...czy wynagrodzenia wypłacane są terminowo oraz jak wygląda proces rekrutacji i rozmowa kwalifikacyjna... o co pytaja najczesciej z czego sie przygotowac jak to wyglada z waszej strony ...

romek

no jak ktoś skończył administracje to na pewno go tam przyjmą, a jak ma doświadczenie to tym bardziej moim zdaniem.. ale to wszystko zależy jednak od tego jaką oni osobę preferują tak naprawdę i kogo szukają, bo też profil może być inny niż standardowo, ale nie wiem czy na pewno tak to wszystko wygląda.. pozdrawiam!

tolak
@romek

To mnie @romek zaskoczyłeś. Naprawdę wystarczy skończyć jakiekolwiek studia administracyjne żeby pracować w INTRUM JUSTITIA ? Rozumiem, że pracujesz w tej firmie ? Na początek kariery dla mnie nie mając doświadczenia bardzo by mi pasowała taka praca. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat samej pracy i pracodawcy ?

innitiaki.

podobno szukają wpsolpracownika do dzialu administracji. mysle ze bym sier tam idealnie nadawala. powiem szczerze, ze bardzo dziekuje za cos takiego jak internet bo chociaz teraz nie trzeba nie wiadomo czego szukac i gdzie. wchodzi sie do internetu i wszystko jest proste. jak polecacie prace na takim stanowisku?

ogórek

konsultant sekcji operacyjnej - a ja właśnie dużo słyszałem dobrego o tym stanowisku więc trochę jestem zaskoczony opiniami tutaj że najgorsza praca w galaktyce i w INTRUM JUSTITIA. możecie w takim razie powiedzieć na czym polega dokładnie praca w takiej firmie i dlaczego niby jest taka najgorsza i straszna?

olek

chyba jednak nikt nie wyjaśni nam sprawy @lol, ani pracownicy ani pracodawcy niestety moim zdaniem.. ale jeszcze zastanawiam się nad tym czy firma w ogóle działa tak naprawdę, bo nie ma żadnych nowych informacji o nich ani nawet reklam nie ma, więc zastanawiam się czy nie ma jakiegoś drugiego dna do tego.

kinia

@Benedykt, przyznam szczerze, że nie miałam nigdy podobnej sytuacji, może kiedyś pomylili mój numer z kimś innym, ale to się zdarza rzadziej niż raz do roku. Wystąpienie o wniosek o nękanie nie jest wcale takim złym pomysłem, ewentualnie możesz powiedzieć (jeśli jeszcze zadzwonią), że zakładasz taką sprawę i może się odczepią.

Benedykt

Nie pracowałem nigdy w tej firmie ale mam z nią do czynienia od ponad dwóch lat. Dodam, że również nie jestem dłużnikiem, jednak od tego czasu wydzwaniają do mnie ludzie i pytają o kogoś innego, tłumaczyłem na początku grzecznie,że to nieporozumienie, przedstawiciel, czy jak mu tam, zawsze mówił że rozumie i że telefony nie będą się powtarzać, jednak dalej dzwonili wiec już bardziej nerwowo ale wciąż tłumaczyłem i też rozumieli i obiecali ale dalej swoje, później tłumaczyłem już jak idiotom kazałem pisać na kartce moje nazwisko i znaleźć różnice z nazwiskiem osoby z którą chce rozmawiać, dalej dzwonią aż do dziś. Przez telefon nie da się nic dowiedzieć wiec może tu... więc mam pytanie, po takim doświadczeniu w kontaktach z tym psychiatrykiem myślę że w pełni uzasadnione, więc czy firma INTRUM JUSTITIA zatrudnia osoby upośledzone umysłowo? Pomyślałem że pewnie mają dzięki temu jakieś oszczędności. Dzwonił nawet pan, z komórki, który przedstawił się jako właściciel tej firmy czy coś tego pokroju, nie pamiętam dokładnie ale przedstawiłem mu się i choć nazwisko się nie zgadzało, koleś zaczął mi czytać ile ten pan ma zadłużenia, w jakim banku i wszystkie szczegóły (szczyt niekompetencji). Dopiero jak go zje...em i powtórzyłem moją godnosc, przeprosił i obiecał że telefony nie bedą się powtarzac. Jednak dalej dzwonią, i dzwonią i dzwonią tracąc mój i swój czas, bo jakim trzeba być idiotą żeby myśleć, że nawet jeśli jestem tą osobą ale kłamię to w końcu się złamię bo oni dzwonią... może szukają przyjaciół? Czy jeśli wyśle jakieś pismo to jest możliwość że odczyta je osoba inteligentna czy nie ma szans bo tam tacy nie pracują i muszę to załatwić zakladając sprawę o nękanie? Bo naprawdę nie chce mi się ale to już dawno przestało mnie bawić... ktoś wie? Może Ty?

lol
@Benedykt

Tak jak powiedziała @kinia warto postraszyć założeniem sprawy lub wszczęciem postępowania. Takie rzeczy zazwyczaj skutkują ;) A może zagląda tutaj ktoś z pracowników i wyjaśni nam tę sprawę?

Cedric

Jak to wszyscy beda znali moje dane osobowe? Czy intrum justitia udostępnia gdzies np. mój adres? Czy tylko imie i nazwisko?

Były Pracownik

Pracowałam w Intrum w Białymstoku jako konsultant sekcji operacyjnej. Nie polecam. Najgorsza praca jaką do tej pory miałam.

lukas

INTRUM JUSTITIA obecnie poszukuje konsultanta sekcji operacyjnej oraz specjalisty ds. prawnych, więcej info na ich stronie.

byly praacownik

W firmie IJ pracowałam około pół roku, zarobki nie należą do powalających jednakże można sobie dorobić wykonując plan- dodam iż jest realny! oraz dzięki nadgodzinom. Ludzie bardzo pomocni, jeśli trzeba pomogą, przełożeni też!:) Bardzo miło wspominam pracę w tej firmie. Umowa o pracę, dni owocowe i inne- atmosfera bardzo przyjemna- wiadomo trzeba było ciągle poszerzać swoją wiedzę, trzeba było to lubić. Tylko raz zdażyło mi się dostać gołą pensję ale to był początek, poźniej można było sobie dorobić planem- udawało mi się oraz nadgodzinami. Nie jest to praca lekka- jeśli ktoś woli niech pracuje gdzieś indziej, trzeba mieć do tego silną psychikę, ale ja wolałam to niż pracę w sklepie. Musiałam zrezygnować z pewnych powodów ale nie dlatego że była to zła atmosfera w pracy. Nie żałuję pracy w Intrum!:) Nie twierdzę że było cudownie bo nigdzie nie jest ale było naprawdę dobrze, będę dobrze wspominać moich przełożonych i współpracowników. Pozdrawiam was:) Aha praca była w Białymstoku Aha i krytykują Ci którzy nie pracowali albo dlużnicy najczęsciej;/

Ja Obserwator
@byly praacownik

I właśnie alternatywa praca w sklepie, a praca w Intrum, jasno widać kompetencje tych ludzi. Wydzwaniają co chwila i gadają jakimś bełkotem, coś czego sami nie rozumieją. A jak ich się nie słucha to powtarzają jakieś wyuczone formułki, np: " to z czego Pan się utrzymuje?; "kiedy Pan spłaci dzisiaj, czy jutro" itd. prawdziwy bełkot. Niech lepiej pracują w sklepie.

wera

nibyzadlużony, pracowałeś w INTRUM JUSTITA? czy miałeś bezpośredni kontakt z nimi jako "nibyzadłużony"? i co takiego powiedzieli Ci pracownicy, że poczułeś się jak śmieć?

nibyzadłużony

Przed momentem przeczytałem wypowiedz pani pracującej w firmie intrum justitita (celowo piszę z małej litery,bo na wielką to to nie zasługuje)i owa Pani zachwycona swoim zajęciem stwierdza że dopiero tam widzi jak chamscy są ludzie zadłużeni , jak to sobie nie radzą w życiu itd.Otóż droga Pani takich [usunięte przez moderatora] jak pracownicy tej szemranej firmy to ze świecą szukać,dostaje taki czy taka marnie płatną robotę telefonistki i myśli że z każdego można zrobić śmiecia.Ale gratuluję wysokiego mniemania o sobie , które zapewne jest przykrywką jakiś kompleksów,bo w takim badziewiu może pracować tylko [usunięte przez moderatora]

Co z dniami wolnyni?

wlx możesz powiedzieć jak długo pracowałeś w firmie INTRUM JUSTITA? na jakims stanowisku tam pracowałeś?

Zostaw merytoryczną opinię o INTRUM JUSTITIA - Warszawa

• Jak się pracuje w INTRUM JUSTITIA?

Zobacz opinie na temat firmy INTRUM JUSTITIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTRUM JUSTITIA?

INTRUM JUSTITIA