Opinie o Grupa Żywiec S.A. w Namysłów Bolesława Chrobrego 26

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Grupa Żywiec S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa Żywiec S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Żywiec S.A. w Namysłów Bolesława Chrobrego 26

Poinformowany

W związku z obchodzeniem Dnia Zmarłych chciałbym na tym forum zapalić również symboliczny znicz.

Ted
@Poinformowany

Podziel się informacjami skoroś taki poinformowany

ToBi

mam nadzieję że nie zjedzą BN koncerny produkujące trujące napoje z proszków, że nadal będzie produkował dobre piwo i że Polacy będą właścicielami a nie jak w pozostałych robotnikami.

http://doxa.fm/audycja/plany-na-namyslow-na-kolejne-5-lat/ od 28 minuty temat browar namysłów.polecam

@ja

Ciekawe skąd ma takie szczegółowe informacje jak na zakładzie nikt nic nie wie

Yt
@Wally

Kto ma wiedzieć ten wie i ci co wiedzą choćby chcieli powiwdzieć to nie mogą Chyba nikt z pracownikow nie ma juz zadnych wątpliwości ze cos jest na rzeczy. Pytanie tylko czy nowy własciciel utrzyma produkcje czy nie. A odpowiedz na twoje pytanie jest w tym co Stawiarski powiedzial, czyli ma info z wydziału geodezji w starostwie, wystrczy ze ma tam kogos znajomego.

@Yt

To kogo znajomego ma w Żywcu jeśli już wie, że będą lać tylko jeden rodzaj piwa? Bo to też można było usłyszeć.

Zapraszamy na piwko na CKT-y , później fajeczka pod BBT-ami i jedziemy z tym śledziem do rana zgon . Japać karola i azora i jego chłopaka . Później lecimy na maraton na piwnicę tam zrobimy takie picie że heheheh.

Praco

Pracuje na rozlewie od roku i nie wiem co wam ci mistrzowie i kierownik zrobili że tak ich nienawidzicie. Cały czas olewacie swoje obowiązki, w (usunięte przez administratora) macie wszystko ( nie pisze o wszystkich, tylko otych co najbardziej narzekają) . Nieraz byłem świadkiem jak misrz upomina pracownika kolejny raz o tym, że czego nie zrobił, a powinien gdzie w veluxie juz dowaliłby działe albo i wyje..bał za nieodpowiednie podejscie do pracy. Tutaj każdy łazi jak chce. BHP jest dla bezpieczeństwa a jeden czy drugi ma to w (usunięte przez administratora) jak mistrz przyjdzie i upomni ( ja bym juz nie gadał tylko do kierownika zaprowadził bo inaczej sie nie da) to zaraz podp...dala. Zresztą dla idioty przełożonu jaki by nie był to zawsze coś nie będzie Wam pasowac. Dla mnie panuje tu zbyt duży luz. Ale jak to prawda ze właściciel sie zmieni to może bedzie lepiej albo zamkną browar i już nieroby nie będą maiły na co narzekać

Były
@Praco

Ja tu pracowałem i miałem w (usunięte przez administratora) wszystko aby kasa się zgadzała , po co się starać za taką kasę . Luz jest , fajnie było.......na fajeczkę kiedy chciałem chodziłem . Piwa nie piłem bo nie lubię....

My idioci...
@Praco

Szwagier nie właź w zad...????

AZOREK hauhau

Na opiniach w żywcu piszą że browar będzie sprzedany. Piszą już że zostali zatrudnieni nowi mistrzowie i kierownik , żeby zastąpić tych z Namysłowa . Podobno też magazynierzy do wymiany .

@AZOREK hauhau

jakoś nic nie znalazłem na potwierdzenie pierdoł które tu pociskasz

Ktoś

Na dzień dzisiejszy nie ma planów sprzedaży browaru Namysłów. Zmieńcie temat.

Magazyn

Pod kasztanami tir z puszką żywca jest już.

@Magazyn

Taa. Już ją nalewamy ????

W razie przejścia zakładu pracy lub jego części na nowego pracodawcę na pracodawcach uczestniczących w tym transferze spoczywa obowiązek informowania pracowników o planowanej zmianie pracodawcy. Obowiązek ten jest zróżnicowany w zależności od tego, czy u pracodawców działają zakładowe organizacje związkowe czy też brak jest takich organizacji. Gdy są związki zawodowe Jeżeli u dotychczasowego i nowego pracodawcy działają organizacje związkowe zastosowanie znajdzie art. 261 ustawy z 23 maja 1991 r. o związkach zawodowych (Dz.U. z 2001 r. nr 79, poz. 854 ze zm.), w myśl którego w razie przejścia zakładu pracy lub jego części na nowego pracodawcę dotychczasowy i nowy pracodawca są obowiązani do poinformowania na piśmie działające u każdego z nich zakładowe organizacje związkowe o przewidywanym terminie tego przejścia, jego przyczynach prawnych, ekonomicznych oraz socjalnych skutkach dla swoich pracowników, a także zamierzonych działaniach dotyczących warunków zatrudnienia tych pracowników, w szczególności warunków pracy, płacy i przekwalifikowania. Przy czym informacje te dotychczasowy i nowy pracodawca są obowiązani przekazać co najmniej na 30 dni przed przewidywanym terminem przejścia zakładu pracy lub jego części.

Szczur

Przestanmy sie nakrecac...dyrektor i i kierownik ma obowiązek poinformować nas o zmianie statusu browaru . Jesli do tego nie doszło to znak ze to tylko plotki .

Nikt
@Szczur

Moim zdaniem w zakładzie są osoby, które z rozpowszechniania takich plotek mają satysfakcję. Wymyślą coś a później się śmieją z ludzi, którzy martwią się o prace. Jeśli będzie coś wiadomo to napewno się dowiemy. Prezes napewno by coś powiedział.

Azor

Hau hau

Iwan rozlewowy

Tir z puszka warki właśnie przyjechał do braniewa

@Iwan rozlewowy

To jakiś żart?

Znajomy

Cześć z tego co niestety wiem to sprzedaż browaru jest już przesądzona. Naprawdopodobniej pracownicy zostaną zwolnieni a browar bedzie zamkniety. Niestety tak sie konczy z konkurencją.

Don
@Znajomy

Nie wierze żeby tak dobrze presperujacy browar mogli zamknąć !!!

Braniewo browar upada

A ja slyszalem ze zatrudnili niejakiego Mateusza Iwanowskiego i przez niego browar maja zamknac..

@Braniewo browar upada

@Wally

Plebsem

Cisza przed burzą? ;)

Kret

Dzisiaj ładna pogoda, burzy nie ma chociaż w Rosji podobno tworzy się arktyczna komórka, którą odczuje cała Polska w środę

Prezes
@Kret

A kiedy impreza ?

info

Przestańcie się nakręcać. Nie było i nie ma tematu pt.: sprzedaż Browaru Namysłów. To zwykła plotka, puszczona na czas wyborów samorządowych, a tzw. głupio mądrzy się nakręcają.

@info

Pewnie juz doszlo to do Prezasa Gdybys byl na jego miejscu nie uspokoil bys swoich ludzi zeby spokojnie skupili sie na pracy i nie chodzilo im po glowach rozglądać sie za inna praca? Zreszta ktos tutaj zdradził juz pewne szczególy wiec musialby perfidnie kłamać tylko po co? Po co taka plotka na czas wyborow przeciez to nie wina burmistrza gdyby sprzedano browar Kto i co miałby ugrać w ten sposób

@777

Powód plotki jest bardzo prosty - wypuszcza się ją po to, aby zamieszać w nastrojach, np. pokazać czyjąś bierność bądź niewiedzę. Politycy tak robią i to jest ich domeną - bez względu na ich kaliber. W mętnej wodzie dobrze pływają tylko te ryby, które ją mącą, a małe rybki są przestraszone i szukają schronienia. Popatrz na realia polityczne Namysłowa, weź pod uwagę kto puścił plotkę, kto na niej skorzystał, a kto jest zdezorientowany.

@777

Pan Prezes tego nie komentuje i mam nadzieje, że nie będzie komentował czy prostował - to Menadżer a nie Polityk. Dobry menadżer jest wierny maksymie: fidis manibus. Polityka to działalność polegająca na wpływaniu na grupy społeczne za pomocą: perswazji, manipulacji, przymusu, przemocy, kompromisów, negocjacji i kłamstw, a wiec o fidis manibus nie ma mowy.

Bonifacy
@info

Swoje przeświadczenie ze browar nie jest na sprzedaz opierasz tylko na tym ze znasz sie na polityce czy masz jeszcze jakies inne informacje na ten temat?

@Bonifacy

Bonifacy, ależ pasujesz do określenia "głupio mądry'' - czytaj cały tekst ze zrozumieniem - podłapałeś słowo polityka i zaczynasz polemikę.

Baniek
@info

Plotka tak to ma wygladadać zobaczycie czy to plotka za miesiac lub dwa.Napewno tak mialo być że nikt miał nie wiedzieć ale my już za robotą sie rozglądamy koledzy z Namysłowa

Baniek
@info

Ty info a może Weroniko czy wysłanniku prezesa teraz to tak ma wyglądać zaprzeczać do konca tak jak pseudo weronika rady dawała a gdzie jest teraz nic nie pisze mleko sie wylało widocznie komuś się ludzi żal zrobilo i nie wytrzymał . Tylko czy tu czy w żywcu .

@Baniek

Szkoda czasu i wysiłku na polemikę ….. Temat sprzedaży Browaru Namysłów nie istnieje i dotyczy to również Braniewa

@info

Glypio madry to Ty jestes mądrujesz sie a na proste pytanie odpowiedziec nie chcesz Powtorze pytanie Bonifacego czy oprocz tego co mowil poseł masz jeszcze jakies inne informacje na ten temat? W browarze nawet ludzie na stanowiskach twierdza ze to prawda ze browar ma byc sprzedany i przedstawiaja na to sensowne argumenty

Ho ho
@info

Info jak ty się angażujesz w to ze nie ma sprzedaży za dużo sie rzucasz i to widać ze jestes podstawiony jak tzw zakłucanie przekazu .

Zaniepokojony
@info

My, prości pracownicy, chcemy najzwyczajniej wiedzieć, na czym opierasz swoje wypowiedzi. Prosimy tylko o odpowiedź, nikt nie chce wydawać się w dyskusję, tylko wiedzieć, czy ma rozglądać się za nową pracą.

Bonifacy
@info

Dobry menadżer jesli nie miałby nic do ukrycia uspokoił by załoge zeby atmosfera w firmie nie była nerwowa i zeby pracownicy nie rozgladali sie za inna pracą Publicznie komentowac niczego nie musi ale o nastroje w firmie powinien dbać Myslisz ze błyszczysz intelektem a pracownikow fizycznych uważasz chyba za idiotow Nie jeden fizyczny ma wiecej rozumu niz ci na stanowiskach.

Bro

Cały czas jechaliscie tutaj na swój zakład równo Teraz macie pretekst i dodatkowa motywacje aby zmienic prace.

Bro

Na 100% Tutaj odpowiedzi zadnej nie otrzymacie

Pracownicy

Wszyscy pracownicy browaru Namysłów Martwimy sie co z nami będzie ?? Czy jesteście w stanie nam powiedzieć prawdę w oczy co sie dzieje ???? Mamy rodziny kredyty nie mozemy stracić pracy przecież za cos trzeba żyć . Wszyscy domyslalamy sie o co chodzi ale nikt nie chce nam powiedzieć co jest grane . Czy zostaniemy wszyscy zwolnieni czy co z nami bedzie pytamy sie ?????

Joker

Wstępna umowa jest już podpisana, przekazanie firm wraz z pracownikami ma nastąpić najpierw w Namysłowie na początku grudnia a Braniewo po zakończeniu inwestycji na rozlewie i i filtracji czyli okolice lutego.

@Joker

Skoro masz taką wiedze to moze wiesz tez kto nas kupi i jakie ma plany?

Braniewianin
@Joker

Przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy pracodawca jest ZOBOWIĄZANY poinformować pracownika o zmianie właściciela (sprzedaży zakładu)

Braniewianin

Dziwi mnie chęć sprzedaży Braniewa . Własnie wstawiają nowy monoblok, w rozlew idą grube miliony filtracja fermentownia co chwile ulepszana , sprzedaż coraz większa . Jeżeli żywiec faktycznie by wykupił BWO to na pewno zamknie raz już to zrobił . Zwłaszcza ze w Elblągu browar produkuje tylko na połowę swoich możliwości nie maja zbytu . To po co mają utrzymywać Braniewo . No chyba ze by chcieli wystartować z jakimiś kraftami itp,itd.

@Braniewianin

Mysle ze zamkniecie przez Zywca browarów w Namyslowie i Braniewie nie sprawi ze ludzie zaczna kupowac Zywca, raczej przezucą sie na inne piwa i mam nadzieje ze przyszly własciciel zdaje sobie z tego sprawe, to chyba dla nas jedyna nadzieja :(

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Żywiec S.A. - Namysłów

• Jak się pracuje w Grupa Żywiec S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Żywiec S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Żywiec S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Żywiec S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Żywiec S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Żywiec S.A.
2.1/5 Na podstawie 379 ocen.

Grupa Żywiec S.A.