Opinie o Grupa Żywiec S.A. w Namysłów Bolesława Chrobrego 26

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Grupa Żywiec S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa Żywiec S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Żywiec S.A. w Namysłów Bolesława Chrobrego 26

Lolo

W Braniewie kłamca kłamca siedzi cicho, ani myśli zrobić zebrania i zdementować bądź potwierdzić informacje.

Bartosz
@Lolo

Czy możesz napisać coś więcej o tej sytuacji? Obawiam się, że twój wpis może być zupełnie niezrozumiały dla innych osób. Dlaczego według Ciebie i w celu potwierdzenia jakich informacji powinno się zwołać zebranie?

Braniewo tez idzie pod młotek?

Pracownik BN
@777

Z tego cobyło można usłyszeć od wyżej postawionych ludzi w Namysłowie, Braniewo idzie na sprzedaż na 110%, prawdopodobnie mają zakończyć tozpoczęte inwestycje i wtedy dojdzie do przejęcia. Szkoda, bo chłopaki u nas byli i też są w porządku widać, bez skaz normalni ludzie którzy chcą pracować. Raz już Żywiec przejął Braniewo z tego co czytałem więc czarne chmury nad tym browarem o ile będą chcieli zrobić to samo, a tak się podnieśli po pożarze a mimo to.... szok, poczekamy na informacje w najbliższych dniach co do Namysłowa i konkretnych odniesień co do trgo wszystkiech - pan Sz. niby zaprzecza wszystkiemu, ale oficjalnie nie spotkał się z nami i nie zapewnił nas - co daje dużo do myślenia.

Kler

No tak, smakosz jest już wrogiem ,chciał obronić zwykłych pracowników na rozlewie których nie śmiano nawet poinformować o planach browaru. Każdy z nich też ma rodziny i kredyty, a jednak wszyscy pracują w weekendy i raczej każdemu zależy na losie browaru, bo i historia naszego browaru od 1321 roku do czegoś zobowiązuje, np do tego żeby nasze dzieci też tam pracowały i pracownik był dumny z pracy i produkcji Najlepszego Piwa. Nie wyobrażam sobie, nawet nie chce myśleć że browar z takimi tradycjami istniejący od wieków nagle przestanie funkcjonować, nie wspomnę nawet o zamku, który tak na prawdę jako zabytek Namysłowa powinien należeć do gminy i być udostępniony i wyremontowany dla mieszkańców, popada sukcesywnie w ruinę. Informacja jeśli prawdziwa o sprzedaży browaru to na prawdę nie ciekawa, więc nie dziwie się że najbardziej zbulwersowane są te osoby które pracują wyżej od rozlewu, bo być może nowy właściciel wymieni całą kadrę na nową, nie wiadomo jakie ma plany. Może zamknie browar i zakończy produkcję najlepszego piwa w europie. Ale to nie zmienia faktu że jesteśmy takimi samymi ludźmi, pracownikami jak Wy, wszyscy jesteśmy Namysowianami, nie ważne że jestem najniżej usytuowanym pracownikiem browaru i pracuje na depalu, czy siedzę w biurze, wszystkim nam zależy żeby produkować to same dobre piwko które wszyscy chwalą. I nie ładnie jest , nawet nie wypada, wywyższać się ponad pracownika produkcji, bo to oni na was wszystkich tak na prawdę pracują. Impreza miała być, a jej nie było, dla browaru to wstyd na pewno, to już dziś mało istotne ale nie oceniajcie nas , zwykłych pracowników produkcji jak byśmy byli gorsi od Was, każdy ma rodziny, każdy chce pracować i zarabiać na życie, każdy chce po prostu żyć jak Wy. I ans też obchodzi los browaru. Tak swoja drogą to czy ktoś wie czemu Rajan się wycofuję, o co chodzi? wszystkiego musimy szukać na fejsie, bo tak n aprawde jak zwykle dowiemy się wszystkiego po fakcie.

@Kler

Nie tylko zamek popada w riune Wiekszosc budynkow browaru to najladniesze zabytki w Namyslowie i niestety to wszystko bez wyjątku popada w riune Koszta remomtu bylyby astronomiczne byc moze konserwator zanytkow naciska wiec moze jest to jeden z powodów sprzedazy Wezma kase zainwestuja ja gdzie indziej a klopot z glowy

sybki szybki

Wierzyć w to że jakis koncern kupi Browar Namysłów to jakby myśleć o podwyżce w browarze jedno i drugie mało realne. I olać ludzi którzy nie potrafią zorganizować imprezy zakładowej oraz kart multisport.

Leszno
Tak jasne.

Tobie impreza zakładowa w głowie a normalnym ludziom pot z strachu oblewa. Widać, że jesteś młodym człowiekiem więc trzeba ci wytłumaczyć dlaczego: Ci normalni ludzie mają umowy na stałe, rodziny i kredyt na głowie. Nie ukrywajmy, że może być różnie.

Smakosz

Dobrze chociaż że we wrześniu impreza zakładowa się odbyła dla ludzi którzy pracowali cały sezon w soboty i niedziele. Tak się napiłem z nie pamiętam końcówki imprezy, niestety początku też nie pamiętam. :) . Dla zwykłego pracownika na produkcji nic jak zwykle, dla tych na stołkach nagroda, wycieczka do New Yorku.

@Smakosz

Idz do Veluxa albo do Diehla tam impreze dla pracownikow masz co rok, oprócz tego karnety na basen,silownie itp. Jedna i druga firma potrzebuje pracownikow. Ale tam bedziesz robil na 4 brygadowke albo na lini od dzwonka do dzwonka, trzeba (usunięte przez administratora) duzo ciężej niż w browarze ale tego to jakos nie widzicie, na weekendy tez nikt nie zmusza pracowac sobote i niedziele Tylko kalać we własne gniazdo potraficie A Tobie jeszcze teraz gdy wszyscy zastanawiaja sie co bedzie dalej z firmą impreza po glowie chodzi. Kiedys pracownicy browaru byli dumni z tego gdzie pracują obojetnie jak w firmie sie nie działo, teraz wiekszosc chce przyjsc posciemniac ile sie da, i jeszcze narzekają ze źle Idz do pracy do innego zakładu wtedy zobaczysz co znaczy cięzka praca.

ALI

Czy dzisiejszy dzień przyniósł wkoncu jakies wiadomosci?

@ALI

Żadnych

Browarnik

Wszyscy kłamia, prezes, zarząd, to że browar będzie sprzedany to już więcej niż pewne. Po co ostatnio ludzie z Heinekena chodzili po browarze? I dlaczego zarząd Ryana posprzatał swoje pomieszczenia i zostawił puste? Zabrali swoje zabawki do stanów. Tylko wszystkim mydła oczy a ludzi maja w szerokim ......., dla nich licza sie tylko grube milony które dostaną. Do końca roku sie dowiemy i niema co liczyć na optymizm, jeżeli zostanie browar to wiele sie zmieni ale to tylko jeżeli, lepiej pozbyć się konkurencji.

Bonifacy
@Browarnik

Macie tam związki zawodowe w tym browarze? Jak nie macie to wezcie sie w kilku chlopa bo wszystkich zebrac sie nie da poproscie o spotkanie z kierownictwem. Piszecie tu ze macie kredyty rodziny to zamiast tu biadolić idzcie i zapytajcie najwyzej wam nie odpowiedzą a wtedy bedziecie miec pewnosc ze cos jest na rzeczy

ALI
@Browarnik

Skad czerpiesz tę wiedzę?

Weteran BN

Czyżby Prezes nie miał na tyle odwagi żeby powiedzieć pracownikom, co jest na rzeczy... Niech Zwola zebranie, lub powie kierownikom o planach na najbliższy czas "do przekazania", albo niech się odniesie i z dementuje. Bo się robi chora sytuacja i plotki... I powiem że to żadna tajemnica z ewentualnym przejęciem, i tak caly Namysłów, i pół opolskiego chuczy za sprawą Stawiarskiego....

@Weteran BN

Wygląda na to że już pozamiatane.... Tylko nikt nie chce potwierdzić...a grupa Żywiec w przeciągu ostatnich 20 lat przejęła i zamknęła 7 browarów w Polsce. Daje do myślenia...

Stary pracowni
@Weteran BN

Nie zdementuje bo browar straci na wartości a z zobowiazań z klientami musi do końca się wywiazać. Jak to by była bajka to by to ucieli dawno. A tu cicho. A Weronika głowa w pisek - nic nie pisze

Piwosz
@Weteran BN

Prezesowi chyba nie po drodze z obecnym burmistrzem wiec moze dogadal sie ze Stawiarskim i Kuchczynskim zeby puscili taka plotke aby zmniejszyc szanse burmistrza na reelekcje. Drugą strona Związki powinny wystosowac prosbe do Prezesa o ustosunkowanie sie do sprawy.

Ho ho
@Piwosz

Co bedzie ci tłumaczył on jest tylko prezesem nie właścicielem - a jak kupi zywiec to po co mu tu browar wyplewi konkurencje i koniec. Wszyscy powinni sie zwbrać i pójść so prezesa mamy kredyty rodziny on jest zabezpieczony a nam co powiedzą dwa dni przed koncem

Piwosz
@Weteran BN

Dzis Posel Stawiarski w TVP3 Opole powiedzial ze ma zapewnienie od prezesa browaru ze na obecną chwile browar nie jest na sprzedaż ale nie mozna miec pewnosci co bedzie za tydzien dwa lub trzy. Czyli wyglada na to ze poseł w delikatny sposob wycofuje sie z tego co powiedzial

Witam. Odpowiem co wiem... W dniu 11.11 poseł Stawiarski w debacie w TVP 3 powiedział o plotce która krąży i którą chciał potwierdzić u obecnego burmistrza niestety nie obecnego . Może to tylko kiełbasa wyborcza... A odpowiadając pani Weronice... Firmę można przejąć by ją rozwinąć i czerpać korzyści lub zniszczyć by wyeliminować konkurencję...

Mała poprawka. Oczywiście chodzi o 11.10... Debata kandydatów na burmistrza Namysłowa z tego dnia do obejrzenia na necie.polecam

bnm

jak żywiec kupi namysłów to już po piwie

Siemka. Podobno Wczoraj w TVP 3 poseł Stawiarski wspomniał że grupa Żywiec przymierza się do przejęcia browaru Namysłów. Wiecie coś na ten temat ?

Pienica

Też to widziałem że browar sprzedają

Weronika

@Ja, nie słyszałam nic na ten temat, ale może warto prześledzić informacje w sieci? Czy według Ciebie może być to istotna informacja dla przyszłych pracowników Browaru Namysłów? Czasami w efekcie przejęcia firm, zmieniają się także i warunki pracy.

Pis
@Weronika

Ktos powinien zdementować takie pogloski wlasciciele albo prezes nawet najbardziej dotkliwe dla pracownika, mozlwe ze to tylko fake news.

Weronika

@Gosia, czy dowiedziałaś się już czegoś nowego na temat warunków pracy w Browarze Namysłów? Może jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie? Czy mogłabyś opisać swoje pierwsze wrażenia? Na pewno kilka osób na forum czeka na nowe informacje od Ciebie. Czy nadal jesteś zainteresowana pracą w tym miejscu?

Weronika

@Gosa, czy posiadasz już jakieś doświadczenie w tej branży? Może chcesz się po prostu przebranżowić? Może dobrym rozwiązaniem byłoby zorientowanie się w aktualnych stanowiskach pracy lub skontaktowanie się z Browarem Namysłów w celu zadania pytania. W wielu firmach zarobki są uzależnione od stanowiska, doświadczenia i kompetencji.

@Weronika

Weroniki bardzo dziękuję tak chciałabym się przebranzowic muszę zrobić tak jak mi radzisz. Dziękuję i pozdrawiam

Gosia

Witam ile można dostać na start

@Gosia

To zależy na jakim dziale chcesz pracować

Gosia

Po prostu tak się zastanawiam ile dają w browarze i nie wiem na jakim mogłabym pracować na jakie przyjmuja

Maroport

Nie spieprzcie tego piwa bo jest jak na razie najlepsze w Polsce !!!!!!!!!!!!!!!!!.

Weronika

@Tayson, czy możesz napisać coś więcej o planowanych zmianach w firmie Browar Namysłów? Karty sportowe to obecnie bardzo pożądany dodatek przez wielu pracowników. Wspomniałeś także o wynagrodzeniu. Czy wynagrodzenie w tej firmie ma zostać podniesione? Jeżeli posiadacie jakieś informacje na ten temat warto podzielić się nimi i pomóc innym kandydatom.

Tayson

Witam. Prezes na spotkaniu przy podwyżkach mówił ze zamierza wprowadzić karty MultiSport. Czy coś komuś na ten temat wiadomo?

Karol

Dzień dobry mam pytanko są przyjęcia i ile dają na start

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Żywiec S.A. - Namysłów

• Jak się pracuje w Grupa Żywiec S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Żywiec S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Żywiec S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Żywiec S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Żywiec S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Żywiec S.A.
2.1/5 Na podstawie 379 ocen.

Grupa Żywiec S.A.