Opinie o Grupa Żywiec S.A. w Namysłów Bolesława Chrobrego 26

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Grupa Żywiec S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa Żywiec S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Żywiec S.A. w Namysłów Bolesława Chrobrego 26

być może dziś się czegoś dowiemy... na pewno nie będzie to trwało do końca lipca,,wycieczki to już chodzą jak po swoim

szakira

witam jak to możliwe że jeden konserwator z piwnicy robi a drugi emeryt rencista śpi cały dzień kupcie mu leżanke i koc bo hemoroidów dostanie porażka nic nie robi tylko kawe pije i śpi okryty gazetą łazi jak pirat z drewnianą nogą porażka ludzie to gidornia stary cap bierze kase za nic

Ja i ty

Dają oprócz piwa jakies gadżety reklamowe?

@Ja i ty

Tylko piwko

Wycieczka z Holandii zwiedza BN

Leszno
brbrbr

no cóż pora się pakować i zabierać rodzinę z Elbląga

@brbrbr

A niby dlaczego ?

to znowu ja

ptaszki ćwierkają że nad browarem Cieszyn wiszą czarne chmury że niby nic ciekawego nie leją a tu prosze....Na Poznańskich Targach Piwnych - Poznań Beer Expo które odbyły się w dniach 9-10.11.2018 - wygrali dwa medale w Konkursie Piw Rzemieślniczych - Kraft Roku 2018 dla: Czeskiego Pilsa Cieszyńskiego oraz Portera Cieszyńskiego!

Mywyoni

Moze bedzie dobrze

Hh

No to góra szukać innej pracy.

ciekawski
@Hh

A czy z aktualną jest coś nie tak?

ciekawska

Biuro
@W

Dobrze że Ty jesteś świetny

W

Do zarządu browaru, (usunięte przez administratora) na pół Namysłowa z tej waszej oczyszczalni.

Tymiop

Szczerze się cieszę ,że nareszcie browar zacznie prosperować jak normalny zakład. Kiedyś tam pracowałem lubiłem swoją prace ale ludzie nademna którzy nie potrafili zarządzać zasobami ludzimi w dodatku brak odpowiedniego podejścia i kwalifikacji umożliwiających efektywne zarządzanie. Proponuje zabrać się za zasoby osób umysłowych. Studia to tylko papierek twierdzicie?! To czemu nie każdy je ma. Pozdrawiam dziękuje Życzę sukcesów

Poprawny
@Tymiop

Studiów to Ty na pewno nie masz. Interpunkcja się kłania????

@Poprawny

A po co być takim kutaskiem i się czepiać? Śpierd z tad i ciąg laskeeeee.

Prezes powiedział ze dla nas wszystko zostaje po staremu, nic sie nie zmienia ale do puki UOKiK nie zaakceptuje tej transakcji, pozniej sam przyznał ze nie wie co bedzie. Mowiąc o rynku pracy ktory w dzisiejszych czasach nalezy do pracownika chciał nam powiedzieć ze pracy jest duzo i nie ma co sie martwic ewentualnymi zwolnieniami. Zachceił nas tez do pozostanie w browarze do momentu swinalizowania umowy bo wtedy kazdy kto bedzie pracował dostanie ekstra pieniadze od Ryana czyli próba przekupstwa. Najpierw Ryan doprowadził budynki browaru i zamek do ruiny a teraz chcą nam wmowic ze być może nowy własciciel tutaj zainwestuje w muzeum, centrum konferencyjne itd. W takim maleńkim miescie jak Namysłów jest to nieopłacalne, większości ludzi na takie rzeczy nie stac a turystów nie ma. Ciekaw jestem jak teraz spadnie sprzedaż bo pod każdym artykułem w internecie mowiacym o kupnie nas przez Zywiec ludzie piszą ze skonczyło sie dobre piwo i ze trzeba szukac innego piwka do picia

Tez ja

Jeszcze transakcja nie sfinalizowana, a już wszyscy mądrzy wiedzą, że piwo to będą siki, a Żywiec jak tylko nas przejmie to puści wszystkich z torbami, a zakład zamknie. No po prostu idealnie zainwestowane pieniądze... Ludzie, po co się nakręcać? Owszem, prezes nie może nam obiecać, że po przejęciu wszystko będzie pięknie, ale po co tyle negatywnego myślenia? Przekupstwo? To tylko "zachęta", aby właśnie tacy panikarze, jak ci piszący po tych wszystkich forach, wzięli się za robotę w normalnie funkcjonującym zakładzie, a nie bawili się w proroków i przepowiadali apokalipsę.

@Tez ja

Nie trzeba tu byc prorokiem by obawiać sie o prace tylko wystrczy chciec zobaczyć co Zywiec do tej pory robil z konkurencją Byc moze wyjdzie to nam na dobre ale fakty znzne nam zwyklym procownikom mowią co innego Nalezy tez zobaczyc w jakiej technicznej ruinie znajduje sie browar Remont tych wszystkich budynkow to ogromna inwestycja ktora nie przyniesie zadnych zyskow.

@Tez ja

Jeszcze kilka dni temu jedni pisali tutaj o sprzedazy browaru inni im odpowiadali po co sie nakrecac?, kto by sprzedal tak dobrze funkconujacy browar? panikarze jakiegos smiesznego posła posluchali! itd.Dzis wiemu juz ze to jednak prawda i dzis Ci ktorzy próbują nadal pocieszac tych ktorzy sie martwią są niestety na straconej pozycji

Tez ja

Dlaczego są na straconej pozycji? Bo czekają cierpliwie na rozwój sytuacji?

@Tez ja

Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem

Fizol

Mysle ,ze my w Braniewie nie mamy się bać bo u nas możliwości rozwoju są jeszcze ogromne.Namyslow zaraz stanie i przestanie być rozwojowy,poza tym zamek który jest tylko problemem...a tak w ogóle to pierwszy w kolejce do zamknięcia będzie po przejęciu Cieszyn z takimi mocami produkcyjnymi...nie bójmy się.zmieni się tylko właściciel a kto wie może wyjdzie nam to na dobre :)

@Fizol

W Namysłowie też tak szybko możliwości się nie wyczerpią. Browar ma jeszcze sporo terenów, które mają być zagospodarowane, m. in. plany budowy nowej hali magazynowej.

to znowu ja
@Fizol

nie zapomnij ze macie Elbląg pod nosem.....i raz już was zamknęli

Kolega
@Fizol

W Braniewie już was raz zamkął i sprzedał a na Pomorzu ma już browar po co mu wy. Tylko teraz będzie mądrzejszy nie sprzeda jak kiedyś tylko wygasi .

"Cena podstawowa transakcji została ustalona na kwotę 500 mln zł, która będzie podlegała korekcie o nakłady kapitałowe, faktyczny dług netto oraz kapitał obrotowy, WYLICZONE po zamknięciu transakcji i nabyciu własności udziałów, a także przy uwzględnieniu ostatecznego wyniku finansowego spółki" - Jeśli dobrze czytam między wierszami to obiecano nam kasę za to by pozostać--mimo nadchodzących zmian---w dniu przejęcia przez grupę Zywiec pracownikami BN.Bo dlaczego Zywiec ma płacić 500 baniek za browar bez pracowników.A po zmianie warty nastąpi wyssanie wszystkich soków z browaru i OFF.Nie sugerujcie się inwestycjami przeprowadzanymi w BB i BN.Były wczesniej zaplanowane i tyle.... poprawcie mnie jesli się myle

@ja

Mylisz się. Nie ma prawnej możliwości przejęcia zakładu BEZ PRACOWNIKÓW. Wspomniane korekty to np. aktualne nakłady inwestycyjne, wypracowany zysk na moment przejęcia. Ludzie, nie nakręcajcie się, bo będzie dobrze. To, że Żywiec zamknął kilka browarów nie oznacza, że i nasz idzie do zamknięcia, a ludzie do zwolnienia.

Dumny

Bądźmy dumni, że to nie Perłe kupili ???????????? a zebranie to żenada, azor z telefonem na głośno mówiącym, bo już nawet na wideokonferencjie szkoda czasu

Grupa Żywiec zawarła także umowę z : Browarem w Łańcucie który został zlikwidowany w 2001 r., Browarem Hevelius Gdańsk, zlikwidowany w 2001 r., Browarami Warszawskimi, zlikwidowane w 2004 r., Browarami Bydgoskimi, zlikwidowane w 2006 r. itd. itd

Azor

Bądźcie dumni !!!

Dokonało się .grupa Żywiec .Potwierdzone info od prezesa.Braniewo

@Fizol

Dodam ,ze spółka sprzedana w 100% tzn. Browar w Namyslowie także.Niby wszyscy pracownicy maja zostać.Mamy się nie martwić...

Piwnica
@Fizol

Już w gazecie opisane bankier dlatego zrobił spotkanie

@Fizol

Najlepszej jest to ,ze poinformowali nas o tym pare minut po 9:30...kiedy o 10 Grupa Żywiec miała puścić ta informacje na giełdę i dalej....wiec fajnie ,ze nie dowiedzieliśmy się z gazet...wiedzieliśmy pół godziny wczesniej.

napiszcie cos więcej....

Kosmodron bajkonur.

Jak to jest że niby browar ma być sprzedany co uważam za nie prawdę a tu takie inwestycję. I to bardzo miłe ze strony browaru że informuję pracowników o nowym programie Pana Marcina Prokopa, Dla tych co się znają, kręconym na terenie zakładu. Że odwiedzają nas ludzie znani i lubiani. Kossakowski i ostatnio Pan Gen. Mirosław Hermaszewski, jedyny Polski kosmonauta. Wszystko to jakaś tajemnica, tylko po co. Nie jeden chciałby z nimi fotkę. Przecież w sierpniu kiedy pracownicy produkcji upominali się o podwyżki to ponoć browar nie miał pieniędzy. Jak widać na opłacenie gwiazd są, a nikt za darmo nie przyjedzie i nie wystąpi,a tu są pieniądze. Ciekawe czy prezes spełni obietnicę i od stycznia 5% podwyżki. Chodzą plotki nie potwierdzone o przejęciu browaru przez Żywiec. Ja napisze kolejną plotkę. Ponoć prezes z walizkami siedzi pod kasztanami. :D

Mucha na grillu w Fordzie z OP
@Kosmodron bajkonur.

Ty a po co to piszesz. Ani to mądre ani przydatne. To że mają program to ich sprawa, to że mało podwyżki dali to nasza sprawa że sie godzimy, nikt z kredytem nie odezwie się no się boi. Jak sprzedadzą browar to z inwestycjami, programami i striptizerkami - liczy się hajs. Jak mają zarobić tu i teraz to zarobią, nie ważne czy Żywiec czy Kompania Piwowarska - w tych czasach liczy się kasa nie człowiek, ludzie zawsze się znajdą - kasa już nie.

Małgorzata
@Kosmodron bajkonur.

Następnym gościem programu Prokopa ma być prezes Żywca.

Bartosz
@Kosmodron bajkonur.

Czy informacja o wzroście wynagrodzenia jest już potwierdzona, czy są to wyłącznie zasłyszane plotki? Warto to wyjaśnić, ponieważ dla wielu pracowników może to być bardzo istotna informacja. Czy posiadasz więcej informacji na ten temat?

Kasa
@Bartosz

Informacja o wymagrodzeniu była podana w kwietniu/maju. Podwyżka jaka nas czeka to 5% + możliwa karta multisport o ile dojdzie do porozumienia Namysłowa z Systemem Benefit. Też nie wiadomo czy to będzie normalna karta czy rozbudowana o empik itp. Pozdrawiam

Velleda

Każdy kto tu pisze, że prezes musi powiadomić pracownika o zmianie pracodawcy chyba nie wie, jakie są realia w pracy. Każdy wie, że liczy się ilość, przez co produkcja będzie się ciągnąć a pracownika nikt nie powiadomi bo boją się masowych zwolnień ludzi, którzy wiedząc, że pracy nie będzie zaczną szukać nowej lub do nowej pracy się przenosić. Każdy też wie, że prawo prawem, a w rzeczywistości jest inaczej i gdyby nie niektóre, świadome osoby, które douczają pracownika - co może przełożony a co nie, dalej każdy dymałby za darmo 24/7. Także przestańcie mieszać ludziom w głowach, skoro poszła plotka to może być coś na rzeczy, a gdyby pracodawcy zależało na pracownikach, dawno by tą plotek zdementował... Tak niestety, każdy pracuje w stresie i oczekuję zebrania nt. "Czy to prawda?".

Wujo
@Velleda

Bardzo trafna wypowiedź. Dyrektor i kierownicy albo nic nie wiedzą albo robią z pracowników idiotow by zachować wydajność udając przy tym wszystkim, że nic się nie dzieje. A pracownik ma robić weekendy i nie zapominać żeby być przy tym jeszcze"pogodnym".

Chrześniak
@Wujo

Ja to zawsze jestem pogodny wujo, nawet jak mnie po pysku biją to się uśmiecham. O pracy już nie wspomnę, nie raz mi za starych czasów premie zabrali to powiedziałem dziękuję i przepraszam. Tak mnie wyuczyło to wszystko że teraz od 6 do 14 buty zawiązane, skarpety sztywne i jak widzę kogoś z biura to po rączkach całuję, by już nie krzyczeli. Musicie przystosować się do pracy u prywaciaża, inaczej was wygryzie ktoś inny i później narzekacie że brak pracy.

Bula i spóła
@Chrześniak

Każdy człowiek ma swój honor i lepiej zmienić pracę niż darmozjadom w du....ę włazić jak ty wazeliniarzu. A czym się różni pracownik z biura od tego na produkcji??? Tylko tym że ten z biura więcej zarabia i się nie narobi, a prawda jest taka ze to produkcja na nich robi. Jak ktoś z nich już kiedyś złośliwie napisał, trzeba było się uczyć to byś nie zapie....ł na produkcji. Jakby każdy był taki wyuczony to nie było by komu robić. Jeden plus , że zwykły pracownik prędzej znajdzie pracę niż ten co przyzwyczaił się do ciepłego stołka na wyższym stanowisku z dużym zarobkiem.

matołek
@Bula i spóła

są osoby na produkcji, które nie mają się czego powstydzić jeśli chodzi o wykształcenie. Są mistrzowie, którzy najprostsze działania wykonują na kalkulatorach... "Oprócz wyższego wykształcenia, dobrze byłoby posiadać średnie wyobrażenie. I co najmniej podstawowe wychowanie."

ooo
@Velleda

Prezes nic nie musi

Piwnica
@Bula i spóła

Biuro (usunięte przez administratora) bardziej czesie niż my , pracownik fizyczny znacznie szybciej znajdzie prace niż pracownik biurowy. Taka osoba ma wymagania . Dużo zarabiać i nic nie robić . Tyle lat na (usunięte przez administratora) a nagle na bruk . W pierwszej kolejności wyleca biurowce , prezes , dyrektor , księgowe , laboratorium , pracownicy fizyczni zostana bo mając pojęcie w produkcji poprowadzą browar dalej . Natomiast wejdzie nowa ekipa żywca .

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Żywiec S.A. - Namysłów

• Jak się pracuje w Grupa Żywiec S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Żywiec S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Żywiec S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Żywiec S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Żywiec S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Żywiec S.A.
2.1/5 Na podstawie 379 ocen.

Grupa Żywiec S.A.