Opinie o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyco Electronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tyco Electronics na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Dawny pracownik .

Popieram Toniego ludzi którzy czynia szkode innym powinno sie zidentyfikowac . A drugie zwiazki tylko zacieraja ręce i sie cieszą prawda panie k. .

JA
@Dawny pracownik .

WIĘC NIE POLECAM NIKOMU TEJ FIRMY,SZKODA CZASU.

JA
@Dawny pracownik .

WIĘC NIE POLECAM NIKOMU TEJ FIRMY,SZKODA CZASU.

nikt

A coś wiadomo o zwolnieniach? coś ucichł temat. Czy czekamy na koniec miesiąca?

... ..

Cała prawda i jedyna „Ludzie ludziom zgotowali ten los”

iq

kim jest bocian?

zero odzewu od 7 miesięcy

czemu?

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card
nik

Główną winę za to jak jest traktowany pracownik ponoszą jedynie ZWIĄZKI ZAWODOWE-są beznadziejnie bierni,na tłoczni już chłopaki się wypisują i mają rację-Frugo kłamie w żywe oczy,i gra głupiego,wielki związkowiec od siedmiu boleści i ta jego niewydarzona świta!!!

KlepuKlep
@nik

Nie wiesz? Bociani kolega.

Frugo
@nik

Art. 212. § 1 Kodeksu Karnego. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Pozdrawiam Frugo

prcownik

Ciekawe, po co aż czterech brygadzistów w żółtym. Przecież wystarczy dwóch na zmianie pierwszej (i tak dużo) i jeden na drugiej. Warto się temu przyjrzeć. W razie potrzeby można przecież wyznaczyć osobę odpowiedzialną. No a Saimon siedzi i zwija te sreberka- totalna parodia- chyba dalej czuje się brygadzistą...

podpowiadacz
@prcownik

Jeszcze nie wiesz dlaczego? Poszukaj pod hasłem "głęboki absurd teoa".

on

Ciekawe jak po śmiesznych podwyżkach wyjdzie kolejna ankieta na montażu u nowego kierownika? Pewnie wskaźniki zadowolenia spadną do 0,7% ;) Już widzę jak ludzie będą się uczyli wszystkich maszyn! Nawet mnie nie mam zainteresowania jak wypadną zbliżające się audyty, mam gdzieś pytania audytorów, może biurowi będą mieli więcej chęci im odpowiadać!

:::::
@on

Niezły pasztet to ta z magazynu na kablach

Zuzia
@:::::

A o który pasztet chodzi, bo przecież są dwie. Może pani I?

Zielona, ale nie krowa

Zpaszteciałam i puszczam coraz bardziej cuchnące bąki, czy ktoś mnie jeszcze zechce?

...

Po co nam ZIELONE KROWY przecież i tak nie ma produkcji.

syn Tuhaj-beja

Ostatnimi czasy byłem "zafascynowany", oczywiście pozytywnie, liczbą "07". Pewnie Was to dziwi o czym ja tu gadam. A mianowicie mam na myśli między innymi jeden z moich ulubionych polskich seriali kryminalnych "07 zgłoś się". Kolejnym skojarzeniem z tą liczbą jest sympatycznie spędzony wieczór ze znajomymi przy buteleczce 0,7l, i to nie jednej. A i w pracy przy podłożeniu blaszki 0,7mm uzyskałem wreszcie właściwy wymiar wytwarzanego wyrobu. Czyli dla mnie 07 to same pozytywy, do momentu podwyżek, kiedy okazało się, że ja i wszyscy inni otrzymaliśmy 0,7% . Oczywiście nie liczę tego nędznego dodatku za ocenę. Niestety zarządzający tą firmą zakpili sobie z nas, właśnie z tych, którzy robią dla firmy pieniądze. Nie wiem jak Wy, ale ja czuję się oszukany i poniżony. Nie ma co organizować spotkań i pokazywać nam tabelek i wykresów. Mnie już przestało to interesować i bawić. To samo dotyczy się kolejnych przymusowych szkoleń, które w niczym nam nie pomogą. Na koniec moich wypocin ogólnie mówiąc 0,7% motywacji. Pozdrawiam cieplutko...

syn ziemi polskiej
@syn Tuhaj-beja

Dobrze to ujales. Tabelki, tabeleczki, tabeli nie i to wszystko.

Z listy

Niekwestionowany władca tablic co najmniej w regionie będzie zwalniać za miesiąc. Jedyny problem to ten ze liczbą chętnych przekroczyła ilość miejsc na listach.

#

No i smsy przysłane. Może nie będzie tak źle. Z tymi zwolnieniami to chyba jak zwykle ściema. Tzymajcie się ciepło.

...

Raczej kiedyś była ta firma na dobrej pozycji bo teraz to samo dno , patologia kooperacyjna. W Bydgoszczy są lepsze firmy.

????
@...

Racja kiedyś to była firma . Teraz to jest wiele innych firm co mają lepszy poziom

Ewuś

A ja się nie zgodzę z tymi samymi negatywami.Pracowałam w tyco ale musiałam odejść z przyczyn osobistych.Praca nie jest jakoś bardzo ciężka,zarobki nie najgorsze (nie wiem jak z tym jest przez pośredniaka) Ostatnio miałam okazję porównać bo pracowałam w innej firmie na produkcji w remarze.. No tam to była jazda bez trzymanki,stajnia augiasza normalnie,więc mam porównanie i tyco jak najbardziej na plus.

Oczerniacie wszystkich wezcie sie do roboty albo do prywaciarza robic za kamienie

@pracownik

Wielka szkoda. Na kablach było jeszcze niedawno całkiem nieźle. Może pojedziemy do Maroko?

Maroko Ole !

Wczoraj TE ogłosiło ze otwiera Nowy zakład w Maroko. Będą tam montować kable...

...

Zielone krowy są na wypasie!!! ;-)

Ola
@...

Zielone krowy są nie do ruszenia. Udają, że skrupulatnie pracują w dalszym ciągu. Ale tak naprawdę też majszą na wszystko wy...., zresztą jak większość z nas.

@Ola

A gdzie oni znajdą tak g£upi@ baby, które będą chciały pracować za te psie pieniądze

...

A jak tam ZIELONE KROWY ? ? ?

...

To doborze , niech przyjdzie wreszcie koniec na tą firmę krzak...

===
@...

tajkowych na zwolnieniach w pierwszej kolejności do odstrzału

obserwator
@===

To faktycznie zielone przebieraczki i mądrale

!!

Zwolnienia !!!!! upadek jest już blisko

Zostaw merytoryczną opinię o Tyco Electronics - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tyco Electronics?

Zobacz opinie na temat firmy Tyco Electronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 220.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyco Electronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 162, z czego 19 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tyco Electronics?

Kandydaci do pracy w Tyco Electronics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tyco Electronics