Opinie o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyco Electronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tyco Electronics na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Niestety, nowo powstała na czwartym piętrze grupa HWDP, czy jak jej tam, nie sprawdza się. Było to do przewdzenia. Jest to efekt podejścia i błędnych decyzji kierownika (managera) oraz jego świty przybocznej. Swoimi chorymi pomysłami owi ludzie przynoszą same straty dla całego wydziału. Czy Pan Dyrektor tego nie widzi, czy też nie chce tego widzieć. Takich ludzi powinno już dawno wymienić się na osoby bardziej kompetentne. Razem z nimi pójdziemy wszyscy na dno. To są po prostu chore układy i kolesiostwo, fałsz i obłuda. Trzeba z tym coś zrobić, bo za chwilę zamkną nam żółty budynek. A na ten fałszywy uśmieszek już nie mogę patrzeć, a fuuuj...

vviic
@pracownik

tabelki TEOA to nie to samo co zarządzanie.

Pracownicy

Znów są przesunięcia na zerówkę, mamy nadzieję że nie trafimy tam gdzie E.. K.....a, podobno znów szaleje. Może przełożeni nie wiedzą że im także źle życzy i nie jest dla nich przychylna, w szatni można się wszystkiego dowiedzieć.Co za człowiek sama nie jest ideałem, a głupców z ludzi robi.Jak najdalej od takich osób.

POLDEK
@Pracownicy

Co tam za jaja w żółtym na 4p.

@Pracownicy

Tak to prawda, ta osoba moźe wracać na kable ale tam też za nią nie przepadają

Kable
@pracownik

My na kablach dziękujemy bardzo za pomoc ale nie chcemy już nikogo do pomocy :). Dajemy rade. Niech zostanie u Was ten najlepszy pracownik

@@@111
@Kable

No to jak będzie? Przesunięcia na zerówkę czy zwolnienia?

To pewnie o E.. K...... chodzi, bo kto może być tak nielubiany jak Ona

Pracownicy
@@@@111

Jeżeli chodzi o przesunięcia na zerówkę to nie polecam zmiany u pani brygadzistki A., tam pewne grupy rządzą, nowe osoby bez układów nie mają szans na pracę w dobrej atmosferze

%@%
@Pracownicy

W zupełności się zgadza. Tam to jest dopiero roszada nowych a jaka atmosfera? Już lepiej szukać czegoś nowego.

***
@Pracownicy

Koleżanka ma w zupełności rację. NIE POLECAMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lolek

Pozdrowienia dla parki nowych pracowników (mloda dziewczyna w czarnych włosach i jej kolega z 23 pietra) co sie wala po kątach

Parka
@Lolek

Haha parka nie wali sie po katach :-)jezeli masz problem zapraszam na 3 pietro farmazonie :-D Nie pozdrawiam.

biki

Jak tam nowe zmiany ? Podobno szefostwo się zmieniło ?

Erni
@biki

Jakie szefostwo? Widzę ciagle tych samych.

Ola
@biki

Teroz bendem globalnym specjalistom.

zero odzewu od 7 miesięcy

czemu?

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card

Niektórzy ustawiacze na zerówce to kompletnie nieznają w się na pracy, a co tu mówić o ustawianiu, porażka...... może czas na emeryturę zamiast udawać że się pracuje

POLDEK

Czyżby mowa o panu R.

@POLDEK

Dokładnie o tym Panu mowa , może czas na wymianę ustawiaczy za dużo zajmują się pierdołami i roznoszą ploty zamiast patrzeć na siebie.

lll

Zdecydowanie popieram

Dyrektor burdlu

K to znaczy "kafla" przykladowo 1,7k = 1700zł chociaz w tej firmie 1,7k maja odbyto lizusy

Jurek

czy ktoś jest w stanie mi wyjasnić dlaczego w ciągu jednego roku odeszło z firmy dwóch kierowników kadr? To chyba dość niezwykłe.

Joda
@Jurek

Tu są nasi HR-owcy - crosshr.pl

ehh...
@Joda

HR'owcy.... osoby które nie potrafią sobie miejsca znaleźć w życiu. nie mają własnego zdania innym wciskają slogany o wartościach, zaangażowaniu, stosunkach pracownik v/s pracodawca itp. a sami postępują całkiem inaczej. no cóż... cała ta pseudo psychologia pracy jest właśnie tyle warta. Życie to nie jebajka. Pozdr.

robo
@ehh...

Chyba dotknął ich łysy grzmot.

Eryk

Wątpliwa ta kolejka skoro firma daje pieniądze za rekomendacje nowych osób do pracy.Jak to się mówi tonący brzytwy się chwyta.

Smaku

Póki co kolejka chętnych jest dłuuuugaaa i nie zanosi się to że kierownictwo stanie przy maszynach :)

Hans

W tej firmie to już dawno nie jest dobrze, zarobki coraz niższe a wymagania brak słów.Dlatego kto może to ucieka z tąd głównie do SPX-a.

Syn Tuhaj-beja
@Hans

I to się zgadza, tylko dziwi to, że nasze szefostwo nic z tym nie robi. A wystarczyłoby dorzucić trochę do pensji i ludziska by nie uciekali. Słyszałem, że w żółtym kierownik podpisuje wypowiedzenia bez żadnego ale, podobno za bramą stoi kolejka. Tylko po co te ogłoszenia rekrutacyjne jeżeli jest tylu chętnych. Niestety, a może i dobrze, robi się coraz większa konkurencja na rynku pracy i zakłady zaczną podbierać sobie pracowników. A wtedy kto zostanie w naszej firmie? Proponuje się nad tym zastanowić, bo niedługo mistrzowie i kierownicy będą zmuszeni stanąć przy maszynach. A swoją drogą byłby to fajny widok.

Syn Tuhaj-beja

ehh..
@Hans

wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. ja jestem pracownikiem (nie ważne na jakim szczeblu), sprzedaję pracodawcy swój czas. czyli jest to biznes, w biznesie sprzedajemy to co mamy do sprzedania tam gdzie lepiej płacą (tego nas uczą w firmach), jeżeli inny pracodawca (patrz kontrahent) płaci więcej to sprzedaję swój czas (i wiedzę) u niego, przecież to takie proste. oczywiście należy pamiętać o ryzyku ponieważ umowę na dostarczanie usług (w tym wypadku czasu i wiedzy) mogą zerwać obie strony. dlatego w pracy należy sprzedany czas wykorzystywać efektywnie i efektownie aby podnosić jego (tego czasu) wartość. jeżeli tego nie robisz to pozostanie Ci/Tobie tylko narzekanie. pozdr

Pikuś
@ehh..

Co za bzdety.Ręce opadają.

Jarek

Co za bzdury...

@ehh..

Takich farmazonów już dawno nie słyszałem. Już wiadomo, jakiego szczebla pracownikiem jesteś, na produkcji zapewne nie pracujesz.

To, że ustawiacz i operatorki pojechali do Czech na szkolenie jest całkiem normalne. To, że ślusarz i aż pięciu inżynierów do nich dołączyło jest już mniej zrozumiałe. Ale co wśród nich robi brygadzista, czyżby miał robić na tej linii??? Jedno jest pewne- w ostatnim czasie nasza firma stała się bezpłatnym biurem podróży, oczywiście dla wybrańców i to widać za przyzwoleniem samego wodza. Róbcie tak dalej, a wszyscy pójdziemy z torbami...

Dj bobo

Akurat tenże brygadzista to dobry kolega kierownika, a więc wyjazd turystyczny po układach. A robić na maszynie i tak nie będzie.

xxxx

Witam a ile można zarobic na magazynie jako operator wozka widłowego np. na tloczni ( bo takie ogloszenie jest) Pozdrawiam

Haha
@xxxx

Tak 1600 na rękę bez nadgodzin-ale rpbota mega przej...na!!!

TheA

Witam Niedawno weszło ogłoszenie na pracuj.pl z GrupaProgres - Operator/Ustawiacz Maszyny Produkcyjnej. Może mi ktoś o tym napisać, oraz czy warto iść tam przez GrupaProgres. Bardzo proszę o kompletną wypowiedź. Dziękuję z góry Pozdrawiam

+-++

Jak tam umowy o pracę? Wszyscy zadowoleni?

zorro

a jakie wieści z wycieczki ?

Poldi

Ja bym za czyszczenie maszyny nic nie płacił.

Viveks

Dostałem propozycję pracy jako operator wtryskarek. Czy możecie mi napisać jak wygląda praca ? jakie pieniądze można zarobić ? Czy jest szansa przejścia od pośrednika na umowę o pracę bezpośrednio z Tyco ?

B Rh-
@Viveks

Najniższa krajowa plus nadgodziny w standardzie(50% w tygodniu, 100% w itd)praca tak w skrócie: sprzątanie maszyn, przeglądanie pod względem wad detali i ich pakowanie zgodnie ze standardami firmy- tak było na moim wydziale... Czy przejdziesz do Tyco...coz różnie to bywa, znam ludzi, którzy pracują po kilka lat przez pośrednika i nic, tylko pośredników zmieniają i to raczej standard, na Tyco maja największe szanse, ustawiacze, ślusarze, kontrola jakosci....

Ciekawski

aguniu Skarbie. 1,7 kilo wypłaty ??! Kurcze to już w gotówce lub przelewem nie płacą??? W Naszej ,,Polszce", to chyba inaczej określa się jednostki monetarne... :) No ale Ci od (czytaj>>posiadacze),,twarzo-książki" prawdopodobnie nie mają o tym pojęcia ;)

Ziuta

K to prefiks lub przedrostek w układzie si. Jednostka to np. Metr, kilogram itd. coś słyszałaś a jednak nie wiesz. czyzbyś pobierala nauki w teoa?

aga

"k" to jednostka w układzie SI i oznacza kilo = 1000, głąbie. Nie dziwię się, że masz beznadziejną robotę za niskie pieniądze, skoro podstawowa wiedza Cię przerasta. Najpierw się doucz, a potem poszukaj lepszej roboty, a jak nie masz ochoty to tyraj i nie marudź.

Zostaw merytoryczną opinię o Tyco Electronics - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tyco Electronics?

Zobacz opinie na temat firmy Tyco Electronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 220.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyco Electronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 162, z czego 19 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tyco Electronics?

Kandydaci do pracy w Tyco Electronics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tyco Electronics