Opinie o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyco Electronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tyco Electronics na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Myślący

Walczą walczą! !!!!!! To niejest pstryk ,pstryk jak każdy myśli. ,że wszystko od razu , będzie wywalczone . jak by nie zwiazki zawodowe to pracodawca by robił co mu by się podobało !!!!!!!!

Firma znalazła nowy sposób na oszczędności daje ocenę pracowniczą poniżej oczekiwań w ten sposób zaoszczędzą w lutym to się nazywa motywacja pracowników a co robią związki zawodowe?

Amator

Nie zostawi ich w potrzebie nowy dzielny brygadzista!:-)

Poldek

Jeszcze trochę to sam kierownik zostanie ze swoim szefem.

zero odzewu od 7 miesięcy

czemu?

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card
szkielet

odchodza Ci co nic nie zrobili dla firmy! i dobrze! won!

wakat
@szkielet

Bzdury piszesz, problem w tym że odchodza ludzie którzy coś robili, znali się na swojej robocie próbowali coś zmienić. Teraz pracują w zakładach gdzie się docenia tych co pracują, gdzie nie liczy się kolegostwo, a liczą się umiejętności. Zakład nie jest zły ale niestety do władzy dochodzą ludzie którzy o produkcji nie mają zielonego pojęcia, niestety pomimo rozmów i sygnałów że źle się dzieje nikt na to nie reaguje . Pracy w Bydgoszczy i okolicach jest sporo, a ludzie w tyco są doświadczeni więc ze znalezieniem pracy nie będą mieli problemów. SPX już zaciera ręce. Tak na marginesie ponoć hotelarz wraca.

mokry
@wakat

A kto to ten holetarz ?

helmut
@mokry

Mistrz , znany z tego ,że gonił ludzi do roboty, a i pozbył się wielu nygusów. Przydał by sie teraz.

Kloss
@helmut

a co sam potrafił?

Ostatnio w naszym zakładzie zrobili nagonkę w kwestii BHP, a w szczególności jeśli chodzi o okulary ochronne. Ma tak być to niech tak jest, ale niech to dotyczy wszystkich pracowników. Tak niestety nie jest. Na ten przykład mój brygadzista z żółtego nie wie od lat, co to są okulary ochronne. Po prostu nosi swoje prywatne, mimo że firma zafundowała jemu ochronne okulary korekcyjne. I co na to komórka BHP no i nasz ulubieniec VS...

monterka
@pracownik

Nie bądźmy tacy złośliwi, dzisiaj wyjątkowo założył, chyba nie miał wyjścia.

pepe
@pracownik

Nie tylko brygadzista nosi swoje ;umysłowi przy maszynach grzebią bez okularów !!!!! Słyszałam ze w żółtym budynku, chłopacy chcą się zwolnić z 4 piętra .Czy tylko tak straszą pracodawce ????????

Nowy miesiąc nowe wyzwania. Co tym razem nas zaskoczy?

Paula
@Kasia

Na razie cisza i spokój. Może tylko względny? Jak coś się stanie to ludzie bd gadać i znowu zrobi się nerwowa sytuacja.

Paul
@Paula

w ciszy odchodzą kolejni ...

#

Pomimo tego że są usuwane niektóre opinie to i tak przełożeni powinni wiedzieć jak zachowuje się pewna osoba na zerówce. Fałszywe uśmiechy przy biurku , a potem wysmiewanie i obgadywanie. Spójrz na siebie pani E..

?
@#

To caly czas pewnie mowa o tej samej osobie E, K .

###
@?

To bardzo nieprzyjemna osoba od lať

##::

Związki zawodowe wywalczcie lepszy % podwyżki., ; was jest o drobiny nadziei pomyślcie o ""MONTERKACH""

POLDEK

Tak,ankieta to jest to.TO takie TRUDNE SPRAWY. Tu są potrzebne KUCHENNE REWOLUCJE ,Magda Gesler by tu zrobiła porządek,ale wtedy wyszłaby cała UKRYTA PRAWDA. A tak serio to w tym dziadoskim zakładzie taki MISZ ,MASZ jest na porządku dziennym.

Haha

No prosze jak się podniecają piknikiem i o to im chodziło a podwyżki nie będzie dostaliscie po kielbasce i mordy cicho.

POLDEK

Jeżeli specjalny fundusz reprezentacyjny to dlaczego jak dostaliśmy czwartą gwiazdkę nie zrobiono też pikniku? chyba kolego zbyt długo tu nie pracujesz?

Biurowy

Moim zdaniem i wielu innych piknik był udany. I to bardzo udany. Byli na nim Ludzie ,ktorzy chcieli i powinni byc. Reszta ludzi się nie liczy.

robia z nas ciemnote
@Biurowy

Tuż tuż idą swieta ,po co nam premia swiateczna i podwyżki, ważne, że był piknik .

robia z nas ciemnote

B....
@robia z nas ciemnote

Piknik to specjalny fundusz. Reprezentacyjny. Czy ciemnota to w końcu zrozumie? Chyba nie.

łza
@B....

Gosciu ty chyba niewiesz co piszesz. Chyba masz dobrą posatke . znowu dadzą70 zł., i będą czekali żeby socjal dołożył "PREMIĘ"

@Biurowy

Najważniejsze, że ciebie nie zabrakło baranie ze zrytym łbem. Dobrze zarabiasz, to siedź cicho. Inne zakłady organizują pikniki rodzinne i nie na talony. Nasza firma to jedno wielkie dziadostwo. A dowodem na to jest ilość pracowników przybyłych na piknik. Frekwencja poniżej 50%. To powinno dać niektórym do myślenia, a może kolejna ankietka...

Nasi
@pracownik

jak tak dalej pójdzie to frekwencja następnym razem 20%.

Pikuś

Teraz czas zadzwonić do Stanów na CENTER LAIN.

Piko

Tyle bylo krzyku i buntu z powodu pikniku, a tu zabawa byla super. W tej firmie to norma

Xyz

Moim skromnym zdaniem... piknik się udał. Oby za rok tez był :) świetna zabawa.

Do kompleksiarzy

Drogie Panie i drodzy Panowie Z uśmiechem na ustach czytam te Wasze wypociny o naszej firmie :) Sumując to wszystko można dojść do wniosku, że każdy z Was obgadując, czasami wręcz wyzywając kogoś oraz obrażając firmę jest totalnym "imbecylem" Jeśli wszystko jest złe to po co pracujecie w tej firmie ? Może większość z Was po prostu ma kompleksy, które potrafi tylko wyładować przed monitorem, a w życiu realnym jest zapewne człowiekiem, który nie ma własnego zdania.

Rejestrator
@Do kompleksiarzy

czy to jest rozwiązanie? ile osób odeszło z firmy, do spx-a itd.???

2016 #
@Do kompleksiarzy

Może to prawda, ale to co się dzieje w zakładzie i to jak niektórzy pracownicy traktują innych tylko dlatego że czują się pewnie to zmusza niektórych do pisania na forum. Tak się tylko mówi masz problem to przyjdź i zgłoś to anonimowo. To nie prawda i tak wszyscy wiedzą kto co i gdzie był. Może ktoś z szefostwa poczyta i wyciągnie jakieś wnioski , bo nikt ot tak sobie z niczego nie wyssa

n.
@Do kompleksiarzy

Pewnie pracujesz przez agencje za 1500zl na rękę -cwelu z biura.

A może zamiast pikniku zrobić ustawke na polanie może w ten sposób wywalczymy podwyżki

Corrrr

A ja w ramach oszczędności nie jadę jak mozna jeść za darmo wiedząc ze zakład ma problemy finansowe i napewno by chcieli dać nam podwyżkę ale ta malutka korporacja poprostu ma za dużo swiñ przy korycie i dla nas już nie wystarczy

Zadowolony

Już 12. wpis na temat bojkotu pikniku. Już wszyscy chyba zrozumieli przekaz. Przekaz typowego niezadowolonego Polaka. Nie ma pikniku - nie dobrze. Jest robiony piknik - nie dobrze. Życzę Wam jak najszybszego pozbycia się malkontenctwa a pozostałym udanej zabawy i dobrego humoru. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Tyco Electronics - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tyco Electronics?

Zobacz opinie na temat firmy Tyco Electronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 220.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyco Electronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 162, z czego 19 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tyco Electronics?

Kandydaci do pracy w Tyco Electronics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tyco Electronics