Opinie o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyco Electronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tyco Electronics na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Omka

Konie grają pod maską zaraz jade na miasto: )

VW

Haha. VW Rx8 wersja nadwozia Bora myślałem ze sprzedał to BMW Rx8 ale podobno już odpala jest moc

nowa

Jestem nowa osoba z zerówki, na jaką zmianę warto się dostać aby się dobrze pracowało, bo słyszałam że do Pani A., nie za bardzo, stres, mobbing i ludzie niezbyt itd.,proszę o wskazówki i pomoc

Bmw

A super kierownik znowu cicho siedzi zamiast zainteresować się co się dzieje na piętrach. Prezes znowu tego nie widzi? ??

zero odzewu od 7 miesięcy

czemu?

logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
VW Rx8

No jest troche styrany :)

Lider

Dajcie spokój temu brygadziscie! On przez ta prace jest tak schorowany, że ledwo nogami włóczy!

PIS

To jest fundacja TYCO nie jesteś sam , jeżeli chcesz się zatrudnić wyślij swoje zdjęcie żeby zobaczyli że są większe tragedie

sprawiedliwy

Ludzie spuście na siebie do h..a .sami nic nierobicie. W szedzie smrut papierochow , droga pożarowa śmierdzi od papierochow . to kierownik wam się niepodoba ,to majster . ludzie niemozna obczerniac innych !!!!!!!!

sprawiedliwy
@sprawiedliwy

Ludzie spuście na siebie haaa haaa co za baran to pisał analfabeta pewnie o tym samym mowa

opserwator
@sprawiedliwy

Zgadzam się z tamtą opinią że do osądzania są wszyscy. A BARANEM JESTES TY"" w żółtym Budynku jest jeden brygadzista W .J który więcej wie o produkcji. Niż reszta do kupy!

PIS

Mam takie pytanie : wziął się w końcu za robotę wiecznie obrośnięty brygadzista z żółtego?

jolka
@PIS

Myślisz o Jakocoby?Jeśli o nim to ma nygustwo we krwi,wiec nie.

@jolka

A to szkoda nierób jeden, tylko się czepiać pracowników umie a łupież to mu z głowy aż się przy tym nygusowaniu sypie . (Do zbereźnych żartów i opieprzania się to pierwszy w żółtym jest!!!!) Kupmy mu na święta Head Shoulders :) Gdyby był Championem upiekłoby by mu się nygustwo i musiałby robić produkcje - hm ciekawe czy ta jego mądrość na temat ilości itp a już wgl ustawianie maszyn przyniosła by mu rezultaty w jego pracy po :)

taki sobie ja

i tak każdego z was R.R w (usunięte przez administratora) r.... ;)

Ciągłe TYCO

SPX wzięło najlepszych i rozsądnych.......kto był ten wie. Przecież nie pozwolą na INWAZJĘ TEOA.... i stado tablic :)

berek

W SPX sie już wszyscy 'menagerowie" z tyco zameldowali na rozmowe o prace....ale prawie wszyscy z kwitkiem odeszli hehe ... TAKIE kompetencje maja ze ich nie pożądają :)

Bolek

Ja powiem szczerze do końca miałem nadzieję że w tym zakładzie zmieni się choć na odrobinę lepiej. Teraz nie mam żadnych wątpliwości. Ten zakład to jeden wielki zgon. Wszystko przez pseudo menadżerów co tak naprawdę do łopaty się nie nadają!

Aplikator

w tramwaju zobaczyłem kilka ogłoszeń do Tyco w tym na kierownika projektu. Ile można wyciagnać na tym stanowisku? Czy jest ono nowe? Jak by się pracowało z ludźmi czy jest współpraca? Podpowiedzcie trochę.

@Aplikator

Jak sam widzisz ogłaszają się w tramwajach. Czyli nie jest za ciekawie z tą firmą. Szukaj przede wszystkim pracy w takich firmach, gdzie nie ma układów, gdzie przełożeni będą traktować Cię z należnym szacunkiem, gdzie będą podwyżki do pensji adekwatne do inflacji, no i gdzie wycieczki zagraniczne będą organizować dla osób zainteresowanych a nie dla kierowników. Niestety w tej firmie tego nie znajdziesz. Od momentu jak zaczęli żądzić młode wilcy, w firmie jest coraz gorzej i coraz częściej pracownicy nawet z dużym stażem myślą o złożeniu wypowiedzeń. Ale jak chcesz to próbuj i składaj aplikację. Życzę powodzenia!!!

bracia grimm
@Aplikator

5-8 tys jest możliwe, zależy od doświadczenia i jak sobie wynegocjujesz. Stanowisko nie jest nowe - zwolnił się wakat. Wspólpracy nie ma.

hr
@bracia grimm

Czy warto sie zatrudnic u was jako inzynier jakosci, widzialam ogloszenie. Napiszcie ile mozna zarobic

czesio
@hr

ok 4-8 tys, zalezy od doswiadczenia, stazu, rodziny, z kim bawilas sie w piaskownicy:)

Zenka
@czesio

zależy też od tego, czy zamierzasz byc etatowa podpierdalaczką pani Agnieszki, czy tylko okazjonalną

Związki

W tej firmie związki są od organizacji wycieczek

zenek

Jak to prawda że młodzi będą mieli więcej niż pracownicy z długoletnim stażem to będzie tylko kwestia czasu jak staży pracownicy będą odchodzić.a tak właściwie ciekawe co na to związki. Pewnie jak zawsze powiedzą że oni nic nie wiedzą.

Lekarz

Te tablice przypominają mi szpital - karty chorobowe gdzie wszystko podlega uzdrowieniu, a tutaj poprawie. Czy to prawda ze wszystko jest wiec chore skoro wymaga poprawy? Czy aby na pewno?

asia

Myślę o zatrudnieniu u was przez agencję powiedzieli ze na rękę dostane 1900 zl czy to prawda czy obietnice

zibi
@asia

tak.po ok 10 latach pracy w tej firmie to możne uda ci się dostać 1900 zł na reke .Nie polecam.

asia
@zibi

Dziękuję Zibi za odp dziwne że mi tak powiedziala dziś kobieta która dzwoniła a ile za ten dostane u was jako Nowa za miesiąc przepracowany z góry dzięki za odp

leo
@asia

Dostaniesz, nowi tyle dostają, brak ludzi do pracy to podnieśli stawki.

Antonio

Macierewicz powoła komisje do spraw niewpuszczenia byłego kierownika na teren zakładu TE

w11

Jak jest na 4 pietrze w żółtym. Jacy tam są liderzy? ?????

Zostaw merytoryczną opinię o Tyco Electronics - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tyco Electronics?

Zobacz opinie na temat firmy Tyco Electronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 218.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyco Electronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 18 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 77 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tyco Electronics?

Kandydaci do pracy w Tyco Electronics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tyco Electronics