Opinie o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyco Electronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tyco Electronics na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Muahh:)

A jak tam chiny? Stoją czy ruszyły w końcu?

lego

Niedługo zamiast produkować będziemy tylko mierzyć i wystawiać żółte kartki i 5 why,a produkcja stoii,ale najważniejsze są panie zielone,tak jak w blaszaku-pani mistrzowa pomiarowa przechodzi samą siebie,a puste to to że aż wiatr w głowie hula!

HDI

Kierowniku kierownik się nie martwi! Nie z takich akcji kierownik wychodzil obronną ręką! Najwyżej na kogoś kierownik zwali cała winę!

Oczko

Starych pracowników którzy mają wiedzę i doświadczenie na produkcji na montażu zostało zaledwie kilka. Reszta to osoby po gimnazjum liceum zawodowym itp. To raczej nie jest powód do szczęścia pracodawcy. Ale managerowie są spokojni. No i mają właśnie takie podejście i mówią trudno niech odchodzą. Róbcie tak dalej !

zero odzewu od 7 miesięcy

czemu?

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card
Qwerty

Pracodawco szanuj pracownika swego, możesz nie mieć żadnego.

@Qwerty

Jak wam tak zle to oddejdzie po co tu siedzicie i marnujecie swoj "cenny" czas.

bez nicka
@123

no przecież odchodzimy, o co ci chodzi? zostają tylko mało ambitni który na rękę jest ukrywanie własnych słabości w korporacyjnym pseudo porządku.

ha ha

Dekiel,zadzwoń do gościa od automatu z batonami na zerówce i powiedź że ma manko!

tak przelozeni nie maja pojecia o pracy tylko procedury i nic wiecej Same spodkania i pierdoly nic nie wnoszace a gonic do roboty to kazdy idiota potrafiJak to mowia mgr inz czyli moze (usunięte przez administratora) robic i niezle zyc

weteran

Powinno się zrobić czystki jak na innych wydziałach :D

Kris

No proszę i kolejne odejście na szczeblu kierowniczym stało się faktem i to po krótkim czasie od awansu i zwiększeniu kompetencji o inne działy produkcyjne; w tak krótkim czasie tyle osób odeszło-dziwnie podejrzane

oDP kRISS
@Kris

Gdy patrzę na ostatni rok z hakiem to mogę stwierdzić że wygląda to na politykę gładkiego stołu. Równamy, równamy aż nad powierzchnią wystaje jeden łepek.

prezes

miłego weekendu moje eelki.

Mój znajomy pracuje w Tyco. Z czystym sumieniem poleca mi tego pracodawcę. W związku z powyższym mam pytanie. Czy w najbliższym czasie planowane są rekrutacje na stanowiska inżynieryjne ? Jeśli tak to na jakie ? Wynagrodzenie to moja indywidualna sprawa więc nie pytam.

CT Krzyżak

Rolnik to BMW na sprzedaż? Że cała narzędziownia po 5x dziennie chodzi oglądać auto.

mareeeek

Dzien dobry Prosze o informacje jakie sa szacunkowe zarobki planisty produkcji?

Jurek
@mareeeek

Planisty? Do maszyn! Pojęcia zielonego nie macie a już do biura! W biurze tyle osób ze palca nie ma gdzie włożyć! A przy maszynach pusto!

in_vino_veritas
@mareeeek

Dolne wartości dla tego stanowiska i tego rejonu (Bydgoszcz), jakie znajdziesz na przykład na money.pl i

naczelnik

Dziś wtorek ! Proszę nie Migać się od pracy !

żwirek

Szukają teraz Serwisanta Terenowego. Jak na tym stanowisku wygląda praca? Jakie zarobki, czas pracy? Wie ktoś coś na ten temat?

blondyneczka

W dobrej firmie się pracuje a nie wychodzi kiedy tylko jest okazja ! Leserom mowimy nie !!!

sou

Jutro jest światowy dzień 2 godziny dla rodziny. Firmy i korporacje dają symbolicznie wyjść dwie godziny wcześniej do domów. Cała akcja trwa już od 5 lat, a u nas nigdy o tym nie wspominano, bo przecież wykresy pospadają. :D

Poldek

A teraz uwaga ,uwaga firma TYCO ELECTRONIS przyjęła w swoje szeregi pracownika ,którego zwolniła za to ,że Był w pracy pod wpływem alkoholu.Zwolniony z paragrafu,przecież to jest jakiś absurd,jaka to reputacja dla firmy. Pijmy wszyscy, przychodżmy do pracy pod wpływem przecież i tak nam nic nie zrobią ,a jakby nawet to i tak za jakiś czas przyjmą z powrotem.Pytam gzie jest PAN DYREKTOR tej firmy, o czym to świadczy ,jak to wygląda wobec innych pracowników.Brak słów na tą sytuację.Kto za tym stoi?

Muahh:)
@Poldek

Ty chyba sobie żartujesz?!

Dzida

Na koniec

asdf

Ile może zarobić ślusarz w tyco?

Wszechwiedzacy
@asdf

3400-4000 brutto

Mmmm
@Wszechwiedzacy

Na poczatek?

jeszcze rochę
@asdf

ale masz też dużo dodatków - okulary - dodatkowa 3 zmiana - dodatkowe spojrzenia przełożonych z bocianiego gniazda - podobno ma być dodatek na parkowanie w strefie płatnej - jak się wykażesz to otrzymasz dodatkowe obowiązki

Wszechwiedzacy
@Mmmm

Na to bym nie liczył ... tyle możesz dostać mniej więcej tak dają

Zostaw merytoryczną opinię o Tyco Electronics - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tyco Electronics?

Zobacz opinie na temat firmy Tyco Electronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 220.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyco Electronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 162, z czego 19 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tyco Electronics?

Kandydaci do pracy w Tyco Electronics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tyco Electronics