Opinie o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyco Electronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tyco Electronics na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Dan

Kto jutro przychodzi do pracy?

Maseczka
@Dan

A to zakład jeszcze otwarty jest?

Francuz

Podobno we Francji zamknęli zakład tam gdzie byli nasi bo jest przypadek koronawirusa.

Polak
@Francuz

Nie wiem, na co nasi czekają. Aż ludzie zaczną się zarażać jeden od drugiego. Być może z tą Francją to plotka. Ale na ten przykład na południu Polski zamknięto do 6-go kwietnia dwie ogromne fabryki Toyoty. Pracownicy na postojowym mają zapewnione 100% pensji, oczywiście bez dodatków takich jak premia. Można zadbać o pracownika??? Odrobina dobrych chęci i można, ale trzeba też chcieć.

Pas
@Polak

Jak plotka to niepisz , niesiej FERMENTU.!!!!

Francja Elegancja
@Polak

Tutaj już nikt na niczym nie panuje. To wszystko przerosło Naszych pseudo magistrów! Nawet pomiar temperatury nie wychodzi.

Polak
@Pas

Po pierwsze nie ja pisałem o Francji (popatrz wyżej), a po drugie jak coś piszesz to proponuję jednak że słownikiem ortograficznym. Po co się ośmieszać.

Świadomy
@Francuz

Dlatego się stamtąd zawinęli..

@Francuz

Podejrzenie. Przypadek nie jest potwierdzony, ale zamknęli profilaktycznie. My w takiej sytuacji też zamkniemy, ale na teraz takie działanie nie ma uzasadnienia. Możliwe, że w Bydgoszczy w zakładzie nie będzie takiego przypadku.

Tajko
@Prezes

Na pewno nie. Wirus ominie Tyco szerokim łukiem. :-) Wirus to niestety nie pracownicy.

????
@Prezes

Został potwierdzony i z tego powodu zakład zamknięty. Dzisiaj była informacja.

Biurowy

Ja pracuje pełne 8 godzin od 7.00 do 15.00.

Biuro

Sam nie wiem, bo juz mi sil brakuje.

Duz
@Biurowy

Ja pracuję 8 godzin od 8 do 16. Można pracować od 7, bo też bym tak chciał.

@Duz

Jasne, że można. Pogadaj z kierownikiem, uzasadnij, powinno się udać.

...

Każdy może zachorować szkoda tylko, że może się zarazić przez ignorancję osób które mają wiedzę i nie reagują. Czy nasz sztab kryzysowy nie wiedział że samochody z osobami z Francji będą zjeżdżać, że narazili innych pracowników na kontakt z potencjalnym zagrożeniem. Czy nie mogli przygotować dla nich specjalnych miejsc aby ograniczyć kontakt a nie przez portiernię?

aśka
@...

Przez portiernię??? Podobno co niektórzy przeszli się do blaszaka pogadać z koleżkami, przecież dawno się nie widzieli. A jeśli to plotka, wystarczy sprawdzić monitoring, wiadomo o której flota Focusów wjeżdżała na teren zakładu. Wszyscy udławimy się tą Francją...

A "prezes" to do ktorej grupy należy? Do tych co mają ludzi gdzieś bo sam siedzi na kwarantannie w domu, czy do tych niedoinformowanych i niedouczonych że nie wie,że wystarczy jedna osoba w tak dużym skupisku ludzi jakim jest produkcja żeby posypała się cała lawina chorych ?

@**

Należę do grupy tych, którzy są na swoim stanowisku wewnątrz firmy. Żadne holm ofys. Jedna osoba chora nie wystarczy, żeby posypała się cała lawina chorych. Poza tym mała jest szansa, że ta 1 na 150 tysięcy osób znajdzie się wśród nas.

Pree

Odwrotnie. Dzięki takim jak ja ta firma ciągle pracuje!

@Prezes

Zdaje się że Pan prezes ma problem nie tylko z rachunkiem prawdopodobieństwa ale również z ortografią i językami obcymi... radzę obejrzeć wiadomości i poczytać co na ten temat mają do powiedzenia ludzie z wykształceniem wyższym niż podstawowe albo chociaż się nie wypowiadać jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia....

@Pree

Człowieku o Nicku Prezes powinieneś jak najszybciej zgłosić się do lekarza. Może jest jeszcze szansę żebyś wyzdowiał i to nie od Korona.

@Paweł

Dziękuję za cenną radę! Właśnie zakończyłem kompleksowe badania: korona, wydolność, morfologia, psychiatria itd. Wszystko wzorcowe! Mogę podesłać Ci skany, tylko podaj telefon albo email.

@**

No nie wiem kto ma problem. 252 przypadki na 38 milionową populację. To dokładnie 1 na 152 tysiące. Nie rozumiesz hołm ofys? Wiesz to taka celowa ironia. Mogłam napisać home office, ale miało być prościej.

Z zerówki
@**

Ale o co chodzi? Nie chcesz chodzić do pracy to dzwonisz do lekarza, mówisz, że boisz się dojazdów, bo tam wszyscy kaszlą i dwa tygodnie zwolnienia załatwione. Nie chcesz pracować - to nie pracuj.

zero odzewu od 7 miesięcy

czemu?

logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz

34 stopnie, stan wyziebienia, można pracować? A jak ktoś pomylił tyco z kostnicy i przyszedł mając 28 stopni? Halo

Chłop
@:)

Ja nigdy nie wiedziałem że mogę mieć tak niska temperature ciała. Takie rzeczy tylko w Tyco!

Pracujaca

A co z ludźmi którzy dojeżdżają do pracy pkp czy komunikacja miejska czy PKS narazeni są podwójnie nie dość że w pracy duże skupisko to i w komunikacji chyba czas coś zrobić?

M

Ciekawe na co czeka nasza firma, dopóki nie było odnotowanych zachorowań w naszym województwie ok....Ale już są i to do tego w Bydgoszczy...czekamy teraz za zachorowania w tyco żeby zamknac firmę czy w obliczu zagrożenia kable są tak niezbędne do Życia ze produkcja musi iść ? Panie kierowniku co dało ludziom zamknięcie szkól skoro dzieci siedzą w domach do których codziennie po pracy wracają ich rodzice?

***

Ciekawe czy nasza szanowna dyrekcja czyta te opinie i bierze je pod uwagę.... trzeba by było odezwać się na zebraniu A nie wylewać żale W necie...A przychodzi co do czego wszyscy siedzą cicho bo boją się kierownika ...

Ludwig
@***

Ja się kierownika nie boję bo nie mam powodu żeby się bać. A nie pytałem się wczoraj bo to nie na sensu. On jest takim samym pionkiem jak Ja. Na większość pytań nie potrafi albo nie może odpowiedzieć. Jest zależny od swojego przełożonego a przełożony kierownika od swojego. Taka jest właśnie praca w korporacji.

Virus

He ten zakład jest naprawdę zacofany mierzą ludziom temperaturę na powietrzu i każdy ma 34 stopnie brawo Tyco oby tak dalej wszystko zanirzacie.Teraz normy też pójdą w dół i wykresy z godzin.

Hi

Jakas tolerancja musi być

Termometr

Co się tak spinacie jest lipa ale trzeba mieć dystans do tego wszystkiego i się pośmiać trochę

Mini

To jest chore żeby nie było kwarantanny w tak dużym zakładzie w tak dużym skupisku ludzi! Zarząd wydrukował tylko ulotki z internetu!

Ona
@Mini

Chore jest to że osoby wracający z Francji idą na kwarantanę a ich partnerzy normalnie do pracy w tym do TYCO.

Nikt
@Ona

Bo kierownictwo uważa że dopóki nikt nie choruje na korone to nic strasznego się nie dzieje. Tylko że jak ktoś już zachoruje to może być za późno. Przy takiej ilości osób zarazenie może być lawinowe

Myśliwy

Który to jest ten łoś z tym wielkim porożem

Mik

W żółtym budynku też , tak słyszałem

Wirusek

Wszędzie słychać że przed wejściem do firmy kontrola temperatury, że przed wejściem trzeba zdezynfekować ręce. U nas nadal bez zmian nic nawet płynów nie ma, a nie przepraszam sztab kryzysowy ma.. my na produkcji mamy mydło, Na szczęście klamki dezynfekują miedzy 6 a 18 no bo przecież po 18 wirus idzie spać i można być spokojnym. Jedyne co mamy to podejrzenia że nic nie mówią. Jak my zgłaszamy np że dziecko\członek rodziny przebywał poza granic to są mizerne skutki

Grzesiek
@Wirusek

Przepraszam, biurowi mogą sobie wziąć "home office", to znaczy siedzą sobie w domku przez dwa tygodnie i jeszcze im za to płacą jakby normalnie pracowali, no niby mają odbierać telefony, ale kto będzie pilnował. Nie mówcie więc że zarząd nic nie robi.

Rodzina

Panie dyrektorze niech Pan jak najszybciej podejmie decyzję o powrocie Polaków z Francji do Polski niektóre osoby mają małe dzieci, rodziny które tęsknią. Zbliża się czas świąt i każdy liczy na to aby święta spędzić wspólnie jak jeszcze granice są otwarte. Osoby które chcą zostać niech zostaną ale które mają małe dzieci niech mają możliwość powrotu jak najszybciej

tony
@Rodzina

Przecież oni nie chcą wracać z Francji. Gdyby chcieli, to już by wrócili, bez względu na decyzję dyrekcji. Za duży hajs do stracenia, widać wolą ryzykować. Mam tylko nadzieję, że nie będą żałować swojej decyzji. Że każdy z nich wróci zdrowy i nie będzie zagrażał innym pracownikom oraz ich i własnym rodzinom. I tego się trzymajmy.

Maseczka

Postanowienia rządu, jeden z punktów cytat: "Kolejnym punktem jest zakaz zgromadzeń powyżej 50 osób o charakterze publicznym, państwowym i religijnym. Dotyczy to zarówno spotkań w budynkach, jak i na świeżym powietrzu."

Aga

To jest straszne. Co się dzieje!?

...
@Aga

Inni ludzie normalnie przychodzą z Francji po powrocie do pracy?(kto ich zna ten wie), innych znajomi popowracali z zagranic a już trąbią że są ludzie co przechodzą bez objawowo a mają Koronke. o

Korona
@...

Tutaj jak zwykle nikt nic nie wie!

Prcownik

Pracuję w tej firmie już kilka dobrych lat, nie należę do osób wiecznie stękających. Ale...Inflacja ponad 4%, podwyżka 2%, na rękę dostałem ok. 40zł do pensji. Przykre jest to, że nie starczyło mi to nawet na podwyżkę cen wywozu śmieci. Panie Dyrektorze, JAK ŻYĆ ???????

Darek

A wiesz dlaczego? Bo są tak zrezygnowani że nawet im się nie chce odezwać. Zwalniają się tylko jeden po drugim.

Vish

Serio nie wiesz czemu nikt nie zapyta o podwyżki?

Ile ma mechanik w tyco 5 6 tysiąca

$$$$

Na początek 56 tysiąca ????????. Po pół roku 65 tysiaca

Tylko pytam ile moze zarobic mechanik 56 to tylko w rzadzie jaka kasa jako mechanik maszyn przemyslowych

Zostaw merytoryczną opinię o Tyco Electronics - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tyco Electronics?

Zobacz opinie na temat firmy Tyco Electronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 218.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyco Electronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 18 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 77 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tyco Electronics?

Kandydaci do pracy w Tyco Electronics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tyco Electronics