Opinie o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyco Electronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tyco Electronics na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Proponuję dodatkowe lekcje z j.polskiego ! :-)

Gabi

No proszę nauczyciel się znalazł tu jest produkcja i pracują ludzie z różnym wyksztalceniem nawet po szkole podstawowej a ty może minąłeś sie z powołaniem i szkole j polskiego powinieneś uczyć a nie w Tyco pracować

I przez takich ludzi jak Ty budzi się agresja, faktycznie nie zauważyłam moich błędów za co przepraszam

nick22

witam, moze ktos powiedziec jak wyglada praca na magazynie ? jaka atmosfera itp co dokladnie tam sie robi i jakie jest rzeczywiste wynagrodzenie?

@nick22

Nie polecam robić na magazynie. Zapytaj się brygadziści o imieniu Jan z Pruszcza.. Jeśli go jeszcze nie zwolnili

Jan*****

A może mistrz z żółtego przypatrzyl by się w końcu jak pracuje święta trójca bo to jest karygodne wymagać od wszystkich a sami robią co chcą(KAWA o 11 rzecz święta ,GO MITINGi do 7 norma itd.)Pozdrawiam były pracownik

Ciekawska
@Jan*****

A może coś więcej napisz jak nie pracujesz w TE co ci szkodzi

Ciekawska
@Jan*****

I co nic nie piszesz strach cię obleciał bo może pracujesz w TE i boisz się że i o tobie koledzy napiszą co z ciebie jest ziółko

Nadzieja

Mam propozycję może wprowadzić codziennie zajęcia z Etyki bo co niektórym to by się przydało zero kultury odżywki do ludzi szok co chwilę (usunięte przez administratora) Lecą proszę się zainteresować etyka pracowników w TE bo naprawdę jest strasznie ludzie nie chodzimy do pracy dla przyjemności tylko żeby mieć pieniążki zacznijmy się szanować jak nie umiecie to się nie nie odzywajcie chociaż (usunięte przez administratora)

zero odzewu od 7 miesięcy

czemu?

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card
Zawiedzina

Może lepej by się kierownictwo zajęło atmosfera w pracy, bo jest coraz gorzej a nie zakazami ludzie się gorzej traktują niż zwierzęta a przełożonym to na mózgi pada pomału! A co telefonów lekka przesada rozumiem nie siedzieć na fb czy innych portalach ale żeby nawet muzyki nie było można słuchać na 1 słuchawce to jest przesada

Tycowiec

Mam pytanie do wielce szanowanego guru Tyco RR co ci odwalilo z tymi telefonami szukasz haka do zwolnienia ludzi zajmujesz sje pierdolami może byś się zajął podwyżkami od stycznia bo ludzie na produkcji arabiają najnizszą krajową

XDDDD
@Tycowiec

Hehe jak dobrze pójdzie to ktoś z zewnątrz się zainteresuje zarobkami ludzi

Rozmowa o zarobkach
@XDDDD

Najniższa krajowa? Przecież tam powinniście zarabiać miliony... A jak nie to zmienić pracę jak się nie podoba. Ja pracowałem na magazynie jakiś dłuższy czas i zarobki były takie sobie ale najgorsi byli ludzie szczególnie Ci z magazynu. Nawet jakby oferowali 5000 tysięcy i to tygodniowo nie chciałbym z tymi ludźmi pracować. Potrafią tylko plotkować robić pod górę. Co innego mówią Ci prosto w oczy a za plecami obgadują itd. A Pani kierownik? A w ogóle brygadziści zamiast postawić się za pracownikiem to nie wolę Cię obgadać i mówić nie prawdę Pani kierownik. Nawet wcześniej nie rozmawiając z pracownikiem aby wyjaśnić sprawę itd.

Monterka
@XDDDD

Jak ktoś z zewnątrz ma się niby zainteresować zarobkami ? Mamy w większości wynagrodzenie w wysokości minimalnej krajowej. Gdyby bylo niższe można byłoby liczyć na kontrole. A tak , wszystko jest OK. Zresztą wynagrodzenie w wiekszosci firm oscyluje wokół minimalnej. Niestety

@Tycowiec

Odwaliło, bo wiara siedzi na fejsie podczas pracy, zaprasza przełożonych do znajomych i należy do społeczności TE. Wszystko widać, wystarczy sprawdzić czy XY jest dostępny na fejsie podczas pracy, ci lepsi potrafią jeszcze grać. A cierpią Ci którzy teraz będą biec w wyznaczone miejsce by odebrać, mamy pandemie i małe dzieci. A wystarczyły notatki za złapanie podczas siedzenia na necie.

Kierownik
@Rozmowa o zarobkach

5000 tysięcy Pięć tysięcy tysięcy? Nie wiem, może nie trolluj dziecko, bo nie wiesz co piszesz.

@Kierownik

Proszę czytać ze zrozumieniem. (usunięte przez administratora) ale pisało że nawet jak by zaproponowani mi 5 tysięcy to nie wrócę to Tyco. A nie ze tyle zarabiałem.

Etyka

Pozdrowienia dla Jarka MISZCZA nad MISZCZAMI strażnikowi wszelkich zasad etyki niech poda rękę Jarkowi strażnikowi konstytucji...

Sara

Witam, polecacie pracę w Tacy ??

Sara
@Sara

Sorki za błąd tyco*

....

Jak wygląda praca w tyco ?

Koparkowy Elmo

Podobno ustawiacze maja polowe tego co w innych firmach i jeszcze kaza im dziwic przy popsutych mikroskopach i projektorach i do tego jeszcze na korporacyjne maile odpowiadac. Znam 3 chlopakow ktorzy pracuja tam od niedawna bo sytuacja na rynku ich do tego zmusila, i po tym co dowiaduje sie od nich to zaczynam doceniac to swoje 4/5 etatu. Pozdrawiam fachowcow.

Ustawiacz
@Koparkowy Elmo

Ja też znam tych chłopaków i wiesz co.. To nie sytuacja na rynku ich do tego zmusiła, to firma dostała okazję żeby pozbyć się 'fachowców' wiedzą nie tryskają, chęci do pracy znikowe, za to opowieści z krypty i mózgi mają kreatywne. Haha. Skro są tacy doskonali to co tutaj jeszcze robią.??

tycowa
@Koparkowy Elmo

Tu powinni pisać pracownicy a nie znajomi pracowników i jeszcze źle opisywać, gdzie administrator.

Pracownik Tyco
@tycowa

A ty to kto? (usunięte przez administratora):-D

tycowa

nie pracujesz w tyco to się nie wypowiadaj na tej stronie

Co z tymi Francuzami ??

Vw
@Nowy

Z Francja jak ze wszystkim...

lkkk562365

Zwolnili 14 osób, 19 wraca do francji

Francuz
@lkkk562365

Mija juz rok, może więcej, a oni dalej się szkolą. Tyco musi być naprawde bogatą firmą. Oby tylko cały transfer nie skończył się na kilkuletnim szkoleniu.

Niezadowolony
@Francuz

Ten transfer to chyba jakiś niewypał skoro praca jest tylko dla 20 osób specjalnie zatrudnionych i to jeszcze we Francji. To mialo przyjść do Polski i dać pracę naszym ludziom w Bydgoszczy

Ok
@lkkk562365

Sami niech się zwołania kto będzie tam pracował

loo
@Niezadowolony

Ten projekt jeszcze istnieje, czy już upadł ?

@loo

Na szczęście w poniedziałek wyjeżdżają do Francji. Nie będą musieli meczyc się pracą. Jeśli tak będę "pracowac" we Francji jak to robili w Bydgoszczy to niestety nie wróżę powodzenia projektowi :(

@Nowy

Dlaczego wszyscy zaczynają udawać, że maja inne problemy, a projektem francuskim sie juz nie interesują?

Pracujaca

Kolejni wyjeżdżają do Francji

Albercik

A jak tam teraz z ustawiaczami na wtryskownii? Wciąż stary odchowany beton partyjny czy biora jakis najemników z doświadczeniem?

Zielona krowa
@Albercik

Na najemników z doświadczeniem tej firmy przecież nie stać. Poza tym mało kto jest na tyle naiwny by odwalać robotę za Wielkich Ustawiaczy siedzących w pomiarowni czy za maszynami.

Marian

Chciałem się podzielić moją opinią z tego co usłyszałem. Podobno w żółtym jest mistrz, który chce zostać dyrektorem Tyco metodą po trupach do celu. Jego słowo techniczne zaczyna być swięte i przez to cierpią inne działy. A z tego co wiadomo to on znał tylko jedną maszynę więc alfą i omegą to nie jest. Prawda?

@Marian

Pracuję w żółtym i nie mam pojęcia o kim piszesz. Który mistrz?

Skąd Zbyszek wiesz o kim pisze Marian? Zapewne jesteś w błędzie. Wspomniany Adam jest super fachowcem, pracownikiem i ... człowiekiem. Osoba pisząc zła opinie o Adamie albo pomyliła osoby, albo nie pracowała z Adamem albo .... nie lubi pracować i każdy wymagający przłożony będzie złym przełożonym. Co niestety czesto się zdarza

Waćpan

Wiesiek musi wiedzieć, co oni nim mówi Zdzisiek, bo jak się dowie Krzysiek, to już na pewno przyjdzie Misiek i powie Marioli, że Iwonę głowa boli

On nie jest mistrzem tylko technologiem.

Widzieliscie supermena w żółtym budynku??koles chyba bardzo przejol sie swoja rola chce zbawić świat..zastepuje liderke i woda sodowa uderzyła mu do głowy... Lepiej niech zmieni koszulkę bo wyglada jak dzieciak ktorym zresztą jest...

@Gość

Na jakim piętrze?????

Operator pras

Pracuję na tłoczni jako operator pras. 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu, na 3 zmiany za niecałe 2000 zł netto. Starsi stażem pracownicy zarabiają nie wiele więcej. Jeszcze przed podniesieniem minimalnej krajowej zarabiałem 400 zł więcej niż minimalna, teraz jest to 50 zł więcej. Teraz sami oceńcie zarobki i perspektywy w tej firmie. Warunki pracy są jakie są, to jest tłocznia, to nie wina pracodawcy. Jest hałas, każda prasa uderza około 500 razy na minutę z siłą 25t/40t/50t, stopery w uszach niewiele dają. Wszystko wokół pras trzęsie się od uderzeń. Oleje, wszędzie ich opary w powietrzu, bardzo szkodliwe, chyba, że na opakowaniu kłamią z tymi wszystkimi ostrzeżeniami. Przez całe 8 godzin pracy trzeba nosić okulary ochronne, szybko się brudzą i rysują. Oczy bolą niemiłosiernie. Na jednej hali jest tłocznia, wtryskarki i galwanizernia, jakby komuś było za mało truć się oparami olejów, to może sobie oddychać oparami stopionego plastiku lub metali ciężkich (trucizna). Jest ciepło, temperatura przy samych prasach jest dość wysoka, w niektórych miejscach można się ładnie poparzyć. Ogólnie nie polecam, chyba, że ktoś za grosze chce się wykończyć psychicznie i fizycznie, w hałasie, z oparami topionego plastiku i metali ciężkich.

Krolik
@Operator pras

Czyli mieli racje ustawiacze chroniąc sie przed oparami spalonego plastiku w pomiarowni.

Tyco
@Operator pras

Ten wpis trafiony w 100%????

@Krolik

A operatorki gdzie mają się chronić przed oparami plastiku

Taki-se
@Krolik

Do pomiarowni to się wchodzi i prędko wychodzi żeby nie ryzykować niepotrzebnym zarzutem z zielonymi.

Kres
@Operator pras

Mam robotę.2200zl netto, codziennie 5-6 maszyn wtryskowych do obsługi.Sam jeden obsługuje hale,bo drugiego zwolnili Chcesz adres?40 stopni na hali.

zniesmaczony
@Operator pras

sama prawda, w tej firmie nie ma żadnych perspektyw... tak było, jest i będzie, jedyna opcja to zdobyć doświadczenie i szukać pracy gdzie indziej.

Taki-se
@Kres

Idź po podwyżkę skoro robisz sam za dwoje albo zmień

Spx
@Kres

Zaklad stac na placenie srednio po 6k pracownikom na Francje i nie musza nic robic do czasu rozpoczecia produkcji, choc nikt nie wie kiedy to bedzie i czy w ogole bedzie, a ty pracujesz za 2.2k. Co Ty tam jeszcze robisz?

Witold
@Operator pras

Poczekaj jeszcze miesiąc zobaczysz ile wtedy będziesz zarabiał!

Red
@Krolik

Teraz się chronią na palarni.

Wqrw
@Operator pras

Hahahaa idz po podwyżke, dobre sobie. Nie licz na nic w tej firmie. Kierownictwo bez jaj, kłamliwe jak nigdzie. Obiecuja każą czekać, a później pocałuj mnie w dude.

Mk
@Operator pras

Jakie tam są metale ciężkie?

BP
@Mk

Cyna

MłodyGniewny

No panowie z "góry" na wtryskarkach dali czadu... Całe szczęście, że w swojej bezdennej głupocie pozapominali że każdy kij ma dwa końce i nikt nie może się czuć bezpieczny na swoim wygodnym, ciepłym stołku. Zachciało się zmian? No to zobaczymy jak wam się w końcu zmieni podejście do pracowników.

Operator
@MłodyGniewny

Dla mnie akurat ok. Żal patrzeć na godziny spędzone przez ustawiacza z komórką w pomiarowniach jak muszę cały dzień biegać za niego...czym on się różni od innych pracowników...... nareszcie to zauważyli

MłodyGniewny
@Operator

Tylko szkoda że dalej nam będą płacić najniższą krajową. A innym nie dadzą podwyżek bo nie zasłużyli

Olaf
@Operator

Jak to na wtryskarkach zawsze się coś dzieje jeden patrzy na drugiego same nieroby szczególnie na jednej zmianie ale jak się coś zgłasza to udają że nie ma sprawy i tak działają wtryskarki czas na ,zmiany

Operatorka

Dobrze donosił

Monter
@Olaf

Teraz wiadomo dlaczego takie buble z wtryakarek wychodza.

Stary Wyluzowany
@MłodyGniewny

Trzeba iść z czasem i Żarówki na ledy zmieniać xD

Ustawiacz
@Operator

Zapomniałeś dodać jakim Ty jesteś sumiennym, uczciwym i wszystko wiedzącym. Nikt Ci nie broni być ustswiaczem. Tylko jeszcze trzeba mieć coś w głowie...

Wqrw
@Ustawiacz

Niestety w Tyco nie da sie sumiennie pracować, bo jest to niewykonalne-w teori jedno, a w praktyce drugie? PORAŻKA

Tycowiec

Zaczął sie czas wypelniania rzekomo anonimowych ankiet w zakladzie mam nadzieję że ludzie nie będą lizać (usunięte przez administratora) Przełożonym tylko napiszą co im leży na sercu a co wogóle myślicie o tych ankietach

Tajko
@Tycowiec

Nam przełożony nawet nie zaproponował byśmy je zrobili w domu, a jest taka możliwość, było napisane na ulotce. Kazał usiąść i wypełnić, w czasie pracy, tak się nie da na spokojnie pomyśleć i napisać co się myśli. Pierwszy raz na oczy widzisz pytania i od razu musisz na nie odpowiedzieć.

KTOŚ
@Tajko

Nam powiedziano że ankieta jest dobrowolna,więc jak ktoś nie chce pisać co myśli to lepiej wcale nie wypełniać.

To ja

Co tam na wtryskarkach słychać? Jak tam nasi bohaterowie po aferze filmowej? Czerwone dywany już w blaszaku dla nich rozwijają?

Max
@To ja

A co za afera filmowa na wtryskarkach coś wiecej proszę

To Ty!
@To ja

Odpalili Żarówke, a dalej ciemno i nic nie widać xD

Magazyn

Magazyn jaka panuje atmosfera?

@Magazyn

Eee schenkera mam xd co by tu dużo mówić lepiej znajdź inna pracę...

Zostaw merytoryczną opinię o Tyco Electronics - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tyco Electronics?

Zobacz opinie na temat firmy Tyco Electronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 220.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyco Electronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 162, z czego 19 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tyco Electronics?

Kandydaci do pracy w Tyco Electronics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tyco Electronics