Opinie o Gravitan Health and Sport Club w Janki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Gravitan Health and Sport Club. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Gravitan Health and Sport Club o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gravitan Health and Sport Club w Janki

Danusia

spróbuj zabiegi exilis rewelacja, schudłam właśnie u nich po tych 4 zabiegach, to jest teraz najmociniejsze

Też tak uważam, na początku personel był bardzo zaangażowany i widać ze był motywowany finansowo także, teraz słysze, że obniżane są pensje na koszt tzw. darmowego soku dla klientów... nikt nie wie, że tylko motywacja pozytywna i finansowa daje rezultaty a nie straszenie zwolnieniem... btw zostało jeszcze kilka super osób z siłowni i bardzo duży plus dla pań z recepcji ktore pracuja od początku, widać, że nie jest im łatwo i nie mają pomocy ale swoją osobowością nadrabiają te luki. pozdrawiam

loczek:)

Targówek: Ja zalogowałam sie na stronie i tego samego dnia zadzwoniła do mnie Pani i zaprosiła mnie na spotkanie, zostałam bardzo dobrze poinformowana i obsłużona. Nie moge sie doczekac kiedy bedzie otwarty Gravitan na Targówku

Kaska

widzialam w ofercie zabiegi odchudzajace musze schudnac 5kilo do lata. ktos juz probowal? co polecicie? prosze pilnie o odpowiedz

Trener

Rozmowa przebiegła szybko, konkretnie i pomyślnie. Warunki które mi zaproponowano pozytywnie mnie zaskoczyły. Nic nie muszę więcej dodawać.

Czy mam doświadczenie, czy odpowiadają mi zaproponowane warunki pracy

klubowiczem jestem od samego początku a także cwiczylem w innych klubach znam to środowisko. Niestety prawda jest taka ze w tym klubie pracowało wielu dobrych specjalistów nie byli to nowicjusze ktorzy się uczyli tego zawodu. Niestety już nie pracują, i teraz widać że są zatrudnieni ludzie z przypadku. Tak naprawdę to teraz zaczyna się wszystko od nowa, a czy im się uda?

Natalia

Oczywiście kazdemu nowemu miejscu trzeba dać czas, aczkolwiek ja chodze od samego początku do klubu i widze co się dzieje, jak pracownicy narzekają na swoich szefów, jaka panuje atmosfera, i jak tylko stawiają czy ten teraz wyleci czy inny, niestety taka jest rzeczywistość. Szkoda ze tak dobry klub przez to musi byc tak zle postrzegany

Witam Moim zdaniem klub jest nowy jak kazdy potrzebuje troche czasu, ludzie w nim pracujacy bardzo sie staraja, sprzet jest wysokiej klasy, caly klub prezentuje wysoki standart, jestem osobiscie zadowolony !

A mnie obsłużono bardzo miło i kompetentnie. Zapisałam się na Targówek bo moi znajomi chodzą do Janek i sobie chwalą. I zadzwonili następnego dnia po rejestracji, nie wiem czy to szybko czy nie. Byłam na spotkaniu z [usunięte przez moderatora]. O atmosferze napiszę jak się otworzą, zamierzam chodzić od pierwszego dnia. Choć zastanawiam się nad "wycieczką" do Janek. Strasznie daleko ale znajomi namawiają. Może się skusze w jakiś weekend

Mi klub się bardzo podoba. W porównaniu choćby do Pura jest dużo mniej osób i znacznie lepsza obsługa. No i te gratisy... Darmowe śniadania, sok. Ja korzystam i jestem bardzo zadowolony

Iza

Takze sie rejestrowalam i nikt nie zadzwonił. Ucieklam z Pure aby moc korzystac z klubu przy domu oraz aby byla lepsza atmosfera a tu cisza. To z Pure dzwonili po 3 razy dziennie abym przyszla a tu widze ze olewają nie tylko mnie i w dodatku kazdy ma inna cene i to z jaką róznicą.

Wow to widze ze kazdy ma inna cene? nawet w Pure jakos sie to pokrywało, hm dobrze ze wybrałem inny klub. Widac ze szefowie za nic mają klientów

AGA2011

To ile kosztuje karnet ? Mi podali cenę 150zł m-c + 60zł jednorazowa opłata członkowska.

Marzena

To jest juz nas trójka, tez nikt do mnie nie zadzwonił ani nie napisał, pytanie po co sie rejestrować, widać nieprofesjonalizm co chwile zmieniających się osób, a Pan z którym dzis rozmawiałam był bardzo zaskoczony moim pytaniem po co się rejestruje skoro nic z tym nie robią.. I dodatkowo 189 PLN członkostwo!!? przy tylu osobach co widziałam wieczorem.....

Paulina

Niestety mam taki sam problem. Jestem zainteresowana członkostem, zarejestrowalam się na stronie i niestety cisza nikt sie nie odzywa a dodzwonić się nie można, chyba te opinie się potwierdzają

A ja bylam wczoraj na stoisku co prawda nie moglam go znaleść ale Pani byla bardzo mila nie znala niektorych odpowiedzi na moje pytania ale atmosfera bardzo mi sie podobala chyba się skusze :) Powiedzcie co z tą atmosferą bo te komentarze mnie troche przerażaja?

Iza

A ja zarejestrowalem się na stronie tydzień czekałem na kontakt i gdy sam się pofatygowalem na stoisko, mila Pani ktora ze mna rozmawiala nie za bardzo znała ofertę albo byla hmm wczorajsza poza tym była wielce zdziwiona moją rejestracja na stronie, wybrałem inny klub

Zrezygnowalem z Pure na rzecz podobno lepszego klubu, jestem do początku i jest bardzo duza roznica w obsłudze klienta, osoby które pracowały na początku wiedziały co sprzedają można było zawsze na nich polegać. A teraz, zalatwienie najmniejszej sprawy trwa dniami, osoby nowo zatrudnione nie wiedzą co sprzedają i jak mają zalatwic daną sprawe... a miałbyć to klub dla klienta.... szkoda słów...

Zbyszek

Niestety ja tez sie spotkalem pod koniec lutego z tym samym tzn z roznymi cenami chyba w zalezności jak się spodobalem tej Pani. Najgorsze było to ze rozmawiałem z trzema osobami i kazda mowila mi co innego odnośnie cen odnośnie tego co jest w ofercie, a na recepcji jeszcze co innego się dowiedzialem. gdyby nie to ze cwiczą tam moi znajomi nadal nie wiedzialbym co jest w ofercie i za ile. Porażka!!!! wybrałem inny klub z lepsza atmosferą

Widze ze spotkalas się z tym samym co ja byłam jednego dnia Pani powiedziala ze tylko dziś takie ceny itd a przyszłam za dwa dni i kupiłam taniej niz kolezanka miesiąc temu. A najgorsze oprocz atmosfery to ze zaczyna być tu jak w klubie z ktorego zrezygnowalam czyli PURE, a tu proszę te same osoby poprostu masakra!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Gravitan Health and Sport Club - Janki

• Jak się pracuje w Gravitan Health and Sport Club?

Zobacz opinie na temat firmy Gravitan Health and Sport Club tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gravitan Health and Sport Club?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gravitan Health and Sport Club?

Kandydaci do pracy w Gravitan Health and Sport Club napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gravitan Health and Sport Club