Mazowieckie Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy

Otwock

Opinie o Mazowieckie Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy

Monika

To jakie warunki są na X oddziale, ze w XXI w. jeszcze jest możliwe trafiając tam nie trzeba być chorym na gruzlice ze względów sanitarnych i tak będąc tam zachorujesz.

Wdzięczna Pacjentka

Składam serdeczne podziękowania całemu Personelowi III Oddziału (Pawilon B) Mazowieckiego Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy w Otwocku za szczególnie wspaniałą i wyjątkową opiekę nad pacjentami. Praca całego personelu jest w pełni profesjonalna, ale przede wszystkim z włożonym sercem, poświęceniem, dobrocią i dbałością o pacjenta. Każdego indywidualnie, z najwyższym zaangażowaniem. Lekarze z prawdziwego powołania wkładają wielki trud, by ratować życie i zdrowie pacjentów, szukają rozwiązań, dbają, wspierają. Pielęgniarki, obok swych codziennych wielu obowiązków, potrafią podtrzymać na duchu, wysłuchać i zaopiekować się chorym w ciężkich chwilach tak, by poczuł się lepiej. Ogromne podziękowania za trud i poświęcenie, jakie każdego dnia w tej ciężkiej pracy dają od siebie. Najszczersze życzenia dalszych sukcesów w pracy i wszelkiej pomyślności!

Zostaw opinię o Mazowieckie Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy - Otwock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mazowieckie Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy