SPZZLO Warszawa - Żoliborz

Opinie o SPZZLO Warszawa - Żoliborz

lizus

No bez przesady. Zarobki nie takie złe, np. Zaława - Dąbrowska dostała premię w wys. ok. 50 000zł. Czy ktoś z was miał niższą? :))))

J

Nawiekszemu wrogowi nie życzę pracy w tym miejscu. O ludzkim traktowaniu można zapomnieć, ciągle straszenie, góra szanuje tylko osoby które lubią donosic. Pracownicy jak najbardziej na tak, chociaż wiadomo nie każdy, ale kadra zarządzająca bardzo slaba, wieczne kontrole, zero zaufania i żeby nie było jestem bardzo za metoda ograniczonego zaufania, ale tutaj jesy kompletnie zerowe. Jesli chodzi o zarobki to smiech na sali.. jest wiele miejsc, w ktorych na danych stanowiskach sie zarabia drugie tyle i jest spokojniejsza praca. Generalnie nie polecam.

vrt
użytkownik zarejestrowany

Witam wszystkich strasznie tu cicho od tego 2015, wchodzi ktoś jeszcze? Wiecie może czy mają jakieś aktualne ogłoszenia pracy bo szukam ale niestety cisza

ccc

kompletne dno, pracownicy traktowani jak śmieci, zero przepływu informacji, przy najbliższej poważniejszej kontroli cały ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pójdzie na dno jak Titanic

www

Niskie zarobki, a podwyżek nie było od wielu lat. Ludzie traktowani przedmiotowo, jak woły robocze.

skrzat

Ludzie tragedia! Ta \"firma\" to nieporozumienie, poza praktycznie garstką normalnych ludzi, to wesoły autobus pędzący w rytmie disco polo w przepaść. Niczego się tam nie nauczysz, zgnoją Cię tylko i wmówią, że jesteś nikim. Nawet nie próbuj się tam leczyć..

zołza

Takiej atmosfery nie spodziewałeś się nawet w najgorszym koszmarze - [usunięte przez moderatora] układy, zawiść, kolesiostwo oraz absolutny brak profesjonalizmu. Donosicielstwo i zbieranie kwitów to w tej firmie chleb powszedni, głęboki PRL.. Zarobki: Tesco płaci lepiej Rekomendacja: Dwa razy się zastanów zanim podejmiesz pracę w tym miejscu - zdrowie psychiczne jest najważniejsze.

Zostaw opinię o SPZZLO Warszawa - Żoliborz - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPZZLO Warszawa - Żoliborz