global finance

Kraków

Opinie o global finance

kazik

czy ktoś wie na temat ofert pracy

Dominika

Skoro wcześniej polecaliście firmę za takie warunki pracy @koa, to czy teraz też można zakładać, że jest podobnie? Aktualnych opinii brakuje, dlatego pytam czy sytuacjach nie uległa przypadkiem zmianie?

Koa

No ja też ich polecam za to, że oferują swoim pracownikom umowy o pracę i bardzo dobry socjal @Misiok.

krakowianin

A ja spróbowałem i sięnie dostałem, cieżko w krakowie znaleźć dobra pracę dlatego ja próbuję wszędzie i sam wystawiam opinię, nie słucham się innych, a szczególnie tych którzy nawet nie poszli sprawdzić.

[usunięte przez moderatora] Zdecydowanie nie polecam, [usunięte przez moderatora]

MNTPY

GF największa żenada na rynku, banda amatorów chcących dorobić na rodzinie ludzi których przyjmują do pracy. Nie polecam

Nie polecam, firma bazuje głównie na obiecywaniu złotych gór a w efekcie nic ciekawego nie ma do zaoferowania. Kierują nią niesłowni ludzie.

Zostaw opinię o global finance - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie global finance