Opinie o EUROEXPERT w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie EUROEXPERT. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie EUROEXPERT o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EUROEXPERT w Bielsko-Biała

GĘCA

Jestem rehabilitantką miałam praktyki w sosnowcu, uważam że tylko postawienie odpowiedniej diagnozy i PRAWDZIWA rehabilitacja jest skuteczna ,myślę że nie są to duże pieniądze.U mnie godzinka 45zł. Polecam. Za 10razy rabat.

kot w butach

Ha ha zastraszanie jest przestępstwem. Kazdy ma prawo do wyrazania swojej opinii czy to sie komus podoba czy tez nie i nie zmieni tego pseudo "haker". Nikt nie bedzie zachwalał pracodawcy skoro tyle osob sie wypowiedzialo negatywnie. Moze wlasciciele powinni pomyslec o zmianie podejscia..

haha

Haha. Jest wolnosc slowa i opinii i tego typu strony, żeby sie wypowiadac

Haker

Gdybym był właścicielem tej firemki stanął bym na uszach by zidentyfikować IP wpisów, następnie skontaktował się z osobami i wyjaśnił zaszłe sytuacje. Tak jak zrobił właściel z firmy PROGREES.sp zoo .

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie EUROEXPERT? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
kasia

Lepiej bym tego Goska nie ujela!! 100% racji. Omijać euroexpert z b.bialej!!

Gosia

powiem jedno...jak najdalej od Tych ludzi i tej firmy. na początku wszystko wygląda pięknie i kolorowo. Czarna Jolka milusińska i przemiła..a później? szkoda gadać... Szefostwo...wydziera się na ciebie...i miesza z błotem... dają Ci na umowie 400zł (umowa na zlecenie) a pod stołem dostajesz 1400zł. Oni sami już nie wiedzą co mówią. Na szkoleniu wielce...nie myślcie o sprzedaży...najważniejsze, żeby ludzie was polubili. A co jest poźniej? Macie dzisiaj mieć sprzedaż!! przynajmniej 3. Mówią, że nie ma limitów sprzedażowych, a później telefony...ile sprzedałyście? Osoby tam pracujące nie mają chyba sumienia. Ja pracujac tam nie potrafiłam wciskać kitu (tak jak kazano) ze masaz tym lipnym sprzętem...jest lekarstwem na wszystko! że niby masaż odcinka lęźwiowego wpływa na prostate, i żylaki... albo, że ludzie otyli mają mniejszy mózg...i muszą sie masować, zeby schudnaćl;/;/;/ powiem tylko, że biedni starsi ludzie co dają się nabrać, że niby dzieci w Fundacji Ewy Błaszczyk są na tym masowane..;/ I namawianie biednych ludzi na kredyty!! to chyba jest najgorsze!! Na początku musisz sprawić, zeby ludzie Cie polubili...zeby sie otworzyli...a na końcu beszczelnie namawiasz na kredyty i wciskasz kit o dofinansowaniu.. Aaaa jeszcze śmieszne wystawianie pustych pudełek po sprzęcie z podpisem "odbiór Pani Ania" ze niby ktos to gówno zamawia!! Lepiej już w biedronce pracowac.

Haker
@Gosia

Pani to chyba strasznie nieszczęśliwa w życiu?

józek
@Haker

a Pan to chyba właściciel któremu źle, że ktoś pisze prawdę o działalności tej pseudo firemki

marta

Nie po to robiłam magisterke by dymać 10 godz dziennie 6 dni w tygodniu za niecałe 1900zł. Myśle że jestem stworzona do wyszszych celów. Mam nadzieje, że namówię mojego na wyjazd do Irlandii lub hollandi. Wole dymać na zmywaku za 1500 euro niż tu siedzieć za dwójke.

marta
@marta

gdzie teraz pracujesz daj namiary

izzz

Nie polecam, praca w gabinecie, sprzedaz urządzeń masujących kiepskiej jakości, wlasciciele obłudni, pazerni na kase, myślą, ze placa kokosy, falsz na porządku dziennym. Kazdy mówi co innego, nie ma wspolnej strategii, wpajaja, ze tak super pracodawców jak oni nie ma nigdzie.. Wjazd na psychikę.. Slabi są.. Duza rotacja, bo kto sie poznaje na tej działalności to sie nie da wykorzystywac

klementyna 39

Uważam że w dzisiejszych czasach 1800zł to kpina ,przy takich kosztach życia kobieta powinna zarabiać min 3500zł. Za sam wynajem mieszkania płacimy 1200 +450 czynsz +media. mam troje dzieci każdego trzeba ubrać ,ale najwięcej kasy idzie na jedzenie.Najmłodszy chodzi na tańce 180mc, średni 2 razy w tyg angielski (100)tyg, Córa ma świra na punkcie klarnetu ,chodzi do muzycznej prywatnie.Dobrze że mama pomaga bo byłoby cienko.

renia

Najbardziej wkurza mnie to ,że trzeba jezdzić do ludzi i wypisywać te durne wnioski. Ostatnio byłam u klienta 4 razy i nie było go w domu , sobota a ja wracam do dzieci o 21.30. Zobaczymy co będzie dalej narazie dymam dziennie po 200km.Zobaczymy jak przeniosą siedzibę z Bydgoszczy do Piły może się polepszy.

Baśka

Ilona przecież ty nie jesteś ewel. chyba nie myślisz że jesteś anonimem ,to byłoby głupiutkie. Pracowałam tam w 2009r, teraz wychowuje bobasy . Dojazd do pracy 1,5 h plus korki masakra,tera mój stary nas utrzymuje jest przedstawicielem w Mikołowie sprzedaje systemy uzdatniania wody jak idzie dobrze to nawet 6 stke przytuli.

ewelina

Ilona nie przejmuj się jakoś to będzie, ja też narazie rypie na magazynie, w styczniu mam przejść do biura zobaczymy.

ewel

Zgadzam sie, psychologiczne podejście nie sprzedawaj ale sprzedaj. Na rozmowie nikt nie mówi, ze to sprzedaz, ogloszenie tez mylnie pisane ze pomoc do gabinetu, praca biurowa.... Poza tym placa za taka robote żenująco niska. Przedstawiciel handl zarabia wiecej a to jest prawie to samo

zuza

Nie myśl o sprzedaży? A jak nie masz efektow to sieczke ci robia i te niby pseudo szkolenia. Nikt tam nie jest po rehabilitacji

bielsko b.

Bylam jak oni to nazywaja pomocą w gabinecie rehabilitacyjnym. To jest czysta sprzedaz urządzeń które w markecie mozna kupić za 500zl...te same wlasciwosci.. Kazdy chce zarobić. Poza tym zastanówcie sie gdyby bylo tak cacy to co chwile by sie nie oglaszali na olx.. Jak dobra praca to kazdy sie jej rekami i nogami trzyma..

Bielsko.B

syf, dno, żenada, Państwo P. razem z czarną J. :/ mili to oni są na początku, fałsz !! Baśka a ty nie kłam, bo może i Ty masz umowę o prace ale nie wszyscy, ściemniają, obiecują a umowy jak nie ma tak nie ma.. nikt z nimi psychicznie nie wytrzyma .. wielcy biznesmeni ..

katarzyna

co racja to racja , jo tak już siedzę prawie 6 rok i pamiętam jak w Haginsonie tyrałam na 3 zmiany, najgorsze były nocki, po tygodniu myślałam że mi ręce odpadną ,norma 230zagłówków a ja na maksa zaledwie 80 z tyłka się lało. Czlowiek się do wszystkiego przyzwyczai.

sosno

Nie ma źle, ale na rozmowie o prace podaja inna forme dzialania tego wszystkiego. Nie naciagamy ludzi na te urzadzenia bo tak sie nie da, ale pomoc w gabinecie rehabilitacyjnym, a doradca, sprzedawca, czlowiek ktory ma zachwycic sprzetem i uswiadomic powage problemow z ktorymi ludzie przychodza.. jest roznica. Ogolnie jak juz sie w to wejdzie to da sie w tym siedziec. Tylko nie wolno myslec o sprzdazy bo wtedy efekty beda slabiutkie. praca ma plusy i minusy

baba
@sosno

jestem na nie, zdecydowanie odradzam tą firmę. Szkoda zachodu, wyzysk z biały dzień, a atmosfera hmm... brak określenia..

Hahaha

Mój komentarz na dwie powyższe opinie - "ha ha ha" A tak na marginesie... nie zaczyna się zdania od słowa "no" :)

Gosia

Pracuje w tej firmie 3 lata i jest ok ,mam 57 lat i daje rade . Na pewno cały czas trzeba się uczyć , bo kto się nie uczy stoi w miejscu. Kasia nie poddawaj się ,w Mysłowicach są fajni ludzie dasz rade, PA,PA

Zostaw merytoryczną opinię o EUROEXPERT - Bielsko-Biała

EUROEXPERT