Opinie o EUROEXPERT w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie EUROEXPERT. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie EUROEXPERT o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EUROEXPERT w Bielsko-Biała

klasymoron

JESTEŚ ZWYKŁYM SPRZEDAWCĄ PRACUJĄC W TEJ FIRMIE!!! NIBY GABINET RECHABILITAVYJNY, ŁADNA NAZWA AKCJI, MASAZE DARMOWE TYLKO KUP PAN SPRZĘT NAJLEPIEJ. BYŁEM NA MASAŻACH!! PANIE WCHODZA W PUPE, TAK SA MIŁE, ALE MUSZĄ SPRZEDAWAĆ. DNO

magda 23

z tego co wiem to jak się wykażesz ,że jesteś dobra to masz szanse . rozmawiałam na spotkaniu ogólnopolskim w nowym sączu kilka tygodni temu z wieloma dziewczynami z rożnych miejscowości i te które się dotarły to są zadowolone i dają rade ,ale też zauważyłam że kilka nie było,, pomyślałam że były kiepskie i odpadły.wydaje mi się że trzeba mieć pewne predyspozycje ,choć ja na początku miałam bardzo mieszane odczucia do tego wszystkiego ,na początku myślałam ,że spoko , że dam rade, po miesiącu byłam załamana chciałam to wszystko rzucić w cholere .Przełamanie tak naprawdę nastąpilo u mnie w 4miesiącu pracy i tu ukłon dla mojej partnerki Soni, to jej zawdzięczam ,że dalej pracuje i jestem zadowolona co najważniejsze troszke standart mojego życia się poprawił.więc wnioski i moje odczucia jesteś kiepska nie ma nic ,jesteś dobra będziesz zadowolona tak jak inne które dlugo pracują.Jeszcze raz dziękuje tobie Sonia.

magda 23

Jestem zdumiona czytając takie rzeczy ,u mnie nigdy się nieuczciwość nie zdarzyła ze strony pracodawców i mam też kontakt z dziewczynami z Rybnika iJastrzębia u nich też ok.Ale mogę się wypowiadać tylko za siebie. Choć raz się trochę wkurzyłam bo wypłata miała być 10go a była 12go w poniedziałek a tu rata za samochód do płacenia, to było 8miesięcy temu.

////
@magda 23

Wiesz Magda? Tylko w miesiącu maju był poniedziałek 12ego, a to oznacza, że było to 6 miesięcy temu. Twoje niedopatrzenie, a to już podważa twoją wiarygodność.... Twoje zdumienie jest fascynujące :D Nigdzie nie jest ok, wszędzie się tylko szepcze po oddziałach, bo niektórzy muszą pracować, bo długo nie mogli znaleźć pracy. Ja na szczęście przymusu nie mam i mogę, a nawet mam obowiązek mówić o wykorzystywaniu pracowników, wykorzystywaniu ich bezsilności, tego, że często nie mają wyjścia. Niestety w wielu firmach tak jest, dlatego ja nie pracując już tam (nie przedłużając umowy) zamanifestowałam temu. Nie chcę uczestniczyć w takim procederze. Tyle w temacie.

hehheh

Do tych co tak chwalą tą firmę. Dlaczego ciągle ta "fantastyczna" firma poszukuje pracowników do swoich pseudo-gabinetów? Bądźmy dorośli, jak praca jest uczciwa i godna to każdy się jej trzyma rękami i nogami i jest szczęśliwy, że pracuje, a tym czasem własnie ukazało się ogłoszenie o poszukiwaniach pomocy do gabinetu rehabilitacyjnego w Sosnowcu. Dziewczyny i kobiety nie dajcie się nabrać temu nieuczciwemu pracodawcy.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie EUROEXPERT? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsko-Biała
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
malutka

klaudyna ! ty chyba nie pracujesz w tej firmie! tu są soboty wolne! jeszcze nigdy nie pracowałam w soboty. A sprzatanie to zwykłe odkurzanie, które zwykle odbywa się rano.Chyba opisujemy dwie różne firmy, które przez przypadek tak samo się nazywają?

malutka

Jeśli chodzi o konkrety czyli o kasę to nawet miałam 4 z przodu:) pozdrawiam niezadowolonych:)

klaudyna

Dzień dobry pracuje już ponad 2 lata . w2009 roku przeprowadziłam się do Żor i przez rok szukałam pracy w dodatku moje życie się skomplikowało i zostałam sama z dwójką dzieci.Praca może nie bardzo ciężka ale by zarobić biorę nadgodziny , czasem pracuje od 8 do 18.teraz mam dodatkowe 300za sprzątanie w soboty teraz będzie ciężej jak nadejdą deszcze i błoto. Kiedy jest mi ciężko, myśle o moich dzieciach.

malutka

Jakaś bujda z tym Wodzisławiem.Nie ma tam gabinetu. Nie ma umowy z NFZ i nie ma tomografu. Pomyłka z firmą. Zostałam zatrudniona na umowę zlecenie przez 2 m-ce teraz mam umowę o pracę. Kasa zawsze na czas.

magda 23

Witam ,pracuje w gabinecie w Wodzisławiu drugi rok na pensje nie narzekam ,wypłacane na czas . Dobijają mnie 2 zmiany i powrót do domu o 21 , tak od pół roku kiedy podpisali umowę z NFZ na tomograf . Zapisy na USG tarczycy przyjmujemy na maj 2015, to jest chore, a pozytyw taki, że jest praca , dużo pracy.

bajka

Dziwne. Pracowałam w tej firmie przez 2 lata.Sama się zwolniłam ze względu na przeprowadzkę do innego miasta. Zawsze miałam pieniądze na czas i to nie małe! Atmosfera -super.Gdyby w moim mieście był ich gabinet to chętnie bym tam wróciła.Złe opinie chyba piszą ci, którym się nie chce pracować!!!!! Ja osobiście polecam pracę w firmie EUROEXPERT!

@bajka

Ja tam pracuję do tej pory i bardzo jestem zadowolona!!!!!!!!

ona

Wypłata na początku jest (powiedzmy) stała, bez względu na to czy pracujesz normalnie tak jak było ustalone,czy wykonujesz pracę za dwie osoby (!). Więc sam oceń czy chcesz tak pracować. Poza tym, jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć to idź na rozmowę kwalifikacyjną i się dowiesz. Ja powtórzę to co napisałam wyżej - nie polecę nikomu. Poza tym, jeśli masz podejście do pracy typu "jak to zrobić, żeby zarobić a się nie narobić", to ręce opadają.

zawiedziona

Ja też pracowałam w tej firmie . Na początku było nawet fajnie nowe doświadczenie w życiu itd.... Al gdy wyszło jak to naprawdę działa przestało być tak fajnie.Wiadomo że w Polsce nie ma nic za darmo.Namawianie tych ludzi na zakup sprzętu który tak naprawdę jest przeciętny i wszędzie tego pełno ,przestało mi się to podobać jak tak można okłamywać ludzi którzy przyszli na "darnowe" masaże nic podobnego to wszystko chodzi o to żeby pod koniec kupili,i to namawianie ich na każdym kroku dosłownie ,kpina ..... a pieniądze hmmmm dużo do życzenia .....

Jaaaa

Hej nie wiem co się stało że macie aż takie złe zdanie ale ja przyjęłam się tam 3 miesiące temu i z moją wypłatą jest wszystko ok dostaję na czas i tyle ile mi powiedziano nikt mnie nie oszukał.

Ona

Jak dobrze, że więcej osób postanowiło się wypowiedzieć na temat perfidnego traktowania pracowników w "rzetelnej firmie". Można by duuuużo napisać o owej "uprzejmej, radosnej otoczce" ale zwyczajnie mi wstyd, że dałam się wmanipulować i wykorzystać. Musisz pracować z pięknym uśmiechem, wielkim entuzjazmem, z ogromną radością, że pracujesz właśnie w tej firmie :) i najlepiej za pół darmo...

inna

aż tak źle?

=====
@inna

Nie polecę nikomu, niestety.

ooo
@inna

Podwaliną tej firmy jest KŁAMSTWO w uprzejmej, radosnej otoczce. Myślę, że założeniem, a właściwie wielkim marzeniem tej firmy jest stworzenie sieci gabinetów na wzór Vitberga. Nawet hasło na książeczkach jest podobne-tam "Akcja na zdrowie" tu "Zdrowie masz tylko jedno". Ale z przykrością trzeba stwierdzić, że nigdy im się to nie uda :( gdyż nie szanują pracowników traktując ich jak przedmioty. Wykorzystać na maksa i kop w d.....

ooo

Podsumowując. Omijać szerokim łukiem te pseudo "gabinety", chyba, że ktoś lubi być oszukiwany, okłamywany z amerykańskim uśmiechem i góralską serdecznością. Jak lubisz orać za darmo, ze śmieciową umową, lub bez umowy, z uśmiechem na ustach i pozytywna energią to praca dla Ciebie :)

Ukryty

Podpisuję się pod opinią wyżej. Wyzysk w biały dzień.

allla
@Ukryty

Co ma pan lub pani na myśli,coś więcej można prosić?

Mamba

Dramat i kpina zwana "Rzetelną firmą"

Zostaw merytoryczną opinię o EUROEXPERT - Bielsko-Biała

EUROEXPERT