Centrumelektroniki

Tarnowskie Góry

Opinie o Centrumelektroniki

Pawel

W ogłoszeniu wszystko ładnie, dopiero po kilku miesiącach pracy wszystko wychodzi. Co wypłata to mniej mimo iż obowiązków przybywa. Po pracy człowiek wykończony psychicznie, każą okłamywać klienta, wiecznie coś nie gra, opóźnione dostawy, a aukcje mają być wystawione i najlepiej gdy towar sprzeda się zanim jeszcze przyjedzie.

xyz

Jak wygląda praca w tej firmie? Ostatnio dość często pojawiają się ogłoszenia na różne stanowiska i zastanawia mnie czy jest to związane z takim zapotrzebowaniem czy z tak dużą rotacją. Jaka panuje tam atmosfera?

Anty Wiesiek

Poproszę o konkrety gdzie jest te kantowanie ? Czy może ktoś wyleciał za kantowanie ?

Wiesiek

NIE POLECAM. Praca w tej firmie to jeden wielki dramat. Ciągła rotacja, co chwilę ktoś odchodzi, przychodzi nowy, w sieci non stop ogłoszenia od nich. Kantowanie na wypłacie ile wlezie, kiepska atmosfera pracy, jak się upominasz o swoje to cię zwalniają.

josik
@Wiesiek 13.01.2017, 12:44

To może napiszcie coś więcej... jakie stanowisko jakie kanty???

arek
użytkownik zarejestrowany

z perspektywy klienta muszę ich pochwalić za darmowe dostawy

Zostaw opinię o Centrumelektroniki - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrumelektroniki