Tarnowskie góry, ul. Korfantego 7

Centrumelektroniki Arkadiusz Wlazłowski i Rafał Wlazłowski Sp.j.

Opinie o Centrumelektroniki Arkadiusz Wlazłowski i Rafał Wlazłowski Sp.j.

Wiesiek

NIE POLECAM. Praca w tej firmie to jeden wielki dramat. Ciągła rotacja, co chwilę ktoś odchodzi, przychodzi nowy, w sieci non stop ogłoszenia od nich. Kantowanie na wypłacie ile wlezie, kiepska atmosfera pracy, jak się upominasz o swoje to cię zwalniają.

pracodawca
@Wiesiek 13.01.2017 12:44

Witam pana opinia nie precyzuje co dokładanie w czym jest problem , od 2017 roku z piętnastu osób na magazynie jest teraz ponad trzydzieści osób , co do innych kwestii poproszę o konkrety

Wiarygodne opinie dotyczące pracy w danej firmie, to cenne wskazówki dla osób, które rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w Centrumelektroniki Arkadiusz Wlazłowski i Rafał Wlazłowski Sp.j.? Napisz o tym!

Rafał

Witam każde opinie są cenne dla firmy ale kilka przemyśleń : W firmie pracuje osiemdziesiąt osób , piszą cztery osoby z czego wnioskuję że już nie pracują lub za moment nie będą pracować. Firma istnieje kilkanaście lat na rynku wszystkie opinie są z tego roku ( przypadek ? ) , kierownicy są na swoich stanowiskach po kilka lat czyli wcześniej było dobrze ? Wszystkie nadgodziny są rozliczane bardzo dokładanie i terminowo. Osoby które odchodzą nie zgadzają się ze zmianami np : usprawnianie zbierania oraz rozkładania produktów na magazynie lub inne. Poszedłem o krok dalej i przeczytałem pierwsze dwadzieścia opinii o firmach na portalu i wszędzie czytam kierownicy do zwolnienia firma nie słucha ludzi można wymieniać w nieskończoność czyli albo mamy tak źle zarządzane firmy w kraju i takich świetnych pracowników lub może jest tak że piszą tylko osoby niezadowolone ? I drodzy pracownicy zapraszam do dyskusji tylko o konkretach nasze drzwi zawsze są otwarte ale na konkretne problemy nie te zmyślone a dla wszystkich osób zainteresowanych pracą , zapraszam proszę nas odwiedzić i przekonać się jak jest naprawdę pozdrawiam Rafał

Anty Wiesiek

Poproszę o konkrety gdzie jest te kantowanie ? Czy może ktoś wyleciał za kantowanie ?

Zostaw opinię o Centrumelektroniki Arkadiusz Wlazłowski i Rafał Wlazłowski Sp.j. - Tarnowskie góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrumelektroniki Arkadiusz Wlazłowski i Rafał Wlazłowski Sp.j.