Opinie o Centrum Elektroniki Sp. J w Tarnowskie Góry

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Centrum Elektroniki Sp. J. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Centrum Elektroniki Sp. J o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Elektroniki Sp. J w Tarnowskie Góry

Iwona

Aplikowałam na stanowisko specjalisty ds. kadr i płac. Czy mogę prosić o opinie odnośnie pracy w biurze. Jaka panuje atmosfera wśród współpracowników, jakie jest wynagrodzenie netto, czy występują nadgodziny .

Hhh

Przepracujesz pare miesiacy i "nara" taka prawda bo nie wyrabiasz chorych Norm narzuconych przez kierownika ja nie zamierzam kogos tutaj hejtowac ale na pakowaniu proponuje kierownikowi zeby zobaczył jak ludzie walczą o rzeczy na wozkach.... Nie wspomne juz o tym ze jak masz znajomości to masz lepsze rzeczy do pakowania i więcej pkt.. Osoby ktore tam pracowały czy pracuja wiedza o czym a raczej o kim mowie..chore. Jest bicie sie o pkt... Ktos weźmie 30 rzeczy z wózka a ktos 5 i potem dziwne jest to ze dana osoba ma malo pkt?!!! Na zmianach byla jedna wielka walka o pkt ludzie ja juz tam nie pracuje ale zmiencie to wszystko bo to jedna wielka parodia i cyrk na kółkach..

@Hhh

Witam część osób była zatrudniona na czas sprzedaży świątecznej mamy styczeń ! System punktowy nie jest nowym system jest stosowany we wszystkich większych firmach i są osoby którym idzie bardzo dobrze są takie którym idzie słabiej , problemy z zabieraniem kilku produktów na raz z kosza zostaną wyeliminowane po zamontowaniu całości systemu automatycznego na pakowaniu to co przyjedzie to będzie do spakowania ale dziękuję za opinie przeanalizujemy zgłoszone problemy pozdrawiam Rafał

B.
@Centrum Elektroniki Sp. J

Podczas rozmowy o prace nie bylo mowy o tym ze to praca tylko na okres świąteczny ale na dluzej.

W.J
@B.

również potwierdzam. Mowa była o dłuższym okresie zatrudnienia, gdyż podobno firma miała się "rozwijać".

B.

W tej firmie jest bardzo duza rotacja co chwile ktoś odchodzi pracownika maja za nic liczą sie pkt proponuje Panu właścicielowi zeby przyjrzal sie dokładnie jak to wygląda np na dziale pakowania jeden wielki cyrk... Pracownicy wyszarpuja sobie dosłownie produkty i potem nie ma sie co dziwić ze ktoś za godzinę ma 200 pkt a ktos 50 i potem wiadomo ze ta osoba ktora nie bedzie bila sie o Nie rzeczy wyleci moja opinia co to tej firmy jest negatywna jedynym pozytywem byli w miarę fajnie ludzie.

NM
@B.

Tak samo, trochę dziwne dla mnie było to zawsze ze tylko jedna osoba która nie pracowała dłużej ode mnie, zawsze miała 3prog, po 800-900 punktów, jak i jeden ze zbieraczy (gdzie jest to jeszcze możliwe) tak jak by ich coś łączyło po za praca, i nie zdziwiło by mnie nawet gdyby podsuwał jej przynosił czy nawet zbierał indywidualnie najwygodniejsze zamówienia. Dla mnie taka chora sytuacja

Olaaa

Złożyłam zamówienie w tym sklepie. Na drugi dzien zostala wyslana, a w kolejnym dniu dotarla do mnie! Jestem mega zadowolona i polecam z czystym sumieniem :)

bolek
@Olaaa

kierownik działu lubi zwalniać pracownikow jest z sosnowca sam był zwolniony z AMAZON teraz to on zwalnia szefofie powinni mu sie przyjrzeć to co on robi jest fałszywe niech na niego spojrzą robi tylko to co.gdzie indziej zobaczył nic nowego (usunięte przez administratora)

Michal
@Olaaa

To nie jest miejsce na wychwalanie sklepu czy też zakupów A serwis odnośnie pracy związanej z nią i w niej :)

Lolek
@bolek

Szefofie? Hahaha, bardzo inteligentna osoba to pisała, pewnie sobie nie radzi w pracy to musi zabłysnąć na gowork.

@bolek

Ten post jest tak wiarygodny jak osoba która go napisała. Skąd wogole takie info że został zwolniony z AMAZONA A nie AMAZON. Co z tego że jest z Sosnowca jak prócz mnie i Mariusza nikt nie jest z TG. To skąd Ty jesteś? Przypominam że wszyscy chodziliscie już w czerwcu wrogo nastawieni do nowego kierownika nie wiedząc nawet kto to będzie. Miałem rację mówiąc że na magazynie są osoby ktore chodzą i buntuja innych przeciwko niemu.

Magazynier

Rozmowa bardzo prosta. Głównie rozmowa sprowadza się do przedstawienia warunków finansowych, i jeśli osoba zainteresowana pracą zgodzi się na ów warunki, to ma 90% szans na zatrudnienie. Tak to wygląda.

Czy wynagrodzenie odpowiada :)

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnowskie Góry
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
logo firmy INSPEKTOR DS. BHP w PODZIEMNYCH ZAKŁADACH GÓRNICZYCH
Tarnowskie Góry
Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.
Nowy Pracownik

Pracuje od jakiegoś czasu w Centrum Elektroniki. Mogę wyrazić tylko swoja opinie, i nie jest to żaden hejt czy tez negatywny komentarz o firmie z mojej strony. Po prostu opisze jak to wygląda z mojego punku widzenia. Otóż praca na pakowaniu to istna walka o produkty, jak najmniejsze i najszybsze do spakowania w same koperty, bądź kartony 9. Ciężko jest się wyrobić teraz tym bardziej gdy są punktowane paczki bądź produkty zbierane na hali. Tym bardziej gorzej maja się osoby chodzące tylko na rano, gdzie jest bardzo dożo ludzi i nikt praktycznie nie umie się wyrobić na 2 próg. Starzy stali jak i nowi pracownicy. Pewnie na zmianach popołudniowych bądź nocnych jest łatwiej. Ale z tego punktu widzenia tacy pracownicy którzy nie wyrabiają się na jakiś próg, pewnie zostaną z czasem zwolnieni, bo kierownik stwierdzi ze za mało pakują bądź zbierają. Niestety na rano jest trudno i ciężko. Z mojej strony była tez okazja pozbierać trochę zamówień na hali. I muszę powiedzieć ze wygląda to jeszcze gorzej niż pakowanie. Bałagan na półkach 2 poziomu, w kuwetach bądź tez na paletach na drugiej hali kolo pakowania, tak potrafi spowolnić znalezienie i zebranie danego produktu ze współczuje aż tym ludziom którzy na co dzień muszą pracować na hali i zbierać produkty. Nie wspomnę już o tym gdy do zebrania jest produkt którego w teorii na danej lokacji jest jedna ostatnia sztuka, traci się kupę czasu na szukanie go po czym okazuje się ze go tam w ogóle nie ma. Musze się jednak zgodzić z komentarzem KK ze są pracownicy którzy potrafią wyjść w trakcie pakowania gdy zostają same niewygodne i gabarytowe produkty, a gdy wjeżdża nowy wózek to rzucają się na niego i zbierają sobie garściami produkty najmniejszych rozmiarów. Jest to widoczne gołym okiem, ale cóż, nie moja decyzja co do tych osób. Pewnie długo tam nie zabawia z własnej woli, bądź za sprawa wypowiedzenia kierownika, z braku możliwości wykazania się, gdyż pakowanie wygląda nie sprawiedliwie i nie jest to zbyt łatwe do wykonania, bądź w przypadku zbierania gdy traci się mnóstwo czasu na znalezienie produktu czy to utraty czasu znalezienia go bądź braku jego realnej ilości na danej lokacji.

@Nowy Pracownik

Witam dziękujemy za spostrzeżenia : -system zbierania i punktowania jest cały czas analizowany , problem z wybieraniem produktów mały lub duży gabaryt zniknie gdy zostanie zautomatyzowana linia dostarczania produktów do stanowisk pakowania. -Stany magazynowe to 99% problemów powodują osoby które roznoszą lub przekładają produkty bez skanerów , jak jest jedna sztuka faktycznie nie do znalezienia to można skorzystać z funkcji pomiń produkt. Co do wychodzenia na przerwy celem poczekania na łatwiejsze koszyki do pakowania to jesteśmy w trakcie analizy takich sytuacji Rafał

Jacek
@Centrum Elektroniki Sp. J

No niestety nie mogę się tutaj zgodzić z panem. Każdy pracownik ma teraz praktycznie swój skaner przypisany do siebie i nie chodzi o to ze ktoś dodaje towar na półkę bez użycia skanera. Weekendowi już praktycznie nie chodzą a bałagan dalej jest na lokacjach. Wiec to nie wynika moim zdaniem z tego ze ktoś roznosi czy przenosi produkty bez użycia skanera. Jeśli ktoś coś dołożył by na półkę bez skanera to nie widniał by dany produkt w danej lokacji. Ja bym skupił się na nieumyślnym bądź specjalnym rozkładaniu towaru pracowników, bądź tez jest to wina osób które maja bardzo male albo żadne doświadczenie w pracy na magazynie.

@Jacek

Dziękuję za odpowiedź do końca tego m-c ma być wdrożony inny system roznoszenia produktów ale to po przeniesieniu produktów na nową halę.

Bn

Wszystko byłoby ok Ale na dziale pakowania są niesprawiedliwosci ktoś sobie bierze na swoje stanowisko po 10 koszy z zamówieniami A druga osoba zostaje z niczym I nikt tego nie widzi A jak pójdziesz do kierownika to pewnie nic z tym nie zrobi

@Bn

Poproszę o dokładne opisanie problemu , są różne kosze do pakowania i cały czas każdy ma co pakować. Proszę też iść do kierownika jeżeli są nieprawidłowości

KK
@Bn

Tutaj chyba chodzi o to iż niektórzy biorą sobie najwygodniejsze produkty i kosze typu WL WK itp do pakowania, a potem jak zostają same gabaryty np. na WZ to wychodzą sobie z działu pakowania dopóki nie pojawi się nowy wózek. Warto tez spojrzeć ze do palarni chodzą osoby nie palące i potrafią nawet wpisać się na listę iż byli w palarni mimo iż w ogóle nie pala a idą tam posiedzieć wychodząc z założenia ze jeśli on może mieć krotka przerwę to ja tez.

@KK

Dziękuję za spostrzeżenia , przeanalizujemy czy zgłoszone problemy mają miejsce i na jakich zmianach

O.
@KK

A co w tym złego że ktoś sobie na chwilę usiądzie na palarnie I pogada z tymi co palą?

@O.

Nie ma nic w tym złego każdy w dziale pracuje na swój indywidualny wynik jak ma na to czas to jego decyzja.

O.

Ja też od niedawna pracuje w centrum elektroniki na dziale pakowania i wiem ze trudno jest tam osiagnac np drugi prog nie dziwię się że każdy się rzuca na małe produkty bo każdy chce osiągnąć chociaż najmniejszy próg bo boi sie zwolnienia wygląda to trochę jak wyścig szczurów i wydaje mi się że powinien tam być inny trochę system punktowania bo jak nie ma wozkow to co pakowac?druga sprawa jest taka że system co chwilę nawala i później się stoi A jak wiadomo punkty wtedy uciekają wydaje mi się że fajnie jakby też było zebranie pracowników z kierownikiem i żeby każdy powiedział co mu nie pasuje bo tak naprawdę dzisiaj się pracuje A jutro można wylecieć bez tak naprawdę słowa wyjaśnienia bo takie opinie też się już słyszało w tej firmie bo widzę że przynajmniej na zmianie na której ja jestem ludziom zależy żeby zostać.

@O.

Witam są osoby takie które po tygodniu osiągnęły trzeci próg są takie które cały czas są na pierwszym progu ale też obserwujemy jak osoby którym na początku ciężko idzie to z czasem robią coraz większe postępy , co do systemu tak cały czas są wprowadzane poprawki , co do spotkania kierownik pracownicy myślę że takie spotkania są jak najbardziej wskazane. Co do informacji " wylecieć bez słowa wyjaśnienia " każda z osób która został zwolniona lub sama się zwolniła była po kilku rozmowach co jest źle robione i co trzeba poprawić

C.

Generalnie nie jest źle jeżeli chodzi o dział pakowania Ale zarobki niestety za małe jeśli chodzi o umowę zlecenie.. 1600zl co to jest A premie niestety nie są do wyrobienia jeśli chodzi o najwyższy próg.. przynajmniej na tym dziale słyszałam też o rotacjach dosyć częstych zresztą znowu można zauważyć co chwilę nowe osoby

@C.

Witam umowa zlecenie jest na pierwszy okres zatrudnienia , jeżeli chodzi o premie to jest wyliczana według średniej do całości zespołu ,czyli jest do wyrobienia nawet w najwyższym progu , tak są nowe osoby idzie grudzień a jesteśmy firmą która w tym okresie wysyła kilka razy więcej przesyłek i dziękuję za spostrzeżenia

Janek

Ludzie omijajcie szerokim łukiem, 11 zł na godzinę, szef sobie wymyślił nowe zasady, za 1 papierosa trzeba odrobić 10 minut, nie można rozmawiać z innymi pracownikami, bo mu to przeszkadza, tylko Ci co dużo wazeliny stosują przetrwają, nie polecam.

@Janek

Witam jedno sprostowanie przerwa śniadaniowa 30 min z przerwą na papierosa oraz dodatkowo dwie przerwy po 10 min na papierosa , każda następna przerwa jest doliczana do czasu pracy ! Dziękuję za podjęcie tematu

@Janek

Potwierdzam sytuację. Za 1 minutę spóóźnienia albo wyjścia na fajkę odrabia się 2 min. Stąd 15 min spóźnienia powoduje konieczność zostania 30 min dłużej w pracy. NAGANY za pójście do automatu z colą co znajduje się 100m od magazymu. Dziadostwo i wiocha,

Tak właśnie piszą osoby które nie pracują już lub nigdy nie pracowały : -Nie ma wyjścia na fajkę, jest palarnia na magazynie. - Dzień pracy rozpoczyna się od odbicia swojego identyfikatora. - Nie ma na obiekcie automatu z cola do 100m Ten post właśnie pokazuje wiarygodność opinii Pozdrawiam Rafał

pracownik ce

na pociąg którym planujesz pojechać i który jedzie zgodnie z rozkładem jazdy... też pewnie spóźnisz się 15 min......i pewnie napiszesz do PKP skargę że nie poczekali......pretensje do konia że ma 4 nogi a nie 3.... dlatego jesteś byłym pracownikiem

Nie ma żadnego automatu z cola tam, i nie odrabia się żadnych minut za fajkę... pali tam 90% osób, w tym ja i jakoś nie spotkałem się z tym żeby ktoś musiał zostać odrabiać jakiegoś papierosa. Chyba nie ta firma bądź strona z opiniami.

Jak długo trwa proces awansu w Centrum Elektroniki Sp. J?

Proszę o bardziej doprecyzowane pytanie jaki dział , stanowisko ?

Skandalista

Prawda jest taka że szefowie starają się być bardzo obiektywni, to że 90% tego nie rozumie jak wpisy poniżej że 15 minut na papierosie to 5 paczek które mogą wyjść z opóźnieniem i skutkować niezadowolonym klientem to już druga sprawa. Zasada "kontrola jest najwyższą formą zaufania" jest tutaj na porządku dziennym. Pracowałem w firmie jakiś czas (dłuższy). Każdy z szefów nosi swoje humory z domu do pracy, pytanie kto z nas tak nie robi? Ilu z szeregowych pracowników wie jakie problemy na głowie ma właściciel firmy? ale te realne problemy, typu straty / zyski / nowe inwestycje / kalkulacje ryzyka, kto wie jak ważne i trudne to decyzje ten zrozumie. Nigdy (poza kilkoma wyjątkami) nie spotkał mnie ze strony szefostwa brak życzliwości czy chęci w załatwieniu mojego problemu. Innym tematem jest to że najpierw pracowników pyta się o zdanie kreując atmosferę "słuchamy się ludzi" a potem i tak jest tak jak szef chce (w większości przypadków, niezależnie od działu - odstępstwa za mojej 'kariery' policzyłbym na palcach obu dłoni), jedynym pewnym wyznacznikiem tego czy umiesz coś przeforsować jest to jak zbudowane są Twoje relacje z szefostwem (po prostu czy szef Cie lubi), a nie to jakie masz argumenty w danym przypadku. Każdy z szefów jest inny, jeden bardziej humorzasty, drugi bardziej filozofujący. Jeden bardziej wyrozumiały, drugi czerwienieje jak coś jest nie po jego myśli i zaczyna się wydzierać. Nie wydaje mi się by ta firma odstawała w znaczący sposób od ogółu, śmiem nawet twierdzić że jako miejsce pracy jest całkiem niezła w Tarnowskich Górach. Natomiast to że nie ma jasnych zasad a sytuacja zmienia się zależnie od humoru szefa (w zależności pod którego należysz) i tego co na dany temat powiedzą 'pupilki' - nie jest niczym szczególnie dziwnym w Polsce. Co do opinii tutaj, aż krew zalewa jak się je czyta w większości, bo takich nierobów co poniektórych jak poznałem na magazynie to bym na zbity pysk wywalił po kilku dniach. Przychodzi się do pracy, pracować, a nie zbijać bąki, na Was i Waszym tempie pracy stoi firma, to tak trudno zrozumieć że jak ktoś się obija to firma zarabia mniej a to denerwuje szefostwo? bo dla mnie to logiczne. Co do płacy - godziwa, tyle w temacie. Jeszcze jedno, do obu Szanownych szefów, bardzo widać kiedy obaj macie odmienne zdania na ważny, ten sam temat i kiedy ze sobą się kłócicie, a to bardzo wpływa na pracowników - bo może tego nie wiecie. peace yo!

@Skandalista

Witam dziękuję za dodanie tak rozbudowanej opinii , uważam że jest to opinia przemyślana i wynika ona z obserwacji przez dłuższy czas. Dziękuje za słowa krytyki, staramy się od kilku m-c aby zakres zadań w pracy magazynu był bardziej doprecyzowany, oraz system premii nie wynikał z osobistych przekonań któregoś z kierowników ale był bardzo czytelny i przejrzysty oraz motywujący. Co do wymiany zdań przez Szefów ciężko się odnieś do sytuacji ale wymiana zdań oraz spojrzenie na jeden temat z innej strony powoduje że niekiedy założenia zostają zmienione , osobiście nie uważam że jest to złe podejście. Pozdrawiam Rafał

Antek

Atmosfera w firmie fatalna. Brak współpracy pomiędzy pracownikami.Kreowanie się na profesjonalną firmę przy wykorzystywaniu darmowego nie kompatybilnego oprogramowania. O kondycji Centrum świadczy ciągła rotacja załogi.

@Antek

Witam co do Atmosfery pracy proszę o sprecyzowanie problemu lub jakiego działu dotyczy problem , taka opinia jest bardzo ogólna ? Co do oprogramowania w większości jest tworzone przez nasz dział informatyczny i jest jednym z niewielu które obsługuje w tak szerokim zakresie (usunięte przez administratora) problemy z branżą e-commerce, co do innego oprogramowanie w firmie funkcjonuje dział zgłoszeń co wymaga zakupu, poproszę o numer zgłoszenia, będzie możliwość przeanalizowania problemu. Co do aktualnych rekrutacji są tworzone nowe miejsca pracy i w ciągu tylko tego roku doszło 15 nowych stanowisk.

Wiktor
@Centrum Elektroniki Sp. J

Co do atmosfery można powiedzieć tylko tyle. Magazyn jest podzielony na 2 części. Ci którzy utrzymują prywatne relacje z kierownikami magazynu po za praca i spotykają się z nimi w wolnym czasie maja lepsze przywileje, lepsze stanowiska i płace, a ci drudzy już niestety nie. Nie bez powodu na przełomie ostatniego czasu jest największa rotacja pracowników.

@Wiktor

Witam dziękuję za zgłoszenie, poproszę o bliższe informacje ( rafaello@centrumelektroniki.pl ) kiedy i w jakich sytuacjach miało to miejsce , siatka wynagrodzenia jest od dawna ustalona i jest jawna, dlatego o ile jest to zgodne z prawdą to poproszę o konkretny przykład celem przeanalizowania problemu.

@Antek

Czy od czasu zamieszczenia posta w firmie doszło do zmian? Widzę, że firma stara się aby pracownicy pogłębiali tematy, które według was są bardzo dużym problemem w pracy. Może warto ten temat przedyskutować z kadrą zarządzającą? Wasza opinia może okazać się pomocna dla nowych pracowników.

mizdek
@Edyta

Oczywiście firmie zależy na pogłębianiu tematów problemowych promując każde takie pogłębianie 2 zlotową premią za zgłoszenie błędu innego pracownika. Największym tematem problemowym to jest podejście szefa do pracowników

@mizdek

Dziękujemy za zgłoszony problem choć proszę o więcej szczegółów ciężko z tego co zostało napisane wyciągnąć jakieś wnioski.

DAO

Jeśli ktoś się zastanawia nad pracą w dziale sprzedaży zagranicznej to polecam. Uczą od podstaw, nie trzeba mieć doświadczenia w branży, także na początek wystarcza chęci do pracy i uczenia się. Zarobki idą w górę wraz z wzrostem kwalifikacji pracownika, jest możliwość wyjazdów na szkolenia/konferencje, także jeśli ktoś przejawia inicjatywę i zainteresowanie tematem to jest możliwość dalszego rozwoju zawodowego. Z właścicielami bez problemu można się dogadać w większości kwestii i nie trudno umówić się na rozmowę - wystarczy wiadomość na komunikatorze i jak tylko mają chwilę, zaproszą do swojego biura. Także polecam !

@DAO

Witam dziękujemy za rzetelne przedstawienie warunków pracy.

Mizdek

Za 11 zł na godzinę praca marzenie. Na zebranie zamówienia masz 45 sekund. Czasami w zamówieniu jest 1 rzecz, czasami 20. Proponuje szefom, aby sami wyrabiali te normy. Jak tylko trafi się coś innego to zaraz spiepszam stąd

@Mizdek

Witam dziękujemy za zgłoszenie swoich spostrzeżeń , czas zbierania produktów jest aktualnie weryfikowany , szczegóły już wkrótce. W pracy się pracuje ,na magazynie dużo się dzieje i nie jest to praca dla każdego. Stawka godzinowa to stawka na początek na pierwszy rok potem co rok jest ona podnoszona są też dodatki za godziny nocne oraz premia za zbieranie. Po okresie próbnym dochodzi też pakiet medyczny PZU dla rodziny który też jest po roku zwiększany

mizdek

Za tę oszałamiającą stawkę 11 zł netto to naprawdę praca marzenie. Norma na zebranie jednego produktu (tak aby dostać premię) to 45 sekund. W międzyczasie trafia się ściągnięcie palety z 4, 5 piętra, nieraz musisz iść po drabinę. Nieraz w zamówieniu trafia się 1 sztuka, nieraz 20. Generalnie niech se szef sam kompletuje zamówienia za te pieniądze. Generalnie zapierdol. Najlepiej mieć silnik w (usunięte przez administratora) Jak tylko trafi mi się okazja to spiepszam stamtąd.

@mizdek

Witam pierwsze dni na magazynie dużo się dzieje panuje spore zamieszanie ale widać że w firma się rozwija , warunki płacowe nie jest źle jak policzyć dojazdy do innych miast to wolę jednak pracę na miejscu. Jak popracuję kilka m-c to może będę miał inne spostrzeżenia na ten moment pracy dużo ale ludzie są w porządku

@Nowy

Dziękujemy za Twój komentarz. Jaka atmosfera panuje w firmie? Określiłbyś ją jako atmosferę wzajemnej współpracy? A może niekiedy jest ona lekko napięta? Jeśli w miarę upływu stażu pracy będziesz chciał dzielić się z nami swoją wiedzą na temat warunków pracy to będziemy wdzięczni za przekazywane opinie.

Dziękujemy za komentarz prosimy o bardziej szczegółową opinię która dotyczy pracy w firmie

Krzysztof .
@Nowy

Pracę w tarnogórskim magazynie CentrumElektroniki wspominam stosunkowo dobrze. Owszem płaca mogłaby być nieco lepsza, moim prywatnym zdaniem do poprawienia z "moich czasów" wymagałoby "poprawienie" czasu obowiązywania umów pracowniczych -> 1-o miesięczne umowy zapewne niewielu zmobilizują :-( , bezpośredni przełożeni jako jedni z nielicznych nie narzucali ... przynajmniej mnie ... cyklu i tempa pracy -> mogłem się jako 1-n z wielu pracowników wyrobić z dzienną "listą" moich obowiązków w 6 lub 8 godzin i nikt się nie "rzucał" .

Edyta

@Anty Edyta, nikogo nie oskarżam ani nie zastraszam a jedynie informuje o ewentualnych konsekwencjach, które mogą się wydarzyć i które warto mieć na uwadze. @Normalny, moim zdaniem jest dyskutowanie z użytkownikami na temat pracy w firmie co niestety nie każdy przyjmuje do wiadomości. Zawsze staram się wyjaśniać, że to co robię ma na celu przysłużenie się osobom, które szukają tu opinii o pracy a nie pretekstu do firmowych plotek czy obrażania innych. Każda merytoryczna opinia o pracy jest bardzo ważna, zatem może Ty mógłbyś/mogłabyś podzielić się z nami informacjami na temat warunków zatrudnienia w Centrum Elektroniki? Jeśli oczywiście jesteś obecnie pracownikiem firmy i posiadasz takie informacje.

Edyta

@Anty Edyta, rzeczy, które piszesz nie są prawdą. Cóż, nie udowadniam nic ani Tobie ani nikomu innemu - po prostu odpowiedziałam na pytania i zarzuty względem mojej osoby. Przypominam także, że w Internecie nikt nie jest anonimowy. Oskarżenia o podszywanie się na forum publicznym to poważne zarzuty i mimo, że napisane w Internecie mogą mieć swoje konsekwencje w świecie realnym. W celu rozwiania wątpliwości zapoznaj się proszę z Art. 212 KK. Dlatego każdy powinien zważać na słowa i pisać prawdę. Nikogo nie oskarżam, ale przypominam o takich ewentualnościach. @Sabina, na forum GoWork.pl moderatorem nie jest osoba, która działa na zlecenie i polecenie firmy związanej z wątkiem, który moderuje. Dyskutuje w bieżącym wątku na forum GoWork.pl i nie mam nic wspólnego z firmą Centrum Elektroniki. Co sugerujesz pisząc "pseudo-moderator"? Wszystkim polecam ponownie dokładnie zapoznać się z linkami: https://www.gowork.pl/faq_uzytkownicy oraz https://www.gowork.pl/faq_pracodawcy

Edyta

@Kamil, piszę wyłącznie we własnym imieniu zatem proszę nie zwracaj się do mnie w liczbie mnogiej. Jestem jedynie moderatorem bieżącego wątku na forum GoWork.pl i nie działam w imieniu firmy Centrum Elektroniki. O jakim "prywatnym celu" mówisz? Moim zadaniem jest dyskutowanie z użytkownikami na temat warunków pracy, zatrudnienia czy benefitów w firmie. Nie musisz także tłumaczyć nam komentarzy użytkowników - są one napisane w sposób zrozumiały i nikt niczego nie neguje. Swoje uwagi dotyczące działania firmy najlepiej zgłosić bezpośrednio do osób odpowiedzialnych za jej funkcjonowanie.

Edyta

Czy ktoś może podpowiedzieć coś użytkownikowi @Marta? @Marta, jak rozumiem jesteś zainteresowana pracą w firmie? Jeśli tak, czy złożyłaś już swoją aplikacje? @Paweł, ciesze się, że chcesz przekazać nam informację odnośnie pracy w firmie, jednak pamiętaj, że wypowiadasz się na forum publicznym więc nie używaj słów, które powszechnie uchodzą za obraźliwe.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Elektroniki Sp. J - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Centrum Elektroniki Sp. J?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Elektroniki Sp. J tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Elektroniki Sp. J?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Elektroniki Sp. J?

Kandydaci do pracy w Centrum Elektroniki Sp. J napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Elektroniki Sp. J