Opinie o Pakfol Sp. z o.o. w Karczew

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pakfol Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pakfol Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pakfol Sp. z o.o. w Karczew

on

Pracodawca to (usunięte przez administratora) podły człowiek bez serca!!!! Niszczy wszystkich swoich pracowników a zarazem i ich rodziny .

RRudaaa

Pracowalam tam kiedys i bylo super ale musialam sie wyprowadzic i niestety zmienic prace :( Te komentarze to jakas sciema. Wyplate otrzymywalam zawsze, opoznienia sie zdarzaly ale to w kazdej prywatnej firmie. Co masz na mysli z tym Pani/Pan prezes? Przeciez w kazdej firmie sie tak mowi bo to nie sklep miesny tylko duza firma, a chcialabys mowic na ty? Hmm to przychodzi mi na mysl pewna instytucja... Nie rozumiem takich panien - kompleksy? Pozdrawiam :)

ciekawy

Orientuje się ktoś czy firma nadal działa, i czy jest jeszcze z czego odzyskać należność ? Czy mają jeszcze jakiś majątek

Ellary Investments S.A. WELCOME TO PAKFOL

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Pakfol Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Hajs

Firmy nie polecam , tak jak nie poleca jej nawet Otwocki PuP.

kolo

dzis koleszka poszedl upomniec sie o kase to dostal wypowiedzenie w dodatku z jakims smiesznym paragrafem (wtragniecie do biura).... jeszcze oczerniaja go w oczach pracownikow ale nikt tu glupi nie jest kazdy wie jak jest. moral jest taki ze jak zbyt czesto upominasz sie o pieniadze to zamiast nich dostaniesz wypowiedzenie.

cybuch

zawsze chcialem zostac wolontariuszem ale do wielkiej orkiestry swiatecznej pomocy nie moglem sie wkrecic wiec moze do pakfolu przyjde? ponoc praca tam to jak wolontariat. prosze prezesa o kontakt chetnie przyczynie sie do rozwoju firmy za darmo.

bzyk

jak to jak ? jak sobie zapłacisz to masz badania. wiec lepiej ne robic i tak bedziesz pracować ...

Witam, chciałem się dowiedzieć, czy dalej jest nieterminowość wypłat? myślalem o zatrudnieniu się w Pakfol, nawet byłem umówiony na rozmowę, ale zaczynam się poważnie zastanawiać czy to dobry pomysł. Z góry dzięki za wszystkie rady. Pozdrawiam, Anonim

Wojtek

Byłem pracownikiem firmy Pakfol przez ostatnie pół roku, nikt mnie się nie czepiał,szefowa niewnikająca,bezpośredni przełożeni na produkcji wporządku -folia . A na końcu prezes też okazał się życzliwy musiałem odejść bez okresu wypowiedzenia.nie bardzo wiem o co chodzi w tych negatywnych wypowiedziach. A to że jest kryzys to zaczyna być widać od dłuższego czasu w całej polskiej gospodarce niestety.Ps pozdrawiam.operatorów z folii i pomocników.drukarzy,mechaników.dziękuje za współpracę .Wojtek M

jarek

Najgorszy SYF jaki istnieje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pracownik grnulatow

Pracuje juz w firmie 3 miesiace jestem bardzo zadowolony z pracy pieniadze trzeba przyznac jak za taka prace sa naprawde dobre tylko raz wyplata spoznila mi sie i to tylko 5 dni wiec trzeba takie male opoznienie wybaczyc!Atmosfera w pracy bardzo fajna a szef pozadny i konkretny czlowiek! Mam zamiar zwiazac swoja przyszlosc z ta firma na dlugie lata!!GORACO POLECAM PRACE W TEJ FIRMIE LUDZIA CHCACYM PRACOWAC (usunięte przez administratora)

kaz

ja to wam wogole sie dziwieze bawicie sie jak tam kiedy ostatnia wyplate mieliscie i za ile zalega? jakk ktos napisal tam placa tylko drukarza a reszta robi za free,!! pojawia sie wogole ten wiesniak na hali produkcyjnej??

kamikadze

Niestety, to wszystko prawda, firma Pakfol zalega większości pracownikom z trzema wypłatami. Lepiej nie podejmować w tej firmie pracy, bo później trzeba są (usunięte przez administratora) ie walczyć o swoje pieniądze. Choć moim skromnym zdaniem , długo już nie pociągną :)

Firma Pakfol założona przez oszustów. Pracuje w tej firmie jakiś czas i jeszcze nie dostałem pensji na czas!!!! Składam wypowiedzenie i to będzie mój najszczęśliwszy dzień..... (usunięte przez administratora)

olek

Widze w urzedzie pracy nowe ofert pracy firmy sie pojawily,chyba znowu u was cala masa ludzi odeszla ,widze ze potrzebuja 3 pomocnikow drukarzy i 4 na granulaty!!Cos mi sie wydaje ze on tylko placi drukarza a reszte ma w (usunięte przez administratora) ie !!! Jak tam teraz wyglada sytuacja ? (usunięte przez administratora) bo ja na szczescie juz w tym (usunięte przez administratora) nie pracuje!!! Ale lubie ten temat przegladac bo nic sie nie zmienia od tylu lat ;-) wspolczuje pracownika tego (usunięte przez administratora) a NOWYM LUDZIA RADZE UCIEKAC I TO JAK NAJSZYBCIEJ ,jesli wachacie sie czy przujac ich oferte pracy to poczytajcie te opinie i zawijajcie z tad wrotki!!CHYBA ZE WOLONTARIAT LUBICIE!!! ;-)

jw

[usunięte przez moderatora] Nie płacą a chcą by ludzie pracowali wiecej niż powinni.Firma nie ma pieniędzy by zapłacić pracownikom pensji, obiecują że wyrównają w następnym miesiącu a póżniej są przesówane daty i tak przez kilka miesięcy bez wypłaty człowiek wegetuje i nie otrzymuje wypłat przez 3 lub 4 miesiące.Już nie mówiąc że nie płaci dostawcą za surowiec i firmy się sądzą.Ludzie odchodzą a nikt nie przychodzi nowy do pracy,wiec pracownicy charują po dwie zmiany. Nie mają pieniędzy na wyłaty a szukają ludzi do pracy by następnego naiwnego oszukać. Prezes do pracownika mówi że niema pieniędzy i już....... W Biedronce więcej zarabiają i na czas wypłacają.....

Prac

[usunięte przez moderatora] ,ludzie nie mają za co żyć!!! Prezes ciągle obiecuje że wypłaci zaległosć i do tej pory nie mamy pieniedzy.Od marca zalega nam z wypłatami i ani złotówki nie!mamy! nie interesuje go że ludzie nie mają na życie!!! [usunięte przez moderatora]

K.P

Ostrzegam osoby które chcą podjąć prace w firmie PAKFOL. Nie dostaniesz wypłaty przez kilka miesięcy a prezes nie martwi się za co masz żyć!!!! Obiecuje że wpłaci zaległośc i tego nie robi. [usunięte przez moderatora] zastanów się zanim złożysz swoje CV do tej firmy.

[usunięte przez moderatora] Czy lepiej było by gdyby faktycznie ta niemiecka firma nas przejęła ? Już sama nie wiem co mam robić, czy siedzieć tam (bo cały czas wydaje mi się że będzie lepiej, bo pracę swoją lubię) czy [usunięte przez moderatora] stamtąd ? Jak [usunięte przez moderatora] ogłosi upadłość to tracimy pracę z dnia na dzień ?

Zostaw merytoryczną opinię o Pakfol Sp. z o.o. - Karczew

• Jak się pracuje w Pakfol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pakfol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Pakfol Sp. z o.o.