Opinie o Pakfol Sp. z o.o. w Karczew

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pakfol Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pakfol Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pakfol Sp. z o.o. w Karczew

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Czy można liczyć w Pakfol Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Janek

Najgorsza firma na rynku jeżeli chodzi o wypłatę. Nieraz czekało się miesiąc na nią, dodatkowo kolega uległ wypadkowi w pracy i pracodawca mu nie wypłacił kasy przez 8 mc i tak samo zus był zblokowany ponieważ pakfol nie dostarczył wypełnionego formularza bhp. Ta firma to dramat i dziwi mnie to że jeszcze istnieje

@Janek

o to chyba o mnie mowa, dzięki panu Krzysiowi Ciołkowi przez długi czas jadłbym piach na szczęście rodzice mnie poratowali

@karcewiok

Czyli właściciel w pełni zasługuje na swoje nazwisko ?

Xyz

Pracuje w tej firmie i nie mam zadnych zastrzezen. Moze dlatego, ze skupiam sie na swojej pracy a nie na krytyce Zarzadu, ktory naprawde jest kompetentny i ciezko pracuje (pani Prezes od rana do wieczora (usunięte przez administratora)w pracy, a pracownicy tylko przychodza do niej z blahostkami, rzucaja na biurko i 16:00 ida do domu). Atmosfera przyjemna, nikt nie stoi mi za plecami, zawsze moge liczyc na pomoc przelozonych. Bawia mnie te komentarze - zapewne pisza je 2 - 3 te same osoby i wiesniaki z konkurencji (p. Bogucki ma takie sklonnosci) na dodatek podszywaja sie pod Prezesa, ktory z tego co wiem nawet nie czyta takich rzeczy tym bardziej nie wdawalby sie w takie dyskusje i nie robi bledow ort. Wiekszosc pracownikow jest naprawde w porzadku ale zdarzaja sie jednostki leniwe i malo inteligentne i domyslam sie, ze to ci wlasnie po otrzymaniu wypowiedzenia rozpisuja sie na tego typu portalach w ramach "zemsty". Oprocz tego polska mentalnosc mnie przeraza - zero szacunku do przedsiebiorcow = pracodawcow i samego miejsca pracy w kraju. Dopiero wyjazd, np. do Anglii zmienia wasze nastawienie - tam zasuwacie jak male samochodziki i dajecie sie wykorzystywac przez obcego pracodawce i nie ma mowy zeby sie sprzeciwic. Dostajecie amoku widzac, ze pracodawca ma lepszy samochod od was. Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile stresu i poswiecen to kosztuje i jak otwarta glowe trzeba miec, zeby to wszystko ogarnac! Zreszta i tak to do was nie dotrze bo macie klapki na oczach bo przeciez pracodawca to wrog i trzeba go tepic. Zenada.

Ramzes
@Xyz

Nie wiem czy wiesz co piszesz. Są pewne zasady, których łamać nie wolno. Pracownik ma obowiązek pracować a pracodawca ma mu ta prace zapewnić i uczciwie zapłacić. Wszelkie obowiązki pracodawcy, stres itp są jego praca za którą otrzymuje lwią część zysków firmy.

@Xyz

nieźle krzysiu cię pogrzało, a może zacznij ludziom płacić na czas to nie będzie problemu.

@Xyz

Opinia sponsorowana, albo napisana przez właścicieli ...

Nowa Nowy wpis

Na podstawie własnych przygód i napisanych tu opini na temat firmy Pakfol, uwarzam, że nazwa powinna być zmieniona na: FuckPol sp. z o.o.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Pakfol Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
xxx

odszkodowanie z pożaru to juz dawno pewnie dostali i dobrze ulokowane hehe

No_Nick
@xxx

(usunięte przez administratora).jak bys cos o zyciu wiedzial..co ma wspolnego pytanie o warunki pracy z twoimi bezmyslnymi wywodami na temat pozaru? Napisz sobie te trzy krzyzyki na samym czole, przejzyj sie w lustrze I moze zrozumiesz. Wiecej tu nie przychodz ..Nie miales nic do powiedzenia w pierwszym rzedzie wiec po co tu?

@No_Nick

Pakfol zalega od kilku lat kilkadziesiąt tys pln mojej firmie mimo wyroku sądowego pieniądze nie do odzyskania i wiem ze jest to firma nastawiona na niepłacenie

@xxx

prawdę powiedziałeś

Widzę duże problemy z wypłatą. Przynajmniej tak było całkiem niedawno. Coś się poprawiło w tym temacie, bo nie chciałbym się prosić o swoje pieniądze. Płacą już teraz terminowo?

@Marcin

nigdy nie płacili to dlaczego mieliby zacząć?

Jak w Pakfol Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

karcewiok

najpierw zapytaj się czy ci zapłacą

Bond

Żeby na czas zapłacił, trzeba Pana Krzysia złapać za marynarkę. Twardziela udaje a tak naprawdę miękka faja. Ja swoje kilkadziesiąt wyrwałem po jednym spotkaniu.

Olga
@Bond

Warto mieć na uwadze, że na forum publicznym też obowiązuje RODO - wobec tego nie używamy tu danych osobowych. Czyli - według Ciebie - w Pakfol jest problem z terminowością wypłat. A jak w ogóle kształtują się tam zarobki? Są w miarę ok?

zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje teraz nowych pracowników?

Heniek

Może ktoś ma wiedzę czy firma potrzebuje nowych ludzi?

Patrycja

@Teddyzdecydowałeś się na aplikację? Jeśli tak, to chętnie dowiem się czegoś więcej na temat procesu rekrutacji do Pakfol. Czego można spodziewać się podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Ktoś z Was obecnie jest pracownikiem firmy? Jak obecnie wygląda jej sytuacja? Możecie podpowiedzieć, co warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV?

Teddy

Witam!jakie warunki,panuja teraz w firmie Pakfol? Mam zamiar tam aplikowac,ale niechcialbym wpasc po uszy.Pozdrawiam

ona

dziadostwo i nic więcej, toną w długach i tylko liczą na odszkodowanie którego zapewne nigdy nie dostaną,

asia

To olbrzymi zakalda, wiec nic dziwnego,ze przewija sie tam setka osób, jedni odchodza drudzy przychodza, jak w wiekszosci firm produkcyjnych.

łukasz

Pracę w pakfolu wspominam miło (pracowałem przez rok jakieś 8 lat temu). Zacząłem od zera jako pomocnik na fisherze potem już sam drukowałem torebki na plastimacu. Przez jeden rok tam przewinęło się milion ludzi na wszystkich stanowiskach tydzień w tydzień, ciołek wybierał komu nie zapłacić w danym miesiącu. Sam się zwolniłem i poszedłem do konkurencji niedaleko za 2-3- razy większe pieniądze. Dzisiaj siedzę w anglii i dalej pracuję jako drukarz na fisher & krecke 16s, wbrew wcześniejszemu złośliwemu wpisowi nie zapierdalam jak samochodzik- przeciwnie, jest znacznie luźniej niż w polsce a ludzie całuja niemalże po rękach za to że się przychodzi do pracy punktualnie, no ale co taki człowiek mieszkający w polsce karmiony od zawsze polską tv i gazetami typu fakt może wiedzieć o życiu na świecie. Zapierdalają tylko tacy bez języka na przebieraniu śmieci a fachowcy są bardzo cenieni. O płacy na czas i jej wysokości nie wspomnę hehe (apropo mnie zawsze płacił, mało tego, za dodatkowe soboty dostawaliśmy kasę na lewo w kopertach) natomiast wielu rzeczywiście nie płacił i to jest fakt. Ludzie co miesiąc martwili się czy zapłacą czynsz na czas poważnie. Nie zapomnę jak zwołał kiedyś zebranie pracowników drukarni i opowiadał m.in o tym jak to on jeździ mercedesem "bo tam jest wszystko na zapas" hehe albo komu ile płaci i że jednym za dużo heheh całe zebranie nie mogłem przestać się z niego śmiać. Ogólnie nie polecam tej firmy chyba że chcemy zdobyć jakiś fach i pracować gdzie indziej, inaczej strata czasu i nerwów pod koniec miesiąca. Pozdrawiam starą ekipę z drukarni jeśli ktoś przetrwał!

xxx

hahaha wypłata terminowa ..... dobry żart firma tonie w długach komornicy bezradni

Wwieczorek

ktoś tam pracuje?

aaaa

Strona fajna nawet mają niby certyfikat Rzetelnej firmy KRD ..... tyle że po kliknięciu wraca na stronę główną bo nawet w KRD zalega za abonament , Pakfol i Ellary na samym KRD mają zgłoszenia na kwotę około 1 miliona długów , facet nawet nie opłacił kancelarii prawnej która to tak świetnie broniła go przed wierzycielami i utrudniała postępowania to akurat mnie cieszy hehe . Komornicy nie mogą odzyskać nawet złotówki . Teoretycznie Pan C. nie ma ani grosza a jak jest praktycznie to każdy dobrze wie

abc

Raczej nie warto, firma nie spłaca należności komornicy rozkładają ręce generalnie niewypłacalni.

toddi

WITAM, ZAPLACE NAGRODE ZA WSKAZANIE NUMEROW TELEFONOW DO WLASCICIELI FIRMY ELLARY INVESTMENTS S.A ORAZ PAKFOL PROSZE O KONTAKT (usunięte przez administratora)

doddi
@toddi

witam, rozmawialiśmy 3 dni temu o problemach - miałem się odezwać ale skasowano nr tel. poproszę o kontakt na e-mail: kawiar(małpa)onet.pl (w odpowiedzi proszę o podanie godziny rozmowy)

toddi
@doddi

608584809 poszukuje firmy pakfol ellary

Zostaw merytoryczną opinię o Pakfol Sp. z o.o. - Karczew

• Jak się pracuje w Pakfol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pakfol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042