Opinie o Pakfol Sp. z o.o. w Karczew

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pakfol Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pakfol Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pakfol Sp. z o.o. w Karczew

AOLKA

Pakfol to może sobie ogłosić, ale co najwyżej niewypłacalność, a nie upadłość - postanowienie o UPADŁOŚCI wydaje sond ... no i to oświadczenie - kupy siem nie tszyma ale jesteście amatoży...

A. Kosiba

Pamiętam latające marynarki i komórki...szefa. Więcej było w okresie mojej tam pracy powodów do śmiechu niż do mówienia czegoś pozytywnego. Znam wieloletnich pracowników z tej firmy, którzy i zdrowie i pot w niej zostawili. Kilkuminutowa z Nimi rozmowa mogłaby zastąpić te wszystkie wpisy...

gggf

podobno juz tylko kilka osob tam pracuje, prawda to?

ddd

chyba juz nie ma szans na odzyskanie od nich pieniędzy ??????

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Pakfol Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
daniel

Pracowałem w tej firmie i nie polecam wszystko co napisane jest przez dane osoby które rozpisują się na temat firmy jaka ta firma jest wspaniała itp to muszą być osoby z biura by tak kłamliwie oszukiwać ludzi którzy szukają pracy. Firma nie płaci pracownikom zalega z płatnościami kilka miesięcy od 3 do 7 miesięcy i to nie jest żart. A dla niedowiarków radze dwa razy się zastanowić ewentualnie pójść do urzędu pracy w Otwocku i wszystko wam wytłumaczą żeby tam nie iść. Wcześniej ten urząd sam wysyłał tam ludzi ale po ciągłych skargach zaczynają uświadamiać tych biedaków którzy planowali pójść do tej firmy !!! Pracownicy złożyli do sądu pozew przeciwko tej firmie i niektórym się udało wywalczyć swoje zaległe pensje. Jeśli nie jesteś pewni tych różnych wpisów na temat tej firmy radze zapytajcie się ludzi na około którzy tam mieszkają oni bardzo dużo wiedzą również co się dzieje i jak często ludzie uciekają z tej firmy. Radze skontaktować się urzędem pracy w Otwocku i będziecie mieli pewną i prawdziwą informacje że firma nie płaci pracownikom od dłuższego czasu.....

aaa

Czy ktoś wie co się dzieje z firmą Pakfol - podobno już jej nie ma

bbb
@aaa

Istnieje

nik

Firma do banii rok czekałem na pieniądze dostałem po napisaniu listu,że podam ich do sądu.

szczery

Jak masz rodzine i chcesz jesc to odradzam prace w tej firmie . Jest kilka wyrokow komornicy rozkladaja rece bo majatek ukryty a ostatnio zarekwirowali widlaka. Ta praca to tylko dla tych ktorzy chca byc jak matka Teresa i robic za darmo... Pozdrawiam ekipe ktora odeszla latem w grupowym zwolnieniu z paragrafem za brak wyplat wynagrodzenia i lacze sie w walce o swoje :-)

ciekawy

Witam,czy mam tam iść do pracy czy nie? Napewno nie płacą,bo mam rodzinę na utrzymaniu i ofertę pracy z tamtąd

ksiegowa

Faktycznie uzyskać od nich zapłatę graniczy z cudem. Potwierdzam, że poza zapowiedzią automatycznej sekretarki z nikim w tej firmie nie można porozmawiać. Mam nadzieję, że komornik pomoże odzyskać nam pieniądze.

Maria

ciekawe co tam sie naprawde dzieje ...

anonim3654000

od tej firmy z daleka...

kamil

Ludzie dajcie sobie spokój z ta firmą szkoda sie tylklo denerwować.

surowiec

Witajcie, ja chciałam przestrzec przed tą firmą dostawców surowców. Firma płaci kilka faktur a jak przyjdzie kolejna duża to zaprzestają płatności. Nie odbierają telefonów, faktura do dnia dzisiejszego nie uregulowana. Sprawa trafiła do sądu. Mam nadzieję, że nadejdzie taki dzień, że firma Pakfol/Ellary nie będzie już miała od kogo kupić surowca a co za tym idzie zaprzestanie produkcji.

GalAnonim

Tez wydaje mi sie to dziwne. Przez dobry czas sledze ten watek, i jedno mnie zastanawia.. od prawie pierwszego wpisu jest ten sam temat ze nie placa.. sad, pozwy, rozprawy - dlaczego ich jeszcze nie zamkneli? Jesli sa takie mocne atuty ze nie placa, to przeciez ktos z polowy tych co pisza, musial chociaz raz cos wygrac, nie? Jakies cienkie sa te opinie..

zrezygnowany
@GalAnonim

panie galAnonim zapraszam na KRD zgłoszenia na kilkaset tysięcy złotych na firmę pakfol

xxx
@GalAnonim

Pracowałam w tej firmie, i tylko pierwszą wypłatę dostałam w całości i w terminie. później 300 zł za trzy miesiące:) a następnie się zwolniłam. Omijajcie tą firme z daleka, nawet jak chcecie tam przyjść popracować do czasu gdy nie znajdziedzie innej. Oni poprostu nie płacą. dostałam pieniądze za wynagrodzenie dopiero po napisaniu pisma, że sprawa trafi dosądu. Nie czytajcie pozytywnych wypowiedzi bo to kłamstwo. Szkoda czasu.

wkurzony pracownik

NIE ZAPLACIL JESZCZE PREMII Z CALEGO ZESZLEGO ROKU PLUS JAKIES "SKRAWKI WYPLAT". KAZDEMU PRACOWNIKOWI JEST WINNY LEKKO KILKA TYSIECY ZL I NIC SOBIE NADAL Z TEGO NIE ROBI...CI KTORZY PRZESZLI NA FIRME BLIZNIAKA CZYLI ELLARY W KTOREJ CIOLEK NA SZCZESCIE NIE JEST SZEFEM TEZ NIE DOSTALI ZALEGLOSCI Z PAKFOLU. MOGA ZAPOMNIEC O KASIE JESLI NIE ZALOZA MU SPRAWY W SADZIE. WKONCU KTOS NIE WYTRZYMA I PAN C BEDZIE MUSIAL KLAWIATURE REPEROWAC :D

Witam, jaka jest aktualna sytuacja w firmie, wiem że poszukuje do działu handlowego, czy warto????

annodomini1981

Hej, jeśli chodzi o prace w administracji tez kiepsko? zawsze tam tak było czy od jakiegoś czasu? ja pozytywne wrazenie-dlatego chce miec jasność...

były pracpwnik

nie polecam.Nie płaci i wymaga

pakf

nie polecam omijać z daleka na kase czekam jeszcze za listopad 2013

Zostaw merytoryczną opinię o Pakfol Sp. z o.o. - Karczew

• Jak się pracuje w Pakfol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pakfol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Pakfol Sp. z o.o.