DK Partner

Opinie o DK Partner

Dominika

Mineło sporo czasu od Twojego postu @natalia, ale może mogłabyś po takim czasie dać znać czy sprawa została wyjaśniona? Niektórzy nadal zastanawiają się nad podjęciem pracy tutaj więc kwestia wypłacalności jest w tym względzie bardzo ważna.

olek

jeśli ktoś mierzy niżej to jest teraz oferta na operatora wózka widłowego może i praca jest trzy zmianowa i pewnie dość ciężka fizycznie masz umowę i pełen etat zatrudniony do tego niekiedy premie regulaminowa i uznaniowa więc warto się starać i zabiegać a pensja będzie spora

natalia

pracowałam jako hostessa. odradzam każdemu, wynagrodzenia nie widze do teraz a minelo kilka miesiecy

maciek

no właśnie, ja też nie wiem czy ogłoszenie jest aktualne, bo jakoś nie moge go w ogóle wyszukac i nie wiem co teraz zrobić z tym, bo chętnie bym się zatrudnił u Was, ale nie wiem gdzie wysłać aplikacje.. powiedzcie też jeśli możecie jak mniej więcej wygląda rozmowa u nich kwalifikacyjna, na czym polega i czy ma kilka etapów?

Jaro

siemanko, Jan czy ogłoszenie tu wrzucoene przez Ciebie jewst nadal aktuale? wiesz coś ? bo ja wstępnie byłbym zainteresowany tą fuchą, ale jak szukam jej w internecie to nic nie widzę. Chyba że ktoś mi już ją zmył sprzed nosa, w sumie nie zdziwiłbym się, bo pracy teraz mało na rynku a chętnych dużo...

Robert

NIE PROFESJONALNA, NIE KOMPETENTNA, NIE UCZCIWA, (usunięte przez moderatora), OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ Z DALEKA,,,,,,,,,A W SZCZEGÓLNOŚCI JEJ NIE KOMPETENTNYCH PRACOWNIKÓW!!!!!

(usunięte przez moderatora)!! Pani na rozmowie zachowuje się tak jakby pozjadała wszystkie rozumy. Dają mało kasy i jeszcze się dziwią że człowiek niezadowolony!!!! Nie polecam.... Oby jak najdalej od tej firmy

opóźnione przelewy to standard w tej"firmie" jak ma byc do 15 to niech sie wywiazuja z umowy, a nie zwlekaja. Pieniadze od firmy, dla ktorej wynajmuja pracownika trafiaja wczesniej, wiec chyba maja czas zrobic przelew, tymbardziej ze te lenie nie maja nic innego do roboty, poza siedzeniem w biurze i surfowaniem po necie.

Animowy

DKPartner najgorsza agencja w jakiej przyszło mi pracować ODRADZAM

Ja pracuje razem z żoną w tej firmie i nie mam większych problemów. Dokumenty doniosłem w terminie, tak więc umowę miałem na czas. Wiadomo, że świat nie jest idealny, ale ile razy na rozmowie kwalifikacyjnej trochę pościemniałem. Każdy stara się jak może, jeśli się troszkę poprawią to będzie z nich agencja.

prawda o tej firmie jest taka : daja ci umowe o dzielo na poczatek (2 tyg.)potem musisz dzwonic i czekac az z laski swojej odbiora tel. po 2 tyg. dostajesz nastepna umowe o dzielo i tak sie bujasz z tym nie wiadomo ile . a kto sadzi ze ta firma jest ok to musi siedziec tam w zarzadzie bo oni to (usunięte przez moderatora) i nie warto z nimi społpracowac i podpisywac umow !!!!! sa one malo precyzyjne a co za tym idzie maja mozliwosc cie oszukac. (usunięte przez moderatora)

Zostaw opinię o DK Partner - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DK Partner