Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o.

Opinie o Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o.

Chcę podjąć współpracę jako koordynator pracowników, rekeruter, takie oferty pracy często wpadają na ich stronę? Przejrzałam portale i pustka, tylko ogłoszenia pośredniczące. A ponoć kilka lat wstecz weszli też na rynek azjatycki, współpracują z Indiami choćby. Stąd rodzi się pytanie jakie języki obce są niezbędne do pracy tam? Znam choćby angielski i niemiecki, ale nie wiem czy by to wystarczyło.

Dziadek Nowy wpis

Nie zwraca kosztów badań wstępnych czekam dwa miesiące

Uczciwy

Firma która zupełnie nie dba o pracownika. Umowy zlecenia noce ,bez dodatków, zwalniają ludzi z dnia na dzień. Omijać szerokim łukiem. Ludzi z Ukrainy traktują jak (usunięte przez administratora) Urząd skarbowy i PIP powinny dokładnie skontrolować tę firmę. Powinni zwrócić ludziom za noce nadgodziny zaległe urlopy i zus. Uwłaczające ludzkiej godności. Praca na magazynie odradzam.

@Uczciwy

Nic dodać nic ująć tacy pracodawcy powinni zniknąć z rynku.

Bożena
@Kasia

Ty znasz ich osobiście? Może masz coś do powiedzenia więcej? Jakąś opinię nowszą?

Mariusz
@Uczciwy

Umowy zlecenia na czas nieokreślony. Januszpol. Kto pozwala na niewolnictwo w tych czasach ? Darujcie sobie.

Barbara
@Mariusz

długo pracowales na zlecenie tutaj ?

Stiepan Nowy wpis
@Mariusz

Ostatnio w neuce w ożarowie mazowieckim zaczęli ludziom odliczać razy 2 za nieobecność. Uciekać jak najdalej.

Iwona Nowy wpis
@Stiepan

Razy dwa? w sensie, że doba jak gdyby za dwie? A ile wychodzi za jedno odliczenie, bo nie wiem?

Trudny kontakt z przedstawicielami. Teoretycznie na umowie zlecenia stawka minimalna za godzinę, ale finalnie wychodzi więcej o jakieś 25 % w przypadku pracy nocnej. Skąd to się bierze nie wiem, kilkukrotnie pytałem się o sposób wyliczania pensji jednak za każdym razem usłyszałem: Nie wiem , to oblicza system, Brak środków przeznaczonych na zapewnienie odzieży ochronnej w przypadku pracy fizycznej, brak jakichkolwiek innych bonusów. Staż pracy 2 lata

Czy rekrutacja na stanowisko ekipy budowlane w firmie Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

po co nick

Nie wiem jak jest teraz ale kiedyś słyszałem że wypłacają jak im procent urośnie na koncie ???? czyli średnio po 20-tym następnego miesiąca a czasami trzeba czekać dłużej ???? w dodatku w nie oprocentowanych ratach ???? i nie pełne stawki. O premiach z zakładu w którym jest się zatrudnionym można pomarzyć. Lepiej mieć znajomego prawnika albo prokuratora jak się chce z nimi współpracować ????

Maja
@po co nick

Ciekawi mnie czym jest to spowodowane? Jak zatrudniają ludzi to chyba muszą mieć na ich wypłaty i utrzymanie?

:-)

A coś więcej w temacie?

Agata
@:-)

A co tam było? Pamiętasz może? :D Chętnie poczytałabym jakąś aktualną opinię, a tu cisza... głucha cisza.

:))

Dają jakieś benefity, typu karta multisport, ok system ?

Agnieszka

@Niepewna - czy podjęłaś decyzję o podjęciu pracy w DK Partner? Jak wyglądała rozmowa rekrutacyjna, na którą zostałaś zaproszona? Osoby zainteresowane ofertami pracy w tej firmie na pewno skorzystają na Twoim doświadczeniu. Pomoże im to lepiej przygotować się do procesu rekrutacyjnego.

Niepewna

Witam, otrzymałam odpowiedź odnośnie pracy w Łodzi na Teofilowie na ulicy Duńskiej, w związku z komplementacją zamówień. 8-16, pon-pt, umowa zlecenie. No i dwie rzeczy które średnio mi się podobają - przynieść wydrukowane CV (nie to że mnie nie stać wydać te 20 groszy, ale takich punktów w Łodzi jest coraz mniej więc szukać po szybkości to średnio trochę) no i na rozmowę zostałam zaproszona poprzez odpowiedź na portalu OLX. Żadnego telefonu, wstępnej rozmowy, nic. Niby w ogłoszeniu jest, że zlecenie i po 3 miesiącach możliwość przejęcia przez pracodawcę (tak pisze każda agencja, z nie jedną miałam kontakt i jeszcze nigdzie się to nie sprawdziło), ale nawet jeśli tak się stanie, to jak to rozumieć? Zlecenie dalej czy już zaoferują umowę o pracę? Bo jak zlecenie, to nawet nie ma się co fatygować, przynajmniej w moim przypadku. Jest tutaj ktoś, kto tam pracuje, lub kto pojawił się w biurze na Piłsudskiego w związku z tą ofertą pracy? Warunki oferują nawet niezłe, 13,50 brutto, ale jeśli miałabym tam jechać, potwierdziliby te informacje, a w miejscu pracy tylko postawią wielkie oczy i znowu się okaże że zrobiono mnie w balona, to nie wiem czy jest sens tracić czas. Proszę o rzetelne odpowiedzi, najlepiej osób pracujących w tym miejscu. Pozdrawiam serdecznie.

SamwieszKto
@Niepewna

Hej. W tej firmie na ulicy dunskiej owszem po 3 miesiącach jest możliwość przejścia na firmę, ale dalej na zlecenie. Jedna pani przepracowala tam 1,5 roku i dopiero bo wielu dopominanaich dali jej.umowę o pracę. Generalnie praca polega na oklejaniu artykułow polskimi etykietami ewentualnie jeśli stwierdza że się do tego nie nadajesz bo nir wyrabiasz norm z kosmosu to idziesz na sortowanie kosmetyków. Nie szanują pracowników. Traktują jak tanią siłę roboczą. Jeśli się nie podlizujesz i nie jesteś na każde zawołanie bo są soboty pracujące niby nie obowiązkowe i nadgodziny na które bardzo.namawiają to koordynator traktuje Cię jak powietrze. Praca sama w sobie nie jest zła, ale czy warto dać się tak traktować?

Agnieszka

Zainteresowani pracą przez DK Partner? Na stronie firmy znajdziecie aktualne oferty pracy http://www.dkpartner.pl/rekrutacje Będziecie się zgłaszać?

nakruszyła i uciekła

a jako kobieta mam szansę u was pracować jako pracownik działu montażu?

kierownik ds. pozytywnego myślenia

Drodzy Państwo, w przypadku wynagrodzeń przypadających na 15 września 2016 roku zostały one wysłane do Was 15.09.16 po godzinie 12:00 dlatego dzień wpłynięcia na Wasze konta to 16.09.2016. O tym fakcie poinformowaliśmy e-mailem wszystkich naszych Koordynatorów jak i Pracodawców, u których macie przyjemność pracować. Błąd techniczny był po naszej stronie ! Kxx & Maik proszę o kontakt 607-10-44-44 wyjaśnię te przypadki indywidualnie. Widać ,że jesteście naszymi nowymi pracownikami dlatego proszę porozmawiać z kolegami , którzy pracują dłuższy czas jak dotychczas wpływały wynagrodzenia. Jestem do dyspozycji jak wyżej, Pozdrawiam, kierownik ds. pozytywnego myślenia

Kxx

Zgodnie z umową, którą podpisałem pierwszego sierpnia, wypłatę powinienem dostać piętnastego dnia następnego miesiąca czyli września. W dniu pisania tego komentarza mamy już dzień szesnasty, a pieniędzy ani widu, ani słychu.

989piotr

pracowałem przez sierpień przez DK Partner, lecz z innej miejscowości i wynagrodzenia brak... pewnie sprawa się wyjaśni, lecz sam fakt braku kasy na czas, to spora wpadka i niemiły incydent, który w poważnej firmie zdarzyć się nie powinien...

Justyna

Do pracownic nie mam pretensji, bardzo mila jest Marcelina z tatuazem na szyi, dziewczyna mila i duzo pomocna. Ale co moga pracownice jak Pani Dyrektor Tyranozaurus Anna pietro wyzej steruje wszystkim jak kuklami na sznurkach. Pani Dyrektor Anna blondyna kicnie a na dole tornado. Przemadrzala nigdy nie byla na zachodzie a zachowuje jak by wszystkie rozumy zjadla. Takiej wyrachowanej narcuyztycznej osobki dawno zem nie spotkala. To przez nia DK Partner ma tyle negatywnych wpisow.

Marcelina
@Justyna

Cześć Justyna ! Cieszę się, że uważasz mnie za miłą osobę. Tatuaż mam za uchem, a nie na szyi :) Co do Pani Anny, nie wiem skąd znasz takie szczegóły ponieważ kandydaci i pracownicy z zewnątrz nie mają przyjemności dosłownie przyjemności poznawać Pani Ani. Szczerze, rozbawiły mnie te bzdury które napisałaś. Pani Dr Anna nie jest tyranozaurusem, a żadna z koordynatorek nie jest kukiełką. "Dużo pomocne" to tak trochę nie brzmi po polsku, więc moje pytanie brzmi skąd jesteś i na jakiej podstawie wyciągasz tak bzdurne oraz krzywdzące wnioski o Pani Dyrektor ?

Kierownik ds.pozytywnego myślenia

Kasztan nie ma różnicy czy jesteś pracownikiem tymczasowym czy stacjonarnym. Wynagrodzenia są wypłacane do 10 każdego miesiąca i zapewniam Cię nie ma zmartwienia - w razie pytań służę pomocą 607 10 44 44

xxx

Firma do (usunięte przez administratora) Zdecydowanie nie polecam.

Kierownik ds. Pozytywnego myslenia
@xxx

XXX moze jakieś konkrety ?

gośću

A jak się idzie na chorobowe po wypadku w pracy przez ta firmę to później trzeba dzwonić po swoje pieniądze bo inaczej ich nie dostaniecie

gośću

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o.?

Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o.