Opinie o Delta Trans Logistik Sp. z o.o. w Świętochłowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Delta Trans Logistik Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Delta Trans Logistik Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta Trans Logistik Sp. z o.o. w Świętochłowice

zdalaoddziada

Dramat.. kierownik z działu drobnicy z ktorym umawiasz sie na rozmowe obiecuje zlote gory, a w praktyce ledwo starcza na koszty paliwa.. Generalnie bazuja na kłamstwie i miesięcznym okresie wypowiedzenia.. Kierowcy jak szybko przychodza, tak jeszcze szybciej opuszczaja szeregi tej "FIRMY"... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zwiększyć stawki

Bronisław
@zdalaoddziada

Znasz może powody tego, że warunki pracy oferowane przez firmę Delta Trans Logistik w rzeczywistości wyglądają zupełnie inaczej, aniżeli było to ustalane w trakcie rozmowy rekrutacyjnej? Próbowałeś może dowiedzieć się, dlaczego nie jest tak, jak było ustalane? Proszę, abyś bardziej szczegółowo przedstawił informacje na ten temat.

lnowy
@zdalaoddziada

Dokładnie tak, sam zacząłem jeździć jako przewoźnik w tej fajnej firmie i potwierdzam że zdaniem kierownika słaby wynik finansowy to zawsze jest wina kierowcy , nie spedycji, punktów, strefy A w promieniu 50 km, małej ładowności pojazdu bo na Busa ładujesz tylko 2t, a trasy które są układane nie pozwalają na większy zarobek $ DO NIE JEDNEJ DNIÓWKI MUSIAŁEM DOPŁACIĆ Z POWODU ŚMIESZNEGO CENNIKA (27zł za 500kg paletę), A OPOWIEŚCI KIEROWNIKA na rozmowie przed podpisaniem umowy w stylu SPOKOJNE ZDECYDOWANIE WIĘCEJ PAN ZAROBI TO jedna BAJKA. Sam żałuję że podjąłem próbę pracy w tej firmie, mimo że nie mają pracy to nie chcą zakończyć z tobą umowy przed czasem, i będą podstawiać twój samochód przez 4 tygodnie 4 razy. ZŁOŚLIWIE ponieważ jesteś związany umową PODSUMUJE TO TAK, DOBRA AKCJA Z POLICJĄ, ORAZ ITD wyeliminowała by taką patologie jak oni stosują bo nikt by za te pieniądze nie jeździł. ZDECYDOWANIE !! odradzam, stracony czas, brak możliwości rozwoju, chore podejście o podstawianiu się na 6om ( wahadło przyjeżdża na 7,30 ) oczywiście cały towar trzeba rozpakować i rozwieść i czekasz godzinę na 1 przesyłkę, zdecydowanie kierownictwo widzi jedną stronę oczywiście swoją.

Max

Niech nikt tam nie idzie do pracy! Teraz rządzą tam Ukraińcy!!! Chora firma!

Raj na ziemi dla chłopaków i (usunięte przez administratora) dla kobiet. Jak ktoś lubi to polecam!

Były pracownik BOM

Pracowalam w biurze obsługi magazynu. Zostalam zwolniona za nie wpasowanie sie do zespolu( totalna bzdura z dziewczyami z biura mam kontak bardzo dobry i w pracy sie swietnie dogadywalysmy) tak naprawde jesli nie jestes potulnym barankiem i nie wykonujesz polecen czesto bez sensu to nie masz co w Delcie miejsca szukac. Jesli sie odzywasz za duzo to momentalnie jestes na celowniku. Lider zero pojecia o zarzadzaniu ludzmi. Czesto obrazona i wyzywajaca sie na pracownikach. O kierowniczce szkoda gadac jeszcze gorsza mialam wrazenie ze wiecznie ma focha. Oczywiscie takze popelniama bledy w pracy- nie specjalnie. Zarobki jak na ilosc wykonywanych obowiazkow naprawde marne. Na zebraniach pracowniczych wieczne pretensje zero pochwal. Ludzie super, tylko ich mi szkoda. Zostalam zwolniona przez Pana dyrektora po wykonanej zmianie o 22.00 w srodku tygodnia, w sumie do konca nie wiedzial za co mnie zwalnia a kierowniczka i lider nawet nie mialy odwagi przyjechac, szybciutko o 14 kiedy przyszlam do pracy uciekly do domkow. NIE POLECAM!

Były delciarz
@Były pracownik BOM

Cześć też pracowałam w Bom i mogę powiedzieć tyle, że nie było tak źle jak jest to opisane. Jest to praca gdzie nie można siedzieć z nogami do góry. Wiadomo, że terminy gonią i wszystko musi być zrobione na czas. Ale jeśli jest zgrany zespół i wspieracie się wzajemnie to o wiele łatwiej uzyskać cel. W grupie siła. Podrawiam

@Były pracownik BOM

Ta reszta fajnych ludzi to kto? Pewnie faceci. Normalna baba tam nie przyjdzie robić chyba że nie ma do siebie szacunku.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Delta Trans Logistik Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Kierowca C+E w transporcie krajowym.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Mag

Witam, widzę że tylko kierowcy się użalają tutaj. Czy jest ktoś kto robi na spawaniu ?jaka robota i warunki? W Świętochłowicach jest wiele ofert na spawanie lub no operator wózka widłowego. Czytam i widzę wypowiedzi samych kierowców, rozumiem że inni mają dobrze skoro nie narzekają. Zresztą kierowczyki zawsze marudzili taki typ ludzi. Pozdro

Dzango1

Brak słów a kierowców mają za nic. Auta wyprzedane a kierowcy siedzą jak na bombie bo nie wiedzą co robić. Szukać pracy czy czekać bo nikt im żadnych konkretów nie podaje. DNO

Bronisław
@Dzango1

Mam rozumieć, że firma Delta Trans Logistik sprzedała wszystkie swoje auta? W takim razie, co w trakcie dnia robią zatrudnieni kierowcy? Są na przymusowym urlopie wypoczynkowym, czy może zajmują się innymi obowiązkami w firmie? Mógłbyś napisać, jak to wygląda? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Szary
@Bronisław

Delta Trans bardzo ostro tnie tabor na międzynarodówce, zestawy "schodzą" na kraj albo idą do sprzedaży. Nowych zestawów natomiast "ni widu ni słychu". Kierowcy na międzynarodówce jeżdżą czasem w podwójnych obsadach, a generalnie to lepiej żeby się zwolnili (oczywiście nikt tego głośno nie powie, ale dla firmy to by było najlepsze wyjście). Tak więc na międzynarodówce w Delcie Trans pracy nie ma, mimo, iż ogłoszenia jeszcze wiszą. Jeżeli chodzi o kraj to roboty jest od metra, tylko tu zazwyczaj jest istna orka, więc wymuskani sioferzy tylko od kręcenia fajerą miejsca tu nie znajdą :)

Ciapaty
@Szary

Ciapaty
@Dzango1

KOLEGO DROGI SZKLARZY POZBYLI SIE BARDZO SZYBCIUKO TERAZ KWICZA JAK DZIKIE SWINIE W SCHADE(NIE ZAL MI TYCH KONFIDETOW I PLODKARZY ...) ... TRZA SIE ROZGLADAC ZA ROBOTA BO NIC TO NIE ZMIENI TYLKO SPAKOWAC TORBY I ISC DO PANA DYREKTORA JACKA I POWIEDZIEC GRZECZNIE AUF WIEDERSEHEN.TRZYMAJCIE SIE PRZYJACIELE DOZOBACZENIA W NIEBIE NA ROZGRZESZENIU...

Szary
@Ciapaty

Po pierwsze to w Internecie nie pisze się dużymi literami, chyba, że w realnym świecie również krzyczysz, a nie mówisz cicho. "Witam wszytskich!! Kolego nie zgodze sie z Toba kolego ze na kraju jest tak ciezko bo jest na kraju Palikot ktory zostal przeniesony z miedzynardowki na kraj i chodzi usmiechniety zawsze jak widze go na bramie to zadowolony i szczesliwy." -> jeżeli argumentem w dyskusji ma być osoba Palikota, który ma na wszystko i na wszystkich "wywalone", a wszyscy to tolerują, bo i tak nie mogą nic z tym zrobić, to gratuluję argumentacji... (brawa i pokłony) . A przez pojęcie "orki" miałem na myśli fakt, iż jest to praca, która niekiedy daje w kość (częste załadunki/rozładunki, niekiedy kilka dziennie), do tego presja czasu jest tu zazwyczaj spora i niekiedy trzeba mocno się sprężyć, żeby się wyrobić. Skutkiem tego jest duża rotacja "świeżaków", bo nie każdy daje radę i nie każdemu to pasuje.

Shagrath
@Szary

Jeśli chodzi o tzw. Palikota to ten klaun jest jak ryba... zmiennocieplny... gdzie by się nie pojawił to będzie uśmiechnięty gadał że jest ok... A po pierwsze primo i ostatnie ultimo ... jak ktoś kto ma coś z głową może być wiarygodnym rozmówcą.. pozdrawiam

Gris
@Ciapaty

Widzę że kolega po wybitnych szkołach. Nie rozumiem po co obrażać wszystkich "szklarzy" skoro z nimi nie pracowałeś. Moim zdaniem zamiast walczyć o swoje , jak zwykle odpuściliśmy i tak jak piszesz trzeba szukać nowej firmy, a szkoda bo delta jaka była taka była ale na pewno nie była (jest) najgorsza. Pozdrawiam , już były delciak ????

Gris

Kierowca Były

Omijać firmę jak najdalej. Będą traktować ludzi jak niewolnika (praca 15h) obiecują spokojną pracę ale niestety tak nie jest mówią że zjazdy codziennie do domu a okazuje się że pracujesz od poniedziałku do piątku samochód który dostaniesz jest zaniedbany brudny śmierdzący a o braku lodówki czy CB to już nie wspomnę a dyrektor kłamie w żywe oczy a później robi z Ciebie de*ila...

DG77

Witam, zastanawiałem się by zatrudnić się w delcie jestem świeżo upieczonym kierowcą, chciałbym jeździć w krajówce, warto się do was pchać?

Kazio
@DG77

Nie ma kolego w Delcie przyjęć bo wyprzedają tabor. Delta jako firma transportowa przechodzi powoli do historii.

Tomi

Chciałbym się zapytać kontrolerów ds. jakości jak się pracuje w delcie / alstom czy praca na swojej działalności się opłaca , czy ciężko jest , jak jest z kierownictwem czy da się wytrzymać na hali

Conrado

Z daleka od lichwiarstwa.....

@Conrado

Twoja wypowiedź jest związana z pracą w firmie Delta Trans Logistik? Trochę trudno zrozumieć, co na chwilę obecną chciałeś przekazać swoją wypowiedzią. Nie wiem również, jakich dokładnie aspektów pracy dotyczy, dlatego chciałabym, abyś sprecyzował swój wpis tak, aby był bardziej zrozumiały zarówno dla mnie, jak i innych czytelników tego wątku.

Maja

@Kierowca jak oceniasz swoją pracę w Delta Trans Logistik? Zatrudniony jesteś na stanowisku kierowcy? Jakie wymagania musiałeś spełnić, aby zostać u tego pracodawcy? Zastanawia mnie, czy wyjeżdżasz w trasy krajowe czy też zdarzają się trasy międzynarodowe?

janusz

NA kraju jest jeden kozak człowiek który ma jaja i jest nie dozajechania psychiczne wykonczyl spedycje medzynarodowa teraz wykończy krajowa ...

Piotrek
@janusz

Brawo dla Rafała

Popek ram pam pam
@janusz

Palikot na dyrektora!!!!!! Wywiziemy klisia na taczce za te normy paliwowe... Palikot cała krajowka Ci kibicuje....Nie ma litości....

Kierowca
@Popek ram pam pam

Palikot to wrzód na du*ie krajówki. Nie mogę się doczekać aż w końcu go wywalą.

Spedytor krajowka
@Kierowca

Palikot to inteligentny i wykształcony człowiek mamy przed nim wszyscy respekt

Kierowca
@Spedytor krajowka

Chyba inteligentny inaczej

Maja

@Wojtek. ten wątek dotyczy pracy i opinii o pracodawcy Delta Trans Logistik. Jeśli pracowałeś tu wcześniej, to daj znać jak według Ciebie wygląda zatrudnienie w tej firmie. Jakie są warunki płacowe i socjalne. Informacje o innych przedsiębiorcach umieszczaj w wątkach do tego przeznaczonych.

Malinka
@Maja

Pani Maja widać próbuje poprawić wizerunek i jest kimś z kierownictwa.

Paleciarz

Czy ktoś może powiedzieć co z ta międzynarodówka bo pogłoski są że schade wykupuje kierowców bo delte nie stać na transport międzynarodowy i chcą likwidacji ?? Ja pracuje w krajówce praca jak praca jeden minus to stare samochody. Więc liczymy na te z międzynarodówki. A spedytor zawsze chce żebyś zrobił jak najwięcej bo ma z tego kase tak jak i my Ale jak powiesz że cos ci nie pasuje to da się dogadać tylko trzeba rozmawiać i tyle

Wojtek.
@Paleciarz

Lanutti wykończyć delte także szklarze szukajcie sobie roboty.. 3 tys w schade macie na starcie nowe fh a nie Kinderki bez lodówek i bez niczego chyba sami widzicie ile samochodów zamawia schade a ile Delta czas delty już minol także nie zastanawiajcie sie się tylko pakujcie tobolki i do schade puki są miejsca...

Maja

@Paleciarz rozumiem, że z Delta Trans Logistik da się porozumieć i wypracować jakiś kompromis pomiędzy oczekiwaniami pracodawcy a pracownika? Możesz powiedzieć na jakiej umowie jesteś zatrudniony? Masz jakieś dodatki jako kierowca?

Maja

@Daniel zdecydowałeś się aplikować do Delta Trans Logistik czy na razie poszukujesz potrzebnych informacji do podjęcia decyzji? @ja Twoja wypowiedź jest mało merytoryczna. Jeśli chcesz podzielić się opinią o Delta Trans Logistik zawrzyj w komentarzu rzeczowe informacje o pracy w tej firmie.

Delta to dziadostwo,albo bankrut,szkoda czasu na tą firmę

Daniel

PANOWIE, A CZY KTOŚ MOŻE OPISAĆ JAK WYGLĄDA PRACA NA NAPRAWIE PALET? JAKA STAWKA ZA GODZINE I ILE GODZIN PRACY ?

Maja

@Gruby Bomar czy dalej pracujesz w Delta Trans Logistik? Czy od ostatniej Twojej wypowiedzi zmieniło się coś o czym warto wspomnieć na forum? Może firma poczyniła jakieś kroki, które spowodowałyby zmianę Twojej oceny? Takie informacje będą z pewnością przydatne dla kandydatów, którzy są zainteresowani pracą na stanowiskach: https://www.deltatrans.pl/pl/35,Oferty-Pracy

Miałem się tam właśnie zatrudnić ale tego nie zrobię po tym co tu przeczytałem. Jelenia mogą się znaleźć przed lustrem ewentualnie

Zostaw merytoryczną opinię o Delta Trans Logistik Sp. z o.o. - Świętochłowice

• Jak się pracuje w Delta Trans Logistik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Delta Trans Logistik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delta Trans Logistik Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Delta Trans Logistik Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 120 ocen.

Delta Trans Logistik Sp. z o.o.