counter
2 110 273 5 1
Krajówka

Po przepracowaniu kilku miesięcy mogę co nie co od siebie napisać. Na start umowa zlecenie okres próbny 3 miesiące. Po okresie próbnym, umowa o prace na czas nieokreślony (podstawa 2500zl na reke). + delegacje (liczone tak że ma wyjść 4500zl wszystko już razem na reke) Premia za „dobre sprawowanie 200zl, premia za przepracowany cały miesiąc (czyli brak L4 i wolnego chociażby jednego dnia) 500zł Tak jeden dzień wolnego równa sie -500zl z wypłaty Za przepał odcinana kasa, prawdopodobnie po cenie hurtowej, czyli przepał na poziomie 200l na miesiąc daje nam albo raczej zabiera nam prawie 600zł z wypłaty Normy paliwowe to przy klasie Euro 5: - na pusto 25.5l - z tonażem +0.3l/1t czyli dla przykładu wioząc palety ważące 14t norma wynosi 29,7l Samochody Volva FH XL średnio z 2010r naczepy mega schmitz oraz krone również 2010/11 Volvo w manualu bez lodówki oraz CB (dla niektórych to rzeczy konieczne, dla mnie nie oraz manual tez mi zbytnio nie przeszkadzał) Na kraju jest kilka działów paczki,szkło,palety i pojemniki Nie ważne gdzie sie trafi to wszędzie są plusy i minusy Ja pracowałem na paletach i pojemnikach wiec i o tym sie wypowiem. Spedytorzy co jeden to lepszy. Czas pracy kierowcy to zdawało mi sie czasem że to jakaś odległa Galaktyka dla nich.. na pomoc spedytora tez nie ma co liczyć. Niby dziennie w domu ale wyjazd na 2/3 dni nie jest wykluczony często jest spontaniczny bo oni tam nie lubią wcześniej poinformować co maja dla kierowcy w planach. Ogólnie kurierka paletowa lub pojemnikowa.Stałe punkty. Jeśli ktoś lubi, spoko. Serwis na bazie coś sie zepsuje naprawią, przyjadą. Złapiesz gume w trasie lub coś innego? Wyłożysz za serwis weźmiesz FV, kase oddawają. Tankowanie co zjazd na baze. Rotacja kierowców spora, jedni wytrzymują dzień inni tydzień niektórzy pracuja po 20lat To nie jest fa firma co kilkanaście lat temu. Teraz widać, że traktują transport jako dodatek a kierowca jest tu na samym końcu.. To moja subiektywna opinia, może sie komuś przydać. Nie narzekam bo nie jest to moja pierwsza firma, popracowałem, zobaczyłem, przeżyłem to podzielę sie z innymi. Kto w delcie pracował w cyrku sie nie śmieje, a tak na poważnie to: Plusy: Zazwyczaj każdy ma blisko, biorą bez doświadczenia, serwis Minusy: spedycja, kurierka, kasa, częsty brak organizacji

Tak10Nie1
ItalyBoy

Co wy tu opowiadacie?! Mi tam się podoba. Codziennie na deltę dowozi mnie bus a i śniadanko super od firmy dostaję.

Tak4Nie4
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy w obrębie jednego działu w Delta Trans Logistik Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Zenek Nowy wpis

Ostrzegam wszystkich przewoźników chcących nawiązać współpracę z oddziałem w Rudzie Śląskiej (Delta Trans Drobnica)nie podpisywać z nimi żadnej umowy bo wtopicie w totalne (usunięte przez administratora) będą ujeżdżać po was jak po burej suce stracicie nerwy i pieniądze a zarobicie na waciki,zarabiają na karach i obciążeniach,najgorsza firma do współpracy z jaką można mieć do czynienia dlatego jest tam totalna rotacja i ciągle szukają nowych przewoźników.

Baniorz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 78 dni.

Który inwalida 07.08.2020r spowodował karygodna kolizję w Swietochlowicach wymuszając pierwszeństwo przejazdu poiazdowi szynowemu?

Orzeł czy Reszka Nowy wpis

Witam Pracowałem w Delcie na międzynarodówce. Już tłumaczę jak (usunięte przez administratora) się miewa: Plusy: -można bez doświadczenia I tyle.. Minusy: .-Brak jakiejkolwiek organizacji, zanim się zdejmiesz zmienią ci z 5 razy ładunek, -Serwis ma czas, serwis ma cie w du... pie. Siedzą kałmuki i walą w ..... jeden ważniejszy od drugiego a na naprawę czegokolwiek czekasz kilka godzin i nikogo nie interesuje ze jest 15 a o 15:30 masz ładować np:opla -Spedytorzy jakby mogli to zameldowali by cię w budzie, czas liczą jak auto stanie na parkingu 45 godz i jedziesz dalej. I taka ciekawostka nie raz zdarzają sę sytuacje ze auto masz pod wrocławiem zostawić i kombinuj sobie transport do domu, jezeli wogóle ci się to opłaca, z tego względu ze jak złapałeś 24 za granicą to wyjeżdzasz po skróconej. ogólnie dramat, na rozmowie inaczej po rozmowie cyrk. -Kasa za jazdę w systemie 3(tyg)/6(dni) bo w delcie chodźbyś chciał czy nie chciał tak ci wyjdzie to te 7 tys to nie wiem czy to zaliczka czy o co tu chodzi. W sumie na śląsku jest dramat z firmami transportowymi lecz czasem mieć mniej i spokojnie sobie żyć. -Samochody. Jeden wielki dramat, cóż mam powiedzieć dramat i tyle, naczepy jeszcze gorzej. nikomu nie życzę podważania brechą drzwi by wogóle je zamknąć w deszcz, Lodówek i CB nie ma ale to standard w delcie, tu cywilizacja i szacunek dla kierowcy nie zawędrował jeszcze. Z resztą czego po dziadzie się spodziewać. -Dokumenty. Z nieoficjalnych informacji w delcie za chwilę ma być wymagany rozmiar f....uta przy rozmowie kwalifikacyjnej. Papier z tego z tego i z tamtego.... I kierowca jak jechowy chodzi od drzwi do drzwi. Chore... -BRAK SZACUNKU DO KIEROWCY !!! I to nie jest mój wymysl czy przesadzam czy wymagam niewiadomo czego, (pan kierowca od 7 boleści) a jeżdzę już 21 lat i trochę tego przerobiłem i wiem co mówię. To nie ta firma co z przed lat, Do delty trafiem przypadkowo ponieważ mój poprzedni pracodawca zakończył przygodę z transportem wiec też nie skacze z kwiatka na kwiatek. A ogólnie dla delty życzę wszystkiego najlepszego, ale bez kierowców :)

Tak3Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Lukasz91

Witam, magazynier operator wózka, jakie zarobki? Socjale, premie ,benefit? Czy nic z tego?

Dobry pracownik
@Lukasz91

Witam nie polecam Zarobki dla nowego to 2200/2400 na reke. Na umowie 2450 brutto a na konto wplywa umowiona kwota wszystko wyplacane w dodatkach za pranie, wiec w razie l4 bedzie placone z tego co na umowie... Co do socjalu to porażka, stołówki brudne, obskurne toalety w niektórych brakuje nawet deski. Benefity to jedna wielka sciema nie ma nic poza wczasami pod grusza i bonow na swieta. Premie to ściema niby sa a co miesiąc z powodu niskiego wyniku firmy sie nic nie dostaje... Sama w sobie praca to jedna wielka beznadzieja, chaos brud i totalna porażka...

Łukasz 91
@Dobry pracownik

Dzieki, tak myślałem

zryw
@Dobry pracownik

Wszystko co piszesz to prawda pracowałem tam kilka ładnych lat. Za moich czasów Benefitu nie było a jeśli chodzi o jakieś wyjścia do teatru lub tym podobne były rozdawane w biurach po cichu. Praca na 3 zmiany nie adekwatna do wynagrodzenia. Umowy krótkie, rzucanie pracowników z Logistik do Transporte i odwrotnie po to aby ominąć umów na stałe. Już nie wspomnę ja były wypłacane nadgodziny >?? Pomyłki były karane naganami lub przyjściem do pracy w sobotę za darmo , można było sobie wybrać kare.

Krajówka

Tak10Nie1

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Delta Trans Logistik Sp. z o.o.?

Kierowca
@Pytanie

Jako kierowca to najlepiej żeby jeździć ciagle, na dwóch kartach i magnesie

Typ

Byłem na rozmowie, potem wróciłem za jakiś czas to już mnie nie chcieli bo się znalazło trzech innych chętnych. Jednak ogłoszenie wisi cały czas od kilku lat, więc pewnie jest kiepska kasa co oczywiście wiąże się z rotacją pracowników. Oferowali mi umowę zlecenie 2500zł... Dziadtrans dla kierowców i dla wózkowych też - nie polecam.

Edward
@Typ

Będąc na rozmowie dowiedziałeś się jakie umowy o pracę są proponowane nowym pracownikom? Na początek zlecenie, czy bardziej stabilne na czas określony. Liczę, że się odezwiesz.

@Edward

albo umowa próbna na 3 miesiące albo umowa zlecenie na kilka tygodni zależny jak bardzo się wykażesz po tym okresie dają umowy o prace

Interesant

Cześć, Dzwonili do mnie na kierownika zmiany w Świętochłowicach. Proszę o opinię czy warto wgl iść na tą rozmowę czy poszukać sobie czegoś innego? Z góry dzięki za info.

Delciarz - Srelciarz
@Interesant

Jak chcesz mieć zszargane nerwy i być rolowany na wypłacie to warto iść tam pracować

StaryPracownik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 237 dni.

Co sadzicie o kontroli jakosci na zmianie Irka?

Tak2Nie

Tak4Nie4
ItalyBoy

Oczywiście.. jemy razem z twoją mamą. Pyszności

ŁysyZBrazzers
@ItalyBoy

Mi też sie podoba... Stawki ok, kierownictwo również. No i juz 2 razy w ciągu 6ciu miesiecy dostałem premie.

Tak1Nie1
@ŁysyZBrazzers

My też dostajemy premię ale tylko 200zł

TakNie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 257 dni.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Delta Trans Logistik Sp. z o.o.?

Tak1Nie4
John

Pan kierownik z magazynu w Rudzie Śląskiej jest osobą która łamie wszelkie zasady i przepisy Kodeksu Pracy oraz B.H.P

Tak6Nie
Pomocny
@John

MASZ RACJE POPIERAM

Pomocny

Oddział Delta trans w Ródzie Śląśkiej na ul. Świętego Walentego to jakaś masakra odradzam się tam zatrudniać.Ludzie pracują za marne pieniądze,nie mają czasu nawet zjeść śniadania , Pracownicy poniewierani są przez kierowników oraz wykorzystywani na potęgę ,robią za trzech,ale niestety praca nie jest doceniana ani pod względem finansowym jak też dobrym słowem KIEROWNICY UWAŻAJĄ ZE MOGĄ POMIATAĆ I ROBIĆ Z LUDZMI CO CHCĄ. KTÓRZY CIĘŻKO PRACUJĄ NA ICH PENSJE ,BO JAK BY NIE ONI, TO GÓRA NIE MA PO CO ISC DO PRACY BO NIESTETY NA SIEBIE NIE ZAROBIĄ. Niektórzy pracownicy niestety będą dobrze pisali o tym oddziale ponieważ mają plecy u kierowników . ODRADZAM PRACĘ W TEJ FIRMIE przepracowałem w tej firmie ponad dwa miesiące i uważam ze powinno zrobić się z tym porządek

Tak7Nie
Magda

Na kierowcę trzeba mieć duże doświadczenie ? Dajcie znać.

początkujący

Witam pytanie do kierowców , Maja ogloszenie ze przyjmuja bez doswiadczenia na przyuczenie mam zamiar zadzwonic pogadac tylko moze ktos sie tu odezwie co zna temat :-), jaki czas sie jezdzi z drugim kierowcą, jaka kasa na kraju , z czym na kraju jezdza ?pozdrawiam i z góry dzieki za info

Kierownik
@początkujący

Na portierni mijają się w drzwiach przyjmujący się do pracy i zwalniający się z pracy kierowcy wnioski wyciągnij sam.

@początkujący

Auta stare, 1'500'000 km na liczniku. Zniszczone w środku przez kierowców. Warsztat robi tylko to co widać, a co do reszty to wiadomo, papier wszystko przyjmie. Wynagrodzenie składa się z podstawy czyli najniższa krajowa plus diety. Premia za paliwo 500 zł i premia za przepracowany pełny miesiąc 500 zł. Bierzesz dzień urlopu to zabierają premię 500 zł i do tego 170 zł diety za każdy dzień wolnego. Umówiony weekend w domu to 45 godzin pauzy. Przejazd przez ,,dom" to 9 godzin. Wynagrodzenie to 4500 zł plus minus premia i dieta. Współpraca ze spedycją wygląda raczej tak, że jesteś tylko głosem w telefonie. Firma dobra żeby się rozjeździć na zestawie i nic więcej. Do pracy przyjmą nawet ślepego kierowcę.

Tak4Nie1
Sonis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 287 dni.

Witam wszystkich :) A czy ktoś pracuje na tym nowym magazynie Hillwood w Rudzie? Chętnie zasięgnę opinii jak tam się pracuje ? Jakie warunki ? Bardziej chodzi mi pod kątem biurowej obsługi magazynu .,,

TakNie3
Ania

Nigdy więcej odradzam wszystkim udział w tej firmie w czym kol wiek szkoda zdrowia ,czasu itd

Tak2Nie
Guru
Użytkownicy czekają na odpowiedź 320 dni.

Czy ktoś wie jak się pracuje w biurze obsługi magazynu w Rudzie Śląskiej - była tam oferta pracy - może ktoś coś wie ...

Sba

Ewidentnie króliczek aie odezwał

Zostaw merytoryczną opinię o Delta Trans Logistik Sp. z o.o. - Świętochłowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Delta Trans Logistik Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 110 ocen.