Opinie o Delta Trans Logistik Sp. z o.o. w Świętochłowice

counter
2 112 292 5 1
John

Pan kierownik z magazynu w Rudzie Śląskiej jest osobą która łamie wszelkie zasady i przepisy Kodeksu Pracy oraz B.H.P

anonymous

Firma Delta Trans od dawna w okolicy jest wiodącą firmą i oferującą najlepsze warunki zatrudnienia. Jest to firma dla osób ambitnych, dynamicznych i zaangażowanych. W zamian można spodziewać się uznania i stosunkowo wysokiego wynagrodzenia. Pochwały od szefa również nie są tu rzadkością. Wszystkie działy firmy rozwijają się i oferują coraz to ciekawsze wyzwania. Gorąco polecam!

Tak19Nie

Prawdomowny

Ludzie ale wypisujecie głupoty na temat DELTA TRANS. W tej firmie robi się bardzo dobrze. A kierownik z hali 22 spoko jest i da się z nim dogadać w każdej sytuacji. Brudno to chyba w domach macie. I nie obrażajcie go. Świetna atmosfera. Spoko ludzie. Kasa dobra. Kierownictwo super. Przyjmują teraz Kierowników zmianowych też spoko są. Ja jestem zadowolony z pracy i nie ma gonitwy i spokojnie się robi. Nie ma ciśnienia, luzacko jest. Pozdrawiam wszystkich i zapraszam na rozmowy ze mną.

Tak5Nie15
ItalyBoy

Co wy tu opowiadacie?! Mi tam się podoba. Codziennie na deltę dowozi mnie bus a i śniadanko super od firmy dostaję.

Tak5Nie4
Szukajacy pracy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 godzin.
Kandydat

Witam, czy ktoś wie jakie są wymagania na stanowisko magazyniera? ile mozna na tym stanowisku zarobić? czy są jakieś benefity? czy można przyjść bez doświadczenia? czy trzeba mieć uprawnienia na wózek?

Szukajacy pracy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 godzin.
Kandydat

Praca magazyn Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Witam Delta szuka pracowników na wózek widłowy do magazyny. Oferte znalazłem na ich stronie - co myślicie o zarobkach na tym stanowisku ?

PracownikDT Nowy wpis

Pracuje 15 lat i nie narzekam - zarobki są adekwatne do zajmowanego stanowiska.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

August

@Kulig a to co takiego się dzieje że Sanepid powinien interweniować?

Kulig

Nie polecam pracy w tej firmie. Nie ma najmniejszej krzty organizacji, Nie jaka Pani ,,KONOPIA" odwala taką manianę, że gdyby weszła tam inspekcja pracy, Sanepid to ostatni zgasiłby światło. Pomijając fakt, że na Chepie hala Chyba 55 cały czas pracują nawaleni ludzie. brak badań lekarskich pracowników, brak szkoleń BHP, brak przestrzegania przepisów jakichkolwiek. Ale Bodzienka..... dzierży kierownicze stanowisko.... NIE POLECAM, OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Ruda

Potwierdzam pan kierownik T na Rudzie la.ie wszystkie zasady bhp grozi i zastrasza pracownikow i oklamuje.Nie polecam.Faceta trzeba zglosic do Pipu bo naprawde przegina.

Ania

To najgorsze na świecie biuro oszukali mnie na 5100 jeszcze choelinwiecej nie mam ani pienięndzy ani towaru tacy są oszycsci nabierają ludzi na pieniądze nie polecam biura tego podróży naprawdę (usunięte przez administratora) miały być zwrotu zwrotów nie ma ani pieniendxy ani towru (usunięte przez administratora) kłamcy

Darek
@Ania

Polecam najpierw nauczyć się języka polskiego a potem pisać komentarze.

Zmęczony

W delcie nie ważne jakim jesteś pracownikiem ważne kogo znasz i z kim trzymasz naprawdę reszta jest nie istotna takie trochę przedszkole

Tak8Nie
@Zmęczony

To prawda ,najlepiej trzymać i podlizywac się górze to będziesz długo pracować

anonymous

Tak19Nie

Wkurzony Kojot

Hahahaha, zarząd ma poczucie

Tak3Nie

Wkurzony Kojot
@anonymous

Hahahaha, zarząd ma poczucie humoru

Tak12Nie

Zabawne do bólu
@anonymous

To chyba sam pan prezes pisał lub jego utrzymanka....

Tak2Nie

Bulinka
@anonymous

Ta firma odpowiadała za moje wynagrodzenie.Cały call center został z niższymi wypłatami za styczeń.Sprawa w prokuraturze.

Marek
@Bulinka

To prawda ta firma gwarantuje najlepsze warunki zatrudnienia. Wyciagnie z ciebie ostatnie sily a wynagrodzi cie pseudopremia z poziomu szmacianej umowy zlecenie

Tak10Nie

Ktoś kto poczuł tego łajna....
@anonymous

Człowieku który piszesz jako anonimus.... Jesteś ślepy naiwny czy jesteś kompletnym idiota wystawiając tu wiecznie wpis że Delta jest taka wspaniała. Po co pytam.... Zapewne jesteś przydupasem durniem....

Byly

Ale cele co to pisał

Były

Trzy razy nie dla Janasa. To kłamca. Nowych kłamią żeby się przyjęli

@anonymous

Co tu człowieku wypisujesz, totalny (usunięte przez administratora) nie polecam nikomu

Prawdomowny

Tak5Nie15
Mistrz
@Prawdomowny

Kolego ty chyba jesteś kowalem swojego losu lub łysym pieskiem. Twoja opinia jest nieprawdziwa na temat pracy w delta. Pracuje tutaj już ponad 3 lata i nawet opinie innych pracowników sa negatywne na temat pracy.

Tak5Nie
Przemysław
@Prawdomowny

Masz inny punkt widzenia na temat pracodawcy niż Twoi przedmówcy. Wcześniejsze opinie nie były pisane w zbyt pochlebnym tonie. Jesteś zadowolony z atmosfery, a jeśli chodzi o wynagrodzenie to jakie masz zdanie? Mam na myśli też premie lub inne benefity. Zachęcam do dyskusji.

Dobry pracownik
@Prawdomowny

Nie ma gonitwy? Tem jest jeden wielki chaos (usunięte przez administratora)

Tak2Nie
@Prawdomowny

Chyba ci się w głowie coś poprzewracało, albo liżesz .... górze!!!!!!

Guru

Czy ktoś wie jak się pracuje w biurze obsługi magazynu w Rudzie Śląskiej - była tam oferta pracy - może ktoś coś wie ...

@Guru

Szkoda czasu i nerwów, beznadzieja, bałagan totalny

Tak5Nie4
ItalyBoy

Oczywiście.. jemy razem z twoją mamą. Pyszności

ŁysyZBrazzers
@ItalyBoy

Mi też sie podoba... Stawki ok, kierownictwo również. No i juz 2 razy w ciągu 6ciu miesiecy dostałem premie.

Tak1Nie3
@ŁysyZBrazzers

My też dostajemy premię ale tylko 200zł

@ItalyBoy

To ciekawe gdzie ty pracujesz bo chyba pomyliłeś firmy????????????????

Sonis

Witam wszystkich :) A czy ktoś pracuje na tym nowym magazynie Hillwood w Rudzie? Chętnie zasięgnę opinii jak tam się pracuje ? Jakie warunki ? Bardziej chodzi mi pod kątem biurowej obsługi magazynu .,,

TakNie4
@Sonis

Masakra lepiej tam się nie zatrudniają, szkoda twoich nerwów i czasu .Bałagan totalny!!!

John

@John

MASZ RACJE POPIERAM

Tak3Nie
@John

Powinni się za niego wziąść ☹☹☹

Magda

Na kierowcę trzeba mieć duże doświadczenie ? Dajcie znać.

TomKruz
@Magda

Nie. Zarówno na kraj jak i międzynarodowke można bez doświadczenia.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 75 dni.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Delta Trans Logistik Sp. z o.o.?

yogi21@wp.pl
Klient

Ostatnia firmą transportowa. Czekam drugi tydzień na paczkę. Telefon 32 241 60 38 jest martwy. Nie wysyłajcie paczek z zagranicy tą firmą. Mają gdzieś klienta. Był kurier ale nie chciało mu się wejść na drugie piętro.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 176 dni.

Czy w obrębie jednego działu w Delta Trans Logistik Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Zenek

Ostrzegam wszystkich przewoźników chcących nawiązać współpracę z oddziałem w Rudzie Śląskiej (Delta Trans Drobnica)nie podpisywać z nimi żadnej umowy bo wtopicie w totalne (usunięte przez administratora) będą ujeżdżać po was jak po burej suce stracicie nerwy i pieniądze a zarobicie na waciki,zarabiają na karach i obciążeniach,najgorsza firma do współpracy z jaką można mieć do czynienia dlatego jest tam totalna rotacja i ciągle szukają nowych przewoźników.

Zostaw merytoryczną opinię o Delta Trans Logistik Sp. z o.o. - Świętochłowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Delta Trans Logistik Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 112 ocen.