Opinie o Delta Trans Logistik Sp. z o.o. w Świętochłowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Delta Trans Logistik Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Delta Trans Logistik Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta Trans Logistik Sp. z o.o. w Świętochłowice

MichuTrans

Nie polecam nikomu firmy. Pracuje na krajowce. Moze zacznijmy od samochów - zwykle sa to Volva FH13 2009-2011r 420 koni. Auta maja przebiegi od 1.200.000 - 1.500.000 i wzwyz. Ciagniki jak i maczepy MEGA. Naczepy krone ok 2011 rok. Wszystkie auta poza solowkami to spadek po miedzynarodowce. Auta zaniedbane i poniszczone. Wiele z nich ma kilka-kilkanascie odcieni czerwonego lakieru. Kupe bledow i zawsze cos nie dziala. Warsztat dziala na zasadzie kolesiostwa. Jak ktos pracuje z 20 lat to auto ma zrobione, a jak ktos pracuje mniej to czesto auto x warsztatu wyjezdza w gorszym stanie niz na niego wjechalo. Wszedzie kierowca jest traktowany jakk 5te koło u wozu. Zarowno na warsztacie, ma magazynie czy na zaladunku. Co do spedytorow - nie ma co liczyc na jakakolwiek pomoc czy zainteresowanie. Z awaria musisz radzic sobie sam. Z problemem na zal/roz tez. Oni sa dawania roboty i pilnowania ciebie. Zdarza sie ze każą jezdzic niesprawnymi autami, bo na serwis mozna zjechac tylko w piatek po robocie (a i tak nie ma gwarancji ze to zrobią :) ) Praca wyglada roznie. Zalezy kto co wozi. Na paletach czy pojemnikach czasami wraca sie codziennie do domu. Ale bywa tez ze spedytorzy wysla cie do Szczecina, Gdanska czy Mragowa bez uprzedzenia. Najlepiej jakbys pracował po 15h dziennie i ladowal czy rozladowal na lozku w tacho (tak zeby nie stawac na pauze). Generalnie stałe punkty. Taka kurierka paletowo/pojemnikowa. Jak komus sie podoba co 100-150 km otwierac bok lub rozladowywac cale auto paleciakiem to spoko. Niektorzy kierowcy lecą w (usunięte przez administratora) i pracują 7-15/16 inni musza robic 6-20 Co do szkla, to kierowcy sa gonieni jak psy. Nie ma chwili wytchnienia. Jest to taka liniowka - w jedna strone szklo - czasem do 21 pasów - i powrot na baze z innym ladunkiem. Zjazdy w sobote to nie rzadkosc i nikogo to nie interesuje. Od czasu zmiany dyrektora wprowadzili jakas smieszna premie od 9.000 km miesieczni. Jestem ciekaw kto robi takie przebiegi po kraju :) Zeby nie bylo ze same wady - z plusow to wyplata czesto przed czasem. Jako taki socjal - wczasy pod grusza, bony swiateczne, kurtki, buty bhp, koszule itp. Moze i warto przyjsc zaraz po zdanij prawka zeby sie rozjezdzic ale szkoda zycia na takich dziadów. Nie polecam.

Luki
@MichuTrans

Witam serdecznie. W Delcie trans pracowałem około 20 lat temu. Zaczynałem jako młody kierowca i w rym czasie dyrektorem był Pan z brodą(K......i) . Do dziś mam do niego szacunek. Później przyszedł inny (J...s.) i zaczęło się coś psuć. Ale ogólnie w tym czasie to była naprawdę dobra firma. Ktoś pisał w komentarzach że w autach nie było lodówki, 20 lat temu wszystkie miały.

Świeżak

Witam Dostałem jako świeżak naczepe z koniem, jak wszedłem do środka kabiny zrezygnowałem, obiecano mi wysprzątany środek, po szkoleniu niestety nie zostało to wykonane podłoga zalana czyms może to było piwo nie wiem, kurz centymetrowy, brud na materacu bałem sie położyć, finalnie zostawiłem na bazie zestaw i odszedłem. Na sprzątanie obiecano mi w Sobote ale ilość "drobnych" usterek w Pojeździe i wózek widłowy z dziurawym wydechem (mam zdjecia wszystkiego) + naczepa z niesprawnymi do końca zaczepami skutecznie zniecheciła mnie do pracy (wiem miałem podjechać na warsztat ale w pierwszy dzien pracy ? ). Pan Dyrektor Bardzo miła osoba, rozumiem że jestem młody i nie doświadczony, i nie żądam nówki sprzętu ale coś takiego jak czystość w pojeździe i sprawne zaczepy to podstawa. Zostawiam neutralny komentarz, gdyż zdaje sobie sprawe że nie macie wpływu na kierowców (usunięte przez administratora) i działa to w dwie strony, ale to mnie przerosło, przerażony poszedłem do domu. Mam nadzieje ze po tym komentarzu choć troszke zmienicie organizacje pracy, bo mam 28 lat a w moim wieku nie ma dużo kierowców pozdrawiam

@Adam

Piszesz, że "raczej" jako nowy nie dostaniesz nowego auta, nie jest to jednak reguła? Z czego wynika takie właśnie podejście do świeżych osób? czy one przez to dość często rotują? Po jakim stażu pracy wyrabiasz sobie przywileje?

Wolfen

Czy ktoś się orientuję jak wygląda praca w kontroli jakości w Świętochłowicach? Jakie zarobki? Jaka atmosfera i ludzie na tym wydziale? Na ile zmian się pracuje i jak jest z weekendami??

@Wolfen

Nie. Ja pracuję na innym stanowisku w DKS. Soboty nie są obowiązkowe .

Ula Nowy wpis

Wulkanizatorom zdarzają się w ogóle jakieś nadgodziny? teraz jak jest dostępna oferta to piszą, że to praca na dwie zmiany – 6 – 14 i 14- 22. Zastanawiam się czy w sezonie zostaje się dłużej a jeśli to jak to płatne wtedy?

jajature Nowy wpis

Brak szacunku do kierowcy w tej firmie to chyba norma. Te opinie nie są jednak wyssane z palca. Nawet nie chce mi się tego (usunięte przez administratora) opisywać. Piszę o spedycji krajowej. Miałem okazję się przekonać. Podziękowałem. Trzymaj Boże w opiece tych co chcą być kierowcą w tej firmie.

Jak tak spoglądam na treść oferty dla kierowcy to jest w nią wpisane, że praca odbywa się w dni robocze, nie określono przy tym nawet godzin, więc zastanawiam się w jakich ramach są zazwyczaj zawarte. Czy do tego często zdarzają się nadgodziny?

xxx

Praca na krajówce od Pn do Pt w pełnym wymiarze czasu pracy kierowcy czyli 13-15h dziennie i max 2 nocki w budzie w tygodniu. Zdarzają się dni, że skończysz szybciej, ale to loteria.

@xxx

Szybszy koniec to która godzina i o której zazwyczaj się zjeżdża? Nie ma tu tak, że w wcześniej wołają? U mnie rożnie w tym aspekcie było, nawet w środku nocy dzwonili więc pytam

John Nowy wpis

to co opisują o tej firmie jest prawdą .Kierowcy są traktowani jak ich własność no i często dostawczaki mają przeładunek konkretny. Nie polecam tej firmy tam ręka rękę myje ,tam jest potrzebna konkretna kontrola P.I.P no i Inspekcji Transportu

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Delta Trans Logistik Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Kierowca C+E w transporcie krajowym.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Bolo

Dostałem dzisiaj skierowanie na badania i na skierowaniu były adresy 5 poradni medycyny pracy .dzwonie do pierwszej -świętochłowice chorzowska --nie ma wolnych terminów następny telefon chorzów batory--brak terminów następna przychodnia chorzów racławicka -termin na 26 i nie wiadomo ile dni to zajmie .Jeszcze były 2 przychodnie na skierowaniu w Mikołowie i w Wałbrzychuno i z ciekawości zadzwoniłem do wałbrzycha -termin na 19 i w jeden dzień Pani powiedziała że tego nie da sie zrobić.Wiadomo że do Wałbrzycha nie pojade badań zrobić a prace miałem niby zacząć od poniedziałku więc sie wk-rwiłem zadzwoniłem do kadr że rezygnuje z tej roboty bo nie będe nabijać kasy przychodniom które mają petenta w (usunięte przez administratora) .A swoją drogą czy pracodawca Delta Trans nie wie z jakimi przychodniami ma podpisane umowy nie umieją tego sprwdzić czy tam jest wszystko w porządku bo według Mnie te przychodnie nastawione są na to że jak nie u nich to nigdzie nie dostaniesz zaświadczenia o (usunięte przez administratora) stanie zdrowia umożliwiającym podjęcie pracy.

A.
@Bolo

Większość pracowników robi badania w Mikołowie. Szybki termin i wszystko do ogarnięcia w jeden dzień.

@Świeżak

PS te rzeczy które wymieniłem jak wózek widłowy czy plandeka pewnie zostanie naprawiona i kon wysprzątany, bo wiekszość rzeczy dostrzegłem odrazu, ale przed rozpoczeciem pracy takie rzeczy powinny być sprawne i czyste. Tam serwis rzeczywiscie działa, i na plus nowe opony i własny warsztat ale dalej sie nie wypowiem bo nie mialem zbyt duzej stycznosci.

@Świeżak

Jako świeżak tu nie dostaniesz nowego auta raczej te Volvo manualne co mają 20 lat stan zależy jak trafisz

@Adam

Ja dopiero na wiosnę chciałem aplikować, to zastanawiam się czy faktycznie będzie tak jak wcześniejszy Pan napisał i raczej trafie na czysty i ogarnięty zestaw? Ciekaw też jestem czy z czasem ten pakiet świadczeń socjalnych z opisu przypadkiem się nie poszerza? Jest szansa na opis tegorocznego?

Tak czy siak

Co jakiś czas szukają w Rudzie do biura obsługi magazynu … warto pracować w tym dziale ? Ktoś coś podpowie ? Da die tam normalnie pracować

Polmos
@Tak czy siak

Nie warto, distaniesz grosze, tam jest kierownik co się ma za króla, każdy mimo tej samej roboty ma innne stawki, za piekne oczy, za ładną buzię, lub za danie (usunięte przez administratora) panu i władcy. Praca tam to żenada, (usunięte przez administratora) i bajzel na kółkach. Małe pieniadze, sle masz być wdzieczny/wdzieczna za to że masz robotę. Kierwnictwo nie rozumie że teraz trzeba się starać o pracownika, albo go stracą, czasy braku pracy się skończyły teraz jest czas niedoborów kadrowych. (usunięte przez administratora) I MALARIA

@Polmos

to jak teraz wygląda zatrudnienie w tym biurze? minął z miesiąc o tej opinii a była sugestia co do braków kadrowych. ile osób docelowo jest potrzebnych aby wszystko w porządku działało a ile jest ich obecnie?

Zuzia

O na jaki zakres obowiązków godzisz się w trakcie podpisywania umowy? Co wychodzi jednak po czasie? Zastanawiam się co dodatkowo trzeba tu jeszcze nagle ogarniać? Nie ma potrzeby na zatrudnienie kogoś do pomocy? Są asystenci teraz?

Co z rozładunkiem może bywac nie tak, że z 8 godzin na rozładunek się czeka? Ktoś pisał tak ostatnio o palecie i zastanawiam się czy to po prostu nie była jednorazowa sytuacja? Nie ma tam przypadkiem żadnych norm ani niczego w ten deseń? Jak ludzie są rozliczani z czasu pracy?

Cześć, mam kilka pytań odnośnie pracy na magazynie. Czy magazyn pracuje od pon - sb/nd na 3 zmiany? Jaka panuje atmosfera? Czy można liczyć na wsparcie kierowników lub innych osób? Macie jakieś dobre bądź złe zdania odnośnie pracy? Z góry dziękuję

Damian

Firma dno, ludzie pracujący w tej firmie nie wykonują swoich obowiązków, czekanie na rozładunek jednej palety ponad 8 godzin.

Nie wiem o co chodziło z tym alkoholem, ale jest teraz oferta dla kierowcy na C+E na kraj, z podkreśleniem ze to praca dla osoby bez doświadczenia. pytanie tylko czemu? Nie zostały przy tym podane widełki, wiec to kolejna kwestia i czy ktoś oceniłby samo przyuczenie? O ile więcej zarobi kierowca z doświadczeniem?

gość

Sam jestem ciekaw bo nie mam doświadczenia, niedawno odebrałem prawo C+E i zastanawiam się na jakie pieniądze można liczyć i jak wygląda przyuczenie

@gość

Ja już z rok jeżdżę, jestem w trochę innej sytuacji ale faktycznie mnie również ciekawi to czy zgarnę za to więcej? jeśli o to wspomniane przyuczenie chodzi to udziela go starszy stażem kolega? Jakie praktyki są stosowane w firmie, czy znacie kulturę pracy? pisali wcześniej o alkoholu. To w ogóle możliwe za kołkiem? (???)

Xyz
@gość

Zarobki dla kierowcy bez doświadczenia codzienny powrót 5500,- w dwóch umowach wiadomo, o prace najniższa a zlecenie do wyrównania. Moum zdaniem bez problemu idzie znaleźć lepiej płatną pracę bez doświadczenia i lepszymi warunkami. Ogólnie nie ma tragedii

@Xyz

Czemu umowa jest dzielona? O składki chodzi? czy pracownik będzie na tym jakoś mega stratny? Jakby wybrał opcje z jedna umowa to by kwota nie sięgała tych 5,5 tys czy jak? i tak poza tym to dosłownie na każdym stanowisku, niezależnie czy to kolko czy tez nie, tak właśnie jest?

Życzliwy

Dzień dobry Proszę Nauczyć Kultury Kierowce Busa Nr. SK 772VU Kultury Na Drodze . Jechał S 7 W Kierunku Zakopanego. Po Wyprzedzeniu Ciezarowki Zwolnil Chamowal Ciezarowke I Resztę Co Jechała. Wychamowal Ciezarowki Pod Górę Później Nagle Się Obudzil I Mocy Dostał. Korek Za Nim Był Ogromny. Po Zwroceniu Uwagi Przez Cb Po(usunięte przez administratora) Pyskowal . Niebede Jego Słownika Powtarzał. (usunięte przez administratora) Zachowania Trzeba Tepic..... Mam Nadzieję Że Kierowca Zostanie Odpowiednio Pouczony . Mam Nadzieję Że Firma Odpowiednio Tego Kierowce Ukaże.......... Słabo Tak Reklamować Firmę Oj Słabiutko....

Jarex

Tabor jest stary,czasami ktoś się załapał na nowy ciągnik ale to żadko nie wiem od czego to zależy może od stażu,finansowo nie ma rewelacji i cygaństwo i co najgorsze bardzo chamskie traktowanie kierowców przez spedytorów a tego nikt nie lubi pewnie dlatego jest ciągle rotacja.

@Jarex

Atmosferę uznajesz za główny powód rotacji? bez niej stan aut jest do przeżycia? Na jakiej podstawie udaje się komuś załapać na cos nowego tak naprawdę? To po prostu szczęście czy na przykład starsi kierowcy otrzymuje takie egzemplarze skoro piszesz, że od stażu to zależy chyba? a finansowo? też wtedy jest coś więcej?

Szofer

Koledzy ile teraz można wyjść w Delcie na krajowce ? Zdarza się w tygodniu przejechać przez dom czy cały tydzień w budzie ?

Magdalena
@Szofer

Zaciekawiło mnie to pytanie. :) tez się chętnie dowiem czy partner przez dom przejedzie. Tylko musielibyśmy chyba mieszkać tak żeby mu to pod trasę podchodziło? Jak z tym jest, proponują kilka wariantów i bierze co mu pasuje czy raczej wszystko z góry ma poukładane i wpływu brak?

Czy w Delta Trans Logistik Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Hanna

Cokolwiek z tego wynika? zastanawiam się jaki był cel tego pytania. Jakie maja stawiane warunki odnośnie pracy? musza znać język polski? I czy rekrutacyjna przebiega w sposób standardowy? Myślę teraz głównie o biurze. jaka jest przy tym atmosfera?

Edward
@MichuTrans

Dobrze, że chociaż widzisz jakieś plusy :) Ta wypłata przed czasem to ile? Bo jak już piszemy o pozytywach to kwota też się do nich zalicza?

@Edward

Wypłata to obiecane 4700, a zwykle wychodzi około 4900. 5000 nigdy nie przekroczyłem. Zwykle przychodzi kilka dni przed 10 tym dniem miesiąca.

DEMONIO
@MichuTrans

to prawda , (usunięte przez administratora) na czym tylko się da to oszczędzają szkoda w ogóle strzępić ryja ..

@Edward

Zarobki 4500-5000 zł.

Mario
@MichuTrans

a jak opieka zdrowotna ?? czy mają coś typu LuxMEd ?

@Mario

do tego ciekawa bym byłą czy po roku jakkolwiek zarobki tutaj przekroczyły tę piątkę, o której pisali tu wyżej? ktoś wie jak finansowo się od nowego roku wypada?

Duch99
@MichuTrans

Witam. Twoja opinia o Delcie jest z grudnia 2021 . Powiem tak po roku nic się nie zmieniło a nawet powiedział bym , że jest gorzej.

@Duch99

Do dziś możesz już to jednoznacznie stwierdzić czy wciąż gdybasz? Co jeszcze mogło się potencjalnie według Was pogorszyć w warunkach pracy?

Luki

Łukasz

Witam. Szukają spawacza do pracy na Świętochlowice. Ktos sie moze wypowiedziec na temat tego stanowiska ?

@Wolfen

Praca na jedną zmianę, atmosfera doskonała, soboty dla chętnych a co do kasy to sam się musisz dogadać.

@Garbaty

Dużo was osób pracuje w kontroli? Zmiana od której do której? 6:00 - 14:00 czy 7:00 - 15:00? A jak szefostwo - wporządku? Spokojna praca czy gonitwa? Dużo macie roboty? Soboty płatne czy do wybrania? Pozdrawiam ;)

Garbary
@Wolfen

Praca 6-14 1 osoba w dziale jakości. Roboty bywało więcej. Dyrektor działu spoko , kierownik też. Majster .............. Czasem gonitwa , czasem luz. Soboty płatne , 6-12

@Garbary

Rozumiem, że Ty jesteś jedyną osobą w kontroli na hali?? Możesz mi powiedzieć jakimi narzędziami pomiarowymi wykonujesz pracę? Soboty są obowiązkowe? Dziękuję za informacje.

@Wolfen

Nie. Ja pracuję na innym stanowisku w DKS. Soboty nie są obowiązkowe .

Widmo

Jak wyglada praca na okablowaniu w delcie ktoś wie na czym praca polega ?

Zostaw merytoryczną opinię o Delta Trans Logistik Sp. z o.o. - Świętochłowice

• Jak się pracuje w Delta Trans Logistik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Delta Trans Logistik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delta Trans Logistik Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Delta Trans Logistik Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 120 ocen.

Delta Trans Logistik Sp. z o.o.