Delta Trans Logistik Sp. z o.o.

Świętochłowice

Delta Trans Logistik Sp. z o.o.

Opinie o Delta Trans Logistik Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Maja

@Wojtek. ten wątek dotyczy pracy i opinii o pracodawcy Delta Trans Logistik. Jeśli pracowałeś tu wcześniej, to daj znać jak według Ciebie wygląda zatrudnienie w tej firmie. Jakie są warunki płacowe i socjalne. Informacje o innych przedsiębiorcach umieszczaj w wątkach do tego przeznaczonych.

Paleciarz

Czy ktoś może powiedzieć co z ta międzynarodówka bo pogłoski są że schade wykupuje kierowców bo delte nie stać na transport międzynarodowy i chcą likwidacji ?? Ja pracuje w krajówce praca jak praca jeden minus to stare samochody. Więc liczymy na te z międzynarodówki. A spedytor zawsze chce żebyś zrobił jak najwięcej bo ma z tego kase tak jak i my Ale jak powiesz że cos ci nie pasuje to da się dogadać tylko trzeba rozmawiać i tyle

Wojtek.
@Paleciarz 13.07.2018 18:56

Lanutti wykończyć delte także szklarze szukajcie sobie roboty.. 3 tys w schade macie na starcie nowe fh a nie Kinderki bez lodówek i bez niczego chyba sami widzicie ile samochodów zamawia schade a ile Delta czas delty już minol także nie zastanawiajcie sie się tylko pakujcie tobolki i do schade puki są miejsca...

Maja

@Paleciarz rozumiem, że z Delta Trans Logistik da się porozumieć i wypracować jakiś kompromis pomiędzy oczekiwaniami pracodawcy a pracownika? Możesz powiedzieć na jakiej umowie jesteś zatrudniony? Masz jakieś dodatki jako kierowca?

Maja

@Daniel zdecydowałeś się aplikować do Delta Trans Logistik czy na razie poszukujesz potrzebnych informacji do podjęcia decyzji? @ja Twoja wypowiedź jest mało merytoryczna. Jeśli chcesz podzielić się opinią o Delta Trans Logistik zawrzyj w komentarzu rzeczowe informacje o pracy w tej firmie.

ja

Delta to dziadostwo,albo bankrut,szkoda czasu na tą firmę

Daniel

PANOWIE, A CZY KTOŚ MOŻE OPISAĆ JAK WYGLĄDA PRACA NA NAPRAWIE PALET? JAKA STAWKA ZA GODZINE I ILE GODZIN PRACY ?

Maja

@Gruby Bomar czy dalej pracujesz w Delta Trans Logistik? Czy od ostatniej Twojej wypowiedzi zmieniło się coś o czym warto wspomnieć na forum? Może firma poczyniła jakieś kroki, które spowodowałyby zmianę Twojej oceny? Takie informacje będą z pewnością przydatne dla kandydatów, którzy są zainteresowani pracą na stanowiskach: https://www.deltatrans.pl/pl/35,Oferty-Pracy

anonymous

Miałem się tam właśnie zatrudnić ale tego nie zrobię po tym co tu przeczytałem. Jelenia mogą się znaleźć przed lustrem ewentualnie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Delta Trans Logistik Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Gruby Bomar

Widać ze na DKS juz się wszyscy co na oczy przejrzeli juz tam nie pracują. Wiadomo kto się miał dobrze i dobrze .... pracuje do dziś . Same wszystko wyszło komu ten system tak pasuje.

Zygmunt

Dwa miesiace i podziękowałem im z dnia na dzień. Takie traktowanie kierowcy jak Delcie jest wręcz niespotykane. Po kilkunastu latach miedzynarodówki chcialem odpocząć trochę po kraju. Po tygodniu na krajówce bylem bardziej zorany jak po trzech za granicą. Spedytorzy krajówki traktują kierowców jak swoją własność, nie licząc się z nikim i z niczym co nakazują przepisy dotyczące czasu jazdy i pracy. Zlecenia planują tak jakby czas był gumowym balonem. W efekcie wcześniej czy później pęka im każdy balonik w postaci zwalniajacych się lub porzucajacych pracę z dnia na dzień kierowców.

Były pracownik BOM

Pracowalam w biurze obsługi magazynu. Zostalam zwolniona za nie wpasowanie sie do zespolu( totalna bzdura z dziewczyami z biura mam kontak bardzo dobry i w pracy sie swietnie dogadywalysmy) tak naprawde jesli nie jestes potulnym barankiem i nie wykonujesz polecen czesto bez sensu to nie masz co w Delcie miejsca szukac. Jesli sie odzywasz za duzo to momentalnie jestes na celowniku. Lider zero pojecia o zarzadzaniu ludzmi. Czesto obrazona i wyzywajaca sie na pracownikach. O kierowniczce szkoda gadac jeszcze gorsza mialam wrazenie ze wiecznie ma focha. Oczywiscie takze popelniama bledy w pracy- nie specjalnie. Zarobki jak na ilosc wykonywanych obowiazkow naprawde marne. Na zebraniach pracowniczych wieczne pretensje zero pochwal. Ludzie super, tylko ich mi szkoda. Zostalam zwolniona przez Pana dyrektora po wykonanej zmianie o 22.00 w srodku tygodnia, w sumie do konca nie wiedzial za co mnie zwalnia a kierowniczka i lider nawet nie mialy odwagi przyjechac, szybciutko o 14 kiedy przyszlam do pracy uciekly do domkow. NIE POLECAM!

Kierowca Delty

Jak już to tylko na miedzynarodówkę panowie. Na krajówce macie spedytorów miotajacych sie w zleceniach jak trzyletnie dziecko w puzlach. Żenada. Potrafią dwa nie w pełni załadowane zestawy wysłać na ten sam dzień i godzinę do jednego odbiorcy, gdzie wszytko mogło wejsc na jeden samochód. Wysyłają cie po ładunek który nie ma szans zmieścić sie na naczepę. Wieczne nieporozumienia i obsuniecia w trakcie tygodnia. Prace ci ukladaja tak jakbys mial same pietnastki i dziesiatki do wyjezdzenia od poniedzialku do piatku a ustawowe pauzy sa dla nich z zalozenia czasem dla zaladunku i rozladunku a nie dla kierowc. Skonczysz zlecenia gdzies w Polsce i stoisz dla idei bo laskawca spedytor dobe nie odbiera telefonu lub nie odpisuje na smsy. Kierowce mają trudno mi nawet określić za kogo a raczej za co..... Od jakiegoś czasu już jeżdżę w Delcie na miedzynarodowce i niewyobrazalna jest różnica w jakosci mojej pracy. Spedytorzy maja pojęcie o normach czasu pracy i jazdy kierowcy i pracuja tak aby można było bez szarpania spokojnie jeździć. Podsumowując. Jak przejdziesz w Delcie przez krajowke to nic cie juz potem w życiu nie bedzie w stanie zabić.......

anonymous
@Kierowca Delty 17.02.2018 12:09

delta to pikus w porownaniu do dziad transow z terenow POLSKI WSCHODIEJ o num rejestracyjnych zaczynajacych sie na LLU

Maja

@Pracownik biurowy, mógłbyś konkretnie przedstawić aktualną sytuację występującą w Delta Trans Logistik w tym momencie? Czy Twoim zdaniem atmosfera wpływa bezpośrednio na rotację wśród pracowników? Twoja merytoryczna wypowiedź posłuży innym użytkownikom tego forum.

Pracownik biurowy

Dzisiaj odmeldował sie z krajówki kolejny kierowca i to po paru dobrych latach pracy. W dodatku z dużym doswiadczeniem . Młodych już nie przychodzi tylu co niegdyś i nie ma kim zaklejać wakatów. Przedmiotowe traktowanie ludzi na krajówce przynosi paraliżujące dla nas skutki. Spedytorzy na volvo-traktory.... Naprzód....

janusz

NA kraju jest jeden kozak człowiek który ma jaja i jest nie dozajechania psychiczne wykonczyl spedycje medzynarodowa teraz wykończy krajowa ...

Piotrek
@janusz 01.04.2018 12:57

Brawo dla Rafała

Polecam zajrzeć

Opinie Gowork Delta Trans Transporte

Polecam zajrzeć w ten link

Na tej stronie znajdziecie mechanizm tego całego ustrojstwa https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,740305

Sam porzuciłem i teraz żyję

Tego DELTODZIADOSTWA nikt nie wykończy. Slizgaja się cały czas na naborze nowych świeżakow po kursach i to im sie od lat udaje. Taka polityka naszego szefostwa i nas starych kierowców mają tak samo za nic jak tych nowych. Spedytorzy na kraju to swoistego rodzaju klub kołkotłuków. Robią za młota Antoniego kreując sie jako super zaradna spedycja. Nawet jak coś nawywijaja to nikt ich nie wyrzuci bo jaki operatywny spedytor przyjdzie do tego zarażonego nieudolnoscia gniazdka.... Wyłączyć im "wujka googla" i będą sie wieszać na brzózkach przy płocie :-) Porzucenia pracy to już się stały standardem w ostatnich miesiacach

Były

Warsztat to sami prezesi nic nie robią jak masz awarie to (usunięte przez administratora) chcą to na papierze. Przekaźnikiki bo to nie są żaddni spedytorzy to Pany

Driver

Trzeba szukać koledzy kierowcy nowej pracy ! Z naszej Deltatrans zaczyna sie już polału robić Ukrainentrans.... Nie dadzą nam zarobić za wszelką cenę choćby mieli diabła zamiast nas zatrudnić

Maja

@Już mnie tam nie ma....., rozumiem, że nie pracujesz już w Delta Trans Logistik Sp. z o.o. ze względu na wynagrodzenie, które Ci nie odpowiada. Czy pracodawca ten oferował Ci jakiś system premiowy lub okresowe podwyżki? Są może jakieś aspekty, które Ci się podobały w firmie?

Już mnie tam nie ma
@Maja 25.03.2018 22:30

System premiowy w tej firmie polega na tym iż. Podstawa wyplacana z umowy o pracę. Premia natomiast wyplacana jest z piziomu fikcyjnej umowy zlecenie zawieranej co miesiąc z firma "córką" Delta Trans Transporte. Fikcyjną gdyż w rzeczywistości żaden z kierowców nie wykonuje czynnosci zawartej w umowie. Jest to tylko po to aby okradać system ubezpieczeń społecznych i pracownika. Nie oprowadzając z tej kwoty składek do ZUS-u

Już mnie tam nie ma.....

Nigdy więcej Delty........ Nigdy...... Zarobisz na kraju moze 3500 zl ale wyssają z kierowcy maksimum nakladu czasu pracy. Podzielilem przepracowane godziny po pełnym miesiącu jak wziąłem całą wypłatę i wyszlo mi ze na godzinę zarabiam 13 zł. Czyli..... Tyle ile ma ochroniarz na cieciówce. Za pracę na zestawie smieszne poorostu i żenujące..... Masakra jakaś

Mobil

G. Ó. W. N. I. A. N. A Firma. Łapią się już wszystkiego aby zatrzymać kierowcę. Jak masz nową możliwość pracy to zrobią wszytko aby ci to uniemożliwić. Czyli normalnie rozwiązać umowę. Kierowcy majac lepsze oferty najzwyczajniej robią porzucenie pracy i idą do lepszych firm. Gdzie samochód jest w dobrym stanie a i zarobek lepszy. Ja tak zrobilem. W krajówce już niedługo spedytorzy pójdą na kurs prawa jazdy bo nikt inny im roboty nie zrobi.....

Tomek

Dwa lata tam już nie pracuję zerknąłem tu przez przypadek i z tego co czytam jest tylko gorzej bo wcześniej chociaż ktoś próbował słuchać kierowcy co i tak niczego do sprawnosci pracy nie wynosiło. Ogólnie Dziad Trans jest coraz wiekszym Dziad Transem. Piwodzenia ochotnikom hufca pracy w Delcie......

Przemek

W ofercie pracy oferują szkolenia dla kierowców. Jedyne szkolenie jakie będziecie mieli to nieustanne ćwiczenia jak wycisnąć z kierowcy maksimum pracy tak za kierownicą jak i podczas załadunków i rozładunków. Niepisane funkcyjne w Delcie to mistrz operator paleciaka. Za co grosza nigdy nikt nie zobaczył. W firmie w której teraz pracuję jeżeli dochodzi do konieczności załadunku lub rozładunku przez kierowcę za każdy taki epizod mam dopłacane od 50 do 100 zł. Co i tak jezt rzadkością a w Delcie to była codzienność....

Odmeldowany z Delty

Czlowieku w tej firmie każdemu dadzą umowę o pracę aby go tylko zatrzymać. Dadzą ci umowę o pracę na minimalną krajową a jak bedzie coś wiecej do wypłacania to na osobnej umowie zlecenie. Uciekaj z daleka od tego kanału bo większego bagna raczej nigdzie nie znajdziesz.... Od miesiaca pracuje juz gdzie indziej i teraz wiem ze pracuje a nie oram jak wół

Bi.. Goos

Hello. Dostaje się w tej firmie od razu umowę o pracę?

Damian

Witam. Czy można zatrudnić się w firmie wraz z orzeczeniem o niepełnosprawności?

Damian
@B 02.03.2018 17:32

Dobrze. Ale jak jest z nockami. Czy będą robić problemy na rozmowie kwalifikacyjnej jak im o tym powiem? I czy jest tam od razu umowa o pracę?

Konrad

Pracowałem równolegle pod spedytorem Tomaszem. Człowiek bardziej rozumny w zakresie norm czasu jazdy i pracy. Jednak jak wszyscy w Delcie działający pod presją wyników finansowych firmy. Nie da się Panowie żyć między ludźmi pracując z nimi i jednocześnie zadowalajac oczekiwania masonów. Znajdzie firmę gdzie będziecie ludźmi, a nie trybami do robienia wyników finansowych prezesom i dyrektorom kosztem swojego człowieczeństwa. Szanujmy się gdyż sam od siebie kapitalista nas żaden nie oszczędzić. Dobra chwila na przemyślenie tego co napisalem i moze się dużo zmienić.....

Zostaw opinię o Delta Trans Logistik Sp. z o.o. - Świętochłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delta Trans Logistik Sp. z o.o.