Omega Inkasso Kancelaria Windykacyjna Sp. z o.o.

Opinie o Omega Inkasso Kancelaria Windykacyjna Sp. z o.o.

Adriana Szarpa

Chciałam się podzielić swoją współpracą z kancelarią Omega. Ich stronę znalazła moja córka i zaaplikowała do nich. Miałam wątpliwości co do spraw związanych z oszustwem na kryptowalucie, ale ok uwierzyłam i podjęłam współpracę z omega. Wszystko trwało mniej więcej 2 miesiąca, po czym już odzyskali moją kasę. w sumie polecam całemu zespołu dlatego, że dużo ludzi zajmowali się moją sprawą. Pozdrawiam!

Olaf Muszak

Kancelarią Omega zobaczyłem w programie tv i był poruszany temat właśnie idealny pod mój problem. Muszę przyznać, że trafiłam w 100 . Powiem tylko tyle. Pełen profesjonalizm. Moja sprawa skończyła się z rezultatem najlepszym z możliwych dla mnie. Była to sprawa odzyskania środków od brokera. Z ręką na sercu polecam Pana Adama Kaczmarek i będę mu wdzięczny do końca życia.

Ryszard Kosiński

Komunikacja z kancelarią była niezwykle rzetelna. Zawsze byłem informowany o postępach w mojej sprawie, co pozwoliło mi czuć się pewnie i zaufać ekspertom.

Marcin Dąbkowski

Cenię kreatywne i innowacyjne podejście do spraw prawnych, które zastosowano w moim przypadku. To dowodzi, że ta kancelaria potrafi dostosować się do indywidualnych potrzeb klienta.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Omega Inkasso Kancelaria Windykacyjna Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Z pełnym przekonaniem polecam tę kancelarię windykacyjną każdemu, kto potrzebuje pomocy w odzyskiwaniu środków. Doświadczenie z nimi było bezcenne, a rezultaty mówią same za siebie.

Grzegorz Małek

I had been to them for a consultation the previous month about the imposed block on my cryptocurrency exchange account fortunately at the last minute I realized that I might be scammed by the broker before I sent the money to the broker's account. Newexpert Law Firm successively unblocked my frozen funds and sent them back to my account. thank you.

Kazimierz Mazur

Straciłem nadzieje że się uda odzyskać jakąkolwiek kwotę zainwestowaną. Pieniądze zostały zwrócone na moje konto. Rzetelna firma, polecam i serdecznie pozdrawiam.

Andrzej Troczek

Oczywiście, chętnie napiszę pozytywną opinię dla kancelarii prawniczej, która pomogła mi odzyskać pieniądze od brokera. Kancelaria zapewniła mi doskonałą obsługę klienta. Jestem ogromnie wdzięczny Kancelarii Newexpert za ich profesjonalizm, zaangażowanie i skuteczność w odzyskaniu moich środków. Polecam ich wszystkim, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji, ponieważ są to prawdziwi eksperci w dziedzinie odzyskiwania pieniędzy od brokerów.

Ania Wojciechowska

Mój tata dostał pismo od firmy windykacyjnej, która próbowała wyłudzić pieniądze za rzekome odzyskanie. Po odpowiedzi firmy OMEGA te (usunięte przez administratora) przestali tatę niepokoić zarzutami do zapłaty za usługi, których nie dokonali. Szczerze polecam! Dobra Kancelaria!

Bożena

Odzyskałam środki od brokera za pomocą tej kancelarii. Cały proces był łatwy i szybki. Pasuje mi taka współpraca!

Janusz Koczorowski

Dobra kancelaria , która nie pobiera kosztów za rozpoczęcie sprawy , jest umowa . Moja sprawa nie była skomplikowana ja powiedział prawni k , dlatego zagwarantowali dobry wynik . Odzyskałem 16 tyś zł i odprowadziłem 10 % za usługi . Były odzyskane w ciągu tygodnia . Polecam .

DAMIAN KORDIAN

W kwietniu 2023 zainwestowałem 8000 zł do firmy brokerki Fintechfinance. Wydawało mi się że to jest poważny broker, z którym miało niby się dobrze zarabiać. W praktyce, jak mi później prawnicy kancelarii prawnej Omega powiedzieli, że zakładają konta handlowe na swojej stronie, która jest fikcyjna, gdzie oni są oni są administratorami. Najpierw z tej kwoty był zarobek 11 000 USD. Jak poinformowałem tego pseudo analityka, który rozmawiał na łamanym polskim że za tydzień chcę wypłacić 6000 USD, to nagle po dwóch dniach weszliśmy w jakieś transakcję, które mi spaliły depozyt do 0. Zapytałem się tego analityka jak to jest możliwe że z 11 000 USD w ciągu 2 dni 0, przecież on jest osobą która niby się zna na tym. To zaczął tłumaczyć się że to ogromne spadki na giełdzie są winne, a nie on i nie jego wina. Szukałem pomocy prawniczej w tej sprawie, ale nie każdy prawnik zajmuje się takimi sprawami. Trafiłem na kancelarię Omega, która oferowała pomóc w takich sprawach. Było mi wytłumaczono że to była strona fikcyjna i nie nie ma wspólnego z rzeczywistością, a ten broker mógł robić transakcję w takim kierunku jak mu się podoba i potrzeba oraz nie mając nic wspólnego na prawdziwych giełdach. Prawnik kancelarii Omega mi pomógł odzyskać 22 000 PLN. Bardzo polecam, chociaż bardzo się bałem tego oraz miałem ogromny dystans to tej sprawy. Ale zaryzykowałem i mam szczęście i udało się wyjść na prostą. Polecam kancelarię Omega za poważne podejście do sprawy oraz skuteczność.

Karolina Frelich

Kancelarię Omega Inkasso polecam z całego serca. Dosłownie uratowali mi życie jak(usunięte przez administratora)Odzyskałam nie wszystko ale uwierzcie mi że jestem najbardziej szczęśliwą kobietą na świecie.

Kordian Frelich

2 miesiące temu trafiłem na reklamę baltic pipe, którą niby reklamowali (usunięte przez administratora) Jak później mi prawnik kancelarii Omega Inkasso mnie poinformował, że to jest ściema oraz tylko wizerunek takich znanych ludzi są (usunięte przez administratora) dla takich reklam, gdzie można zarobić szybko i dużo. Pozostawiłem formularz, za 10 minut zadzwoniła jakaś Pani Katarzyna Nowak, która mi w ciągu 10 minut wytłumaczyła jak to ma niby wyglądać i wpłaciłem na start 5000 PLN. Wszystko niby było fajnie, rosły moje niby zarobki. Łącznie wpłaciłem do nich 45 000 PLN. Gdy doszło do wypłaty to zaczęli mi bajki opowiadać o różnych pseudo pretekstach, za co niby mam zapłacić żeby wypłacić. Zaczęli od podatku, od razu zorientowałem się że to ściema, gdy moja żona pracuje w księgowości. Dalej zaczęli kręcić, ale powiedziałem że nic nie wpłacę więcej, gdy nie zobaczę jak to się wypłaca. Oni tam namawiali, ale później już wiedziałem że to są (usunięte przez administratora) i nic więcej. Zgłosiłem tą sprawę do kancelarii Omega Inkasso, oraz oni mi pomogli odzyskać 50 000 zł. Moja sprawa trwała około 2 miesięcy i miałem trochę stresu oraz obaj jak to wszystko trwało. Ale prawnicy kancelarii Omega są zaangażowani oraz podchodzą poważnie do swojej pracy oraz klientów. Zdecydowanie polecam.

Paweł Adam Mikołajewski

Oceniam kancelarię bardzo wysoko. Ich usługi i profesjonalizm zasługują na uznanie. W trakcie naszej współpracy, doświadczyłem rzetelności, kompetencji oraz skuteczności, które przekładają się na pozytywne wyniki w mojej sprawie. Kancelaria prawna okazała się nie tylko fachowa, ale także elastyczna w podejściu do moich potrzeb i problemów. Współpraca z nimi była efektywna i komunikacja przebiegała sprawnie. Wszelkie kwestie prawne były przedstawiane w zrozumiały sposób, co pozwoliło mi lepiej zrozumieć i kontrolować proces. Gorąco polecam tę kancelarię prawną każdemu, kto potrzebuje profesjonalnej pomocy w kwestiach prawnych. To zespół, na którym można polegać, a ich zaangażowanie i staranność w rozwiązywaniu spraw są godne uznania.

Mariusz Królewski

Świetnie, jedno z niewielu polskich biur, które naprawdę rozwiązują problem klienta, a nie wyłudzają pieniądze! Polecam!!!

Miłosz

Moje doświadczenie z tą kancelarią windykacyjną, która specjalizuje się w odzyskiwaniu środków z (usunięte przez administratora) brokerskiego, było naprawdę pozytywne. Kontakt ze strony firmy był niezwykle dobry i profesjonalny, a nawet miałem okazję odwiedzić ich biuro osobiście. Jestem pewien, że wszystko, co ta firma robi, jest w pełni zgodne z przepisami prawa i działa na rzecz swoich klientów. To daje mi pewność, że mogę im zaufać i polegać na ich pomocy w trudnych sytuacjach. Współpraca z nimi pozwala mi wierzyć, że są profesjonalistami, którzy naprawdę się starają pomóc swoim klientom. Polecam tę kancelarię każdemu, kto potrzebuje wsparcia w odzyskiwaniu środków po oszustwie brokerskim. Warto wiedzieć, że można na nich polegać i że działają legalnie oraz z pełnym zaangażowaniem.

Sylwester Dakowski

Kancelaria windykacyjna OMEGA, która pomaga mi w odzyskiwaniu środków z (usunięte przez administratora) brokerskiego, zasługuje na pozytywną opinię. Przed rozpoczęciem współpracy dokładnie przejrzałem dokumenty z nimi związane i jestem zadowolony z ich transparentności oraz profesjonalizmu. Podejście do współpracy w tej kancelarii jest w porządku, a zespół, który pomaga mi w procesie odzyskiwania środków, działa z zaangażowaniem i skutecznością. Po padnięciu ofiarą (usunięte przez administratora) brokerskiego, byłem niepewny, czy uda mi się odzyskać utracone pieniądze. Jednak dzięki ich pomocy, widzę światełko na końcu tunelu. Polecam tę kancelarię każdemu, kto znajduje się w podobnej sytuacji. Działają profesjonalnie, a ich podejście do klienta jest godne uznania. Warto z nimi współpracować w przypadku tak delikatnych i skomplikowanych spraw jak (usunięte przez administratora) brokerskie. Dziękuję bardzo!

Aneta Syczewska

Ocena kancelarii windykacyjnej Omega Sp. z.o.o, która pomagała mi w odzyskaniu środków z (usunięte przez administratora) na OLX, jest wyjątkowo pozytywna. Przed rozpoczęciem współpracy dokładnie sprawdziłem ich reputację i muszę powiedzieć, że byłem mile zaskoczony. Ta kancelaria okazała się nie tylko dobrą, ale także rzetelną. Ich imponujący zespół prawników wykazał się ogromnym profesjonalizmem i skutecznością w procesie odzyskiwania środków. Byłem pełen obaw i stresu po tym, jak padłem ofiarą (usunięte przez administratora) na OLX, ale dzięki ich pomocy udało mi się odzyskać utracone pieniądze. Gorąco polecam tę kancelarię każdemu, kto potrzebuje wsparcia w podobnej sytuacji. Działają z pełnym zaangażowaniem, a ich prawnicy są naprawdę imponujący. To zdecydowanie kancelaria, na którą można liczyć.

Adrian Królewski

Muszę powiedzieć, że miałem niewiarygodne szczęście trafić na kancelarię windykacyjną Omega, która naprawdę wie, co robi. Szybko odzyskali moje pieniądze po tym, jak byłem (usunięte przez administratora) przez brokera fałszywego. Kiedyś nie wiedziałem, jak mam przeżyć, zwłaszcza mając na karku długi. Byłem bezradny po próbach działania z firmą SpartaGroup, której usługi okazały się bezwartościowe. Ale potem trafiłem na tę dobrą firmę, która naprawdę zasługuje na rekomendację. Ich skuteczność i profesjonalizm są niezrównane. Gorąco polecam ich każdemu, kto przeżył podobne trudności jak ja. Dzięki nim wreszcie mogę odetchnąć z ulgą i spokojnie patrzeć w przyszłość. To naprawdę uczciwa kancelaria, która działa dla dobra swoich klientów. Dziękuję, że mi pomogliście.

Zostaw merytoryczną opinię o Omega Inkasso Kancelaria Windykacyjna Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Omega Inkasso Kancelaria Windykacyjna Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Omega Inkasso Kancelaria Windykacyjna Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Omega Inkasso Kancelaria Windykacyjna Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Omega Inkasso Kancelaria Windykacyjna Sp. z o.o.