Omega Inkasso Kancelaria Windykacyjna Sp. z o.o.

Opinie o Omega Inkasso Kancelaria Windykacyjna Sp. z o.o.

Bartosz

Odzyskałem z pomocą kancelarii samochód, który straciłem przy nieudanej inwestycji. Dwa lata męczyłem się z inną kancelarią. Nie załatwili nic w mojej sprawie. Dodatkowo chcieli uzyskać ode mnie płatność za prowadzenie sprawy przez 2-lata. Kancelaria wygrała sprawę i dzięki temu mogłem kupić sobie nowy samochód i nie ponosić dalszych opłat taxi. Kancelaria wywalczyła również zwrot poniesionych przeze mnie kosztów. Zespół godny polecenia! Dobrzy ludzie, którzy nie są obojętni ma krzywdę człowieka. Byłem na skraju załamanie i bezsilny - dzięki Omega Inkasso mam wreszcie spokój psychiczny. Dziękuje z całego serca całemu zespołowi️.

Mateusz

Polecam kancelarię! W ramach współpracy zaoferowała rozwiązania adekwatne do oczekiwań przy jednoczesnym zabezpieczeniu interesów zlecającego, na które mógłby wpaść wyłącznie profesjonalista. Otwarta i przyjazna atmosfera oraz bezproblemowy kontakt oraz pomoc w każdej chwili wymagającej wsparcia prawnika.

Artur Gross

Chciałbym podziękować kancelarii Omega za rozwiązanie mojej kwestii zwrotu pieniędzy, które zainwestowałem u brokera. Chciałbym, aby było więcej takich firm zorientowanych na klienta.

pol83
@Artur Gross

witam jak dlugo czekales na zwrot srodkow?

Paweł Kowalski
@pol83

Cały proces zajął mi około 3 miesięcy, ale miałem trudną sytuację.

pietro.wicherek@gmail.com
@Artur Gross

Witam. Chciałbym zapytać,jakie poniosłeś koszta, przed odzyskaniem pieniędzy, z tytułu kosztów z kancelaria? Kto prowadził twoja sprawę?

Agnieszka

Kompletna i profesjonalna obsługa prawna. Niesamowita wiedza, rzetelność, zaangażowanie, kultura osobista, profesjonalizm i skuteczność! Bardzo polecam Kancelarię Windykacyjną Omega Inkasso

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Omega Inkasso Kancelaria Windykacyjna Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Katarzyna Michalska

Serdecznie polecam kancelarię Omega Inkasso, bardzo profesjonalna obsługa od początku do samego końca włącznie z reprezentowaniem przed sądem z pozytywnym zakończeniem. Pan mecenas Jerzy Malinowski skutecznie odzyskał w moim imieniu odszkodowanie za nieudane inwestycje

Anna Mazur

Wiedziałam, że są dobrzy w tym co robią, ale nie spodziewałam się takiego przebiegu zdarzeń podczas współpracy ponieważ myślałam, że KANCELARIA Omega Inkasso tylko część straconych środków odzyska lub będzie to długo trwało, oni w niespełna miesiąc czasu odzyskali ponad 20 tys. zł

Barbara Kozakiewicz

Osoby reprezentujące Kancelarię Omega Inkasso znają się na swojej pracy jak nikt inny w całym kraju. Panowie z kancelarii poradzą sobie z każdą sytuacją bez znaczenia na stopień trudności.

Alek Mejer

Myślałem, że już nie odzyskam straconych pieniędzy, ale Kancelaria Omega Inkasso uświadomiła mnie, że jest to sprawa do wygrania tylko trzeba dobrze się do niej przygotować. Pomogli mi w zebraniu wszystkich dokumentów i zabrali się do działania, a po miesiącu pieniądze wróciły do mnie na konto. Rzeczowo i na temat odbywają się spotkania z ich specjalistami, a to bardzo dobrze świadczy o firmie tego rodzaju.

Robert

Można śmiało korzystać z usług! Kancelaria Omega Inkasso towarzyszę mi w procesach windykacyjnych od 2 lub 3 lat i nigdy nie było żadnego problemu. Mają ogarniętych prawników, komorników i najlepszych w branży windykatorów, którzy potrafią ściągać długi zarówno od innych firm czy spółek jak i również też od osób prywatnych. POLECAM

Paweł Kowalski

Spłaciłem długi dzięki omega! Najpierw poprosiłem znajomych o pożyczenie pieniędzy na mojego brokera, kiedy znajomi powiedzieli, że więcej mi nie dadzą (w sumie pożyczyłem około 3 tys. euro), poszedłem do banku i wziąłem kredyt (65000 tys. zł). Nie będę mówił o moich osobistych inwestycjach, w sumie straciłem około 100 tysięcy dolarów, kiedy zdałem sobie sprawę, że zostałem oszukany, chciałem wyrównać swoje życie, ponieważ zostałem z niczym. Omega była moją ostatnią szansą na odzyskanie wszystkiego i całkowicie mi się to opłaciło. Robercie , będę ci wdzięczny do końca życia i modlę się do Boga, abyś pomagał ludziom, dziękuję!

Grzegorz Słaba

Nigdy nie myślałem o tym, że faktycznie można otrzymać zwrot pieniędzy. Żałuję tylko, że nie znalazłem ich wcześniej! W końcu odzyskałem 5000E, które głupio wpłaciłem na konto brokera. Dziękuję, dziękuję, dziękuję !!!!

Radosław Nowak

Odzyskałem pieniądze za pośrednictwem regulatora (2500 dolarów), po zwrocie wzięli 8% zgodnie z umową, jestem bardzo zadowolony. Dziękuję !!!

Mieczysław Kaczmarski

Witam, chciałbym podzielić się moimi doświadczeniami z Omegą. Po pierwsze chciałbym wyrazić wdzięczność wszystkim pracownikom tej firmy za udzielenie pomocy prawnej. Jak mi powiedzieli, szybko się zorientowałem i dzięki temu szansa na odzyskanie pieniędzy była łatwiejsza.

Dorota Dudek

Od razu widać, że zespół Omega Inkasso jest doświadczony! Wszyscy są spokojni, rozsądni i gotowi do pomocy! Myślę, że nie jestem pierwszą , która przepuściła swoje pieniądze, a potem mi je zwrócili. Dziękuję bardzo i życzę powodzenia w dalszym rozwoju.

Kondrat Trojanowski

Z powodzeniem współpracowałem z kancelarija Omega lnkasso, zwrócili całą kwotę, oczywiście 2 miesiące pracy, ale zwrócili, radzę wszystkim z nimi współpracować!

Katarzyna Bobrowska

Kancelaria nie tylko wyjaśniła mi, co powinienem zrobić w mojej sytuacji, ale także pomogła mi odzyskać pieniądze od brokera, z czego jestem bardzo zadowolony. Dziękuję OMEGA INKASSO!

Jacek Świątecki

Dziękuję OMEGA INKASSO za wysokiej jakości usługi! Skontaktowałem się z kancelaria w sierpniu, aby odzyskać pieniądze od spółdzielni. Przygotowali dokumenty i wysłali je do spółdzielni. Po 3 tygodniach zadzwonili do mnie, żebym przyjechał i odebrał pieniądze. Odzyskałem całe moje 50 000 zł. Jeszcze raz dziękuję.

Łukasz Matuszko

Pomogli mi odzyskać pieniądze. Zwrot trwał dwa i pół miesiąca, ale cała kwota została zwrócona. Wszystko odbyło się dokładnie tak, jak obiecano. Jestem bardzo zadowolony, chociaż na początku nie wierzyłem i miałem duże wątpliwości.... Dobra robota.

Nick Burzec

OMEGA INKASSO pomogłi mi w sprawie brokera, od którego straciłem dużo pieniędzy i zapewniła świetne wsparcie prawne. Dziękuję za odzyskanie moich pieniędzy i pracę na rzecz oszukanych ludzi.

Katarzyna Maj

Kancelaria Omega okazała się być niezwykle pomocna w odzyskaniu moich pieniędzy.Ich profesjonalizm i skuteczność przerosły moje oczekiwania. Dzięki ich zaangażowaniu i wiedzy prawniczej udało mi się odzyskać swoje środki za co jestem im niezmiernie wdzięczny. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Omega Inkasso Kancelaria Windykacyjna Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Omega Inkasso Kancelaria Windykacyjna Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Omega Inkasso Kancelaria Windykacyjna Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Omega Inkasso Kancelaria Windykacyjna Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Omega Inkasso Kancelaria Windykacyjna Sp. z o.o.