Omega Inkasso Kancelaria Windykacyjna Sp. z o.o.

Opinie o Omega Inkasso Kancelaria Windykacyjna Sp. z o.o.

Magdalena

Jestem mega wdzięczna całemu zespołowi "Omega Inkasso"! Pomogli odzyskać pieniądze od nieuczciwego brokera! Już nawet nie liczyłam na to, że odzyskam swoje pieniądze! A tutaj wszystko poszło bardzo szybko. I co najważniejsze, mogą zagwarantować wynik! Bardzo polecam! Jeśli masz podobną sytuację, śmiało się zgłoś!

Magdalena

Skontaktowałem się z oszustem-brokerem i najgorzej, doładowałem swoje konto przekazem kryptowalutowym. Wszyscy, włącznie z policją, mówili, że nie ma szans. Ale na szczęście skontaktowałem się z "Omega Inkasso" i jakoś cudem sobie poradzili. Nie powiem, że wszystko odbyło się natychmiastowo, ale ostatecznie odzyskałem moje pieniądze. Polecam!

Piotr Kościelniak

Chciałem zarobić dodatkowe kilka tysięcy... i trafiłem na (usunięte przez administratora) Ani pieniędzy, ani zysków. Obiecali sprawdzony schemat, który na pewno przyniesie dochód. Włożyłem swoje oszczędności i zostałem z niczym... myślałem, że wszystko stracone, nie odzyskam. Kancelaria "Omega Inkasso" została polecona przez dobrych znajomych, którzy znaleźli się w takiej samej sytuacji jak ja. Początkowo nie wierzyłem. Ale na ich przykładzie zrozumiałem, że można im zaufać. Zwrócili wszystko do ostatniego grosza! Polecam!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Omega Inkasso Kancelaria Windykacyjna Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
@Małgosia

Witam bardzo serdecznie chciałabym bym zapytać czy pracuje u was Dominik Nawrocki ponieważ prowadzi teraz moją sprawę będę wdzięczna za odpowiedź pozdrawiam

@@Małgosia

Dzień dobry, tak, Pan Dominik jest jednym z najlepszych pracowników!

Kazi

Zawsze pamiętaj o jednej rzeczy. Nie współpracuj z żadnym brokerem bez sprawdzenia jego legalności. Nie podpisałem żadnych dokumentów z moim brokerem, wysyłałem pieniądze na konta bankowe osób fizycznych, korzystałem z programu anydesk. To będzie nauką w moim życiu. Nie miałem już nadziei i pieniędzy. Dowiedziawszy się, że Omega-inkasso nie pobiera żadnych przedpłat za swoje usługi, postanowiłem spróbować, ponieważ nie będzie mnie to kosztować absolutnie nic. Po pewnym czasie otrzymałem informacje od Omega-Inkasso że udało im się znaleźć moje pieniądze i wkrótce otrzymałem je z powrotem na moje konto. Wyrażam ogromną wdzięczność zespołowi Omega-Inkasso za udzieloną mi pomoc. To będzie dla mnie nauką na całe życie.

Ron Bartejewski

Rok temu rozpocząłem współpracę z brokerem z Baltic Pipe, na początku poprosili mnie o zapłacenie 150 dolarów, zapłaciłem i wszystko było w porządku, ale potem poprosili mnie o zainstalowanie oprogramowania Any Desk. Po zainstalowaniu tego programu straciłem 7000 zł z konta i okazało się, że wzięli na mnie pożyczki. Po tym przestali się ze mną kontaktować, jestem samotnym ojcem, nie chciało mi się żyć, ale znajomy polecił mi tę firmę, szczerze mówiąc nie wierzyłem, że uda mi się coś odzyskać, bo policja zamknęła sprawę, ale dzięki pracy a doświadczeniu Pani Aleksandry Starzak odzyskałem pieniądze, w stu procentach. Dziękuję za pomoc nawet w tak trudnych sytuacjach.

Komentarzy zostają usunięte tylko a wyłącznie w przypadku, kiedy nie udaje się ustalić tożsamość klienta. Co oznacza że publikację tych komentarzy są umieszczane nie przez naszych klientów, tylko przez konkurencję lub brokera z którymi się walczymy.

Andrzej Lis

Na początku stycznia 2024 skusiłem się zainwestować 9000 zł na przeudo inwestycje baltic pipe. Wyglądało wszystko wiarygodnie, reklama z Panem prezedentem, pozostawiłem zgłoszenie, odzwonił jakiś konsultant, przedstawił mi jak to będzie wyglądało i tak dalej, założył konto handlowe na platformie, dalej już wspówpracowałem, jeżeli to można tak nazwać z Panem Andrzejem Wiśniewskim, który przedstawiał się jako ekspert handlowy. Najpierw było dobrze, kapitał rósł, spróbowałem wypłacić 50 dollarów, wypłacili bez problemu. Dalej zainwestowałem jeszcze 8000 zł, do tego tysiąca co wpłaciłem na jakieś konta osób ze wschodnimi imionami i nazwiskami gdzieś na Litwę. Dalej mój kapitał doszedł do kwoty 14 000 dolarów, więc zdecydowałem wypłacić 10 000 dollarów, a 4000 dolarów chciałęm pozostawić na handel dalej i tutaj zaczęły się śmieszne preteksty do zapłaty podatku. Wiedziałem że podatek się płaci od przychodu oraz do swojego urzędu skarbowego, a nie do żadnej firmy, z którą nawet umowy nie miałem. Jak powiedziałem to do swojego przeudo analityka, to załął na mnie wydzierać się oraz wyzywać mnie od idiotów. Przez przypadek trafiłem na ogłoszenie Kancelarii Omega Inkasso, że mogą mi pomóc w odzyskaniu środków w tej sprawie, bo z tamtymi kontakt się urwał. Pani Oliwia Litwinowicz prowadziła moją sprawę i w ciągu 2 tygodni udało im się odzyskać mi 22 000 zł, z czego byłem niezmiernię szczęśliwy. Zdecydowanie polecam w takich sprawach Kancelarię Omega Inkasso oraz Panią Oliwię.

Komentarzy zostają usunięte tylko w przypadku kiedy nie zostaje ustalona tożsamość osoby publikującej komentarz, co oznacza, że nie jest to nasz klient tylko konkurencja która ma namiar nas oczerniać.

Stanisław Parzęcki

Nazywam się Stanisław, 2 lata temu napisała do dziewczyna na Facebooku i zaproponowała zarabianie na kryptowalutach. Komunikowaliśmy się bardzo długo i za każdym razem prosiła mnie o wpłacanie coraz większych kwot, wszystko zaczęło się od 200 dolarów, a na koniec gdy wpłaciłem jej ponad 90000 zł i nie zostały mi żadne pieniądze ona zniknęła, przestała odpowiadać, strona na której zarabialiśmy została zablokowana. Musiałem sprzedać samochód żeby mieć chociaż trochę pieniędzy na życie, cała moja pensja poszła na spłatę długów. Długo szukałem firmy, która mi pomoże, ale wszyscy żądali dużo pieniędzy i ostatecznie nie pomogli mi w żaden sposób, dzięki Bogu znalazłem biuro Omega Inkasso, przez 2 miesiące naszej pracy udało nam się zwrócić 160000 zł, w końcu oddałem wszystkie swoje długi i nie zostawiłem ich moim dzieciom. Dziękuję za waszą pracę.

Karolina Wiernicka

Zagrałam na giełdzie z kingsman group, zgłosiłam od razu swoją sprawę na policje, do Banku PKO w celu zwrotu swoich pieniędzy, włamali się do mnie na konto przez szpiegującą aplikacje, naciągnęli na mnie dodatkowo kredyt, który do tej pory miałam spłacać. Mój mąż zgłosił się do kancelarii z prośbą o pomoc, natomiast ja po tym wszystkim już byłam bardzo załamana i mam do podobnych rzeczy ogromny dystans. Mąż mnie przekonał, podjęliśmy współpracę z Omegą i w ciągu 3 miesięcy czasu moje utracone środki zostały zwrócone na konto bankowe, osobiście odprowadziłam do nich prowizję, co mnie tez bardzo przeraziło, bo nikt nie miał dostępu do moich środków, jak w przypadku z kingsman.

Kordian OO

Trafiłem na reklamę Omega i dużo nie oczekiwałem od tego, wiadomo dlaczego. Zostałem poszkodowany przez firmę lexatrade w dalekim 2019 roku, zostało wyłudzono ode mnie 25 tys zł, niby jeszcze coś tam zarobiłem, ale też nie byłem pewny. Powierzyłem swoją sprawę do kancelarii, nie mając przy tym żadnej nadzieję na odzyskanie, bo w sumie pogodziłem się ze stratą i bardziej byłem ciekawy czy w ogóle da się coś odzyskać, też powiedzmy taka sobie zabawa. Byłem pod opieką Pani Aleksandry, w sumie zostałem zadowolony ze współpracy i teraz już po odzyskaniu mogę śmiało polecać kancelarie do współpracy, jeżeli będą pytania, śmiało proszę zadawać.

Współpraca z Kancelarią Omega Inkasso to dla mnie czysta przyjemność. Szybkość reakcji na moje potrzeby i skuteczność w rozwiązywaniu problemów sprawiają, że są numerem jeden na rynku windykacyjnym. Dzięki firmie windykacyjnej udało mi się odzyskać środki, które wydawały się już stracone. Dzięki Kancelarii Omega Inkasso udało mi się wyjść z długów i zacząć na nowo – jestem im za to ogromnie wdzięczny. Kancelaria Omega Inkasso potrafi znaleźć rozwiązanie nawet w najtrudniejszych sytuacjach finansowych – są prawdziwymi ekspertami w swojej dziedzinie.

Ela

Dzień dobry, Mam pytanie do kancelarii, czy pracuję u was Pan Marek Zając? Byłabym wdzięczna za odpowiedź

Tak, pracuję.

Ela
@Omega Inkasso Kancelaria Windykacyjna Sp. z o.o.

Ok dziękuję, a jak można się skontaktować?

Ela
@Omega Inkasso Kancelaria Windykacyjna Sp. z o.o.

Ok dziękuję, a jak można się skontaktować?

@Ela

Dziś prawnik skontaktuje się z Panią

Oliwia Lech

Współpracowałam z firmą Omega Inkasso, zwrócili całą kwotę, niestety trochę długo to trwało, ale zwrócili, radzę wszystkim z nimi współpracować! Pozdrawiam.

Robert Matlag

Jednak myślałem że u nas w kraju przepisy są przestrzegane jak i reakcja ze strony organów ścigania jest skuteczna, jednak w rzeczywistości jest całkiem inaczej. W marcu 2023 znalałem przez facebooka firmę brokerską Skills profit, która się ogłaszała jaką poważna firma brokerska, która pomaga pomnażać środki klientów za niewielką prowizję. Jako wynik tego pomnażania, strata wszystkich własnych oszczędności w wysokości 170 000 zł i kontakt się urwał. Okazało się że takiej firmy w Polsce nie ma, żadnej umowy z nimi nie miałem, numery telefonów za każdym razem dzwonili z innych, odzwonić nie mogłem. Przez moje konto bankowe jak i konto na binance były przelewanie dość spore kwoty, jak mi później było wytłumaczono przez prawnika kancelarii Omega, byłem wykorzystany jako słóp do prania brudnych pięniędzy, i miałem z tego interesu jeszcze groźby od innych ludzi, którzy na moje konto przelewali pięniądze, niby na iwestycję. Miałem załamanie psychiczne i nie wiedziałem co z tym zrobić. Policja po pół roku umorzyła sprawę i tyle. Z tego co się dowiedziałem, to nic nawet nie zrobili w tej sprawie. Szukałem pomocy prawnej, zkładałem reklamację do banku, ale żadna nie była uznana. Przez przypadek trafiłem na kancelarię Omega. Nie wierzyłem że coś się uda z tej współpracy, ale prafiłem na mega skutecznego prawnika, Panią Oliwię Litwinowić. Opowiedziała jak działają tamtę firmy przeudo inwestycyjne, to że pokazują zarobki na fiktycjnych stronach oraz jak wykorzystują oszukanych ludzie do prania brudnych pieniędzy. Z całej tej sprawy dostałem fachowe wsparcie prawnę oraz udało mi się odzyskać z tej sprawy kwotę w wysokoći 215 000 zł. Więc ja moge polecić kanclearię Omega oraz Panią Oliwię Litwinowić

Każda sprawa jest indywidualna, więc każdy klient posiada różne wydatki związane z odzyskaniem środków z giełdy.

Marek Biś

Broker bezczelnie mnie (usunięte przez administratora) bez wyraźnego powodu zablokował dostęp do mojego konta. Ale dzięki temu, że szukałem wiarygodnych firm, które mogłyby pomóc mi odzyskać moje środki, znalazłem firmę Omega Inkasso. Z ich pomocą udało mi się znaleźć stronę tych (usunięte przez administratora) i legalnie odzyskać moje środki.

Jan Podlaski

Chciałbym wyrazić swoją wdzięczność Omega Inkasso za ich wysoki profesjonalizm i skuteczną pomoc! Dzięki ich profesjonalnemu podejściu i włożonej (usunięte przez administratora) udało mi się odzyskać swoje 1000 $, które zainwestowałem Personal Advisers. Ich zespół wykazał się szeroką wiedzą na temat prawa inwestycyjnego, udzielił jasnych i zrozumiałych porad oraz przedstawił moją sprawę z wysokimi kompetencjami. Dziękuję za profesjonalizm i tak skuteczną obronę interesów klienta!

Anna Mizak

Zainwestowałam w firmę brokerską, straciłam niewielką kwotę, ale nie mogłam tego tak zostawić. Prawnicy Omega Inkasso pomogli mi w tym. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Omega Inkasso Kancelaria Windykacyjna Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Omega Inkasso Kancelaria Windykacyjna Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Omega Inkasso Kancelaria Windykacyjna Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Omega Inkasso Kancelaria Windykacyjna Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Omega Inkasso Kancelaria Windykacyjna Sp. z o.o.