Omega Inkasso Kancelaria Windykacyjna Sp. z o.o.

Opinie o Omega Inkasso Kancelaria Windykacyjna Sp. z o.o.

@Viola79

Witam. Chciałabym podzielić się swoją historią. W 2021 roku chciałam zarobić trochę pieniędzy na giełdzie i znalazłam firmę brokerską na Facebook. Ze mną się skontaktowali i zaoferowali zrobić pierwszą inwestycję o kwocie 250 dolarów, po czym zaczęliśmy handlować. Wszystko było dobrze, zarabiało nam się też dobrze i ja ciągłe zwiększałam kwotę depozytu. Na jakimś etapie kwota moich inwestycji przekroczyła 20 000 dolarów, jak tylko chciałam je wypłacić, zaczęli się problemy, ciągłe trzeba było za coś płacić. W końcu nabrałam kredytów na 65 000 zł i jak tylko u mnie się zakończyły możliwości wpłat, ponieważ już nie miałam skąd wziąć, do mnie się przestali odzywać. Dopiero po ja się zorientowałam, że nie podpisywałam żadnych dokumentów z tą firmą, że do mnie ciągłe dzwonili z różnych numerów, na które nigdy nie można było się dodzwonić. Zaczęłam sprawdzać różne opinie, informację dotyczące tej firmy i okazało się, że jej w ogóle nie istnieję i mają tylko stronę internetową, która oni zrobili dla "klientów". Nie mogę nawet opisać, w jakim rozczarowaniu byłam po tym wszystkim, wstyd mi nawet było pójść na policję. Jak tylko zrozumiałam, że nie mogę z tym wszystkim się pogodzić i ja nie chce z tym żyć, zaczęłam szukać dla siebie kancelarie, jaka będzie w stanie mi pomóc. W 2023 roku znalazłam Omega Inkasso, na początku byłam bardzo ostrożna i miałam do nich dystans, ale byłam przyjemnie zdziwiona, gdy na etapie weryfikacji a poszukiwania moich środków oni nie chcieli ode mnie. Za około tydzień czasu zadzwonili do mnie i powiedzieli, że znaleźli moją kasę, w co ciężko było uwierzyć, a mimo tego środki były zablokowane i trzeba było zapłacić obcej firmie IT 8 000 zł za proces odblokowania. Długo się zastanawiałam, co mam robić i w końcu zaczęłam ich sprawdzać pod każdym kątem. Sprawdziłam KRS, NIP, REGON, poszłam do notariusza u siebie na mieście z ich dokumentami, które oni wysłali w celu podpisania, poszłam na policje i po weryfikacji w końcu zdecydowałam się na współpracę i podpisałam umowę. Teraz już mogę powiedzieć, że to była jedna z najlepszych moich decyzji w życiu, dziękuję Bogu, że on skierował mnie do nich. Zwróciłam wszystkie swoje koszty wraz z tym, co zarobiłam. Czy było to ciężko? Tak! Ale to są ludzie, prawdziwie ludzie! Chcę przeprosić przed całym zespołem kancelarii za swoje niezaufanie i nie wiarę w Was, za to, że wydzwaniałam do was co chwile. Do mnie wróciły nie tylko pieniądze, ale i 10 łat życia, które mogłam "wydać" na spłacenie długów. Dziękuję!!!!!!

Radek
@@Viola79

Właśnie czytałem sporo o różnych kancelariach i moje wrażenie nie spełniło wygomom, ale czy dobrze rozumiem że po zawarciu umowy a wspołpracy z prawnikiem który miał doświadczenie udało to zrobić ? Czy sprawa przebiegała za pośrednictewem organów ścigania ?

@Radek

Na początku tak myślałam że to będzie się odbywało za pośrednictwem organów ścigania ale po rozmowie z prawnikiem który zajmuje się takimi sprawami zostałam poinformowana że nic z tego nie wyniknie jednak więc poszliśmy ścieżką informatyczną. Na prawdę byłam zdziwiona jak na którym etapie współpracy pokazali mi informację odnośnie moich środków i proszę Pana nie tylko pokazali a udokumentowali, więc nawet nie było potrzeby korzystać z pomocy prokuratury, szkoda jednak że nie dało się namierzyć tych (usunięte przez administratora) ale jestem zadołowona tego że udało się odzyskać moje fundusze

Radek
@@Viola79

Ok, rozumiem, dziękuję za info

Asia
@@Viola79

Witam, a czy oni potrzebują opłatę do przodu?

@Asia

Do przodu nie prosili ale ja miałam zapłacić za odblokowanie konta, na tę płatność wystawili fakturę i miałam dodatkowo do tego oświadczenie gwarancyjne.

to_dawid.07
@@Viola79

nigdy nie handluj z brokerem!!! nie ma czegoś takiego jak łatwe pieniądze

@to_dawid.07

Bardzo się cieszę że jest Pan taki mądry!już nie będę

Ewela
@@Viola79

Ja też jestem w takiej sytuacji i nie wiem co mam zrobic masakra jak ja mogłam tak dać się podejść ile pani czekała na odzyskanie pieniędzy?

Yofa
@@Viola79

witam, a ile kosztowalo odblokowanie konta, jeśli wolno zapytać, ponieważ tez mnie to czeka.

@Yofa

Witam, oczywiście wolno zapytać i myślę, że jak najbardziej musimy się dzielić podobną informacją, w moim przypadku odblokowanie konta wynosiło 2 tysiące dolarów

Yofa

Dziękuję za informacje .

Mama
@@Viola79

Pani Violu ile wynosiła oplats za odblokowanie konta i jak długo trwała cała procedura odzyskania pieniędzy?

SOKOLIK
@@Viola79

Proszę powiedzieć jak przeszła procedura ? ciekawa bo ode mnie chcą (usunięte przez administratora) za odylowanie (usunięte przez administratora)

Klient Kancelarii

Gdy dzwoniłem pod ten numer to nikt nie odbierał telefonu.

@Klient Kancelarii

Witam serdecznie. Nie ma takiej opcji, żeby dzwoniąc pod numer infolinii nikt nie odebrał lub nie przedzwonił w późniejszych godzinach. Jeśli na etapie próby nawiązania połączenia wystąpił problem, uprzejmie proszę o zostawienie zgłoszenia drogą mailową kierując informację na adres info@omega-inkasso.com.

Czy pan Kazimierz Szymaniec u was pracuje??

@Marek

Tak. Oczywiście

Witamy, tak. Oczywiście. Zespół kancelarii windykacyjnej Omega Inkasso.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Omega Inkasso Kancelaria Windykacyjna Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Michał Sokołowski

Jestem niezmiernie zadowolony z profesjonalnej pomocy, jaką uzyskałem od Kancelarii Windykacyjnej OMEGA INKASSO w kwestii odzyskania moich inwestycji, które zostały utracone przez firmę Capital Group. Ich skuteczność i zaangażowanie przekroczyły moje oczekiwania.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Omega Inkasso Kancelaria Windykacyjna Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Pół roku temu zainwestowałem 9000 zł w firmę (usunięte przez administratora), Skills Profit, która oszukuję ludzie na dużo skalę. Nimi się zajmują policja wraz z prokuraturą od dłuższego czasu, ale bez wyników w kierunku odzyskania środków dla osób poszkodowanych. Przez przypadek trafiłem na kancelarię Omega, która ogłaszała się że pomaga odzyskiwać środki w podobnych sprawa, podszedłem do tego z dyżym dystansem, ale dobrze jednak trafiłem. Moją sprawą zajęła się Pani Natalia Leśnicka, która jest mega kompetentnym prawnikiem. Zajęła się moją sprawą oraz pomogła mi odzyskać kwotę, która przekracza nawet moją stratę. Więc zdecydownie polecam

Olaf Karski

W marcu 2023 roku zostałem (usunięte przez administratora) prze pseudo inwestowanie w Baltic Pipe na kwotę 29 000 zł. Jak się później okazało że ta pseudo firma brokerka nic wspólnego z baltic pipe nie ma, a jest tylko firmą (usunięte przez administratora), której celem jest (usunięte przez administratora)ludzi oraz wyłudzenie pięniędzy po różnymi pretekstami. A jak już widzą że nie ma klient żadnych pieniędzy to urywa się kontakt i tyle. Na policji moja sprawa skończyła się umorzeniem w ciągu 6 miesięcy przez brak możliwości znaleźenie sprawcy, chociaż oni pewnie ich nie szukali. Polecił mi mój dobry kolega kancelarię Omega, która mu pomogła odzyskać środki w podobnej sprawie. Moją sprawą zajeła się Aleksandra Staszak oraz w ciągu 20 dni pomogła mi odzyskać 25 000 zł. Polecam kancelarię Omega oraz współpracę z Panią Aleksandrą Staszak, jest bardzo kompetentną osobą oraz co bardzo ważne – skuteczną.

Jakub Maruch

Nie chciałem dzelić się takim ‘’doświadczeniem’’, ale jednak opowiem swoją historię. 2 listopadzie straciłem 18 000 zł u brokers fortisio. Najpierw było wszystko okej, działałem z analitykiem i mieliśmy zarobek. Dalej jak go poinformowałem że chcę wypłacić część zysku za tydzień na swoje potrzeby to nagle poobstawiał na jakieś transkację i mój depozyt poszedł w 0, pytałem się go co z niego za specjista że depozyt z 7 000 $ za 2 dni do 0 to urwał się kontakt i tyle. Policja odmówiła przyjęcia zgłoszenia. Zgłosiłem się do kancelarii Omega, Pan Dominik Narwocki moją sprawą się zajął. Udało się odzyskać 28 000 zł w terminie 12 dni od zajęcia się moją sprawą, więc zdecydowanie polecam.

Maria Olszewska

Witam ! Podzielę się swoją opinią na temat swojej współpracy z omega. Miałam do czynienia z firmą brokerska w lipcu 2018 roku. Babka z kancelarii powiedziała przy pierwszej rozmowie, że chyba nic się nie uda, ponieważ sprawa zbyt dawna, ale po weryfikacji wszystkich informacji dostałam pozytywną decyzję. Wałczyliśmy się o mój kapitał ponad 2 miesięcy czasu. I w końcu gitara !!! Polecam.

Zostałem oskarżony o posłużenie się sfałszowanymi dokumentami a przestępstwem internetowym. Sprawa była dla mnie bardzo prestiżowa ponieważ w swojej społeczności jestem osobą publiczną. Bardzo szybko chciałem zakończyć sprawę lecz mecenas powiedział, że sprawę trzeba wygrać a nie szybko skończyć. Rozegrał ją taktycznie.Zostałem uniewinniony. Jest dobry. Polecam go wszystkim, którzy mają sprawy związane z pseudo brokerami.Zawsze ma czas. Niezależnie od czasu spotkania nie pobiera wynagrodzenia za tzw. porady.

Andrzej Baran

Polecam usługi tej kancelarii. Przez kilka lat z zaangażowaniem mec Adam Kaczmarek prowadził moje skomplikowane sprawy. Zawsze przygotowany, sumienny, z łatwością poruszał się wśród prawnych przepisów. Wielki plus za współpracowników - za ich pracowitość, zaangażowanie, lojalność. Dziękuję

Jakub Nowakowski

Jestem bardzo wdzięczny Kancelarii Omega Inkasso za niezwykle szybką i skuteczną pomoc. Kiedy odkryłem, że moje pieniądze zostały skradzione przez brokerów, byłem zrozpaczony. Jednak dzięki Omega Inkasso wszystko zostało rozwiązane tak szybko, że nawet moja żona nie miała czasu pomyśleć, że coś się stało. Czułem się chroniony i bezpieczny przez cały proces. Są prawdziwymi profesjonalistami w tym, co robią i polecam każdemu, kto ma do czynienia z oszustwami i kradzieżami, aby skontaktował się właśnie z Omega Inkasso.

Antoni Kowalski

Byłem w szoku, gdy dowiedziałem się, że moja mama została (usunięte przez administratora) i skradziono jej 10 000 zł. Ale dzięki profesjonalizmowi i starannym działaniom Omega Inkasso udało nam się odzyskać te pieniądze. To było trudne i nieprzyjemne doświadczenie, ale Omega Inkasso była niesamowicie pomocna i wspierająca. Jesteśmy dozgonnie wdzięczni za ich wysiłki i doskonały wynik!

Anna Kowalczyk

Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się skontaktować z Omega Inkasso, aby odzyskać skradzione pieniądze. Brokerzy próbowali mnie oszukać, ale dzięki profesjonalizmowi i wysiłkom zespołu Omega Inkasso udało mi się odzyskać moje pieniądze. Zapewnili mi nieocenioną pomoc. Dziękuję bardzo!

Katarzyna Nowak

Jestem niezmiernie wdzięczna Omega Inkasso za pomoc w odzyskaniu skradzionych pieniędzy. Wykazali się ogromnym profesjonalizmem i uczciwością podczas prowadzenia mojej sprawy. Rozpoznali nawet dane oszustów z giełdy, którzy mnie oszukali. Polecam każdemu, kto znalazł się w podobnej sytuacji, aby skontaktował się z Omega Inkasso.

Alicja Nowakowska

Jako starsza kobieta, nie zawsze łatwo jest mi zrozumieć skomplikowane kwestie finansowe, ale zespół OMEGA był niezwykle cierpliwy i troskliwy. Pomogli mi zrozumieć całą sytuację i podjęli kroki w celu odzyskania moich pieniędzy. Ich profesjonalizm i empatia sprawiły, że czułam się zaopiekowana i bezpieczna.

Robert Mazur

Dzięki OMEGA udało mi się odzyskać pełną kwotę, którą utraciłem, co jest dla mnie ogromnym ulgą. Polecam tę firmę każdemu, kto znalazł się w podobnej sytuacji. OMEGA to nie tylko fachowcy w odzyskiwaniu środków, ale również ludzie z sercem, gotowi pomóc w trudnych chwilach.

Andrzej Próch

Zespół OMEGA nie tylko szybko zrozumiał moją sytuację, ale także skutecznie podjął działania mające na celu odzyskanie moich środków. Ich profesjonalizm, zaangażowanie i skuteczność są niezrównane. Dostarczali mi regularne aktualizacje dotyczące postępu, co sprawiło, że czułem się pewnie i dobrze poinformowany na każdym etapie procesu.

Damian Dudek

Otrzymałem swoje skradzione pieniądze dzięki firmie OMEGA i nie mogę być bardziej wdzięczny za ich profesjonalizm i skuteczność. Gdy dowiedziałem się, że mój broker zniknął z moimi funduszami, byłem zrozpaczony i czułem się bezradny. Postanowiłem skorzystać z usług firmy OMEGA na podstawie rekomendacji od znajomego, i teraz wiem, że to było najlepsze, co mogłem zrobić.

Zostaw merytoryczną opinię o Omega Inkasso Kancelaria Windykacyjna Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Omega Inkasso Kancelaria Windykacyjna Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Omega Inkasso Kancelaria Windykacyjna Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Omega Inkasso Kancelaria Windykacyjna Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Omega Inkasso Kancelaria Windykacyjna Sp. z o.o.