Opinie o Coltel Sp. z o. o. S.K.A. Biuro Telemarketingu w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Coltel Sp. z o. o. S.K.A. Biuro Telemarketingu. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Coltel Sp. z o. o. S.K.A. Biuro Telemarketingu o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coltel Sp. z o. o. S.K.A. Biuro Telemarketingu w Lublin

Moniaczek

Mam pytanie takie czy ktoś wie kto kupił firmę coltela i jakiś kontakt ma do nich bo kurcze potrzebne mi jest zaświadczenie o zarobkach za 2015 rok i o składkach ZUS? Z góry dzięki za odpowiedź.

nick

tworzą nowe oddziały? w tarnowie oddział nowy

Patrycja

@Ada a dlaczego nie polecasz? Co Ci się nie podobało? Zazwyczaj w telemarketingu można wiele zarobić? Poszukują osób z doświadczeniem na słuchawkę czy nie musisz mieć doświadczenia bo oferują szkolenia?

Ada

Nie polecam....

Telemarketer

szybka luźna rozmowa biorą każdego bo miesiecznie odchodzi po 40 osob teraz deficyt z ludzmi jak na 2 zmianie bylo 30 osob a powinno byc 100;P

numer buta

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Olek

Nie polecam. Zarobki bardzo male. Na pensje czekasz i czekasz. Ale najbardziej denerwowal mnie brud, klawiatura zarasnieta wstretnym brudem. Bardzo wazna jest sprzataczka co tam my , zamiast sprzatac to siedzi na recepcji.

OF

Polecam prace w Open Finance :)

tadi

odradzam największemu wrogowi... szkoda czasu, bardzo małe wynagrodzenie, wyzysk i dramatyczna atmosfera, aktualnie zmieniłem na inne call center i jestem zadowolony. Nie dajcie się oszukać obietnicami które składają.

szczery

Zmienili nazwę na Ortel. Bydgoszcz - Od nowego roku nowa stawka a pracodawca i tak wprowadził kary np. za zwroty zaproszeń, które nie dotarły - nieważne czy klient cię oszuka czy popełnisz błąd. Tak samo w przypadku nie przyjścia do pracy jak i nie przyjścia do pracy po wypowiedzeniu umowy. Przy podpisaniu umowy podpisujesz też tabelę kar, której Ci nie oddadzą. Wybory na Teamleadera raczej ustrawione w Bfg wygrywają tylko i wyłącznie kobiety, jakby bali się że dyrektorka i kierowniczka oraz reszta teamleaderek zostanie zdominowana przez mężczyzn. Mało tego te wybory to jakaś forma psychoprzemocy gdzie potrafią Ci zadawać pytania typu "jakiego kłamstwa używasz najczęściej i dlaczego" oraz "macie polemizować między sobą, które z was ma zostać teamleaderem i dlaczego. Jeden z konsultantów zepsuł krzesło to i wlepili mu 60 zł kary, nieobchodziło ich fakt że siedziało na nim 100 innych osób. Rotacja niesamowita, tyle samo ludzi odchodzi jak przychodzi. Ogólnie kierownicy żerują na twojej naiwności, niewiele mówią nt. Twoich praw notoryczne spóznianie z wypłatami, w styczniu zdarzyła się 5 dni po terminie mimo iż pracodawca zarzeka się iż będzie zlecał wpłaty do 15-go bieżącego miesiąca. Zaś w kuchni w lodówce znajdziemy np brązową śmietankę przeterminowaną prawie rok czasu. Jeśli nie będziesz robił wyniku to wręczą Ci wypowiedzenie. Żądają L4 jak zachorujesz mimo iż to Umowa Zlecenie. Sprzęt rozpada się w dłoniach. Ponadto jedna z teamlederek zabawiała się w "polowane na czarownice" - powiedz coś nie tak przez słuchawki do sąsiada obok i się to nagra tov woła Cię każe to odsłuchiwać i komentuje treść Twoich prywatnych rozmów. Każą też okłamywać swoich klientów poprzez recytowanie tępych zdań ze skryptów. Jedna z bezczelnych świń stamtąd potrafiła być na tyle chamska, iż edytowała zaproszenia zmieniając cyfry kodów pocztowych, gdzie przez to konsultanci mieli zwroty i odciągnięcia od wypłaty - sprawa prawdopodobnie trafi do sądu. Jeśli natraficie na pozytywyv tutaj to wiedzcie że to opłacane przez nich trolle lub oni sami, nie da się być ucieszonym z takiej pracy.

Bik
@szczery

zgadzam się to jest jedno wielkie bagno. każdy ucieka i wy się nie dajcie. Tam wogóle już dawno powiinno ich sie podac do sądu a nie. To co robią to porażka. Zawsze się czepiają , tam wszystko jest ustawione. Kto ma mieć lepszą średnią, aby pokazać że się da mieć tak wysoką a inni ciągle dzwonią wielkie miasta na których nie idą zaproszenie albo same chujowe bazy. Trzeba się podlizywać teamleaderce Karolinie to będziesz mieć lepsze wyniki. Ja naprawdę nwm za co dostałem te czerwone kropki ale na szczęście z tąd uciekłem i znalazłem coś innego. Firma Poltel - Firma bezprawia

ani

nie polecam, ogólnie bardzo duże ciśnienie na wynik, jak nie ma to źle, jak jest to też źle bo za mało... pieniądze marne, żeby zarobić coś konkretnego to trzeba nadgodziny robić, bo inaczej pensja śmieszy... Odradzam!

ktosiek

Mam małe doświadczenie w pracy , poszłam tam chyba jak wiekszość zeby miec co wpisac w cv. Na początku wydawała mi się to praca lekka i ogólnie myślałam ze bedzie spoko jednak bardzo się pomyliłam najgorsze co mogło mnie spotkać to praca w poltel .Ludzie do których miałam ''przyjemność'' dzwonić to straszne chamy zresztą wcale im się nie dziwie . Atmosfera w pracy okropna nacisk na zaproszenia bardzo duży jak masz ich za mało to zle ale jak zrobisz dużo nawet nikt cię za to nie pochwali. Co do wypłaty to chyba jakieś kpiny za przepracowany miesiąc dostałam mniej niż 800 zł .Praca męcząca psychicznie bardzo no chyba ze ktoś jest odporny na to ja niestety nie jestem .Składam wypowiedzenie i uciekam od nich jak najdalej . Nie Polecam

Nawi

A w jakich godzinach się pracuje? i w weekendy też?

misia234
@Nawi

1 zmiana od 8 do 14:30 2 zmiana od 14:30 do 21:00 2-3 soboty w miesiącu od 9:00 do 17:00

polka

pracowałam na początku spoko ale potem masakra na szczęście uciekłam nie polecam byle dalej od tego czegoś

Sekot

Poruszę kilka problemów tej pracy. Wpierw - firma Coltel w ogólności - to klasyczna masówka, ponad 90 osób na zmianę. W sumie prawie 200 pracowników licząc obie zmiany. Na sali ciasno, bardzo głośno, duszno i... cóż - śmierdzi spoconym człowiekiem. Ale powiedzmy, że tego typu kwestie można zignorować. Jest tam naprawdę ogromna rotacja. Gdy sam stamtąd odchodziłem to w przeciągu trzech dni okresu wypowiedzenia miałem okazję poznać kilka osób, które również rozmyślają o odejściu. Charakterystyka pracy jest dość podła. Call center jak to call center... wymusza stosowanie technik manipulacji klientem tak by stworzyć w nim konkretną potrzebę wobec towaru promowanego przez firmę. Jeśli masz ochotę dodzwaniać się do oddziałów wewnętrznych szpitala, do zakładu pogrzebowego, do szkół czy na parafię - a później denerwować się, że notorycznie wpadasz na telefony służbowe - to bierz tą pracę, ale tak ja mówię - tylko jeśli chcesz się denerwować. Team leaderzy... różni. Niektórzy to ludzie jak każdy. Normalni i tyle. Zdarzyła się jedna osoba, która przesadnie się szarogęsiła ustawiajać ludzi na lewo i prawo. A, no i tak - nie wiem dlaczego, ale Poltel opóźnia się z wypłatami. Nie wiem ilu osobom poza mną, nie wiem w jakim celu, ani tym bardziej czy to się powtarza - ale 6 dni opóźnienia jest dość uciążliwe.

Wookie

Pracowałem tam 3 tygodnie - najgorsze callcenter w Polsce. Nie dość, że mnie jako studentowi kazali przychodzić na pierwszą zmianę - i nie docierało do nich, że mam zajęcia - to jeszcze stawka uzależniona od ilości przepracowanych godzin. I miałem olać studia za tych 7-8 zł za godzinę? Bez jaj. A jak czekałem na PIT to wysłali mi sms z zaproszeniem po jego odbiór. Ja przychodzę wkurzony i opieprzam kierownika, a on z uśmiechem mówi, że nie musiałem przychodzić bo oni mają obowiązek wysłać PIT pocztą. Gdy spytałem to po co ktoś wysyła takie sms to powiedział, że kierownik (ale nie on) - tak jakby kierownik nie miał co robić tylko setki smsów wysyłać. Zdecydowanie odradzam - nie wiem jak tam jest dokładnie teraz, ale atmosfera słaba, zarobki też, a przełożeniu najgorsi w życiu z tych ich sytemem.

ByłyDobryPracownik

Teraz zmienili nazwę na Poltel ale warunki takie same. Jak możesz znaleźć inną pracę to wybierz coś innego. No chyba, że lubisz być oooo.....

traaala

szkolenie nie jest liczone w pracę,umowa jest podpisywana po szkoleniu

żenua

ja się spotkałam z wielkim chamstwem ze strony kierownictwa, ponieważ na poczatku pewnego tyg poszlam do Marcina, złożyłam wypowiedzenie i poinformowano mnie o 3 dn okresie wypowiedzenia. ja powiedzialam ok. w trzecim dniu okr. wypowiedzenia poszlam zeby podpisac wypowiedzenie powiedziano mi ze godziny sa nie odrobione i ze dopiero za 2 dni dostane do podpisania. MASAKRA JAKAS!!! nikt mi nie zaplacil za godziny nieobecnosci wiec co ja mam k* odrabiac? umowa zlecenie= ile przepracujesz tyle masz zaplacone. nie ma mowy o odrabianiu godzin. żenua.

Rafaell naczelny poltelu

Pozdrawiam serdzecznie Karolinke moją teamliderke

szukam
@Rafaell naczelny poltelu

Czy dobrze rozumiem? 1/5 przetrwa, czyli 4/5 (80%) tylko straci czas? Czy szkolenie to już praca, czy pracujemy dopiero po szkoleniu? Czy jest jakiś egzamin?

katie

kurcze, mam wrażenie, ze większość z Was nie była jeszcze w "prawdziwej" pracy skoro tak narzekacie. 13 zł brutto/h dla osoby bez doświadczenia, uczącej się to super kasa-przynajmniej dla mnie. Jak przepracuje 160 godzin to zarabiam prawie 1800 zł na rękę-to mało??? Pracuje już kilka miesiąc i jeśli stosuje się do ich zasad to wszystko jest ok i nikt się nie czepia... POLECAM

Matti
@katie

Szczerze to są call center w lublinie gdzie masz spokojnie 2000 brutto podstawy + do 1500 zl brutto dodatkow w poczatkowych miesiacach wspolpracy... wiec mozna spokojnie wiecej zarabiac

jobs
@Matti

Co w takim razie trzeba robić aby zarobić trzy i pół tysiąca na rękę?

anna~

jeśli chodzi o pracę w tej firmie to jakaś porażka... wyzyskiwanie ludzi - niskie zarobki!!! ogólnie NIE polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Coltel Sp. z o. o. S.K.A. Biuro Telemarketingu - Lublin

• Jak się pracuje w Coltel Sp. z o. o. S.K.A. Biuro Telemarketingu?

Zobacz opinie na temat firmy Coltel Sp. z o. o. S.K.A. Biuro Telemarketingu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coltel Sp. z o. o. S.K.A. Biuro Telemarketingu?

Kandydaci do pracy w Coltel Sp. z o. o. S.K.A. Biuro Telemarketingu napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coltel Sp. z o. o. S.K.A. Biuro Telemarketingu