ZN Remag

Katowice

Opinie o ZN Remag

Jo

Ile zarabio u wos technolog-programista??

ongiś

jeśli chodzi o integracje to znajomy z którym na temat firmy rozmawiałem nic mi o niej nie wspominał. Także skupcie się lepiej @tomek tutaj na samej pracy

bert

Tak z 700 pracowników do niecałe 400 to żeczywiście delikatna redukcja!! A co do najsłabszych ogniw to zwolniono wielu dobrych i doświadczonych pracowników. Wyglądało to tak jakby ktoś wybierał na chybił trafił.

radek

no ale czym jest delikatna redukcja etatów przy zamykaniu firmy i zwolnieniu wszystkich ludzi? jak sądze nie jest to tak, ze z dnia na dzień pracownicy zostali zwolnieni tylko faktycznie jakieś najsłabsze ogniwa, które z pewnością miały najmniejsze doswiadczenie w pracy. szystko trzeba umieć robić z głową.

greg

nie wiecie czy w Remag są jakieś przyjęcia, i jeśli możecie to podajcie jakis adres kontaktowy do firmy. Będę wdzięczny

Również sie podpisuje pod wypowiedzią, która jest powyżej...jaka stawka na początek?? jaka póżniej?? Jakieś premie?? pakiet socjalny?? Jak płacą za nadgodziny?

fis

zwalniają ludzi grupowo mimo tego że podpisali porozumienie ,blady strach padł na pracowników ,ludzie 55+nie znają pracy.

ta na podwyżki nie licz bo durna solidarność nie chce podpisać układu - te(usunięte przez administratora) puszcza nas z torbami :/ (usunięte przez administratora)mącą od kilku ładnych lat i zawsze na szkodę pracowników. Nowemu właścicielowi proponuję na początek zrobić porządek właśnie z tym związkiem

zik zak

zarobki marne,podwyżek nie oczekuj,prywatyzacja w tle i niezadowolona załoga

frezer

Witam .Czy może ktoś się wypowiedzieć na yemat tej firmy.Czy obecnie warto iść tam pracować .Jaka kasa na początek,ja jestem frezerem z doświadczeniem na konwencjonalnych i numerykach(5 lat).Doczytałem że idzie pod młotek .

Daruj sobie ten zakład więcej się nie będe wypowiadać na ten temat

Zostaw opinię o ZN Remag - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZN Remag