Opinie o Remag S.A. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Remag S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Remag S.A. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remag S.A. w Katowice

Blanka Nowy wpis

Nie mam pojęcia jakie kiedyś były tu normy, ale ktoś nawiązał do nich z rok temu jakby były jakieś super „mega”. Na dzień dzisiejszy jak to może wyglądać? opinie się wstrzymały a potrzebuje się zorientować, bo chłopak jest spawaczem i roboty szuka

Widziałem w ostatnim wpisie wzmiankę o tym, że ludzie mogą trochę nie przykładać się do swojej pracy, było tak? Teraz jakoś bardziej się tego pilnuje? Ja to lubię mieć wszystko ogarnięte po prostu i i tak bym robił jak należy, wpadnie za to obecnie dla mnie jakaś premia? Jakie są zarobki?

Ciaszka Ciaju

zarobki dla spawacza to coś między 27-32 brutto, + premia ze 300 brutto, do tego raz na rok jakiś tysiak inflacyjny, na nowy rok jakieś parę stów, żeby zalać łzy na Nowyj God. Znajdź sobie robotę gdzie indziej, ja odzsedłem po 7 miesięcach i nie żałuję

@Ciaszka Ciaju

Po siedmiu miesiącach? A tak z ciekawości tylko jak inni pracodawcy teraz postrzegają firmę na cv? zmienia cokolwiek gdy negocjujesz stawki w nowej pracy? i co z innymi stanowiskami tak w ogóle, bo tu opinia tylko spawacza dotyczy? Są takie gdzie relatywnie lepiej się zarabia?

Ciaszka Ciaju Nowy wpis

Ten zakład jest jednym wielkim dramatem na każdym stanowisku roboczym. Pracuję w małej firmie jak ślusarz spawacz, nie mam żadnych norm, mega wymagań jakościowych, mam UoP, jedna zmiana, 6 brutto wynegocjowałem , po nowym roku będzie podwyżka, powiedziałem że były niskie zarobki, dlatego zmieniałem robotę często. Powodzenia z dobrą robotą

Jakie są warunki zatrudnienia w Remag S.A.?

Czy w firmie Remag S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

Siergiej

Tak, ciągle uczą ciebie ile godzin mosz wbić na komputerku na każde zlecenie, bo ciągle zmniejszają te czasy

Werka
@Siergiej

Jaki zakres obowiązków do wykonania masz na myśli przy tym wspomnianym komputerku? Samemu jesteś w stanie jakkolwiek skrócić ten wspomniany standard? Jeśli tak to jak? I kto decyduje o tych zmienianych czasach?

Siergiej
@Werka

na każdą detal konstrukcje dostajesz zlecenie z rozpisanymi niezbędnymi operacjami ( wytoczyć, pospawać, wyczyścić, oszlifować, pomalować i td), naprzeciwko każdej masz czas na wykonanie, ustalany z biura. W praktyce połowa olewa to i ustawia czas faktyczny, wszystko musisz wbijac do komputerka na chali

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Remag S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Jakie wartości są cenione w Remag S.A.?

Przerwa na papierosa

robić kak można bolsza, zwolennicy spokojnej pracy tu raczej nie dostają przedłużenie umowy

@Przerwa na papierosa

Można być zwolennikiem a dalej robić. Pytanie jaką konkretnie robotę masz na myśli w tym momencie. Czyli ile statystycznie osób ma ją przedłużoną? I średni staż pracy to ile wyniesie?

@Justyna

proszę nie pisać takie rzeczy, tylko samemu przyjść i spróbować wyrabiać te wszystkie normy. Pracowałem za spawacza i wiem o co chodzi. Niektórzy to nawet po 50 lat pracują, a niektóre TVP oglądają, więc proszę samemu się zatrudnić jeśli nie wierzysz. Mosz 2 dni na zatrudnienie

@Przerwa na papierosa

te 2 dni to w jakim kontekście miały być ujęte? Właśnie tyle proces rekrutacji tu trwa obecnie? feedback otrzymuje się zaraz po czy trzeba czekać?

Przeterminowane zlecenie

Widziałem ogłoszenie na stanowisko spawacz, między innym oferują stawkę od 26 do 40 zł brutto, ale nikt z załogi z ich słów nie dostaje 40 zeta na godzinę, a nawet 30 to już niewielu dostają. Także każdemu nowemu pracowniku obiecują kurs suwnicowego, na palnik, ciągły rozwój w zawodzie - jednak to się mija z rzeczywistością, i jest strzał w nogę z uwagi na przedemerytalny wiek dobrej połowy ekipy

Maja
@Przeterminowane zlecenie

ile godzin dziennie wyrabiacie? I w ogóle to na jakiej umowie macie zatrudnienie?

@Maja

Standardowo pracujemy 8 godzin dziennie. Jeśli jest taka potrzeba, zostaję się w nadgodzinach. Zatrudnienie na postawie umowy o pracę.

@Ktoś

jednak Pan kłamiesz, ponieważ przez agencji też ludzi są zatrudnieni, a nadgodziny to musisz zasłużyć

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Remag S.A.?

Irokez

szansę na zatrudnienie ma każdy, jednak nie każdy zatrudniony ma szanse jednoczesne zachowanie zdrowej psychiky oraz przedłużenia umowy, wybrałem to pierwsze. Niema co siedzieć w tym grajdole

Katarzyna
@Irokez

Czemu tak piszesz o tej zdrowej psychice? Co takiego dzieje się nie tak w firmie, że tak uważasz?

@Katarzyna

1 Jakieś nieadekwatne czasowe przestrzeni czasowe na zleceniach 2 Te gupie odbijania kartką wszędzie razem z nadzorem 3 bardzo niskie stawki na poziomie 25-30 brutto u spawacza 4 z uwagi na powyższe bardzo nieadekwatne wymogi jakościowe, chociaż czego jeszcze oczekiwać od spawalnika co nie potrafi dobrze ustawić spawarkę i wie tylko o WPS ( chociaż na tych ustawieniach zgodnie z technologią braknie czasu na zrobienie "normy") 5 każdemu młodemu starają się wkręcić farmazone te śmieszne przełożony, najbardziej to sie dotyczy wódza z plemiona irokezów 6 obiecują zrobić uprawnienia na suwnice, palnik, w rzeczywistości w tym nikt nie jest zainteresowany 7 Dość duża załoga gupich starych fachowców, co zamiast wymagać podwyżki upokorzyli się i charują każdy za dwóch 8 Grafiki, tablicy, planowanie, jeszcze więcej tablic i spotkań, qrva_niestój 2 plusy - masz zawsze narzędzia i możesz zdobyć doświadczenie, ale ostatnie już też nie jest gwarantowane

Na jakie benefity można liczyć w Remag S.A.?

Nie ma już Remag S.A. Firma nazywa się Famur Mining

Drut A-64
@Ktoś

Nazwa nowa - bieda stara. Masz 0,013 godziny czasu na zrobienie wpisu. Dostaliście obiecane podwyżki?

@Drut A-64

Dostaliśmy. Oczywiście mniej niż spodziewaliśmy się, ale .... trzeba cieszyć się z każdego grosza...

Drut A-64
@Ktoś

z takimi zarobkami oraz TAKĄ ilością roboty robionej w ciągu jednej szychty zostaje ino popłakać, cieszyć to trza dopiero po zmianie pracy

Robert

Ile średnio zarabia spawacz MAG-135 ze średnim doświadczeniem? Tylko spawa czy zajmuje się innymi pracami?

Rozwiercony
@Robert

A to zależy czy się wyrabiasz mityczne normy i dajesz sobie wkręcić inne bzdety - jak nie to będziesz dostawał najgorsze roboty

Tymek

A przecież wystarczy być dobrym pracownikiem żeby nie było powodu do narzekania na firmę, bo jest ok ale potrzeba dobrych pracowników.

Podwyyyżka
@Tymek

firma może jest dobra, ale som słabe stawki, faktycznie dla startu w zawodzie, już nie mówiąc kartkach, kioskach, skracaniem godzin na wykonywanie zleceń - faktycznie stosowanie teroryzmu psychicznego. Wielkim plusem som dobre narzędzia, nowoczesna chalia oraz to że gotowa produkcja nie idzie do Niemiec

@Podwyyyżka

Nie no, no to fajnie, że plusy normalnie idzie znaleźć to ważna sprawa. Słabe stawki nie brzmią zbyt zachęcająco... Na pewno na podwyżkę nie ma co liczyć nawet?

Najlepszy
@Tymek

Jakie warunki musisz spełniać żeby zostać dobrym pracownikiem w oczach pracodawcy?

Wciągarka
@Tymek

Jakie kryteria oceny pracownika jako dobrego? Proszę o rzetelną odpowiedź? Pra na godziny czy jest pewien akord? Co to znaczy "rozliczamy czas w kioskach"?

Dominika

Właśnie a ludzi bez kwalifikacji biorą i szkolą czy szukają ludzi z doświadczeniem?

Fabio

Witam Widzę że u Was trwa rekrutacja na operatora CNC . Obecnie pracuję w malutkiej firmie jako tokarz CNC a robię wszystko skaczę jak małpa stawka 42 brutto. Czy u Was jest możliwość się utrzymać na jednym stanowisku jako operator.? Mam umiejętności i kwalifikacje z Sinumeric, Handenhain, Fanuc, Hass Tokarki, frezarki , wytaczarki

@Fabio

Jak najbardziej.

Łucja
@Fabio

nigdzie nie widzę tego ogłoszenia wiec juz chyba sie skonczylo, udalo ci sie zlozyc dokumenty, dostales jakas odpowiedz od nich ?

Jo

Ile zarabio u wos technolog-programista??

Jo 2
@Jo

13 denarów macedońskich na dniówke

Czy w Remag S.A. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Stefan

Są co miesiąc premie uznaniowe i premie kwartalne za brak l4. No i fundusz socjalny ok. 1300zł rocznie.

Janusz

Mam pytanie; Czy można by zrobić egzamin kompetencyjny dla kierowników Wydziałów? Wiedza merytoryczna na wyższym poziomie dotycząca aspektów technicznych szeroko pojętej np.obróbki skrawaniem. Kompetencji i umiejętności w kierowaniu zespołem, wykształcenia kierunkowego. Czy można by coś takiego przeprowadzić w Famur Systemy Chodnikowe?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Remag S.A.?

Mysz

Nie

Izka

@Ricci a z czego ta fatalna atmosfera wynika ?

Max
@Izka

Zaklad poukladany po dużych zmianach w ostatnich ponad dwóch latach. Z duzym nastawieniem na bezpieczeństwo pracy. Trzeba przyznac ogromna zmiana ja jestem tu osiem lat ale niektórym to nie pasuje bo nadzor i wymagania sa większe. Poprostu

Ramirez

Jak wszędzie są okresy gorsze i lepsze. Teraz to dobry pracodawca i fajnie się pracuje, polecam!

Ricci
@Ramirez

Marny zarząd, fatalna atmosfera, niskie zarobki, marna przyszłość

Kombajnista
@Ricci

Ja polecam ciągle zmiany na lepsze. Zaklad sie zmienia jak porownam prace w mostostalu to patrzy się na ludzi. Zarobki do poprawy szczegolnie tego roczne. Tamten rok ok . Na plus a.narzekać zawsze.mozna. pracuje cztery lata

Frg
@Ricci

Ciekawa opinia tylko ze nieprawdziwa. Zakładem kieruje tak naprawdę od dwóch lat szef produkcji. Zmiany tylko na plus pewnie zarobki zawsze mogą być lepsze. Ja porównuje do konstalu i nie ma porównania jest na plus. Jestem tu cztery lata zmiana kolosalna.

Hydraulik
@Frg

Zgadzam się co do zmiany na plus zakład nie do poznia. Pensje moglybybyc lepsze ale wszystko w terminie. Dobry gospodarz to fakt

Mike
@Frg

Jak popatrzeć na ostatnie piec lat tyle jestem na remagu to obecny dyrektor produkcji zrobil tyle do ludzi co poprzednicy nie zrobili przez lata. Płacę średnie ale dla osób faktycznie pracujących ok. Polecam

Amigo

Jest na plus zgadzam się.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Remag S.A.?

Operator

W oddziale Remag u nas jest system zmianowy 8 godzinny. Nie wiem kto takie głupoty ci powiedział. 3 zmiany duży nadzór nad czasem pracuje i rozliczaniem czasu w kioskach.

Zostaw merytoryczną opinię o Remag S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Remag S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Remag S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Remag S.A.?

Remag S.A.
2.5/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Tadeusza Boya Żeleńskiego 105
    40-750 Katowice