Opinie o Remag S.A. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Remag S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Remag S.A. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remag S.A. w Katowice

Czy Remag S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Muniek

Tak firma ma ustalone godziny pracy. Od około dwoch lat firma bardzo się zmienia po zamianie kierownictwa. Zmiany pozytywne i ludzie to widzą na plus jak wszędzie sa problemy ale calosc pozytywnie ja polecam jako pracownik z ponad 7 letnim doświadczeniem tutaj. Stawki zawsze mogłyby być lepsze ale jak jest robota to i premie sa lepsze. Zawsze mozna narzekać a tu takie osoby także sa szczególnie wśród grupy starych pracowników.

alex

Cześć potwierdzam stałe godziny pracy i bardzo restrykcyjne podejście do przestrzegania przepisów. Fakt ze od dwóch lat firma bardzo sie zmienia pozytywnie terz potwieram. Stawki mogły by być lepsze

odradzam. zarobki marne- miedzy 16 a 19 brutto + premia. Było około 400 zl.

Witam mam zamiar sie przyjąć do firmy ,możecie cos powiedzieć na temat firmy jak wygląda kontakt z kierownictwem i jaka panuje atmosfera na zakładzie pozdrawiam

Czarek

Dobrze się wam pracuje i dlatego przestaliście pisać?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Remag S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.

ongiś

jeśli chodzi o integracje to znajomy z którym na temat firmy rozmawiałem nic mi o niej nie wspominał. Także skupcie się lepiej @tomek tutaj na samej pracy

bert

Tak z 700 pracowników do niecałe 400 to żeczywiście delikatna redukcja!! A co do najsłabszych ogniw to zwolniono wielu dobrych i doświadczonych pracowników. Wyglądało to tak jakby ktoś wybierał na chybił trafił.

radek

no ale czym jest delikatna redukcja etatów przy zamykaniu firmy i zwolnieniu wszystkich ludzi? jak sądze nie jest to tak, ze z dnia na dzień pracownicy zostali zwolnieni tylko faktycznie jakieś najsłabsze ogniwa, które z pewnością miały najmniejsze doswiadczenie w pracy. szystko trzeba umieć robić z głową.

greg

nie wiecie czy w Remag są jakieś przyjęcia, i jeśli możecie to podajcie jakis adres kontaktowy do firmy. Będę wdzięczny

Również sie podpisuje pod wypowiedzią, która jest powyżej...jaka stawka na początek?? jaka póżniej?? Jakieś premie?? pakiet socjalny?? Jak płacą za nadgodziny?

fis

zwalniają ludzi grupowo mimo tego że podpisali porozumienie ,blady strach padł na pracowników ,ludzie 55+nie znają pracy.

ta na podwyżki nie licz bo durna solidarność nie chce podpisać układu - te(usunięte przez administratora) puszcza nas z torbami :/ (usunięte przez administratora)mącą od kilku ładnych lat i zawsze na szkodę pracowników. Nowemu właścicielowi proponuję na początek zrobić porządek właśnie z tym związkiem

zik zak

zarobki marne,podwyżek nie oczekuj,prywatyzacja w tle i niezadowolona załoga

frezer

Witam .Czy może ktoś się wypowiedzieć na yemat tej firmy.Czy obecnie warto iść tam pracować .Jaka kasa na początek,ja jestem frezerem z doświadczeniem na konwencjonalnych i numerykach(5 lat).Doczytałem że idzie pod młotek .

Daruj sobie ten zakład więcej się nie będe wypowiadać na ten temat

Zostaw merytoryczną opinię o Remag S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Remag S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Remag S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Remag S.A.?

Remag S.A.
2.5/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Tadeusza Boya Żeleńskiego 105
    40-750 Katowice