Opinie o Invenio QD w Tychy

invenio QD Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej firmy inżynierskiej mającej swoje oddziały w Europie, Ameryce i Australii. Nasza firma zajmuje się usługami z zakresu kontroli jakości i napraw części samochodowych, outsourcingu specjalistów oraz pracowników produkcyjnych, inżynierią mechaniki i procesów wytwórczych oraz szkoleniami. Realizujemy zlecenia tam, gdzie potrzebuje nas Klient. Przyjmujemy odpowiedzialność za przeprowadzone usługi. Jesteśmy elastyczni zgodnie z wymaganiami dzisiejszego rynku.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Invenio QD w Tychy

Martynax11

Firma nie profesjonalna, wypłaty w teorii do 15 w praktyce często zdarza się że przychodzą i 18. Brakuje pracy, żadnych dodatków do wypłaty, odradzam każdemu zatrudnianie się tam.

Marzena
@Martynax11

Jak często zdarzają się takie sytuacje ze wypłaty są opóźnione ? I czy jak brakuje pracy to jest płacone postojowe ?

Co się dzieje z invenio w Praszce ?????

M

Co się odwala w Praszce z inwenio było nie ma i dalej ? Co ?kto będzie sprawdzał na terenie neapco

Firma kogucik, Janusze biznesu (kierownicy) dobrze się bawią, a ludzie na hali robią na śmieciówkach non stop za głodową pensje. Nie mają żadnych oporów żeby zwolnić z dnia na dzień bez wyjasnienia i zostawić pracownika na lodzie, nawet samotną matkę. Uciekajcie jak najdalej od tej pseudo ,,firmy" .

Kontroler jakości

Na rozmowe zostalismy zaproszeni we czworke na korytarzu.Powiedziano nam ze kobiety nie maja ciezkiej pracy a to nie prawda dzwigalam wiecej niz powinnam.Kierownik zaganiany podczas rozmowy bez przerwy odbieral tel dziwnie

Rozowe przeprowadzal kierownik nie zadawal zadnych pytan tylko szybko mowil swoje regolki

Ruda

Jak wygląda praca w biurze w Tychach? Chodzi o Panie z Kadr? Dają radę?:)

@Ruda

Panie z kadr mają problem z matematyką i terminowością. Ale spokojnie czas na kawę, ciasteczko i ploteczki zawsze się znajdzie ;)

Johny

Z przepisami kodeksu pracy też są na bakier

Firma od strony biurowej wygląda całkiem profesjonalnie i chyba na tym kończą się pozytywy. Na hali panuje istny chaos, brygadzistki wypruwają sobie flaki, żeby to jakoś ogarnąć, a w zamian nie słyszą nawet głupiego "dzięki", choć niejednokrotnie robią ponad swoje obowiązki i wykonują część roboty należącej do kierowników. Co do kierownictwa, to nie wiem kto komu musiał dać i czego, ale to jakieś jedno wielkie nieporozumienie. Kierowniczka wielokrotnie się spóźnia, choć od innych wymaga bezwzględnej punktualności i nie chce nawet wysłuchać, czemu ktoś inny się spóźnił. Jest cwana i leniwa, kiedy trzeba to udaje, że robi, a resztę roboty zwala na brygadzistki. Stosuje niejawny (usunięte przez administratora) obgaduje pracowników za ich plecami, często między zmianami. Pracowników straszy różnymi konsekwencjami za wzięcie urlopu lub wolnego w przypadku umów zlecenie, w zależności od humoru. Główny kierownik (dyrektor?) ma to wszystko gdzieś, nie widzi albo udaje że nie widzi, a nawet jak usłyszy od pracownika, to usprawiedliwia i siebie i kierowniczkę. W tej firmie to zawsze pracownik jest najgorszy. Wystarczy, że ktoś się kierowniczce nie spodoba i już dostaje same najgorsze rzeczy do robienia albo idzie na przymusowe wolne. Zwolnić z pracy z dnia na dzień? Jasne, też nie ma problemu :) Co z tego, że zwolni osobę bez uprzedzenia, z dzieckiem czy bez, samodzielną czy nie, zdrową, chorą - no tak się po prostu ludzi nie traktuje. W tej pracy najważniejsze jest wyrabianie normy, lizanie tyłka kierownikom i plotkowanie, wtedy można się mieć jak paczek w maśle. Kasa jak wszędzie, oczywiście minimalna, za soboty też marne parę groszy więcej, choć początkowo miała być podwójna stawka. A jak ktoś nie chce przyjść na sobotę jak jest robota, to foch, bo kierowniczka przyjść nie może bo ma imprezkę, wyjazd czy cokolwiek innego. Dramat.

Opolek

Czy są jakieś bonusy na święta dla ludzi na umowie zlecenie?

@Opolek

Nie. W tej firmie są tylko umowy śmieciowe.zaro bonusów. Dobry pracownik to student i emeryt.

Karol

Czyli nie można liczyć na bonusy i premie? Jestem w takim razie ciekaw, jak pracodawca motywuje pracowników w Invenio QD, mam nadzieję że powiesz mi coś na ten temat. Czym Ciebie firma do siebie przyciągnęła? :)

Pablo
@Karol

Pracodawca to sobie tylko w kulki leci. Totalna porażka. Zero motywacji pracowników, o premii to nawet nie wspomnę kicha jakich mało. Brygadziści zapierdzielają tam jak bure suki za 200zł + dodatkowe obowiązki więcej od zwykłego pracownika. Zarobki są totalnie słabe jeśli nie narobi się nadgodzin.

Wojtek

Pracuje się u was na nocki?

He

Witam, ktoś się przyjął ostatnio przez agencje invenio? Mam pytanie w kwestii transportu bo podobno osoby zatrudnione przez takowa agencje nie będą mogły jeździć busEm pracowniczym. O co tu chodzi?

osiemdziewiec
@He

Siemka, jaki pośrednik rekrutuje do Invenio? :)

Hej, są przyjęcia do was do firmy przez pośrednika czy jak to wygląda? Jestem zainteresowana :)

Pytanie!?

Witam. Takie pytanie, jeśli byłam już zatrudniona przez INVENIO i zostałam zwolniona przez koronawirusa ponieważ stanęła cała fabryka to czy możecie mnie na nowo przyjąć? A moje pytanie stąd, iż ktoś mi powiedział, że po raz drugi INVENIO przyjąć nie może, takie mają zasady, czy to prawda?

Matka

Dzień dobry, jak wygląda sytuacja w związku z Koronavirusem? Jest praca na produkcji? Niebawem kończy mi się urlop macierzyński i zastanawiam się czy jest do czego wrócić?

Śmiechu warte

Firma, która absolutnie nie liczy się z ludźmi. Telefonicznie informuje pracownika, że ze względu na pandemię zmniejsza Ci etat albo przechodzisz na umowę zlecenie. Ludzie, którzy jeszcze zostali siedzą w domach i żeby coś zarobić muszą wykorzystać swój urlop wypoczynkowy.

@Śmiechu warte

A jak w dobie pandemii mieli poinformować, może osobiście zapukać do drzwi? Możecie rozwiązać umowy jak się warunki nie podobają. Większość firm albo tnie etaty albo zwalnia.

śmiechu warte
@pracownik

Szkoda, że jedni pracownicy zostali poinformowani o tym na miejscu w firmie a inni telefonicznie. I nie, to jest jest z powodu pandemii. To jest tchórzostwo kierownictwa. W cztery oczy musiałoby się tłumaczyć a tak cyk telefon i do widzenia. Trzeba być naprawdę pozbawionym rozumu w sobie pandemii napisać komuś jak się nie podoba to się zwolnij. Czy Ty nie rozumiesz, że pracownik w chwili obecnej nie ma żadnych praw a pracodawca może zrobić co zechce? Ludzie zostali pozbawieni źródła dochodu z dnia na dzień i to w tak żenujący sposób.

Adela

@Panna Nikt A to bardzo dziwna opinia bo firma jest oceniana jako dobry pracodawca!!!

Panna Nikt

Firma kogucik!!! Nikt nie przestrzega kodeksu pracy,w dobie epidemii ludzi wysłali na urlop wypoczynkowy!!!!!

@Panna Nikt

Zgadzam sie z tym Takie rzeczy powinno sie do PIPu zglaszac od razu

Też Nikt
@Panna Nikt

???? zawsze mogli Was poprostu zwolnić jak obecnie robi większość firm! Nie macie pojęcia o niemocy PIPu, o K.P. tez widocznie nie.

Buła

Witam pracuje od 3 miesięcy w invenio tychy i uważam ze jest tam za malo pracowitych ludzi ????jestem w strasznym szoku jak widze ze zamiast robic siedza na tel i kombinuja jak robic by sie nie narobic i nikt z tego nie wyciaga konsekfecji zero nadzoru jak dla mnie placa im za nic .Jesli chodzi o ludzi to jest tam stanowczo za duzo ludzi zatrudnionych po znajomosci doslownie rodzina wciaga rodzine a gdy jest ktos całkowicie z zewnatrz to traktuja cie jak powietrze????Praca jest lekka siedzaca wystarczy chciec a zrobisz spokojnie norme .

Bogdan
@Buła

Dzięki za wpis.Mógłbyś również krótko przedstawić kwestię wynagrodzenia i dodatków? Będę wdzięczny za wyczerpującą odpowiedź.

Dalia
@Buła

Wychodzi na to że takie praktyki w invenio to norma, a nie patologia. Inne oddziały mają podobną sytuację.

@servus a ile trwa okres próbny ?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Invenio QD?

servus

Umowa o pracę

Hejka

A może ktoś napisać, jak wygląda tam praca w biurze? Jakie zarobki? Bo nie wiem, czy opłaca się cv składać :-) Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Henryk

Jeśli firma płaci różne dodatki do podstawy to różne socjalne dodatki dla mnie sa zbyteczne!

nikt
@Henryk

jakie dodataki placi, w umowie nie ma o nich slowa, a ogloszenia sa nieaktualne, sie okazuje , po rozpoczeciu pracy, ludzie po kilku dniach odchodza , taka atmosfera. jak pozytywy pisza z dzialu hr to nie wiedza jaka praca, kto ma znajomosci ma lekko , kto nie ma, to smiec, kto sie zastanowil dlaczego ciagle sa ogloszenia w wielu firmach, tak przyjmuja bo rosnie produkcja hahaha, w wielu firmach w tychach, bo ludzie odchodza, nie chca byc bialymi niewolnikami za najnizsza krajowa, gnojeni przez tych co liza (usunięte przez administratora) I sami ludzie sobie to robią, wygryzają gnoja,

Danuta
@Henryk

Czy informacje o dodatkach, premiach są ujęte w umowie? Na jakie wynagrodzenie można liczyć w Invenio QD?

Zostaw merytoryczną opinię o Invenio QD - Tychy

• Jak się pracuje w Invenio QD?

Zobacz opinie na temat firmy Invenio QD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Invenio QD?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Invenio QD?

Kandydaci do pracy w Invenio QD napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Invenio QD