Invenio QD

Tychy

Invenio QD

Opinie o Invenio QD

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Henryk

Jeśli firma płaci różne dodatki do podstawy to różne socjalne dodatki dla mnie sa zbyteczne!

Motomaniak

Witam Pracowałam w INVENIO parę miesięcy dorobić sobie gdyż studiuję.Bajzel totalny w biurze w Tychach a jeszcze wspomnę o sytuacji ze szkoleniem BHP , które miało miejsce dopiero po odbyciu miesiąca pracy.ABSURD.Ogółem miałam wrażenie przez cały swój okres zatrudnienia że firma ( w moim przypadku ALPL) ma kompletnie gdzieś INVENIO a jak były błedy magazyn wszystko zganiał na INVENIO .Praca była bardzo lekka aczkolwiek wiem że zimą potrafi nieźle dać w kość w szczególności na magazynie opakowań.Stawka niezła ja tam nie narzekałam aczkolwiek jeśli ktoś ma jakiekolwiek ambicje polecam poszukać innej pracy a nie siedzieć w firmie zajmującej sie outsourcingiem bo z takiej firemki nigdy nie przejdziesz pod zakład :0 Pozdrawiam zespół z ALPL Sosnowiec

Paulina

@Moniii, czy jesteś zainteresowana pracą w Invenio QD? A może próbowałaś już aplikować do firmy? Koniecznie podziel się z nami informacjami. Może ktoś wypowie się na temat procesu rekrutacji w firmie? Czy jest jeden etap rekrutacji a może jest ich kilka? Jak wygląda ten aspekt w Invenio QD?

Lala

Czytam te komentarze i cieszę się, że się nie dostałam do tej firmy. :) Dzięki temu przyjęłam inną pracę, z której jestem bardzo zadowolona. Pomijam już fakt, że odpowiedź po rozmowie mialam dostać po max. 2 tygodniach a nie dostałam nigdy.

Moniii
@Lala 14.03.2018 19:19

A można wiedzieć gdzie poszłaś do pracy ? ;) Szukam właśnie czegoś fajnego

Paulina

@Anna, benefity pozapłacowe to świadczenia oferowane przez pracodawce oprócz podstawowego wynagrodzenia za pracę. Czy jesteś aktualnie pracownikiem Invenio ? @Anna, dziękuję, za merytoryczną informację odnośnie warunków finansowych w firmie. Atmosfera w pracy jest bardzo istotna, jak oceniasz ten aspekt w Invenio?

Paulina

@Anna, dziękuje za Twoją merytoryczną opinie. Wypowiedzi z perspektywy byłego pracownika są bardzo wartościowe dla użytkowników forum i niezwykle pomocne w podjęciu decyzji o aplikowaniu do danej firmy. Czy w firmie dostępne były jakieś benefity pozapłacowe? Czy firma zapewniała możliwości rozwoju dla swoich pracowników?

@Paulina 23.05.2018 13:47

Niestety nic takiego nie dostawalismy. Ale jeżeli chodzi o kwestie finansowe można było dodatkowo dostać pieniądze za obecność w pracy przez cały miesiąc jak i prowizje za przerobione godziny jeżeli oczywiście norma była wyrobiona. Mieliśmy jakieś delegacje ale jeżeli chciałaś się rozwinąć to trzeba było samemu do tego dążyć. Ja osobiście dużo nauczyłam się nie od moich przełożonych tylko od ludzi z firmy w której bylismy. To oni pokazali mi bardzo dużo trików dotyczących sprawdzania niektórych komponentów. Szczerze mogę powiedzieć że lepiej dogadywalam się z ludźmi z zewnątrz niż z moimi .

@Paulina 23.05.2018 13:47

Paulina jakie benefity o czym Ty wogóle mówisz???.Niczego takiego nigdy nie było !

Anna

Hej :) pracowałam w invenio tylko rok ale dużo mam do powiedzenia!. Praca ogólnie nie jest zła (jeżeli nie przeszkadza Ci pracą fizyczna). Po dość szybkim czasie zostałam zmianową, Ale nie dostałam tego na piśmie chociaż stawkę mi podnieśli. Mialam przyjemność pracować ze świetną ekipą ludzi chociaz kierowników się to nie tyczy. Dlaczego ?. Umiałam pracować po 12 godzin dziennie z czego weekendy zawsze byłam pierwsza która idzie do pracy ( jesteś zmianową musisz przyjsc). Jak była dobra ekipa nie miałam z tym problemu. Ale wkurzało mnie to że nie umieli mnie doceni pomimo tego że naprawdę dużo robiłam dla tej firmy. Uwierzcie że gdyby nie oni zostałabym dalej w invenio bo lubialam tą pracę. W kwestii finansowej nie wypowiem się źle bo zawsze miałam płacone tyle ile powinnam plus do tego dostawałam prowizję.

Czy ktoś z pracowników chciałby wypowiedzieć się na wątku o Invenio QD w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Damian Lędziny

Minusem tej firemki jest niekompetencja pań ,które pracują w biurze w Tychach.Wynagrodzenia się nie zgadzają kierownik odsyła z problemem do działu kadr a tam Panie ,które powinny posiadać jakąś wiedzę w tej materii są wyjątkowo nie uprzejme i bezczelne.Proponuje sprawdzić .To da Wam obraz co to za firma!!!!.

Karol

Potwierdzam temat z Pitami nadal aktualny ,potwierdzam ze nic się nie zmieniło dostałem nie swój Pit!!!.Czy to nie podlega karze?Znam dochody innej osoby i dane osobowe!

Halina

Stanowczo nie polecam tej firemki.Panuje tam okropny bałagan. W zeszłym roku wysłano mi dwa razy PIT innej osoby!!!!

Paulina

@Buli nie jestem naganiaczką. Chcę tylko poinformować, że pojawiły się oferty pracy, które mogą zaciekawiać osoby myślące nad pracą w firmie Invenio QD i obserwujące ten wątek. No a nie zależy atmosfera w oddziale od ludzi tam pracujących?

Paulina

Zauważyłam, że firma ma dużo ofert pracy do różnych miast w Polsce: http://invenio.pl/oferty-pracy.html Czy to oznacza, że firma Invenio QD ma tak dużo oddziałów?

Buli
@Paulina 25.01.2018 12:00

Haha.Naganiaczka.Co z tego ,ze dużo jak wszędzie tak traktują pracowników! !!!

Daria

Miałam problem z otrzymaniem pieniędzy z ubezpieczenia ,które zapłaciłam za namową kierownika.Odsylano mnie do działu kadr do Tychów .Faktycznie nie kompetentni ludzie.Zachowują się jak by pracowali tam za karę!!!!!

Paulina

@antyinvenio oczywiście, że najpierw próbuje się takie sprawy załatwiać telefonicznie, ale jeżeli okazuje się to nietrafiona opcja to myślę, że moja propozycja załatwienia Twoich spraw w firmie Invenio QD jest najszybszą, bo od razu dostaniesz się do osoby, która nie odbiera od Ciebie telefonów.

Paulina

@antyinvenio to może w przypadku takich sytuacji nalepiej się pofatygować osobiście do firmy Invenio QD i wyjaśnić sytuację. Wtedy raczej pracownicy nie mieliby opcji "spychologii", bo pracownik stałby u nich osobiście, a nie rozmawiał przez telefon. Przy kolejnej takiej sytuacji spróbujesz tak zrobić?

antyinvenio
@Paulina 21.12.2017 09:39

Pofatygowac się osobiście. ?Od czego są telefony.?Dzwoniłam do działu kadr i sposób w jaki tam traktują ludzi jest okropny.Pani w słuchawce opryskliwa i zrozumiała.

Adwokat

Pomogę w pozwie zbiorowym przeciwko tej firmie .marschal@vp.pl.Oszustwa w umowach o pracę standard.Chodzi o delegowanie pracowników.

Stella0381

A jak to jest w invenio z ciążą?podpisałam z nimi umowe próbną niedawno i dowiedziałam się ze jestem w ciąży! Kiedy mogę im powiedzieć żeby nie stracić świadczeń bo chyba nie mogą mnie zwolnić??

Jolanta
@Stella0381 05.01.2018 19:52

Tylko nie dzwon i nie pytaj do kadr.Bo wprowadza Cię w błąd. Zwłaszcza Izabela N.mega niekompetentna i pyskata osoba.

Jurant

Invenio qd to firma w której raz w miesiącu odbywają się kontrolę z pipu.W kadrach tychach na przemyslowej pracują opryskliwe i nie wychowane osoby.Czasy pracy pracowników są nie przestrzegane.A kierownicy rozpisują karty pracy żeby nie płacić nadgodzin.

antyinvenio

Invenio QD jedna beznadziejna firma. Brak dbałości o pracownika, kadry to kompletna porażka: OSZUKUJĄ NA WYPŁATACH!!! nie płacą terminowo, nie płacą odpowiednio za chorobowe, zaniżają stawki, a jeśli się dzwoni w celu wyjaśnienia to jest jedna wielka spychologia i nie ten odpowiada nie tamten. Chcesz jakiś papier? Oni nie są Twoją prywatną sekretarką, żeby coś Ci dać. Odradzam

Paulina

@Misiek masz rację, a Ty akurat czujesz się zadowolony z pracy w Invenio QD? To ważne, bo nie każdy może mieć takie podejście jak TY, a ofert pracy firma ma bardzo dużo na bardzo dużo różnych stanowiskach: http://invenio.pl/oferty-pracy.html Z czym jest związane tak duże zainteresowanie?

Misiek

Każdej firmie można zarzucić, że nie dba o interes pracowników. Invenio QD to duża firma zatrudnia ok 500 osób . Wśród takiej ilości ludzi zawsze znajdzie się niezadowolony.

Paulina

@Maniek masz racje, że wszelkie problemy powinniśmy najpierw konsultować z pracodawcą, bo jest szansa, że znajdzie się wspólne rozwiązanie. Czy będziecie próbować?

Maniek

Generalnie Invenio QD jest dobrym pracodawcą i jeśli nawet coś nie jest idealne to tak zwykle bywa. Może trzeba o tym rozmawiać w firmie z kierownictwem?

Paulina

@Marian no nie zawsze to jest powód ciszy, ale zawsze warto zapytać co się dzieje w Invenio QD i czy jest może jakaś rekrutacja. Informacje od pracowników są najbardziej cenne.

Marian

Jak w firmie jest dobrze i nie ma powodów do narzekania to od razu widać na forum. Taka cisza przez tyle miesięcy? Mógłby ktoś napisać kilka słów jak się w firmie pracuje? Widzę, że firma ma nowe oferty.

Ciekawa

Idę na rozmowę do tej firmy. Proszę napisać tylko jakie w są zarobki brutto w tej chwili ( z premią jeżeli takowa jest) bez sobót.

Paulina

Invenio QD oferuje również szkolenia. Korzystaliście z nich?

Tragedia

Ogólnie jest świetnie pracuje się cały rok, nie chodzi się na chorobowe, nie ma żadnych premi miesięcznych ani za frekwencję, ani za wydajność, kompletnie nic. Przed świętami dostaje się ogromną premię za cały rok (świąteczną) (usunięte przez administratora)

Misiek
@Tragedia 19.12.2016 11:45

Człowieku czy TY uważasz że jak nie masz L4 to już dałeś z siebie wszystko? Ja mam zacząć u nich pracę od lutego bo słyszałem od znajomego, że firma solidna. Dla innych jest dobrze a Ty wszystko ganisz!!!

Szofer

Nikomu nie polecam tej firmy najpierw mowią że pracujesz w stystemie III zmianowych po miesciacu nagle nie wypłacaja ci dodatku za nocki bo przecież mialeś pracować na 2 zmiany. bez soboty i niedzieli nawet nie mysl ze zarobisz wiecej niz 1500 [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak inni pracownicy którzy maja lekko 3000 bez soboty. po przepracowaniu 3 miesiecy daja ci 0,50zł brutto podwyżki gdy sie nie zgodzilem i chcialem zrezygnować nagle wielkie problemy bo jak to tak mozna itd ubranie cale ci zabieraja i taka to firma... nie polecam radze omijać szerokim łukiem

Zostaw opinię o Invenio QD - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Invenio QD