Opinie o Jokey Poland Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Jokey Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jokey Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jokey Poland Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Pracownik jeszcze

Żenada od 7 lat chodzę bez podwyżki. Wprowadzić związki zawodowe,a kierownictwo,cóż niektórzy maja nawet skończona podstawowke

Pracownik jeszcze

Nie polecam. Rzuciłem wypowiedzenie po 16 latach. Żałuje ze w ogóle sie tam przyjąłem.

Tez pracownik
@Pracownik jeszcze

To co tam tak długo robiłeś??? 16 lat to kupa czasu na podjęcie decyzji.

Nieobecny

Podziekujcie naszym poslą za umowy to oni sa wszystkiemu winni.

Oszukany

Jeśli lubisz podpisywać co miesiąc papierek i żyć w wątpliwości ciągle czy jutro masz.do.pracy przyjść czy nie proszę bardzo....

Firma Jokey Poland Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Specjalista - Dział Techniczny. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Oszukany

Nie polecam pracy w tej firmie umowa przez agencję.. Praca bardzo cięzka i w trudnych warunkach.... Atmosfera straszna... Masz chody umowę w jokeyu dostaniesz po pół roku - roku. Jak nie masz schowaj ambicje do kieszeni i charuj przez agencję pracy tymczasowej 36 miesięcy.... Tu nie ma miejsca dla osób ambitnych i chcących się rozwijac

Menager

Jasne, starym pracownikom którzy dobrze wchodzą, wszyscy wiedzą gdzie!!!

Presja

Najniższa krajowa..zawierane bezpodstawnie premie... Ciężko nie polecam

Czy jest jakaś praca no i zarobki jakie?

Menager

Jasne zapraszamy za najniższą krajową, lub przez agencję pracy :-)

Menager

Witam, w Jokey-u dobrze to już było, tak jak poprzednik pisze praca jest, zresztą widać w ogłoszeniach, ale jaka-przez pośrednika - wymagania: najlepiej aby mieć wszystkie uprawnienia i wszystko potrafić, a i tak zapłacą minimalną krajową plus dodatki. Kierownik o którym piszą powyżej jest ok, ale tak się dzieje gdy Menager zakładu stawia poprzeczkę wysoko, a jak wiecie zakład jest własnością niemieckiej rodziny Kemmerichów, którzy raczej nie mają pojęcia jak polityka kierownictwa wpływa na morale pracowników, ważne aby zyski rosły. Reasumując panuje polityka kija niestety marchewki brak, no chyba że ktoś potrafi dobrze lizać- wiemy co....

Witam, co moge powiedzieć jako pracownik tej firmy? Praca dla nowych jest tylko przez firmę zewnętrzna która bierze sobie duża marże. Po zakończeniu umowy jest loteria, albo zatrudnia cię jeszcze raz albo wymienia na kogos nowego. Niewielka garstka otrzymuje angaż na stałe. Z tego co wiem to na produkcji najniższa krajowa + dodatki za nocki itp. Jeżeli chodzi o stanowiska biurowe to w sumie tez nigdy nic nie wiadomo, to ze tak powszechna jest tam praca przez pośrednika powoduje ze praktycznie nikt nie jest pewien swojego stanowiska. Z szefostwem cieżko sie dogadać.

hej

O jakich zarobkach myslisz? Zatrudnia cie przez posrednika a tu zarobki beda od9 do 12 zl, o pracy w samym jokeyu zapomnij bo zanim cie łaskawie przyjma to wiele wody w wisle uplynie

nieznajomy

siemanko wszyskim czytam wasze opinie o jokeyu to az mnie bierze pracowalem tam 6miesiecy obiecanki cacanki kierownik ukrainiec fajnie oczy mydli w sezonie zapierdzielasz za trzech dadza ci 6maszyn do obskoczenia i nie ma zmiluj sie pot z ciebie kapie nie ma czasu kiedy kibla zaliczyc taki zapierdziel po sezonie ci podziekuja za wspolprace nie pchajcie sie w ta firme

ciekawski

Czy otrzymam konkretną odpowiedź?

ciekawski

Witam, Może mi ktoś powiedzieć na jakim poziomie kształtują się zarobki w firmie o której mowa powyżej? Chodzi mi np. o pracownika produkcji, brygadzistę itp. Będę wdzięczny za szczerą odpowiedź.

Zarabia się faktycznie 2400 ale nie za darmo ,każda złotówka okupiona jest ciężką pracą w trudnych warunkach,mikroklimat ,w zimie 27 stopni ,w lecie będzie ze 40 na hali, bo zrobili kurtyny tzn.podwójne drzwi i nikt nie martwi się pracownikami że nie mają czym oddychać,ważniejsze są wiaderka,biuro siedzi w klimatyzowanych pomieszczeniach a robotnicy niech zasuwają i niech się nie skarżą bo na ich miejsce przyjdą nowi.

Tak jest możliwe nawet jak ty chcesz i się postarasz dostaniesz więcej

heniek

mi proponowali 2400 na reke , jest to możliwe ??

KF - były pracownik

Jokey.... szczerze muszę przyznać że byłem zadowolony z pracy w tej firmie. Standardy na wysokim poziomie, bardzo dobra organizacja, fajni ludzie, firma ze sporym potencjałem, ceniona na rynku. Poróżniła nas jedna kwestia, która przy dużym zaangażowaniu i wymiernych efektach pracy nie powinna mieć miejsca.. P.S. Co do obiecanek cacanek spotkałem się z jedną, gdyby obiecujący nie był amatorem miałbym większy żal :) a tak może się czegoś przypadkiem nauczy.

bezstronny

fga - 2010-12-05 16:28:37 dobra rada - ustalaj warunki z szefostwem odrazu na pismie bo niestety piekne slowa i obietnice to tylko slowa. Nie masz szans wyegzekwowac ustalen ustnych - wrecz zrobia z ciebie glupka ze tak wcale sie nie umawiali. Acha, nie mozesz pokazac ze jestes lepszy w zarzadzaniu niz szef bo masz przechlapane. Generalnie spotkasz sie z kretactwem, niedopowiedzeniami, brakiem konkretow, mglistą wizją bliżej nie sprecyzowaną. Szef - pseudo nieudolny menager - jest zdalnie sterowaną marionetką z centrali - nieważne jakie będziesz miał argumenty - nie masz szans. Musisz być ślepym trybem.Jezeli to ci pasuje to polecam. Poza tym poniewaz szef wynegocjowal sobie marne warunki płacy dla siebie, wiec nie spodziwewaj sie ze ty zarobisz duzo... a kilku już próbowało :-) i juz ich nie ma. Szkoda czasu na Jokeya.Szczerze mówiąc - szkoda mi takich odważnych jak przedmówca. Skąd on w końcu może znać takie szczegóły...ile szef wynegocjował, kto nim steruje, jakie argumenty...? Powiedzieć/napisać można wszystko tylko kto to zweryfikuje? Jest to jedyna firma w regionie, która cyklicznie od lat wypłaca co rok podwyżki. Socjal na niezłym poziomie, wypłaty na czas, możliwość rozwoju i awansu (potwierdzone na kilku przykładach). Jeżeli ktoś przychodzi i oczekuje na "dzień dobry kokosów" - ok, pokaż człowieku co potrafisz pracując a nie marudząć, narzekając i obrażając innych. Mi też w życiu nikt za darmo nic nie dał i jakoś nie mam pretensji do całego świata. Więcej myślenia a mniej paplaniny a z pewnością coś w życiu osiągniesz. Powodzenia...najlepiej w biedronce za 7 stówek:)

Zostaw merytoryczną opinię o Jokey Poland Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w Jokey Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jokey Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jokey Poland Sp. z o.o.?

Jokey Poland Sp. z o.o.