Komplex-Torus Sp. z o.o.

Opinie o Komplex-Torus Sp. z o.o.

blahahaha

ale zenada ...

ciekawski?

witam! co tam na zebraniu dzis było na tapecie, cięcie kosztów i oszczednosci? nowa pielgrzymka naiwniaków była dziś chyba szo? pozdrawiam wszystkie pracujące mróweczki oby tak ciepło było tej zimy pozdrawiam foczki z drogiego pa!!!

an...

co słychac w dziale handlowym?

DO SZUKAJĄCEGO

Szukający [usunięte przez moderatora] Wszystko masz opisane. Czego ty zakuty łbie nie możesz zrozumieć ? Jeżeli umiesz czytać ze zrozumieniem to sam wyciągnij wnioski. Podpowiem ci . Totalny syf, kiła i mogiła. Pracowałem tam to wiem. Chcesz to idz a sam się przekonasz. Oni na takich naiwnych frajerów czekają. Tylko pozniej nie płacz i nie żal sie na forum . Inni cie przed tym syfem ostrzegali. Po to są stworzone fora tego typu. Miłej pracy.

szukający

Witam! Czy w tej pracy jest tylko wyzywanie,podkładanie świń i kablowanie, jest choć trochę współpracy międzypracowniczej? Bo z tego co tu piszecie to kibel totalny Pozdrawiam

Kierowco!!!

Dzięki tym żuczkom i potulnym owieczką masz prace panie kierowco.Ja moge tylko powiedzieć w tej firmie jest chaos tak potrafią tam człowieka oszukać co do Ciebie kolego to zastanawiam się odkąd czytam te wasze komentarze ile lat tam pracujesz i co z której palety wyciągasz towar ??? Te błędy systemowe połowa to wirtualny temat albo dzięki wam a napewno tak jest że w domu większośc produktów masz z tej firmy ;) Po co kupować wystarczy raz dziennie jedna sztuke wyciągnac??? Napisz Mi ze się myle .

Madre pogłóki Ty cioto

Jezeli jest takim cwaniakiem to niech wylapuje!! A wylapie ciosa i z tym paleciakiem bedzie [usunięte przez moderatora] dalal do sklepu , A co do jakiegos cwaniactwa to mozna nie na forum sie skumac to pokazemy Ci kto rzadzi na magazynie!! Kierowcy vs Pikerzy hahaa Ja moge brac dwoch ,bo wszyscy i tak sa leszczami!! Patrz ty czym lepiej wozisz towar jakim zlomem i sie zastanow ,czy nie lepiej Ci odrazu paleciakiem Twoim co kradniesz wszo pikerom zawiezc do sklepu tego towaru!! Chcesz wojny bedziesz ja mial i tak nie wygrasz!! [usunięte przez moderatora]

;)

Jeszcze Mnie nie [usunięte przez moderatora] tak jak Ciebie żeby traktować paleciaka jak fure !! Damy sobie rade o nas się nie martw Ciemniejszy Bracie ahaha [usunięte przez moderatora]powiem tak wyłapuj pikerów z tłumu może się trafimy i nie musze się ukrywać !!! Takich jak ja jest tam pełno więc nie da się nie zauważyć odezwiesz się zle upsss... szybko zrozumiesz ale kultury [usunięte przez moderatora] bo troche Cię nosi jak widze.

mądre półgłówki

Pickerku a ty masz swój prywatny paleciak? [usunięte przez moderatora] Pozdrawiam uczciwie pracujących i nie robiacych wszedzie problemów, a nie głąbów wyzywających się na necie a w realu to potulne owieczki,pracujące jak żuczki, krzatające się miedzy regałami ze swoimi kochanymi liniami, a wiecie kto jest najbardziej spoko z was pickerzy , wasi ciemniejsi bracia, zreszta tak jest wszedzie nawet zagranicą, bo wszedzie Polak Polakowi wilkiem i trzeba mu pod górę robić Ja szanuję waszą pracę i czas więc oczekuję tego samego Szerokości!!!

Do kierowcy !!!

Prawda boli i będzie boleć tu nie trzeba wyzywać !!! Wystarczy realistyczna rzeczywistość co się dzieje na tym magazynie. 1.Zaczynanie dnia bez planu działania. 2.Pozbywanie się poczucia równowagi 3.Praca w bałaganie 4.Za mało snu. 5.Brak przewy na lunch. WIDAĆ ŻE SPEŁNIASZ TE WARUNKI TO JEST WŁAŚNIE TWOJA WYMARZONA PRACA TU NIE POTRZEBNE JEST DOŚWIADCZENIE TO JEST TWÓJ WYBÓR WIEC NIE JĘCZ ZE BYCIE KIEROWCĄ JEST ODPOWIEDZIALNE I PO 10 h pRACUJESZ NIEWOLNIKU.kUP SOBIE PRYWATNY PALECIAK BO JUŻ NIE DOSTANIESZ.ALBO DO Mc' DONALDU Bułki Rozwozić tam Cie nie oszukają !!!!

m.....

ciekawy jestem i tyle.jak sie ???sprawuje dział handlowy?????????

czesc zaczelem prace miesiac temu... i moge powiedziec o tym miejscu nie wiele ale jedno na pewno ze ludzi sie w tym magazynie nie traktuje... zostaja zmuszani do pracy po godzinach a jak nie to notka... a co do sztuk i tych dorobkiewiczach to sam slyszalem jak jeden z gruby w czapce chwalil sie ze na niego te linie czekaja on wchodzi i juz sa... niewiem czy to prawda ale po wywieszonej liscie mysle ze tak...pan telefonik jak go nazywacie to jest jedynym kompetetnym czlowiekiem na tym magazynie zeby nie on to juz by tego magazynu nie bylo... pan dyrektor to wielka niewiadoma zabiera premie dla uczciwych ludzi... w magazynie panuje calkowina zima ludzie nie dostaja ubran na zime musza chodzic w swoich... a co do pana zaladunkowego malego grubego to tylko chodzi i wymadrza sie a jak ktos mu cos powie to zaczyna krzyczec ze w \"leb chcesz\" lub leci do kierownika...pani w okienku co nie dosc ze slepa to i glucha czasami trzeba 3 razy sie wracac zeby ci przelala poprawna firme lub wogle przelala... panowie foliujacy to sa ewenementy tej firmy mozna ich nazwac \"mafia\" zawsze razem nic nie robia a jak caly plac jest pelny to leca do kierownika zeby im dali kogos do pomocy bo sie nie wyrabiaja... uwazaja sie za najmodrzejszych w tym magazynie jak to mowia w kupie sila... hahha sprzatacze nic nie robia tylko stoja przy tym czyms co robi belki a smierdzi od nich jakby caly czas cos robili.... jedno robia caly czas cos krzycza jakby w stodole byli...a ten jeden wasaty sprzatacz to tylko chodzi i zaczepia jak nie rozkaldkowych to kierowcow i na sile z nimi chce gadac jak chce pogadac to niech sie zatrudni w audio tele lub colcenter...

kierowca

Gościu zabierz sie do roboty,wszystkich wyzywasz a sam jestes taki super? Nabierz doswiadczenia a i oceniaj ludzi jak ich dluzej poznasz. Jak się nie podoba to zmień firmę, a może zostaniesz dyrektorem lub kierownikiem z takim swoim doswiadczeniem i zyciowymi radami? Przede wszystkim nie oceniaj ludzi po wygladzie, a co do paleciaków to mozemy sie spotkać i ci wytłumaczę ręcznie że nie wolno blokować ich gdy inni mają załadunek i troche bardziej odpowiedzialną pracę od Twojej i są za fajerą po 10h. Co do Sylwka bo chyba o nim piszesz to oprócz Piotra dwaj jedyni załadunkowi którzy panują nad tym całym magazynem-bałaganem A jak ci coś nie pasuje to powiedz otwarcie w realu , a i może wyłapiesz liścia i otrzeżwiejsz. Co do dyrekcji i kierownictwa to nawet zgodzę się z Tobą, komplikuja a wręcz przeskadzają w pracy Firma duzo traci przez to w oczach pracowników i klientów na mieście Pozdrawiam

rysiek z drogiego

Ogólnie pikerzy spoko ludzie chodz nie każdy połowa to dwulicowe [usunięte przez moderatora]!!! Albo Ci co pojda i nabiorą sztuk z cichacza tak było i bedzie zawsze na koniec miesiąca widac kto ile sztuk zrobił ;] chyba ze ida równo z liniami to nie mam pytań.Może się coś tam zmieni ale wątpie cały czas ludzie zmieniaja sie stanowiskami !!! Nie długo zostaną sami kierownicy i Pan dyrektor aahha oby tak dalej a Zima już nie długo mówie o -15 stopniach na tym Magazynie Pracy ale będzie Miło.Ludzie tam pracujący na nie ktorych stanowiskach to jakieś nieporozumienie.ZRÓBCIE COS Z TYM !!! TAM JEST POTRZEBNY SANEPID I KONTROLE NA 100 %%%%

Hurra..Teraz zycze wam powodzenia.W okienku pojawila sie osoba majaca przerost ambicji nad rozumem pozatym jest lizusem i klamliwym pasozytem robiacym dobre wrazenie a rzeczywistosc jest zgola odmienna.Pozdro S[usunięte przez moderatora] zyczy ci sukcesow na nowym stanowisku pracy...;)Ps.Wszyscy liczymy na sztukowki w najblizszym czasie i super linie..

a dlaczego?? co się stało?

m.....

witam czy ktoś mi udzieli co słychac u joanny b.kierowniczki działu handlowego i u kierownika marki własnej g.e.

kazdy kto w taki sposob sie wypowiada daje tylko swiadectwo temu ze kieruje nim pewien rodzaj zawisci kzady z nich chetnie znalazlby sie na miejscu tych awansujacych tylko nikt nawet w ich strone nie spojrzy bo niestety... nadaja sie tylko do pikowania a i to nie zawsze. a najlepsze jest to ze ci ktorzy pisza tu takie opinie sa w 90 procentach tymi pracujacymi najdluzej najchetniej i najwiecej [usunięte przez moderatora] kierownikom i dyspozytorom. HIPOKRYCI!!! jesli wiecie, co to slowo oznacza:-)

anonim:P

awansuja ci co po 15 godz.dziennie pracuja[usunięte przez moderatora]

Pozdrawiam Asiu. Myśle, ze awans nie zależy od miejsca zamieszkania, raczej od predyspozycji, a nie wszyscy je mają.Nie zazdrość bliźniemu i nie rzucaj oskarżeń, zwłaszcza bezpodstawnych, bo to grzech.

Zostaw merytoryczną opinię o Komplex-Torus Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Komplex-Torus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Komplex-Torus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Komplex-Torus Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Komplex-Torus Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Komplex-Torus Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Komplex-Torus Sp. z o.o.