Komplex-Torus Sp. z o.o.

Opinie o Komplex-Torus Sp. z o.o.

jola

a jeśli chodzi o pracęw biurze? tzn. księgowość? coś możecie na ten temat powiedziec?

Taida32

Słuchajcie magazyn magazynem - niezłe rzeczy się dzieją swoją drogą ;) A jak z pracą w biurze ? Mam rozmowę do DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA . Jak tam jest ?

nowy

jestem nowy ,poczytałem troche opinii,pytałem sie pani(usunięte przez administratora)o te sprawy,wysmiała mnie powiedziała ze mnie niestac:-(

Nick*

Ogolnie wszyscy kabluja... bledy z kapelusza wpisywane dla widzimisia.Świeżak na wejściu w pierwszym miesiącu startuje przynajmnie 0d 4 do 7 systemów spokojnie co daje -15;25 %,pięciu takich no i mamy zarobek a ludzie charują jak woły Brawo, (usunięte przez administratora)... lepiej pracowac na godziny, ale wtedy bardziej cie gonia.Nowy pracownik jak zobaczy pensje akordowe 800 zl, co lepis 1300zł za taka harówke na magazynie otwartym gdzie czasem,dostaniesz zlecenie w postaci połowy palety Bryzy 9.4kg po 36 sztuk. Biała w bonusie też kolor i dajmy na to takie 3 zleconka w przeciągu godziny to ja się nie dziwię czemu uciekają i sami rezygnują.Wychodzi 3 zlecenia razem 6 linnii 316 sztuk. zarabia do 2 zł a schodzi sie ponad godzine zeby dostarczyc takie paletki.Śmiech na sali.KOMPLEX TORUS to (usunięte przez administratora) powinni placic 2.000 i umowa o prace to by zostala kadra jaka znalem i firma moze by milala dobra opinie, a tak to (usunięte przez administratora)k. Jesli chcesz miec robote na 1,5 miecha polecam a nie na wiecej. Ogolnie jak robisz na godziny (usunięte przez administratora)sie ile mozesz i kabluj ile wlezie, tak Pan Dyrektor nakazał zobaczysz coś nie tak przyjdz i pokaz mi palcem ja z tym człowiekiem porozmawiam! (usunięte przez administratora)

Oszuści !!!

Ładnie początek miesiąca i jak przystało na Pana Dyrektora wieszamy karteczke z wynikami ;) a tu psikus karteczka wieszana z 5 razy,w ciągu paru godzin, zmieniane bo cos jest nie tak!Każdemu brakuje linnii na tak zwanym 303 nie wiem kto to liczy ale ma pewnie dobra premie z tego.Juz nie mówie o BZA gdzie te godziny są ucinane oby tak dalej,zaraz ktoś napisze że płacze z tego powodu a i tak dalej tam pracuje ;) Stawki idą w dół a Ten co najwiecej kłapocze tam mordą po cichaczu i jęczy między regałami typu wszystkie paniusie z drogiego haha wyjda na tego paierosa i każda ma do powiedzenia cos ciekawego na temat tej pracy.Płaczą mało pracy,stawki za małe,ale i tak tam przychodzą i pracują to jest polityka tej pracy.Tania siła robocza taka polityka tej firmy.Zgodze się z kolegą wyżej wszystko napisał co tam się wyrabia,łamane przepisy Ba wogole ich nie ma,Panie Dyrektorze powodzenia może zacznie pan palić papierosy to się dowie co ludzie myśla na jego temat ;)

........

Hahaha Dobre i na miejscu :D Cala prawda o Komplex - ie - (usunięte przez administratora)

LIZAC I LIZAC!!!

lizo (usunięte przez administratora) y zamiast zrobic protest to tak czy inaczej przychodzicie kazdy płacze ze jest zle ze zwalniaja stałych pracownikow heh zrobic 3 dni przerwy pokazac ze mamy jakąś siłe to nie trzeba jeczec i przychodzic hahahaa jestescie załosni pozniej i tak bedzie płacz ze malutko zarobiłem !!! (usunięte przez administratora)Y !!!!!!!! ALBO WOGOLE NIE PRZYCHODZIC TO PAN DYREKTOR ZOBACZY ZE NIE JEST TAKI POTEZNY !!!!

czarna

dzien dobry mam takie pytanie do dyrektora logistyki Pana (usunięte przez administratora). kto pozwolil zeby pikerzy przychodzili na noc?? nie dosc ze pozniej niema roboty z rana i wszyscy siedza bo sobie wybieraja lepsze zlecenia w nocy to na dodatek robia taki syf w alejkach ze nie mozna przejsc a co mowic o sciaganiu towaru a nie mowic o papierach tam to wole jest (usunięte przez administratora) zaden z tych pikerow na nocy nie potrafią sciagac i wyrywaja spod palety papier jak jakies gryzonie... robia kosmiczne bledy w wydawaniu i jak nie znajda towaru zeruja a na stanie jest nie raz widzialem jak pan sprawdzajacy kla ze nie dal to co trzeba lub za malo... wiec ponawiam pytanie kto im pozwolil przychodzic na noce??

?

Naprawde niski poziom pracowników,i tak kto sie kreci co mc przychodzą nowi poprcują zobaczą ile mozna zarobic, i odchodzą,ale niezarobic nawet 1000zł za mc,powiem tak strata kompletna czasu naprawde,nachodzisz sie z tym pleciakiem a hu,,j z tego masz 40 zł za 8godz,siedziałem tam 2 tyg po 6godz,po na 8 -10 tam niema roboty 6 wystarcza,spokojnie 2 godz mnie niezbawią raptem 10zł za 2 god wychodzi:-)w przyblizeniu za te 2 tyg wziałem 109 zł,dałem sobie spokój liczyłem ze przynajmniej z 300 wezme,zszokowałem sie.AKORD (usunięte przez administratora) NA MAGAZYNIE,dajcie spokoj,powodzenia zycze ,zebym zarobił za 8 godz ze 100zł to bym siedział a tak to wole w domu siedziec,

prawda

świeta racja siedziałem tam cały miesiac po 10 godz ,zarobiłem 720zł,powodzenia,wcale sie niewahałem odejsc, jest to chyba zrozumiałe,ale ile nerwów tam było,czekania zeby ktos sciagnał towar niekiedy bite poł godz,wiec gdzie tam akord ludzie,niemozna by było zrobic małej stawki godz 4-5 zł plus akord 20 gr,to by wyszło z 8zł- 9zł na godz,juz by kazdy inaczej patrzał,a tak to ci co tam siedzac na umowe olewają pracowników z agencji,smieszy ich to,po mc wszystko sie wyjasnia pensja i rezygnacja,to to samo co ten prezesik wyszedł na ulice i nałapał pracowników na chwile dając im 40 -50 zł dniowki,zrobic 300 lini do jest wyczyn nielada,majac zlecenia po 20 lini góra,a te 20 lini robisz niekiedy godz,naprawde szkoda słow,

biała

Ja tam mam strajk od kilku dni:P Nie było mnie w pracy. Jak myślę, że mam harować za 20 groszy za linię to mi się słabo robi, nie chce się do tego komplexu jechać. Swoją drogą pracodawcy sami napędzają kryzys w kraju. Obcinając ludziom pensje, zmniejszają popyt, prosta ekonomia. Ludzie mając mniej pieniędzy kupują mniej. Firmy mniej sprzedają. Nikt na tym nie korzysta...

cieawa jestem czy jak się za was zabiorą z otwartego to bedziesz chodziła do prezesa czy do dyretora? ciekawa jestem czy kiedykolwie byłaś na jakiejś rozmowie u dyrektorażze tak [usunięte przez admina] ? zastanów się co piszesz widocznie nie wydawałaś na drogim i nie znasz tam panjących zasad pomyśl zanim coś napiszesz

xyz

Nie czytaj te bzdury, piszą je ci którzy tam pracują lata i zęby i paznokcie już wbili aby ich tylko nie wyp... W pracy jest tak samo żle jak w kazdej ale przynajmniej płacą.

A

mialam jutro jechac na \\\'szkolenie\\\'... cieszylam sie ze znalazlam prace ale cos mnie skusilo aby sprawdzic czy sa jakies opinie.. i teraz wiem ze nie pojade juttro mimo iz pieniadze mi sie przydadza.. jesli jest tak okropnie jak wszyscy mowia to powinno sie to zglosci do odpowiednich osob czy wladz.. bo w takich warunkach raczej nie mozna pracowac..

Ciekawy

Lukrecjo tak jak pisałem nie jestem związany z firmą Komplex ani nie współpracuję jako firma zewnętrzna z firmą Komplex( i nie mam konta na goldenline), Pozdrawiam Ciekawy

nie jeleń

Ludzie jesteście sobie sami wini jeśli byście nie przystąpili do pracy w takich złych warunkach to moze ktoś by pomyślał o was jak o ludziach a nie jak o [usunięte przez admina] . załużmy że wszyscy kierowcy jednego dnia zachorowali lub magazynierzy , tylko nikt nie może sie wyłamać . jednoczmy się nie bądz [usunięte przez admina] pracodawcy

była pracownica

WITAM WSZYSCY PISZA O MAGAZYNIE A CO SŁYCHAĆ W BIURZE,JAK ZAUWAZYŁAM JEST DUZO ZMIAN W FIRMIE.NIEKTÓRZY WRACAJA TAK JAK BYŁY KIEROWNIK WYSZKOWA G.E.JEST TERAZ JAKO PRZEDSTAWICIEL MARKI WŁANEJ.DLACZEGO?????????

aaabbb

Niby dlaczego tak samo jedziesz sobie w trase po klientach nikt ci nie truje nad głową (no chyba że klient) luzik. no i wiadomo że musisz porobić plany które masz narzucone przez firme. a wiadomo że Ty chcesz zarobić więc sprzedasz wszystko- dobry bajer i klient kupi.

P H

Dokładnie tak samo jak na magazynie. Syf kiła i mogiła.

aaabbb

wszyscy piszą opinie o pracy na magazynie a co mają do powiedzenia przedstawiciele handlowi????

Zostaw merytoryczną opinię o Komplex-Torus Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Komplex-Torus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Komplex-Torus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Komplex-Torus Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Komplex-Torus Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Komplex-Torus Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Komplex-Torus Sp. z o.o.