Ryanair

Nyköping

Opinie o Ryanair

tomasz

firma Ryanair poszukuje pracowników na kilka bardzo dobrych stanowisk, brałem opd uwagę aplikowanie @Roman może napiszesz jakieś konkrety? To co napisałeś nic nie wnosi do tematu jak się pracuje w firmie

Roman

Zdecydowanie ponizej standardow rynkowych jezeli chodzi o IT - odradzam. Pracuje jakis czas i stwierdzilem, ze jadnak nie - zmieniam. Gdzie indziej po prostu jest lepiej i nie chodzi tylko o klimat ale tez o to co sie dostaje od firmy.

stewardessa ryanaira

niestety wszystko to co negatywne na forach apropo ryanaira okazuje sie prawda. pracuje juz dla nich kilka miesiecy i szczerze nie spodziewalam sie ze w dzisiejszych czasach jakas firma moze sobie bezkarnie tak postepowac z pracownikami. wszelkich dodatkowych info moge udzielic na gadu: 25095073. tutaj sie nie rozpisze bo miejsca by zabraklo na opisanie tego thrillera.

JAROSLAW

MIAL PRACA MILI LUDZIE

Zostaw opinię o Ryanair - Nyköping

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ryanair