Ryanair

Opinie o Ryanair

Izabela

@tomasz czy z jakichś innych źródeł udało Ci się uzyskać informacje na temat warunków pracy w Ryanair? @Roman od jakiego stanowiska zaczynałeś pracę w IT w tej firmie? Czy poza podstawą mogłeś liczyć na dodatkowe bonusy?

Czy ktoś wie, jak aktualnie prezentuje się Ryanair na tle innych przedsiębiorstw? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Nyköping i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

tomasz

firma Ryanair poszukuje pracowników na kilka bardzo dobrych stanowisk, brałem opd uwagę aplikowanie @Roman może napiszesz jakieś konkrety? To co napisałeś nic nie wnosi do tematu jak się pracuje w firmie

Roman

Zdecydowanie ponizej standardow rynkowych jezeli chodzi o IT - odradzam. Pracuje jakis czas i stwierdzilem, ze jadnak nie - zmieniam. Gdzie indziej po prostu jest lepiej i nie chodzi tylko o klimat ale tez o to co sie dostaje od firmy.

stewardessa ryanaira

niestety wszystko to co negatywne na forach apropo ryanaira okazuje sie prawda. pracuje juz dla nich kilka miesiecy i szczerze nie spodziewalam sie ze w dzisiejszych czasach jakas firma moze sobie bezkarnie tak postepowac z pracownikami. wszelkich dodatkowych info moge udzielic na gadu: 25095073. tutaj sie nie rozpisze bo miejsca by zabraklo na opisanie tego thrillera.

JAROSLAW

MIAL PRACA MILI LUDZIE

Zostaw opinię o Ryanair - Nyköping

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ryanair