Opinie o Kobud S.A. w Łęczna

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kobud S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kobud S.A. o rekrutacji.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kobud S.A. w Łęczna

K.

Panowie jest już w gablocie wywieszka o hakach na bogdanke?

A co z Pietaszkiem z bogdanki gdzie poszla z mezem.

Aaa

Panowie w piatek sprawdzałem w ZUS Włodawa na moim kącie są raporty o opłacaniu składek za cały 2017r.

szukamPracy
@Aaa

Ilu was zostało Kobudziaki?

Kto ma wypisywać te świadectwa? A jak nie płacił składek to ZUS z niego ściganie bo oni nie podaruje takiej kasy pozdro

zły

gdzie reszta pieniędzy i kartki!!!!!!!!!!!!!!

nick

do wykończeniowki się nadaje a nie do prowadzenia biznesow

wer

Firma miała paść i padła.Dziekujemy p.Piotrze.Zycze dalszych sukcesów zawodowych w wykańczaniu dobrze prosperujących firm.Do wykarmienia zostały już tylko czopy z administracji, pewnie za nasze flapsy

Staryyyy

Pracuje ktoś jeszcze w Kobudzie??? Czy wszyscy porozchodzili się po spółkach

@Staryyyy

Siema!jeszcze ja zostalem i zostaje,pozdrawiam

Konwojent

Podobno jeszcze część została pod kobudem ciekawe co z nimi i co będą robić ciekawe???

@Konwojent

To już nie powinno Cie obchodzić,jak odeszłes..

Jan

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO Raport bieżący nr 115 / 2017 Data sporządzenia: 2017-11-17 Skrócona nazwa emitenta BUMECH S.A. Temat Odpowiedź na zapytania Akcjonariuszy Podstawa prawna Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Treść raportu: Z związku z licznymi zapytaniami Akcjonariuszy kierowanymi do Bumech S.A. (dalej: Emitent, Bumech) w sprawie zajęć kont bankowych spółki zależnej Emitenta, tj. Kobud SA z siedzibą w Łęcznej (dalej: Kobud, Spółka), Zarząd Emitenta, udzielając odpowiedzi w trybie art. 428 § 6 ksh, dementując nierzetelne doniesienia medialne, informuje, iż w żaden sposób nie miał wpływu na obecną sytuację finansową Spółki, a wszelkie próby obwiniania Bumech za powstałe sytuację są bezzasadne. Na potwierdzenie powyższego Emitent wyjaśnia, iż: 1. Bumech nie otrzymał z Kobudu dywidendy należnej z zysku za rok obrotowy 2016 – zysk ten został w całości przeznaczony na kapitał zapasowy, jak również za rok 2017 2. W lipcu br. – w ramach pomocy finansowej - Emitent w drodze stosownych umów uregulował zobowiązania handlowe Spółki w wysokości 716 000,00 zł, 3. Prezes Zarządu Bumech – Pan Marcin Sutkowski - udzielił w mijającym tygodniu Kobud osobistej pożyczki na kwotę 400 000,00 zł celem uregulowania wynagrodzeń zasadniczych pracownikom Spółki, których termin płatności przypadał na 10 listopada br., 4. W ramach nadzoru właścicielskiego Emitent wezwał do niezwłocznego zwołania posiedzenia Rady Nadzorczej Kobud, celem wyjaśnienia zaistniałej sytuacji Spółki wraz z propozycjami wyjścia z impasu, w której się znalazła, 5. Bumech i Rada Nadzorcza Kobud aktywnie włączyli się w negocjacje z Bankiem PKO BP SA celem odblokowania kont Spółki. Ponadto w ocenie Zarządu Bumech mówienie o składaniu wniosku o ogłoszenie upadłości przez Kobud jest zdecydowanie przedwczesne, dlatego też Zarząd Emitenta zwraca się do pracowników Spółki o rozwagę w podejmowaniu ewentualnych decyzji dotyczących rozwiązania stosunku pracy. Jako główny Akcjonariusz, Zarząd Emitenta deklaruje pełne wsparcie i pomoc Kobud w zażegnaniu kryzysowej sytuacji. Emitent przekazuje niniejszą informację w celu zapewnienia inwestorom rzetelnego dostępu do informacji dotyczących sytuacji w Grupie Kapitałowej Bumech SA.

Benny

Uwaga ,uwaga carbon trolluje i werbuje.....

f
@Benny

Nie przejmuj się. Choć sam uważam, że C.. nie jest dobrym wyborem. Życzę Wszystkim abyście kasę grubą mieli zawsze w terminie. Każdy ma swój rozum do podejmowania decyzji. Powodzenia w nowych firmach.

Będą naprawiać i remontować narzędzia na pasterniku z Zajacem

Przodek

Przestańcie już tymi wpisami robić jeden drugiemu wodę z mózgu bo nikt nie wie jak będzie z kobudem i z każdą inną spółką macie przykład dziś jest jutro może nie być. Tak samo nie wiecie ile kto naprawdę zapłaci i czy się wywiaze z danych obetnic, ludzie nie są głupi nie będzie kasy to nie będzie roboty. Mówcie żeby zostać w kobudzie nawet pomimo tego że prezes mówi że nie ma pieniędzy ale jak zostać jeśli kierownictwo uciekło do innych spółek dali wyraźny znak żeby zrobić to samo. Mówicie że carbon nie płaci ludziom na Śląsku skąd wiecie lepiej zapytajcie ludzi którzy pracują tutaj w carbonie ile zarabiają a nie szukacie na Śląsku. Kobud też nie płacił rewelacyjne jeśli nie pracowałeś w przodku dopiero przez ostatnie miesiące podniósł pensję skąd macie pewność że nadal by się takie wypłaty utrzymywały. Każdy kto przeszedł do innej spółki sam będzie mógł się przekonać jak będzie może niedługo powstanie nowa kopalnia i nowe miejsca pracy z lepszą ofertą. Wszysto czas pokaże. Piszecie informacje o długach kobudu o tym że nie będzie roboty bo nie ma kasy na przetargi i żeby te długi spłacać, komornik z dnia na dzień nikomu nie wchodzi na konta więc to wszystko trwało już dłuższy czas za naszymi plecami a gdzie był wtedy prezes bumechu żeby ratować sytuację i wyłożyć kasę na długi. Raptem pojawił się teraz jak zabrakło kasy na wypłaty gdzie był wcześniej? Nie dziwcie się że ludzie już nie wierzą w to że będzie dobrze każdy chce mieć pracę i zarabiać a nie zastanawiać się czy robię za darmo czy prezes dotrzyma słowa i zapłaci.

Uwaga
@Przodek

Fajnie, ale dla mnie to mało wiarygodny wpis - jaką piękną polszczyzną pisane.. oby to nie konkurencja - hehe

@Uwaga

Nie konkurencja. Uważasz że jak pracuje się na dole to nie można się prawidłowo wyslawiac.

@Przodek

Tak na marginesie to do tej pory nie dostałem całej wypłaty.

kufer
@Przodek

Ja jusz nie wiem co mam robic. W carbonie mówia ze sutkowski ma udziały i że to padnie, w prs tez nie bedzie bedze kasy, linter nedznie płaci, rgb szkoda słow, driling tez do niczego. Nie wiem co mam robić. Chyba zostanę do końca.

kufer
@Przodek

a pieniondze dostałem, ale za mało.

Obserwator
@kufer

Kto Ci powiedział, że w PRS nie będzie kasy. W PRS zawsze była i będzie kasa i jest to najbardziej stabilna spółka.

kamil
@Obserwator

Haha... Dobre sobie :) Jeszcze raz, gdzie jest kasa? bo chyba pomyliłeś się pisząc nazwę firmy, Obserwatorze?

Kulfon

A ty jesteś teraz KOLO Z PRZODKA czopek z PRS

Koło z przodka
@Kulfon

Trolle z carbonu już w akcji haha. Wyluzuj szorty.. .

Panowie wogóle nie mają pojęcia o obecnej sytuacji. Bańka mydlana pękła!!!!. Jaki kobud, jaka giełda. Trzeba wziąć się w garść. Podjąć decyzję. No chyba, że macie taki komfort, że nie musicie pracować. Grupa C...., najgorszy wybór. Widzieliście ich stawki?.

Benny
@123

To dopiero początek obiacanek GC które nie zostały spelnione. Tak szybko jak się ludzie przyjmowali do nich to będą się zwalniać

Jeden z kobudziaków

Śledząc rynek giełdowy, akcje bumechu oscylują. Wystarczy popatrzeć i poczytać. Kobud przynosił i generował zyski miesięczne. Patrząc na obecną sytuację sami sobie wykonaliśmy strzał w kolano podpisując umowę z GC dostają zanizone kwoty na umowach. Fakt, idą święta ale kto powiedział że wypłat nie będzie? Było zapewnienie prezesa S... że wypłaty będą 10 grudnia, nie wspominając już o zebraniu jakie miało być zorganizowane pod koniec miesiąca. Tyle że teraz, jak już wszyscy składają wypowiedzenia, sami nie dajemy sobie szans na wywiazanie się z obietnicy prezesa. Po 10 grudnia, w kwestii innych spółek odnośnie nic by się nie zmieniło, bo nie mają ludzi do pracy. Bez roboty byśmy nie zostali, patrząc na to wszystko trzeźwym okiem.

Koło z przodka
@Jeden z kobudziaków

Zobaczycie przy pierwszych wypłatach z carbonu.... obiecać można wszystko. Święty też idzie do carbonu?

gośc
@Jeden z kobudziaków

Bez roboty może nie, ale bez pieniędzy prawdopodobnie tak, kawaler może czekać jak się wszystko ułoży, ale ktoś kto ma kredyty, rodzinę na utrzymaniu? mogą być nawet mniejsze wpływy, ale żeby były do tego dziesiątego.

jacu
@gośc

Prezes qbaszevski powiedzial ze nie ma plynnosci finansowej i na 90% nie gwarantuje wyplat w grudniu

Jeden z kobudziaków
@jacu

Taaak, powiedział, masz rację. Jak był prezes S-ki, to siedział cicho i był potulny. Tak samo jak dyrektor N... Tu śmierdzi aferą na kilometry. Tyle, że w tej chwili nie dowiemy się co by było, czy prezes S. wywiazalby się z obietnicy itp itd. Sami widzimy jakie stawki GC dała... Ciekawe jak z resztą ich "obiecanek". Pozostaje mieć nadzieję, że jakoś to będzie. Jeśli będzie Ch.... wo, to wiadomo, długo raczej nikt nie zostanie. Pozdro kobudziaki

Kolo z przodka

Jeśli zaś chodzi o carbon Nikt nie da tyle ile P.C. obieca... Nie jeden się o tym przekonał i wielu się teraz przekona...

kolo2
@Kolo z przodka

panowie karbon obiecwywal stawki takie jak w kobudzie, gdy przychodzilo do podpisu, stawki zanizane

@Kolo z przodka

Podobno na Sląsku w tym miesiącu górnicy z C.....u dostali o 1000 zł mniej??? ???czy to prawda ??? jeżeli tak to ile my będziemy zarabiać. Jak ten bałagan na przodku minie to i koniec miesiąca. Bieda z nędzą. Swięta bez karpia.

kolo z przodka
@kolo2

widzisz kolego to jest to co mówiłem.... ja dałem się nabrać. rzeczywistość zdeccydowanie jest inna niż to co obiecuje prezes carbonu

adi
@koleś

z tego co słyszałem wielu górników uciekło z karbonu na śląsku do innej firmy, podobno mają tam ciepło bo inna firma oferuje lepsze warunki... czyli co panowie ślask czeka

@adi

Panowie do pierwszej wypłaty. Inne firmy czekają!!!!!!!!!!!

@Kolo z przodka

A co sądzicie o F L.....r. Ich Prezes wydaje się spoko. Ale czy razem z Prezesem C.....n nie spiskuje??????. Dość często bywa w biurze K....u i C....n. ???????

benny
@koleś

sam sobie odpowiedziałeś

kokolo
@Kolo z przodka

Perzcież to wszystko ustawione pod Carbon. Tylko patrzeć jak będą spierzać . Kwestia ilu miesięcy?

K.

Panowie skoro Kobud ma problemy finansowe to nie liczcie na dobre wypłaty. Dostaniemy tylko pensje podstawowa tyle co na umowie

Ciekawe dlaczego kierownictwo C..BON..U tak bardzo boi się prezesostwa K..O.. B. U..DU XD tylko wyglądają czy "Ten "ktoś do nich idzie, czy pójdzie dalej he he

Stary obudziła

Apel do prawdziwych kobudziakow! chłopaki trzymajmy się razem nigdzie nie bedzie tak jak w kobudzie to od nas zależy czy kobud będzie dalej istniał,każdy chce zrobić nas w bambuko,NIGDZIE indziej nie bedzie nam lepiej,,to nasza firma i nie możemy uciekać,bedzie dobrze zobaczycie!

Jojo
@Stary obudziła

A wiec surerujesz, że mamy pracować za darmo?? Jaka masz pewność, że dostaniesz wypłatę przed świętami?? Chyba żadnej....

@Jojo

Mam nadzieję że prezes bumachu nie rzuca slow na wiatr,to jest zbyt duza firma aby pozwolila sobie na takie gierki za swoimi plecami,nie popsuje sobie renomy i notowan z powazniejszymi graczami na rynku niz prs czy carbon,jest notowana na gieldzie i to z wielkim zyskiem,kobudziaki przejrzyście na oczy,nie będziemy za darmo pracowali jest FGSP,tak juz ewentualnie,wie ktoś ile odeszło?

Bida
@STARY KOBUDZIAK

Bumech ledwo zipie, gdzie ty widzisz ten wielki zysk. Akcje prawie śmieciowe.

Zostaw merytoryczną opinię o Kobud S.A. - Łęczna

• Jak się pracuje w Kobud S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kobud S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kobud S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kobud S.A.?

Kandydaci do pracy w Kobud S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kobud S.A.